>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PGNIG Superliga Kobiet 2016/2017

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kolejna świetnie zapowiadająca się kolejka przed nami. Trochę szkoda, że w środku tygodnia, bo siłą rzeczy frekwencja na halach będzie o wiele niższa. Nowy system pokazuje, że zmiana na pewno niesie za sobą pozytywne zmiany. Każda kolejna w grupie mistrzowskiej niesie za sobą 2-3 hitowe pojedynki. Tutaj z pewnością kluczowym meczem będzie pojedynek Zagłębia z Vistalem. Lider z wiceliderem, różnica trzech punktów, a po ewentualnym triumfie gospodyń już tylko jedno oczko przewagi ekipy prowadzonej przez Tetela. Za plecami Montex ze Startem i przy triumfie biało-zielonych obrończynie tytułu naprawdę mogą powrócić do walki o kolejne złoto. Nikt przed niedzielą nie powiedziałby tego, a jednak MKS ograł gdynianki nad morzem. Samego meczu nie widziałem, ale podobno to bardziej Vistal przegrał. Mimo to chwała dla dziewczyn, że dały radę zdobyć mega ważne punkty i zachowują szanse na tytuł. Jasne, ze trzymam za nie kciuki, jutro na Globusie pojedynek ze Startem, który może przyjechać do nas osłabiony. Jednak kurs 1.45 w perspektywie tylu porażek z elblążankami w tym sezonie to parodia. Jeden lepszy wynik z liderem i buki już widzą w MKS-ie drużynę z początku sezonu. Trzeci pojedynek to walka Koszalina z Pogonią. AZS ostatnio ograł Start, więc buki też zaczynają je doceniać. Szczecinianki solidne i u siebie ograły Miedziowe. Kadrowo lepsze wydają się paprykarze, ale Anita w Koszalinie robi dobrą robotę i przede wszystkim w obronie dziewczyny potrafią mocno się spinać. Na razie ogólnie opisuje mecze, ale szczerze mówiąc na nic się jeszcze nie zdecydowałem. Wiem, ze mamy mało pasjonatów kobiecego szczypiorniaka, ale ponownie liczę, że ktoś się wypowie, może zwróci uwagę na coś, na co ja nie popatrzyłem, może sam coś zaproponuje. Prześpię się z ofertą i moimi wnioskami, rano zobaczymy, czy coś się wymyśli.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk-Piotrcovia Piotrków Tryb. 27-29
Piotrcovia DNB 3.50 1xbet✅✅✅ IZZI

Szalona ta Superliga Kobiet. Koszalin dostaje na tygodniu wciry u siebie od Pogoni, a już w sobotę przyjeżdża bez kompleksów na Globus i wyrywa remis, mimo że jeszcze 4 minuty przed końcem miały +2. Głupota Montexu straszna. Myślałem, że wróciły do formy, a one znowu odstawiły dzisiaj cyrk. Vitsal też w lekkim dołku. Rozumiem, że to nie są łatwe mecze, ale po raz kolejny straciły ważny punkt. Tutaj zadzieje się jeszcze wiele, a przecież kolejna kolejka już na tygodniu. Na niedzielę widzę opcję w meczu w Gdańsku. Dziwnym trafem lubię stawiać w stronę Piotrcovii, wychodzi na to, że buki ich nie doceniają, bo wcześniej udawało się łapać jakieś dodatnie handi na plus. Popatrzmy na mecz Łączpolu właśnie z Piotrkowiankami. Gdańszczanki praktycznie pewny byt, ale ważniejszy jest fakt, że najprawdopodobniej po zakończeniu rozgrywek pojawi się informacja o rozwiązaniu drużyny. Na razie to plotki, ale imo coś w tym musi być. Ostatnie trzy mecze to wyjazdy i każdy przegrany. Wiadomo, że potencjał Łączpolu jest większy, ale jak widać to nie wszystko. W Piotrcovii jak zawsze, czyli napiszę o Wypych, która ostatnio przedłużyła kontrakt. W ostatnich meczach dobra forma, bodajże w poprzedniej kolejce, albo dwie kolejki temu zanotowała 10 trafień. Inne dziewczyny też potrafią pomóc, więc mimo braku jakichś rewelacji w składzie wygląda to nieźle. Może kadrowo Piotrcovia nie jest tutaj lepsza, ale liczę, że mogą powalczyć ambicją i samymi kwestiami organizacyjnymi, jako że zawodniczki mają w miarę zapewnioną przyszłość. Trener ma niedługo przedłużyć kontrakt, same też dostają nowe umowy. W Gdańsku tego nie ma, więc zawsze zostaje to z tyłu głowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Energa AZS Koszalin-Zagłębie Lubin 25-28
Zagłębie 2.40 Unibet✅✅✅
Zagłębie dnb 2.15 1xbet
✅✅✅
Dzisiaj bez wywodów o całej kolejce, bo nie ma czasu i z telefonu. Trzeba próbować czytać postawę wszystkich drużyn w grupie mistrzowskiej na podstawie ostatnich meczów. Nie wszystkie mecze są w pełni miarodajne, więc też nie można na Jana patrzeć w staty. AZS remis na Globusie w sobotę, a tak naprawdę straciły zwycięstwo, bo ostatni kwadrans powinien należeć do nich. Z mojej perspektywy na szczęście Montex uratował chociażby remis. Myślę jednak, że ten wynik to zasługa kontynuacji słabej dyspozycji lublinianek. Koszalinianki na tygodniu solidny oklep od Pogoni we własnej hali i bardziej bym patrzył właśnie na ten mecz. Akademiczki nie grają już o nic, medalu nie będzie i kwestią mogą być tylko miejsca 4-6. Zagłębie liczy się w wyścigu o mistrza. Determinacja 100%, bo dawno nie miały takiej szansy. Jasne, że zdarzają im się słabsze mecze jak wyratowany remis w końcówce z Vistalem, ale kadrowo są o wiele lepsze. Jeżeli Michałów nie będzie miała dnia konia, bądź Vala nie będzie latała jak szalona, to zespół Bożenki spokojnie stać na triumf, a kurs jest bardzo ciekawy. W Uni jakieś śmieszne limity, więc jak ktoś ma podobnie, to warto wziąć dnb w ruskim po proporcjonalnie bardzo dobrym 2.15.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Energa AZS Koszalin-KRAM Start Elbląg 23-24, ale +7 do przerwy więc luzik ????
Start 2.02 1xbet
✅✅✅
Konsekwentnie idę przeciwko Koszaliniankom. Ekipa Anity Unijat nie gra już o nic. Nie przeskoczą swojego 6. miejsca i już tam zostaną. Start za to ma szanse nawet na srebro. Ciekawa sytuacja po reformie rozgrywek, bo na dwie kolejki przed końcem nie znamy układu pierwszej czwórki i mamy dwóch kandydatów do mistrzostwa oraz trzech do drugiego miejsca. Wszystko praktycznie zależy od Vistalu, który wygrywając oba mecze bierze majstra. Ekipa Tetela nie jest jednak w tej swojej optymalnej formie. Nie o tym tutaj jednak, bo koncentruje swoje stawianie w meczu na północy kraju. Akademiczki ostatnio bez błysku, bo nie grają już o nic. Jedynie na Globusie zdobyły punkt z beznadziejnym Montexem. Przed samym wyjazdem do Lublina wciry od Pogoni, później porażka po walce z Miedizowymi i ostatnio -9 z Vistalem. Wszystko we własnej hali i imo jest to wymowne. W połowie kwietnia koszalinianki potrafiły powalczyć z gdyniankami i wywieźć tylko -3 z Trójmiasta, a ostatnio było znacznie inaczej. Myślę, że jest to pewnego rodzaju wyznacznik formy AZSu. Co do Startu, to zaliczają świetny sezon. Niewrzawa ładnie ustawił swoją drużynę i mimo braku jakichś wielkich gwiazd grają dobry handball. Robotę robi Lisek, która przecież potrafi rzucać nawet z 10-11 metra. Do tego dorzuca karne. Druga połówka to Andrzejewska, która już w kadrze pokazywała się z dobrej strony. Na zmianę ma Kwiecińską o zupełnie odmiennym stylu gry. Ważnym punktem jest Waga, ostatnio ze względu na jakiś uraz grała mniej, ale w obliczu tego, że nawet w takiej sytuacji elblążanki poradziły sobie w Szczecinie, to myślę, że nie odegra tu tutaj większej roli. Skrzydła solidne, a w bramce Saloma, która przecież grała kiedyś w Koszalinie. Ostatnio siódemka Niewrzawy +5 u siebie z Vistalem i +2 z Pogonią także na wyjeździe. Tutaj grają również o bardzo cenne punkty i wyraźnie motywacja powinna być po ich stronie. Do tego sama gra stoi moim zdaniem po stronie przyjezdnych, więc ponownie kurs 2+ pobieram z miłą chęcią.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przed nami ostatnia kolejka sezonu. Szkoda, że zaplanowano ją w środku tygodnia, bo z pewnością na weekendzie w halach byłoby więcej widzów. Bardzo fajnie się złożyło, że mamy dwa bezpośrednie pojedynki o medale. W Gdyni Vistal gra z Zagłebiem o złoto, a w Elblągu Start z Montexem o brąz. Boli mnie, że gramy tylko o 3. miejsce, bo przecież tylko raz mieliśmy taki kolor krążka. Niemniej jednak dziewczyny muszą ogarnąć się na 100%, bo jeżeli bylibyśmy poza podium, to byłby to najgorszy sezon od awansu do ekstraklasy, czyli od ponad 20 lat... Sprawa jest prosta. Wygrywamy i mamy ten medal. W Trójmieście za to ekipie Tetela wystarczy remis do mistrzostwa. Jednak to Miedziowe wydają się być w końcówce w większym gazie. Ciężko mi to wszystko zinterpretować, zresztą każdy śledzący Superligę widział, że tutaj nie zawsze działo się to, co większość przewidywała. Reszta spotkań bez takiej wagi. Pogoń piąta, Koszalin szósty. Z ligi spada Nowy Sącz, może zagrają baraże, skoro Łączpol najprawdopodobniej w ogóle wycofa się z najwyższej klasy rozgrywkowej. Jestem ciekawy jak w ogóle będzie wyglądała liga po przejściu na zawodowstwo. Może być różnie, ale w żeńskim handballu nie mamy wielu ogarniętych organizacyjnie klubów. Sezon z pewnością na plus pod względem bukmacherskim, bo widzę, że z moich propozycji weszło 80% z kursami bliskimi 2.00, bądź czasami nawet wyższymi. Minus to pozycja Montexu i pozostaje mi wierzyć, że w kolejnym sezonie, po przyjściu m.in. Byzdry, będzie już znacznie lepiej. Kwestię ostatniej kolejki jeszcze przemyślę, może coś mi wpadnie do głowy. Szkoda, że kobieca liga nie ma tylu fanów, co jej męska imienniczka, ale na pewno duży wpływ na to ma promocja w mediach, jak i masa transmisji u panów, wybór gracza meczu, kolejki, gala Superligi. Oby zawodowa liga u pań także przyniosła sporo zmian na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom