>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Piłka nożna i tenis - tylko przemyślane typy

M 127

matand

Użytkownik
W swoim temacie będę publikował typy w formie kuponów. Gram głównie piłkę nożna i tenis. Do większości typów bd starał się dołączać krótkie analizy. Co kilka kuponów zamieszczę statystki. Stawkowanie jednostkami od 1j do 10j. Zaczynamy!
#1
⚽ Niemcy - USA USA over 1,5g (2.80) ✅
1j
Wiele pisano już w odpowiednim temacie o składzie Niemców na ten mecz. Obrona wystawiona przez naszych sąsiadów raczej nie rzuca na kolana, a generalnie rzecz biorąc to zgrupowanie traktowane jest przez nich dość lekko. Czołowi zawodnicy dostali wolne i w ogóle nie są powołani i Niemcy wystąpią w drugim garniturze. Podejście rywali jest zgoła inne - w miarę poważny skład i mobilizacja przed meczami o punkty. Dało to swoje efekty już w sparingu z Holandią, wygranym przez podopiecznych Kliensmann 4-3. Wydaje mi się, że możemy być świadkami dość wesołego meczu z dużą ilością bramek. Czysto na Amerykanów nie gram, gdyż dzisiejszy potencjał ofensywny Niemców, mimo braków, ciągle jest duży (w przeciwieństwie do defensywy), także spodziewam się również bramek gospodarzy. Kurs niezły, gram lekką stawką na rozpoczęcie tego tematu.
#2
⚽ Copa America - Król strzelców: Sergio Aguero (9.00)
1j
Kursy wystawione na króla strzelców Copa America są naprawdę zachęcające. Mam w planie złożyć kilka zakładów na paru gości i właśnie Kun jest pierwszym z nich. Argentyna wydaje się być mocnym faworytem całego turnieju, więc naturalne, że przewagą ich graczy bd większa liczba gier. Wielu ludzi stwierdzi pewnie, że nie opłaca się grać na któregoś z Argentyńczyków bo mają taką pakę w ofensywie, że te bramki się rozłożą na wielu graczy i pewnie po części tak będzie, jednak myślę, że cała gra Albicelstes skupi się jednak w głównej mierze na dwójce graczy - Aguero i Messi. Świetnie się rozumieją, obaj w tym sezonie byli w niesamowitej formie i naprawdę będą groźni. Leo w kadrze ma trochę inną rolę niż w klubie (choć w tym sezonie w Barcelonie również grał w ten sposób) i mocniej skupia się na rozegraniu, od strzelania są też inni - Tevez, Higuain, Lavezzi, Di Maria i Aguero właśnie. Swoją świetną dyspozycję Kun potwierdził w ostatnim sparingu z Boliwią, w którym popisał się hat-trickiem. Właśnie na taką dyspozycję strzelecką liczę podczas turnieju. Inni zawodnicy, którzy mogą powalczyć o koronę króla strzelców i na których zamierzam rzucić kilka groszy, bo kursy są atrakcyjne to Alexis i Neymar, ale o tym później.
#3
⚽ Copa America - Mistrzostwo: Argentyna (2.80)
2j
Kurs, który bukmacherzy wystawili na zwycięstwo Argentyńczyków w całym turnieju uważam za warty zagrania. Kadrowo, w chwili obecnej, są najsilniejsi na kontynencie. Potencjał ofensywny jakim dysponuje Tata Martino jest niesamowity - Messi, Aguero, Tevez, Higuain, Lavezzi, Di Maria, Lamela. Coś niebywałego. Ale najlepiej o sile Argentyńczyków można przekonać się jak spojrzymy na nazwiska graczy, którzy nie załapali się do kadry na Copa America - Icardi, Maxi Rodriguez, Dybala, Gaitan czy Vietto! Ale dość o ofensywie, bo o tym wiedzą wszyscy. Dużo ludzi twierdzi jednak, że Albicelestes zawsze mają problemy w obronie. Tylko, że, w chwili obecnej przynajmniej, jest to nieprawda. Defensywą z pewnością dowodzić będzie Otamendi, który ma za sobą sezon życia i był chyba najlepszym stoperem La Liga. W parze z nim zobaczymy zapewne solidnego Garaya, a na bokach Zabaletę i pewnie Rojo. No i tu rzeczywiście widzę jedyną bolączkę Argentyńczyków - Rojo sezon raczej mocno przeciętny i nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji. Przed linią obrony, zawsze świetny w kadrze, dusza i płuca drużyny, Mascherano, a w bramce pewnie Romero. Dziwi brak powołania dla młodego Rulliego, który również ma za sobą świetny sezon. No dobra - a rywale? Brazylia wydaje mi się drużyną bez środka pola i mówi się, że to najsłabsza Brazylia od lat. Paradoksalnie, najsilniejszą formacją Brazoli powinna być obrona. W ataku mają Neymara, który w kadrze raczej nie zawodzi, jednak brak tam zawodników do kreowania gry. Jedynym takim piłkarzem wydaje się być Coutinho jednak na mocniejszych rywali (Argentyna, Chila, Kolumbia) może to być zdecydowanie za mało. W obliczu tego bardzo dziwi mnie brak powołań przede wszystkim dla Lucas Moury czy Felipe Andersona z Lazio, a nawet mało grającego w tym sezonie Oscara. Na pewno chrapkę na sukces u siebie w kraju ma Chile, którym pomagać będą ściany. Chilijczycy to bardzo mocna drużyna z wieloma świetnymi piłkarzami, i co ważne z dość wyrównanymi formacjami, które mają swoich liderów - Bravo, Isla, Medel, Vidal, Vargas i przede wszystkim Alexis. Sądzę jednak, że na zwycięstwo w całym turnieju to jednak za mało. Gospodarzom brak trochę mocniejszych rezerwowych, szczególnie w obronie, gdzie w przypadku wypadnięcia za kartki, kontuzji, któregoś z podstawowych graczy zrobi się dziura. No to zostaje nam jeszcze Kolumbia, która uważam, będzie głównym rywalem Argentyny do tryumfu. Niesamowicie mocna i równa kadra, z świetnym liderem w środku - Jamesem i również, jak Argentyna, niesamowitym potencjałem w ataku, choć jednak chyba mimo wszystko trochę na mniejszą skalę. Paradoksalnie, największym minusem Kolumbijczyków może być ich główna gwiazda - Radamel Falcao. Jest ulubieńcem Pekermana i ciężko wyobrazić sobie go na ławce Los Cafeteros. Miniony sezon to coś o czym Falcao chce pewnie jak najszybciej zapomnieć, jednak myślę, że będzie miał spore odbicie na jego dyspozycję w czasie turnieju, a niestety będzie blokować komuś miejsce w składzie. Przypuszczam, że głównym poszkodowanym zostanie Bacca, który jest w życiowej formie i z Jamesem za plecami byłby w stanie pociągnąć swoją drużynę do tryumfu, no ale zobaczymy. Podsumowując, nie jest to nic pewnego, jednak kurs niezły, więc za nieduża stawkę można zagrać w kierunku Argentyńczyków.
 
M 127

matand

Użytkownik
#4
???? Tommy Haas - Bernard Tomic 1 (2.70) ⛔
1j
Faworytem bukmacherów i pewnie wielu osób interesujących się tenisem jest dużo młodszy od rywala Tomic. Tomic to porządny tenisista, obecnie 24. rakieta świata, który dysponuje potężnym serwisem i fh. Na pierwszy rzut oka więc, wydaje się, że łatwy zakład na Australijczyka. Moim zdaniem jednak wcale nie będzie miał tak łatwo i widzę duże value w kursie na Haasa. Tommy to profesor tenisa, dla wielu już emeryt i jak sam mówi już żegna się z kortami. Oglądałem mecz z pierwszej rundy z Kukushkinem i owszem nieraz było widać, że to już &#39;ten wiek&#39;, jednak przede wszystkim widać było niesamowite umiejętności i wyrachowanie Niemca. Haas wraca po rocznej przerwie i jak stwierdził po meczu z Kazachem - bardzo cieszy się grą. Tommy ma świetny rekord na trawie (53-26) i jeśli na jakiejś nawierzchni może jeszcze powalczyć z młodszymi kolegami, to właśnie tutaj, gdzie ogromną rolę odgrywa serwis (a ten Haas ma bardzo dobry), a wymiany są raczej krótkie. Nic pewnego, ale dla mnie po takim kursie warte zagrania za najmniejszą stawkę.
 
M 127

matand

Użytkownik
#5 (piłka ręczna)
Bośnia i Hercegowina - Białoruś 2 (2.90) ⛔
1j
Nie siedzę w piłce ręcznej tak jak w tenisie czy przede wszystkim nożnej, ale na tyle co się orientuję i pamiętam z ostatnich mistrzostw, Białoruś żadną potęgą w szczypiorniaka nie jest, ale też nie są to kelnerzy, co z kolei można powiedzieć o BiH. Ich ostatni pojedynek przemawia również za Białorusinami, kurs naprawdę wysoki, więc za drobne pobieram.
#6 (dart)
Niemcy - Indie 1 (1.20) ✅
Belgia - Filipiny 1 (1.18) ✅
Anglia - Dania 1 (1.06) ✅
Australia - Rosja 1 (1.20) ✅
2j (ako:1.82)
Teoretycznie same &#39;pewniaki&#39;, udało się zebrać sensowne ako.

Później zeedytuję post i dodam jeszcze coś na tenisa, natomiast wieczorem/w nocy na bank jakieś typy na Copa America i NBA.
#7
???? Jurgen Melzer - David Goffin 1 (2,20) ⛔
1j.
 
M 127

matand

Użytkownik
#8
⚽ Chile - Ekwador 2-1/3-1/4-1 (4.55) ⛔ (zwrot)
2,5j.
Multizakład na dokładny wynik, tym razem bez analizy. Zakład zagrany w ofercie cashback i jako, że temat ma służyć głównie mi, tak też zostanie policzony do statystyk w razie niepowodzenia (choć tego oczywiście nie przewiduje). ;)
Kurde, szkoda tej Białorusi w ręczną, remis niestety.
e: jest zwrot z racji cashbacka, więc przegrana nie boli, ale szkoda, szkoda, że ekwadorczycy nic nie wcisnęli, ładny kurs by siadł.
 
M 127

matand

Użytkownik
#9
???? Ivo Karlovic - Robin Haase 1 (1.51) ⛔
???? Nicolas Mahut - Adrian Mannarino 1 (1.52) ✅
1,5j. (ako 2.30)
LIVE przy 3-3 w gemach:
#10
???? Gael Monflis - Philipp Kohlschreiber 1st set: over 10,5g (1.62) ✅
2j.
LIVE przy 0-1 w gemach, drugi set:
#11
???? Gael Monflis - Philipp Kohlschreiber 2nd set: over 9,5g (1.40) ⛔
1j.
Oj Gael, coś Ty zrobił w ostatnim gemie, 3 BP...
 
M 127

matand

Użytkownik
#12 (darts)
Irlandia - Polska 1(-2,5) (2.02) ✅
1,5j.
#13
⚽ Walia - Belgia 2 (1.95) ⛔
⚽ Islandia - Czechy over 1,5 (1.45) ✅
1,5j (ako 2.83)
Wcześniej siadła Turcja, ale nie zdążyłem wpisać w temat. Dzisiaj liczę wreszcie na porządny plus. Pewnie dorzucę jeszcze coś live na eliminacje, i na późniejsze mecze darta (Szkoci oraz Holendrzy).
#14
⚽ Chorwacja - Włochy 1 (2,5) ⛔
1,5j.
#15
⚽ Łotwa - Holandia Holandia over 2,5g (2,05) ⛔
2,5j.
darts live:
#16
Holandia - USA 1(-3,5) (1,6) ⛔
1,5j
#17
Szkocja- Singapur 1(-3,5) (1,93) ✅
1,5j
Mimo wszystko chujowo. Najbardziej mi szkoda Chorwacji, aj ten Mandżukić.
Statystka rozliczonych kuponów (nie uwzględniam kuponów otwartych):
Postawiono: 23j.
Wygrano: 18,12
Saldo: -4,88j.
Jest źle póki co, przynajmniej w statystykach.
 
M 127

matand

Użytkownik
Ostatnio poszło kilka mniej przemyślanych typów, pod wpływem emocji i od razu widać efekty, aczkolwiek o takiej Belgii myślałem już od kilka dni, analizowałem, a na nic to wszystko... Na spokojnie, na spokojnie.
#18
Meksyk - Boliwia under 2,5 (1.60) ✅
2j.
Myślałem o tym typie już od kilku dni, ostatecznie nie zagrałem wcześniej bo czekałem jeszcze na składy. Kursy mocno pospadały, widać, że wiele ludzi sądzi tak jak ja. Generalnie, jak powszechnie wiadomo, federacja Meksyku mówiąc kolokwialnie &#39;wyjebała się&#39; na Copa America i posłała tak naprawdę drugi garnitur. Boliwia to z kolei, według mnie, jedna z gorszych, jeśli nie najgorsza drużyna na kontynencie. Bardzo możliwe, że obie drużyny mocno będą chciały ten mecz wygrać, bo może okazać się, iż zwycięstwo w tym meczu zagwarantuje wyjście z grupy (zakładam porażki obu drużyn z Chile i Ekwadorem), jednak może okazać się, że po prostu nie będą potrafili. Spodziewam się meczu na naprawdę niskim poziomie, a jego wynik to tak naprawdę loteria. Patrząc po składach, to szczerze mówiąc jedyne co jestem w stanie stwierdzić to fakt, że linia defensywna Meksyku nie wygląda tragicznie, co tylko utwierdza mnie w moim typie. Warto nadmienić też, że Meksyk, przynajmniej na papierze, wychodzi w 5 w obronie. Można w sumie próbować też grać drobniej linię u1,5 po kursie 3,0.
#19 (live)
???? Benoit Paire - Tim Puetz 2 (4.00) ✅
0,7j.
#20 (live)
???? Ryan Harrison - Tatsuma Ito 2 (1.80) ✅
1,5j.
#21 (live darts)
Kim Huybrechts -Antonio Alcinas 1(-3,5) (2.01) ⛔
1j.
#22 (darts)
Irlandia Północna - Nowa Zelandia 1 (1.25) ✅
Honk Kong - Irlandia 2 (1.34) ⛔
1,5j. (ako 1.68)
 
M 127

matand

Użytkownik
#23 (live)
???? Lukas Lacko - Peter Gojowczyk 2 (1.80) ⛔
1,5j.
#24
⚽ Polska - Gruzja 1(-1,5) (1.80) ✅
2,5j.
Gruzja to drużyna dwie klasy gorsza od Polski. Owszem, u siebie notują wyniki, które wstydu im nie przynoszą. Porażki 1-2 z Ukrainą i 0-2 z Niemcami czy 1-2 z Irlandią to wyniki, które pewnie nikogo nie zdziwiłyby gdyby osiągnęła je Polska. Mało tego, w ostatnich 10 meczach rozegranych przez Gruzinów, tylko Polacy potrafili strzelić im więcej niż 2 bramki. Gdy spojrzymy na kadrę Gruzinów to owszem, znajdziemy tam zawodników grających w jakichś tam europejskich średniakach jak Kashia z Vitesse czy Mchedlidze z Empoli. ALE LUDZIE! nijak to się ma do zawodników reprezentacji Polski. Od kilku już lat, Polska ma pewien potencjał, kilku zawodników ze światowego topu plus kilku solidnych wyrobników, ale nie było z tego wyników. Teraz zrobiła się w kadrze tzw. &#39;atma&#39;, drużynie żre, sami zawodnicy odgrywają coraz to większe role w swoich klubach, a &#39;Łączy nas piłka&#39; buduje mega relację między piłkarzami a kibicami i kreuje super wizerunek kadry. I te wyniki przyszły i szczerze myślę, że tak szybko nie odejdą. Piłkarze na których ta kadra teraz się opiera to w głównej mierze Lewandowski, Milik, Krychowiak, Glik i bramkarz (ktokolwiek w tej klatce zagra) - i każdy z nich ma jeszcze spokojnie kilka lat gry przed sobą. Owszem, na kilku pozycjach brak nam klasowego zawodnika, czyli przede wszystkim lewa obrona i przynajmniej 1 skrzydłowy. Myślę, że mecz z Gruzją pokaże też, że uporaliśmy się ze środkiem pola, bo o ile Nawałka ma jaja wystawi tam parę Krychowiak-Linetty i ten drugi, młody chłopak ma papiery na naprawdę poważne granie. Dla mnie MVP sezonu polskiej ekstraklasy. Ja, jako osoba mocno interesująca się piłką nożną, nie jako Polak, śmiało gram Polska -1,5.

E:
30&#39; Póki co bardzo ambitnie i ofensywnie Polacy, ale niestety nieskutecznie. Wierzę jednak, że zaraz zacznie wpadać więc dokładam 1j na over 0,5g do przerwy (1.80) i 1j na Polskę (-2,5) (3.80).
#25
⚽ Polska - Gruzja over 0,5g hf (1.80) ⛔
1j.
#26
⚽ Polska - Gruzja 1(-2,5) (3.80) ✅
1j.
 
M 127

matand

Użytkownik
#27
⚽ Gibraltar - Niemcy over 13rr (2.85) ⛔
1,7j.
Dla mnie te linie wystawione na rzuty rożne w tym meczu są strasznie zaniżone, i gram najwyższą linię jaką proponuje bukmacher u którego obecnie obstawiam. W pierwszym meczu między tymi drużynami mieliśmy aż 22 rzuty rożne. Niemcy grając w tych eliminacjach notowali po 6/8/12 rzutów rożnych grając z poważnymi przeciwnikami jak Polska, Szkocja czy Irlandia dlatego dzisiaj, z amatorami myślę, że nie będą mieć żadnych problemów by ponownie dobić do około 20. Inne typy jakie polecam i rozważam do grania na ten mecz do bramka Karima Bellarabiego (1.60) oraz under 5,5g w meczu (2.60), a także połowa z większą liczba goli: pierwsza (2.80).
#28
⚽ Senegal - Burundi 1st half: 1 (1.52) ✅
2j.
#29 (darts)
Austria - Niemcy 2 (2.05) ✅
1j.
#30
⚽ Argentyna - Paragwaj 1(-1,5) (2.00) ⛔
2,5j.
E:
#31(live)
⚽ Argentyna - Paragwaj over 9rr (1.83) ✅
1j.
 
M 127

matand

Użytkownik
Statystka rozliczonych kuponów (nie uwzględniam kuponów otwartych):
Postawiono: 43,9j.
Wygrano: 42,04j.
Saldo: -1,86j.
Wczoraj niezły dzień, Minus prawie odrobiony, także dzisiaj wychodzimy na plus.

#32 (darts)

Belgia - Australia 1 (1.60) ✅
2j.
#33
???? Nicolas Mahut - David Goffin 1 (2.00) ✅
1j.
Czekam jeszcze na pojawienie się linii na Nieminen - Ito i gram czysto 1j w stronę Japończyka.
E: no i jest:
#34
???? Jarkko Nieminen - Tatsuma Ito 2 (2.15) ⛔
1j.
 
M 127

matand

Użytkownik
Dobry start dzisiaj. Kolejny, myślę, że fajny typ, choć kurs raczej średni.
#35
⚽ Kamerun - Mauretania 1st half: 1 (1.50) ⛔
2j.
#36
⚽ Ukraina - Luksemburg 1(-1,5) (1.44) ✅
3j.
#37
⚽ Słowenia - Anglia over 1,5g (1.52) ✅
⚽ Rosja - Austria over 1,5g (1.52) ⛔
2j. (ako 2.32)
#38 (ręczna)
Grecja - Belgia 2(+3,5) (1.84) ⛔
1,5j.
#39 (ręczna)
Grecja - Belgia 2 (5.00) ⛔
0,5j.

E:
#40 (ręczna) (live)
Grecja - Belgia 2(+5,5) (1.84) ✅
1j.
Liczę na dużo lepszą grę Belgów w drugiej połowie co spowoduje pokrycie obu linii handicapowych, bo o ostateczne zwycięstwo może być już ciężko.
 
M 127

matand

Użytkownik
#46
???? Donald Young - Borna Coric 1(-2,5) (1.76) ⛔
1,5j.
#47
???? Dustin Brown - Andreas Haider-Maurer 1 (1.44) ✅
???? Alejandro Falla - Lukas Lacko 1 (1.47) ✅
1,5j. (ako 2,13)
 
M 127

matand

Użytkownik
Oj, ale dzisiaj w nocy porządna wtopa na Chile...
#53
???? Nao Hibino - Denisa Allertova 2 (2.05) ✅
1j.
#54
???? Pablo Cuevas - Jerzy Janowicz 2(-3,5) (2.00) ✅
2j.
Pięknie zaczęty dzień, Chile po części odrobione.

E: live:
#55
???? Barbara Zahlavova-Stryckova - Monica Niculescu gemy Stryckova: under 12,5 (2.05) ⛔
1j.
#56
???? Thanasi Kokkinakis - Jeremy Chardy 1 (2.10) ✅
1j.
Dla lepszego oglądania drobno na Polskę:
#57
⚽ Polska - Grecja 1 (HT) (2.50) ⛔
1j.
#58
⚽ Polska - Grecja 1 (-1,5) (3.35) ⛔
1j.
 
M 127

matand

Użytkownik
#59
⚽ Paragwaj - Jamajka 1 (1.76) ✅
2j.
#60
⚽ Paragwaj - Jamajka over 11,5rr (1.83) ⛔
2j.
#61
⚽ Argentyna - Urugwaj over 10,5rr (2.10) ⛔
1,5j.
#62
⚽ Argentyna - Urugwaj Argentyna over 1,5g (1.90) ⛔
3j.
#63
???? Clevaland - Golden State 2(-3,5) (1.82) ✅
1,5j.

Statystka rozliczonych kuponów (nie uwzględniam kuponów otwartych):
Postawiono: 98.6j.
Wygrano: 88.38j.
Saldo: -10.22j.
Niestety troszkę poleciałem ostatnio. Zgubiło mnie głównie wejście grubiej w kilka typów (Chile, Argentyna), które niestety nie siadły.
 
M 127

matand

Użytkownik
#69
⚽ Peru - Wenezuela 2 (2.40) ⛔
1,5j.
#70
⚽ Peru - Wenezuela over 9rr (1.90) ⛔
2,2j.
#71
???? Halep - Mladenovic 2 (3.50) ✅
1j.
#72
???? Federer - Mayer 1(-3,5g) (1.36)
???? Troicki - Isner 2 (1.58)
2j. (ako 2.16)
 
Do góry Bottom