>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Phising Bettson

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Znowu ktoś chce mnie na phising nabrać :]


[email protected] &lt;[email protected]&gt;&lt;/[email protected]&gt; &lt; [email protected] &gt;

Z dniem 17 czerwca 2014 roku w życie wchodzi nowy regulamin korzystania z konta Betsson. Akceptacja nowego regulaminu jest warunkiem koniecznym do dalszego korzystania z konta Betsson.
Aby zaakceptować nowy regulamin zaloguj się na http://www.betsson.com/pl a następnie zapoznaj się z nowym regulaminem firmy.
Brak akceptacji nowego regulaminu w przeciągu 72 godzin oznaczać będzie zablokowanie konta gracza.
Pozdrawiam. Zespół Betsson.

Odnosnik do tego rzekomego betssona to serwer1461566.home.pl :]
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
świetnie że dajesz odnośnik do tego serwera pod linkiem betssona pewnie jakaś ciemnota kliknie i pomożesz kogoś oskubać :]
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Miałem tu założyc nowy temat i napisać abyście uważali na tego buka bo zwineli mi kase, ale teraz już wiem co stało się z moimi pieniedzmi. Masakra. Dałem podejść sie jak dziecko. A jeszcze przed wpłatą pieniędzy pytałem na czacie czy zaakceptowałem nowy regulamin bo nie chciałem aby zablokowali mi konto po wpłacie &lt;glupek&gt;
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Teraz tylko pytanie czy po zmianie hasła mam pewność, że nikt się nie włamie czy moje konto jest już do zmaknięcia .... ??? Jeśli ktoś kumaty w tych tematach to prosze o odpowiedz. z góry dzieki. Szkoda bo Betsson był jednym z moich głównych bukmacherów.
 
Do góry Bottom