>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka Nożna Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, IO Londyn
Spotkanie: Egipt - Białoruś
Typ: x2
Kurs: 1,71
Bukmacher: Pinnacle S potkanie które zadecyduje kto wyjdzie z grupy z drugiego miejsca. Faworytem bukmacherów jest Egipt który dobrze zaprezentował się w meczu z Brazylią ale nieco rozczarował z Nową Zelandią.
Białoruś od paru lat ma zdolną młodzież i ma nie najgorsze wyniki w kategoriach młodzieżowych, grają solidna piłkę, są silni fizycznie.
W tym meczu do szczęścia brakuje im remisu ale są w stanie ten mecz wygrać bo Egipcjanie muszą się odsłonić chcąc wygrać to spotkanie.
Miałem grać czystą dwójkę ale to że Białorusinów ucieszy remis przekonało mnie na zagranie z podpórką.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie
Spotkanie: Wielka Brytania Ol. - Urugwaj Ol.
01.08.2012 20:45
Typ: under 2.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinie 20.45 odbędzie się ostatnie grupowe spotkanie w grupie A na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Ekipa gospodarzy z Ryanem Giggsem na czele zmierzy się z bardzo mocną ekipą Urugwaju okraszoną w ataku takimi gwiazdami jak Edison Cavani czy Luiz Suarez z Liverpoolu. Z racji tego, że jest to decudyjący pojedynek spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania stojącego na wysokim poziomie. Z moich rozmyślań wynika, że Wielka Brytania zagra dzisiaj asekuracyjnie, ustawiając się na kontry, natomiast Urugwaj będzie starał się zaskoczyć rywala z kontratatku. Moim zdaniem mecz będzie pełen walki i oscylował będzie wokół remisu. Wynik 1:1 wydaje Mi się najbardziej prawdopodobny.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Co raz bardziej podoba mi się gra Meksyku ,co prawda pierwszy mecz bardzo słaby ale sam fakt że nie stracili żadnej bramki w grupie robi swoje ,a lekka ona nie była .Defensywa spoko ,ofensywa z meczu na mecz co raz lepiej .
Typ na to że Meksyk wygra grupę był świetny:cool:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Za nami faza grupowa turnieju piłkarskiego mężczyzn na IO w Londynie. Sporo niespodzianek, a nawet sensacji, bo któż by się spodziewał, że Hiszpania po dwóch meczach już mogła się pakować, a ogółem nie strzelili ani jednego gola na turnieju... Do tego sporą niespodzianką jest odpadnięcie jednego z faworytów do medalu czyli Urugwaju, a ja też jestem zawiedziony słabą postawą Szwajcarii, którą uważałem za czarnego konia turnieju, tzn. tak ich typowałem. Poza tym to chyba większych niespodzianek nie było, a zatem warto zapoznać się z parami 1/4 finału oraz kursami, które jako jedyny wystawił William Hill:


Na Brazylię można było się spodziewać takiego niskiego kursu więc to nie dziwi, bo mamy mniej więcej tyle, co w meczach fazy grupowej ale też żadnej niespodzianki być nie powinno więc do jakiejś taśmy na podbicie ako w sam raz. Ale dziwią mnie trochę wysokie kursy na Meksyk, który w mojej ocenie jest wyraźnym faworytem tej pary, a tym czasem mamy naprawdę spory kurs na nich i nawet grając dnb, to jest przez co mnożyć. Ciekawe również jak wypadną dwa pozostałe spotkania, które dla mnie powinny być dość wyrównane. Mecze już w sobotę, a zatem kilka dni przerwy mamy.

Zapraszam do dyskusji
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dla mnie Wielka Brytania po 2,00 jest do grania.
Giggs, Cleverley, Sinclair, Sturridge, Bellamy, Allen, Ramsey, Bertnard czy perspektywiczny Rose. Cały stadion za sobą, no ogólnie dobrze to wygląda.
o Korei mało, nawet nic nie wiem, dlatego zostawiam ten pomysł dla tych co IO śledzą. Bo ja do takich się nie zaliczam.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Dwa ostatnie ćwierćfinały raczej ciekawe do obstawienia:
Brazylia - Honduras
Zwycięzca meczu raczej pewny, a po kursie 1.14 czy nawet z handicapem -1 po 1.40 nie warto grać. No, chociaż na ten handicap można się pokusić.
Brazylia w każdym z meczów na tych IO nie zeszła poniżej 3 strzelonych bramek na spotkanie, a mając takich przeciwników jak Honduras, którego obrona to praktycznie same nieznane nazwiska bardzo możliwym jest wypełnienie tej reguły, a nawet strzelenie więcej niż 3 bramek. Z taką ofensywą kto wie... Tak więc:
Brazylia powyżej 1.5 bramek 1.30 bet365 ✅
Brazylia powyżej 2.5 bramek 1.90 bet365 ✅
Brazylia powyżej 3.5 bramek 3.45 bet365 ⛔
Do wyboru, można zagrać bezpiecznie, albo też zaryzykować.
Brazylia bez wątpienie będzie przez cały mecz cisnąć, ze względu na młodych i pełnych energii zawodników toteż polecam również pograć:
Brazylia wygra obie połowy 2.10 bet365 ⛔
Brazylia strzeli w obydwu połowach 1.66 bet365 ✅
Wyścig do 7. rzutów rożnych - Brazylia 1.72 bet365 ⛔
Kobieca reprezentacja wczoraj odpadła ze świetnymi Japonkami, z kolei męska drużyna od dawna nic nie wygrała dlatego spodziewam się bardzo dobrej gry z ich strony i zdecydowanego zwycięstwa.
Wielka Brytania - Korea Południowa
Ten mecz do typowanie zwycięzcy bardzo nieciekawy, każdy może wygrać, niekoniecznie w regulaminowym czasie gry. Gospodarze grają co prawda skutecznie, ale dosyć nieuważnie przez co zdarzyło im się stracić głupie bramki na tym turnieju, a Azjaci są ich przeciwieństwem. Dwa bezbramkowe remisy, wygrana 2:1 ze Szwajcarią. Nie spodziewam się gradu bramek ze względu na defensywę Koreańczyków, chociaż kilka nazwisk u Brytyjczyków straszy...
Wielka Brytania - Korea Południowa 1 DNB 1.44 bet365 ZWROT
I takie mniej pewne:
Pierwszy gol - Wielka Brytania 1.66 bet365 ⛔
powyżej 0.5 gola w 1. połowie 1.53 bet365 ✅
 
C 28

chef

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym meczu Korea Płd. - Brazylia? Kurs na Brazylie w bet365 1,4. Wydaje się warty zagrania. Myślę, że Silva, Marcelo, Hulk, Neymar czy Pato gwarantują reprezentacji Brazylii pewien wysoki poziom. Zastanawiam się tutaj nad zagraniem za większą stawkę.
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Właśnie również zastanawiam się nad puszczeniem tego meczu. Ale nie wiem czy nie zagram na ilość rzutów rożnych -&gt; Brazylia. Kto pierwszy 5 rzutów rożnych kurs na Brazylię jest 1.80 zagrać live i zobaczyć jak grają przy kursie 1,50-1,80 myśle, że można bez problemu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj połfinały IO w piłce nożnej mężczyzn, a zatem ode mnie coś:
Brazylia-Korea Płd. Over 2,5 @ 1,85▶1,77 Tobet✅3:0
Skoro mamy 1,82 na bts, to ja wolę w takim wypadku overa, bo kurs troszkę lepszy, a moim zdaniem wejdą oba zakłady. Brazylia w ataku na tyle mocna, że sama overa jest w stanie pokryć. Z resztą widzimy to w każdym meczu, gdyż do tej pory strzelali za każdym razem 3 gole. Czy dzisiaj też tyle będzie? Buki chyba liczą na fakt, iż jest to półfinał i nie będzie takich ataków ale po co się mają zawodnicy z Ameryki Płd męczyć dłużej niż 90 minut. Moim zdaniem wyjdą i będą normalnie atakować i strzelać gole jak co mecz, a ma kto to robić: Leandro Damiao, Oscar czy Neymar, a może się wreszcie Hulk obudzi. Jednak z obroną nie jest najlepiej, co pokazały mecze z Hondurasem i Egiptem. Wydawało się, że ta obrona to monolit ale tutaj każdy gra sobie i stąd aż 5 goli straconych na tym turnieju. Dzisiaj myślę, że znowu dostaną jakiegoś głupiego gola, bo praktycznie tylko takie Brazylia traci... Neto jakoś super w bramce mocny nie jest więc myślę, że coś wpadnie do ich bramki, a taki kurs to ja biorę. W poprzednich meczach na over z udziałem Brazylii było max 1,5 a dzisiaj chyba ze względu na 1/2 finału to mamy dużo wyższy kurs więc tylko grać.
Meksyk-Japonia BTS @ 2,03 Tobet✅3:1
Tutaj też kurs przesadzony, bo moim zdaniem jest tutaj spora szansa na kilka goli. Co prawda Japonia do tej pory nie straciła jeszcze gola ale każda seria się kiedyś kończy, prawda? Ostatnio Meksyk zakończył swoją passę z czystym kontem chociażby. Meksyk pokazał w meczu z Senegalem, że jego obrona taka mocna nie jest. Senegalczycy gdy przycisnęli to nie mieli problemów ze stwarzaniem sobie akcji, a znowu kilka goli mógł zdobyć Moussa Konate ale zdobył tylko jednego. Meksykanie dzisiaj mogą mieć problem z kondycją, bo nie dość, że zagrali o pół godziny więcej niż Japonia, to jeszcze ekipa z Azji potrafi zabiegać każdego, co najlepiej widzieliśmy przeciwko Egiptowi. Jednak o gola dla Meksyku jakoś jestem spokojny, bo mimo tego, że Japonia nic nie straciła, to jednak to jest półfinał i tutaj drużyn z przypadku nie ma. Tak jak już pisałem Meksyk raczej gola też straci, bo Corona często jest kompletnie osamotniony i obrońcy mu nie pomagają. Dlatego ja biorę takiego bts-a, którego uważam za value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lighter 165

lighter

Użytkownik
Korea Południowa - Brazylia
Półfinałowe starcie na igrzyskach olimpijskich, pod lupę biorę spotkanie pomiędzy Koreą Południową a Brazylią. Stawiam, że w tym meczu padną co najmniej 3 bramki po przyzwoitym, myślę, kursie. Zacznijmy od Korei, Azjaci na tym turnieju grają całkiem ciekawą dla oka piłkę, wymieniają dużo podań po ziemi, stwarzają sobie okazje do zdobycia bramki, potrafią także uderzyć z dystansu (tak jak miało to miejsce w meczu z Wielką Brytanią). Wyróżniającymi postaciami są na pewno pomocnik Ki Sung Yeong oraz napastnik z numerem 9, którego nazwiska nie znam. Czekam także na przebudzenie największej gwiazdy tego zespołu napastnika Park Chu Yeonga. Rywala Korea trafiła jednak najmocniejszego z możliwych. Brazylijczycy to główni pretendenci do wywalczenia mistrzostwa olimpijskiego. Od początku turnieju udowodniają, że posiadają piekielnie silną ofensywę. Błyszczą zwłaszcza Leandro Damiao, Neymar i Oscar. Zawodnicy Ci potwierdzają, że są obdarzeni niebywałym talentem do kreowania i wykańczania akcji ofensywnych. Brazylia w każdym swoim meczu na tej imprezie strzelała dokładnie 3 bramki. 12 bramek w 4 meczach budzi więc podziw. Trochę gorzej jest jeżeli chodzi o grę defensywną, 5 straconych bramek na pewno chluby Brazylii nie przynosi. No ale cóż, mając na bokach obrony tak ofensywnie grających zawodników jak Marcelo i Raffael nie da się zabezpieczyć dostępu do własnej bramki za każdym razem. W tym też wyczuwam szanse na over w tym meczu. Myślę, że nikt tutaj nie będzie się zagorzale bronił, to jest spotkanie o finał IO, drużyna, która pierwsza straci bramkę na pewno odsłoni się i ruszy do ataku, mam nadzieję na dużą liczbę bramek i ciekawe spotkanie.
Powyżej 2,5 bramki @1,83 PinnacleSports
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bukmacherzy może liczą na to, że Korea się zamuruje i poleci na kontry, ale nie widzę czegoś takiego w meczu z Brazylią. Największym mankamentem graczy z Ameryki Południowej jest stosunkowo słaba obrona. W grupie prowadzili z Egiptem 3:0 i potrafili dać wbić sobie 3 bramki. W meczu z Białorusią to właśnie nasi wschodni sąsiedzi wyszli pierwsi na prowadzenie i nieźle się trzymali. Mecz z Hondurasem był parodią według mnie. Brazylia nieskuteczna, a grający w 10 Honduras potrafił wbić wielkiej Brazylii gola na 2:1. Korea ma solidną obronę i trochę się tego obawiam. Południowoamerykańscy zawodnicy potrafią marnować dobre okazje, a gdy Korea zagra perfekcyjny mecz to tych okazji może nie trafić się zbyt wiele. Patrząc jednak na kurs to kusi bardzo pograć coś pod over albo BTS i tego się będę trzymał. Z dwojga złego wybieram BTS, bo coś mam przeczucie, że mecz może skończyć się dogrywką po bramkowym remisie. Pogrom Brazylii też niewykluczony, a Korea w takim wypadku pokusi się o honorowe trafienie. Scenariuszy jest wiele, a BTS się bardzo dobrze we wszystko komponuje.
Korea - Brazylia
BTS 1,83 Bet365
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Napiszę swoje przemyślenia na temat Brazylii i Meksyku.

Meksyk
Kadra składa się w niemal całości z graczy grający w lidze meksykańskiej ,skład przemieszany między młodzież i tych starszych fajnie się to uzupełnia.Defensywa widać ,że nie jest z pierwszej łapanki bramkarz na poziomie ,doświadczony ,dalej obrona jest Salcido który można rzec że już zjadł zęby na graniu w piłkę nie którzy mogą go kojarzyć z gry w PSV w przeszłości ,a ostatnio w Fulham bardzo doświadczony grajek 103 mecze w reprezentacji Meksyku mówi samo za siebie,dalej mamy perełki w postaci Hirama Miera młody zawodnik ,który zdołał zadebiutować w pierwszej drużynie Meksyku ,potencjał spory ostatni sezon bardzo dobry podstawa w Monterrey silny ,warunki dobre ciekawy zawodnik który według mnie nie długo zagości gdzieś w Europie.Mamy także kolejnych młodych graczy jak Jimenez i Darvin Chavez niby zawodnicy po 23-22 lata a mają już na swoim koncie 85 meczy Jimenez i około 20 w rep Meksyku,Chavez 90 meczy w lidze i 27 w rep Mesyku (młodzieżówki itp) więc chłopaki nie są jakimiś leszczami bo już nie raz były zapytania z Europy o nich .Naprawdę spory progres jest w piłce Meksykańskiej ,masa perełek i to nie ,że na jednej pozycji Meksyk U23 szedł jak burza w Olimpijskich Kwalacha CONCACAF co Ci chłopacy grali to bania mała a było to w marcu-kwietniu.Pomoc : Cortez szybki ,bajeczna technika i przegląd pola ma 23 lata a już na swoim koncie około 80 meczy w pierwszym zespole UNAM gdzie talentów na jego miejsce nie brakuje ,w tym roku zdołał zadebiutować w kadrze Meksyku ,następny w kolejce jest magik Marco Fabian nawet jak ktoś mało się interesuje piłką latino to pewnie tego zawodnika kojarzy 23 latek ,niebywale uzdolniony fizycznie i technicznie na swoim koncie już mam 125 występów ligowych oraz w 2012 roku został uznany za najlepszego zawodnika Meksyku U23 i zarazem najlepszego strzelca w tych kwalifikacjach o których wspomniałem 12 meczy 13 bramek.Ale jest jeszcze Javier Aquino 22 latek którego można było oglądnąć na Copa America 2011 i z tego turnieju http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Toulon_Tournament gdzie najlepszym grajkiem został Herrera a najlepszym strzelcem Fabian to samo mówi za siebie że Ci chłopacy nie są z pierwszej łapanki .Na ataku weteran ligi meksykańskiej niezniszczalny Oribe Peralta świetny grajek trzeba to przyznać , no i jest jeszcze Dos Santos którego większość zna .Ale żeby tylko nie słodzić to napiszę,że daliby radę zebrać jeszcze lepszą kadrę bo nie ma takich zawodników choćby jak De Nigris ,Pulido ,Fierro czyli nie jest to najmocniejszy zespół jaki zagra na IO .Ogólnie rzecz mówiąc potencjał przedni ,tylko go wykorzystać bo jest co.
Czarny konik;)
A Brazylię opiszę krótko bo widzę ,że jaranie się nią jest straszne co dla mnie jest nie zdrowe.Podobny do tego skład mogliśmy ujrzeć na Copa America jak to się skończyło każdy wie ,dla mnie na tą chwilę nie są jakimś mocny zespołem tam jeszcze dużo pracy przed nimi ,dla mnie nie są jeszcze drużyną tyle mogę napisać ,kursy strasznie zaniżone.
Bardzo ciekawą ekipę ma Urugwaj który może sporo namieszać ,naprawdę nie zdziwi mnie sytuacji z Copa America bardzo duży progres tej rep w ostatnich latach.
Czarny koń ma się dobrze ,ma się zdrów z meczu na mecz co raz lepsze tempo ,ofensywa nakręca się na maksa .Pierwszym finalistą jest Meksyk ale na kogo by nie wpadł to i tak będzie ciężko ,choć widać w chłopakach werwę i chęć zdobycia złota .Buki strasznie się przejechały bo grając od początku turnieju na Meksyk kursy były w granicach ~2 czy choćby dziś ponad 3 , zaliczyli tylko 2 remisy i stracili 3 bramki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 21

tlenekk

Użytkownik
Korea Południowa - Brazylia
Z dwa , trzy zdania o meczu bo zaraz grają . Oglądałem wszystkie mecze Brazylijczyków i kompletnie mnie nie przekonują . Błędy w obronie + nonszalancka gra pod publiczkę w ofensywie . Azjatów widziałem w spotkaniu z Brytolami i zagrali bardzo dobre spotkanie , w pierwszej połówce dominowali nad gospodarzami , wybiegani , dobra technika + waleczność , niestety sił nie starczyło na całe spotkanie . Mam nadzieję że dzisiaj inaczej rozłożą siły podczas spotkania . Czekam na dobre spotkanie i miłą niespodziankę ze strony skośnookich ;)
Zakład bez remisu - Korea 5.47 ⛔
Brazylia - Korea - 2x 2.67 ⛔
Awans - Korea 4.71 ⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Betsafe dał ciekawą ofertę na zakłady - ja pobieram bo muszę zrobić obrót a to jak znalazł + raczej nie będę w plecy.
Mianowicie:
Pograłem coś takiego
Zwycięski kontynent - Ameryka PD kurs 2.10 raczej wygra Brazylia. Dałem na to 30zł
Inny kontynent - kurs 10.50 tutaj dałem 10zł
Kolejny zakład: TOP 3
Meksyk 4.60
Japonia 8.75
tu pograłem płaską stawką po 10zł. Czyli tak założyłem 60zł i wystarczy,że wygra Brazylia i stawka wraca do mnie. Co o tym myślicie?!
Betsafe unieważnił mi dwa zakłady te na zwycięski kontynent :/ a zakład na Meksyk zaliczyli jako że wygra złoty medal :/
 
Do góry Bottom