>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Piłka nożna i tenis - tylko przemyślane typy

M 127

matand

Użytkownik
Wracamy po Nowym Roku. Oby tym razem bardziej systematycznie i oczywiście przemyślanie.
#1
???? Dzumhur - Goffin 1(+2,5s) (2.80) ✅
1j
Na początek mecz pomiędzy Dzumhurem, a Goffinem. Typ ten może jest nie tyle na pierwszego z tenisistów, co bardziej przeciwko drugiemu. Goffin to moim zdaniem bardzo przereklamowany gracz, a jego ranking zupełnie nie oddaje jego umiejętności. Forma w tym roku nic specjalnego - przed Australian Open grał na turnieju w Brisbane gdzie najpierw pokonał przeciętnego Bellucciego, a później odpadł z Pouillem. Później wygrał co prawda 2 mecze z dość mocnymi tenisistami - Kyrgiosem i Lopezem, ale były to mecze pokazowe, więc nie przywiązywał bym do nich za dużej wagi. Pierwsza runda AO to już lekkie męczarnie ze Stahovskym, który urwał mu pierwszego seta. Podobny scenariusz przewiduję dzisiaj, gdzie pewnie ostatecznie Goffin wygra mecz, jednak wydaje mi się, że set dla Dzumhura jest jak najbardziej realny, a kurs zachęca do gry. Bośniak to przeciętny tenisista, bez jakichś tam większych sukcesów, który w pierwszej rundzie dość niespodziewanie, po 5 setówce, odprawił Edmunda.
#2
???? Davis - Rybarikova over 21,5g (1.90) ZWROT (szkoda tego kreczu, bo wydaje się, że linia zostałaby pokryta)
1j
W drugiej rundzie Australian Open spotkają się Davis i Rybarikova. Moim zdaniem mamy tu do czynienia z bardzo ciekawą i wyrównaną parą. Wydaję mi się, że bukmacherzy dość mocno nie docenili Davis wystawiając kursy w stronę Słowaczki. Młoda Amerykanka już w 1 rundzie sprawiła sporą sensację pokonując dużo wyżej notowaną rywalkę - Pavlyuchenkovą. Rybarikova nie wydaje się być lepszą tenisistką od Rosjanki i tak naprawdę uważam, że faworytką tego spotkania jest właśnie Davis. Spodziewam się zaciętego meczu i zwycięstwa młodszej z pań po 3 setowym pojedynku. Gram jednak bezpieczniej linię na gemy, która przy wyrównanym meczu może zostać pokryta również przy 2 setach.
#3
???? Sasnovich - Sharapova 2(-8,5g) (1.75) ✅
1j
Zakład zagrany po obejrzeniu pierwszych dwóch gemów meczu. Sharapova w swoim stylu, bardzo pewna i mega skoncentrowana na każdej piłce. Przeciwniczka natomiast z problemami z choćby trafieniem w pole, nie mówiąc już o jakimkolwiek zagrożeniu dla Shary. Marysia jest tu dla siebie jedynym rywalem tak naprawdę i nie zdziwię się jak nie odda tu nawet 1 gema. Linia, którą zagrałem pozwala jej oddać &quot;aż&quot; 3 gemy.
 
M 127

matand

Użytkownik
#4
???? Bencic - Babos over9,5g (1st set) (1.90) ⛔ (niestety, zabrakło 1 gema, mimo przeagi Babos przy swoim serwisie)
1j
Faworytką tego spotkania jest oczywiście Belinda Bencic, jednak Szwajcarka, pewnie z racji swojego wieku, nie jest jeszcze aż tak regularna. Zdarza jej się zagrać naprawdę świetny mecz, jak i dać plamę po całości. Przed Australian Open całkiem nieźle zaprezentowała się w Sydney, gdzie ograła między innymi Makarovą czy Pironkovą. W pierwszej rundzie dość pewnie pokonała Riske, która również wyglądała zaskakująco dobrze w pierwszych dniach tego roku i wydawać się mogło, że jest w stanie sprawić niespodziankę. Dzisiaj na przeciw Belindy staje Timea Babos. Tenisistka sklasyfikowana dużej niżej niż Szwajcarka, jednak również ciągle rozwijająca się i widać poprawę w jej grze. Przed AO wystąpiła na turnieju w Shenzen gdzie wypadła bardzo dobrze, odpadając dopiero w półfinale z... Riske, po drodze pokonując wyżej notowane Bouchard czy Niculescu. W pierwszej rundzie AO stoczyła, długi, prawie 3-godzinny pojedynek z Watson. Babos powinna w miarę utrzymywać swój serwis i nie dawać dużo okazji do przełamania, dlatego linia gemowa w pierwszym secie ustawiona na 9,5 wydaje się warta gry.

#5
???? Thiem - Almagro 1 (1.36) ✅
???? Garcia Lopez - Brands 1 (1.35) ✅
2j (ako 1.84)
Dubel złożony z dwóch &quot;pewniaków&quot; do wygrania swoich meczów. Thiem świetnie wyglądał w swoim pierwszym meczu. Młody Austriak grał niesamowicie skutecznie i bardzo pewnie. Almagro, choć tenisistą jest przyzwoitym, raczej nie powinien sprawić wielu problemów Dominikowi, który w niedalekiej przyszłości może stanowić ścisły TOP światowego tenisa. Drugi mecz to pojedynek Garcia-Lopeza z Brandsem. Pierwszy z nich to naprawdę solidny zawodnik, dysponujący całkiem niezłym serwisem, natomiast Brands to raczej challengerowiec i w spotkaniu z Hiszpanem nie ma czego szukać. Myślę, że będziemy tu świadkami gładkiego 3-0.
#6
???? Suarez Navarro - Sakkari 2 (7.00) ⛔
0.5j
Carla Suarez Navarro miała sporo szczęścia już w pierwszym meczu, gdzie tak naprawdę grała źle i średnio radziła sobie z bardzo przeciętną tenisistką jaką jest Golubić. Dzisiaj przyjdzie jej się zmierzyć z Marią Sakkari, czyli zawodniczką podobnej klasy co właśnie Golubić. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Hiszpanka, jednak w obliczu jej postawy w pierwszym meczu ciężko przejść obojętnie wobec tak wysokiego kursu na rywalkę i drobno próbuję grać w stronę Sakkari.
#7
???? Cilic - Ramos 2(+2,5s) (2.00) ⛔
???? Gasparyan - Nara 1 (1.70) ✅
1j (ako 3.40)
Krótko na temat tego dubla: Cilic to oczywiście tenisista o co najmniej klasę lepszy od Ramosa, jednak w pierwszej rundzie Hiszpan zagrał świetnie, odprawiając zdolnego Coricia, natomiast Cilic męczył się trochę z przeciętnym De Bakkerem. Biorąc to pod uwagę można przypuszczać, że Ramos spokojnie jest w stanie powalczyć z Chorwatem i ugrać seta. Drugi mecz to pojedynek Gasparyan z Narą. Nara w pierwszej rundzie zagrała bardzo poprawnie i pokonała zdolną Francuzkę Dodin , jednak dzisiaj zmierzy się z dużo mocniejszą rywalką. Bukmacherzy wystawili dość wyrównane kursy z lekkim wskazaniem na Gasparyan i ja również kieruję się w stronę Rosjanki. Rosjanki, której mogłoby już nie być w turnieju, jednak wykazała się olbrzymią walecznością. W pierwszej rundzie turnieju przegrywała już z Sarą Errani 1-6, 3-4 przy serwisie Włoszki, jednak potrafiła wyciągnąć zarówno tego drugiego seta, jak i cały mecz, gniotąc w decydującym secie Errani 6-1.
e: szkoda tego seta dla Ramosa.
 
M 127

matand

Użytkownik
#8 (piłka ręczna)
Niemcy - Słowenia 1 (2.02) ✅
2j
Co tu dużo pisać, te kursy są przesadzone. Bukmacherzy za bardzo uwierzyli chyba w Słowenię po jednym ich dobrym meczu z Hiszpanią. Dla mnie to drużyna jednak klasę lepsza od Słoweńców i żal nie skorzystać z tak wystawionych kursów.
#9
⚽ Bilbao - Barcelona 2 (2.24) ✅
2j
Naprawdę niesamowite. Dawno nie widziałem takich kursów na Barcelonę, nawet grającą na wyjeździe! Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to puchar, że skład nie do końca jest najmocniejszy (brak Messiego i Suareza), że San Mames to twierdza i mało komu udaje się wywieźć stamtąd 3 punkty. Pamiętam również, że to dwumecz i Barcelona na pewno nie rzuci się nie wiadomo jak do ataku. Lecz pamiętam też przede wszystkim o tym, że to ciągle Barcelona, drużyna cały czas głodna sukcesów, z Neymarem, Ardą czy Rakiticiem w składzie. Dodając do tego moje osobiste sympatie skierowane w stronę klubu z Katalonii nie potrafię nie skorzystać z takiego prezentu jak 2,20 na Neymara i spółkę!
#10
⚽ Sassuolo - Torino 1DNB (1.65) ZWROT
2j
Sassuolo jest jedną z rewelacji rozgrywek we Włoszech. Grają naprawdę fajną i skuteczną piłkę i potrafią zagrozić każdemu rywalowi. Torino z kolei mocno rozczarowuje i musi uciekać w kierunku górnej połowy tabeli. Głównym atutem gospodarzy jest atak, który jest w stanie naruszyć praktycznie każdą defensywę i nie powinni mieć jakichś dużych problemów żeby zrobić to również z linią dowodzoną przez Glika. Goście przeciwnie - mają w ostatnim czasie trochę problemów ze strzelaniem bramek na co lekiem ma być sprowadzenie Immobile. Wydaję mi się, że faworytem tego spotkania jest Sassuolo i mają po swojej stronie wszystkie argumenty, żeby ten mecz wygrać. W razie gdyby jednak Berardi i spółka nie poradzili sobie podpieram się zakładem DNB.
live:
#11
⚽ Lazio - Juventus 2 (3.15) ✅
1j
live:
#12
⚽ Celta - Atletico 1 (9.00) ⛔
1j
 
M 127

matand

Użytkownik
#13
???? Smyczek - Troicki 1(+2,5s) (1.75)
???? Millman - Muller 2(-4,5g) (1.65)
2j (ako 2.89)
Muller grał naprawdę bardzo dobrze z Fogninim, świetnie trzymał serwis, myślę, że Millman może w cały meczu nie dostać nawet szansy na przełamanie. Sam z kolei nie powinien mieć jakichś większych problemów z dochodzeniem do tych szans, Millman bardzo średnio wyglądał ze Schwartzmanem i gdyby nie problemy zdrowotne tego drugiego zapewne nie byłoby już go w turnieju. Przewiduję gładkie 3-0. Drugi typ to mecz Smyczka z Troickim. Amerykanin naprawdę przyzwoicie zaprezentował się w 1 rundzie dość pewnie wygrywając, natomiast Serb mocno męczył się w 1 rundzie, gdzie wyciągnął mecz z 0-2. Wiadomo, w przypadku Troickiego dochodzi jeszcze aspekt nie zawsze czystej gry, bo jego zamiłowanie do ustawiania jest powszechnie znane. Jakby nie patrzeć, uważam, że set dla Smyczka to minimum, a nie zdziwi mnie mocno nawet jego ostateczny tryumf w tym meczu.
#14
???? Ferrer - Hewitt 2(+2,5s) (1.87)
???? Sock - Rosol over 3,5s (1.57)
1j (ako 2.94)
#15
???? Robert - Ram 2 (2.50)
1j
Mówiąc szczerze nie widziałem w 1 rundzie w akcji Roberta, natomiast Ram wyglądał bardzo fajnie w starciu z dużo wyżej notowanym Andersonem. Szanse oceniam mniej więcej 50/50, więc w tak wysokim kursie widzę value.
#16
???? Raonic - Robredo under 31,5g (1.90)
1j
Bardzo krótko: Raonić obecnie jest w naprawdę świetnej dyspozycji, dobrze funkcjonuje u niego return, serwis klasycznie zmiata rywali. Pod względem formy myślę, że ścisła czołówka obecnie w tourze, Robredo nie powinien mieć czego szukać. Szczególnie gdy pod uwagę weźmiemy jego mecz z pierwszej rundy, kiedy to 5 setów męczył się z bardzo przeciętnym Jazirim, który jest o kilka klasy gorszym tenisistą niż Raonić.
#17
???? Granollers - Isner 2(-5,5g) (2.00) ⛔ (niestety, 1 gem)
1j
Popularny Big John wyglądał naprawdę solidnie w meczu z Janowiczem. Serwis siedział mu bardzo dobrze, poprawnie wyglądał też na returnie. Ustrzegł się dużej ilości błędów, złapał jedynie chwilę zadyszki pod koniec drugiego seta kiedy to wystawił go Jurkowi w prezencie ale on i tak nie potrafił z niego skorzystać. Wydaje mi się, że Janowicz dysponuje lepszym serwisem niż dzisiejszy przeciwnik Isnera, więc tym bardziej dzisiaj Amerykanin nie powinien mieć jakichś ogromnych problemów z dochodzeniem do szans na przełamanie. O gemy serwisowe jestem spokojny.
 
M 127

matand

Użytkownik
Niestety poprzedni dzień tragiczny:
#13, #14, #15, #16 ⛔
#18
???? Thiem - Goffin 1 (1.50) ⛔
???? Cilic - Bautista Agut 1 (1.33) ⛔
3j (ako 1.99)
#19
???? Gasparyan - Putintseva 1 (1.55) ✅
???? Mladenovic - Gavrilova 2 (1.93) ✅
1j (ako 2.99)
#20
???? Federer - Dimitrov 2(+2,5s) (2.05) ✅
2j
 
M 127

matand

Użytkownik
#21
???? Golden State Warriors - San Antonio Spurs 1 (1.55) ✅
???? Memphis Grizzlies - Orlando Magic 1 (1.47) ✅
1,5j (ako 2.28)
#22
???? Djokovic - Nishikori over 33,5g (1.70) ⛔
1,5j
 
M 127

matand

Użytkownik
#25
???? Portland Blazers - Sacramento Kings 1 (1.44) ✅
???? Indiana Pacers - Los Angeles Clippers P. George over 23,5 pkt (1.87) ✅
1j (ako 2.69)
LIVE:
#26
???? Kerber - Azarenka pierwszy set: 2 (2.00) ⛔
1j
#27
???? Kerber - Azarenka 2 set: over 8,5g (1.75) ✅
1j
 
M 127

matand

Użytkownik
#28
???? Konta - Zhang DW 2:0 (2.10) ✅
1j
#29
???? Ferrer - Murray DW 0:3 (1.90) ⛔
1j
Co tu dużo mówić, liczę na gładkie zwycięstwa faworytów. Trochę więcej walki powinniśmy zobaczyć w meczu Raonicia z Monflisem.
 
M 127

matand

Użytkownik
LIVE:
#34 (ręczna)
Polska - Chorwacja over 54,5 (1.85) ✅
1j

#35
⚽ Barcelona - Bilbao BTS (1.85) ✅
1j
dalej LIVE:
#36
⚽ Barcelona - Bilbao Bilbao over 6,5 RR (2.15) ✅
2j
#37
⚽ PSG - Tuluza over 11,5 RR (1.70) ⛔
1j
 
M 127

matand

Użytkownik
#38
???? Williams - Radwańska 1(Więcej asów, mniej DFów, Wygrana w meczu) (3.75) ✅
2j
#39
???? Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers 1 (1.44) ⛔
???? Boston Celtics - Denver Nuggets 1/1 (1.44) ✅
2j (ako 2.08)
Tenis pięknie, sporo Serena dała na live jeszcze zarobić. Szkoda niestety tej ostatniej akcji Atlanty. Ale i tak piękny dzień.
#40
???? Kerber - Konta 1(-4,5g) (1.95) ✅
2.5j
Pięknie. Na zakończenie dnia, a właściwie nocki siadł jeszcze handi gemowy na Djokovicia zagrany za 3,5j, ale niestety nie zdążyłem wrzucić w temat.
 
Do góry Bottom