>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PGNiG Superliga Kobiet 2012/2013

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Kobieca rywalizacja na pewno nie będzie tak emocjonująca jak męska patrząc na poziom sportowy. Aczkolwiek tutaj na pewno nie można wyrokować kto będzie mistrzem czy coś. Spaść jednak powinny tradycyjnie beniaminki, bo w I lidze to podejrzewam, że dziewczyny z forum by dały radę, czy dziewczyny ludzi z forum także. A w Superlidze, która też poziomem nie powala, cokolwiek trzeba potrafić. No ale nie o tym. Zagłębie bez Pielesz i Obrusiewicz na pewno nie będzie miało łatwo. Gromione przez Montex Lublin zespoły z Lubina, Koszalina czy Gdyni mają kogo się obawiać. Ja tradycyjnie jak co roku w roli faworyta stawiam zespół z Lublina. Koleżanka w składzie to jednak nie jest jedyny czynnik, dla którego jestem za nimi. Skład w miarę stabilny, niezła atmosfera i słabe rywalki. Vistal po odejściu Orneborga i Szwed nie będzie tak mocny. Jak będzie, przekonamy się później.
Na koniec dodam, że nie robiłem tak długich jak zwykle tematów, bo i tak mało kto to czytał, a bywało tak, że było to zajęcie męczące (poprzedni sezon, IO). Ale już na kobiece ME liczę, że temat będzie miał dużo treści. Tym razem jednak musicie się zadowolić tym co jest.

Zapraszam do dyskusji :!:​
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Jak zwykle w lidze kobiet będę pisał sam do siebie, ale to nic ????
Na dzisiaj trzy bety:
Na pierwyj ogien idzie oczywiscie Montex. Lublinianki jada dzisiaj do Chorzowa po pierwszy krok ku złotu, do ktorego IMO sa faworytkami. Kadrowo wyglada to jednak slabiej przez kontuzje ktore wyeliminowaly Rolkę, Nestsiaruk, Danielczuk i tradycyjnie Mihdaliovą (coz za niespodzianka ???? ).
Mimo tego nadal jest czym razic, zwłaszcza takich przecietniakow jak Ruch. W bramce pewna Wera Gawlk, a w polu w bardzo dobrej formie Dora Malek i Gosia Stasiak. Do tego zaczela chodzic kontra, a wiec szansa na łatwe bramki dla doskonałych w tym elemencie Majerek i Koceli wspieranych przez Konsur, ktora moze jeszcze wiele nie umie jesli chodzi o poziom SPR, ale biegac na pewno potrafi.
Ruch to tylko Polnenz (teraz juz Grzyb) i moze Migała, ale skrzydłowe nie pociagną gry, taka była tylko jedna i nazywa się Sabina Włodek ???? . Reszta to raczej ligowe przeciętniaki, w wiekszosci młode, fajne przyszlosciowo moze dziewczyny, ale nie dzisiaj i nie na SPR.
SPR wyjechało tam dzisiaj o 7 rano, ale to im nie powinno przeszkodzic w wysokiej wygranej. pewnie zakreca sie cos kolo 40 rzuconych goli, a stracic wiecej niz jakies 27 nie powinny nawet przy luznej koncowce.
Ruch Chorzów - SPR Lublin (6.5-0) 2 1.70 Tobet :mius: 31-33 Ledwo wygrały... ;/

Drugi meczyk to stracie w Szczecinie czyli Pogon kontra kolejne tony ogórków z Tczewa. Pamietam je ostatnio z Ekstraklasy jak leciały z hukiem i to było zalosne. Teraz sie odgrazaja ze skład mocniesjzy itd. Rzeczywiscie mocniejsze sa ale wielkie nazwiska to nie sa (Szott ???? ). Pogon natomiast wykorzystala dar od losu czyli upadek Wrocławia i utrzymala sie. A teraz zbudowala solidna ekipe na play-off raczej spokojnie. Głowinska, Agova, Stachowska, Naumenko - to nie sa u nas anonimowe grajki tylko wysoka polka. Dlatego dzisiaj nie powinny miec zadnych problemów, graja tez u siebie.
Pogoń Baltica Szczecin - Aussie Sambor Tczew (0-5.5) 1.85 Tobet ⛔ 22-24 ????

No i ostatni mecz czyli Start kontra Politechnika. Liczyłem na wyzszy kursik na Start, ale buki sie nie pomyliły, bo to rzeczywiscie Elbląg jest faworytem. Kadrowo oczywiscie bez rewelecji, jest troche kontuzji ale okres przygotowawczy miały naprawde dobry, ograły w nim tez Koszalin wlasnie. Widac reke Ciepłego, który mimo ze jest strasznym burkiem, to jednak zna sie na fachu. Politechnika na poczatku nie błyszczy i dzisiaj pewnie polegnie, by odbudowac sie dopiero na koniec rundy zaadniczej i play-off.
Start Elbląg - Politechnika Koszalin 1 1.55 Tobet 31-24 ✅
No to zaczynamy sezon! ;)
EDIT: No to ładnie...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Z lekkim niesmakiem przyjąłem taki kurs na Montex. Jednak mimo wszystko, grają z niemalże mistrzem. Teraz w Montexie stabilizacja to słowo-klucz. Dobre wyniki w sparingach chyba nieco rozluźniły nam dziewczyny, co po części usprawiedliwia te męczarnie w Chorzowie. Tam jak przekazywał Unicaja a jak po meczu mówiły zawodniczki doszło do dekoncentracji, dużo w głowach mialy piłkarki po udanym sezonie zasadniczym. Teraz wjadą na pełnej. Zagłębie bez Obrusiewicz, Semeniuk, Pielesz. Tak wyglądała druga linia w poprzednim sezonie. Semeniuk-Olchawa to absolutna/y reżyser gry ZL, teraz jej nie ma. W Montexie jest stabilizacja, tak jak pisałem, ten skład wiele może osiągnąć, nie powinny mieć dziewczyny dzisiaj problemów. Skład, doping kibiców, zgranie i ostatni mecz w sezonie zasadniczym wygrany przez lublinianki bardzo wysoko.
Ruch drugi mecz zagra u siebie, tym razem z rywalem o trzy klasy gorszym od Montexu. Kurs jest bardzo fajowy, a jeśli o pewność typu chodzi, to na pewno przebija on np. Start Elbląg.
Ruch u siebie grywa nieźle, na pewno kurs jest w miarę wysoki, bo w poprzednim sezonie 3 punkty w bezpośredniej rywalizacji zgarnął KPR. Teraz zaczęły jeleniogórzanki od zaledwie punkcika, co trzeba odebrać za dużą niespodziankę. Nowy Sącz, tak jak przewidywał wyżej Masi, będzie i tak dostarczycielem punktów, a strata punktów z takim rywalem to wstyd. Ruch wzmocnił się Migałą z Zagłebia, co trzeba uznać za niezły ruch. Do tego żadna kluczowa zawodniczka nie opuściła zespołu. Dobre wyniki w sparingach, niezły ligowy start, to powinno wystarczyć na taki zespół jak JG.
SPR Lublin @ 1.6 B365 ✅ 16:29 -&gt;29:33 w końcówce ;)
Ruch @ 1.38 Tobet ⛔ 27:29
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Aussie Sambor Tczew - Vistal Łączpol Gdynia
Typ: Gdynia -5,5 @2.0 tobet, stawka: 6/10 // wynik 24:31 ✅
Zespoły te zagrały ze sobą dwa spotkania sparingowe i Vistal wygrał 37:24 i 32:18 z Tczewem! Ja tutaj widzę wysoką wygraną Vistalu.
KGHM Metraco Zagłębie Lubin - SPR Lublin
Typ: SPR @1,57 tobet, stawka: 5/10 // wynik 29:33 ✅
Zgadzam się w 100% z typem adqs i również gram na Lublin, który w sparingu spuścił lanie Zagłębiu 34:19! Zagłębie w tym sezonie to już zupełnie inny zespół co pokazała również pierwsza kolejka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A teraz dla odmiany zagram na dziewczyny z Lubina. Jakoś specjalnie źle nie zagrały przecież z Montexem, dobra końcówka, czas jest mocno na ich korzyść, wiadomo, że przygotowania do sezonu itd., były ciężkie, ale z czasem będzie lepiej. Fatalny mecz z KSS, doskonałe spotkanie Montexu przeciwko nim i mamy to co mamy - 1.7 w derbach.
KPR nie jest specjalnie regularnym zespołem, w tej lidze za specjalnie nie opłaca się grania na te słabsze zespoły spoza tego topu, bo jednak tutaj głowy nie pracują jak trzeba, umiejętności żadne itd. Do czego zmierzam, na pewno głowy tak jak napisałem linijkę wyżej, w JG bardzo gorące. &quot;Musimy wykorzystać słabość rywala&quot; - a ja na to &quot;za wysokie progi na Wasze nogi;)&quot;. Mimo wszystko, Bader, Byzdra, Jelić, czy nawet piłkarki z ławki ZL jak np. Pałgan, Maliczkiewicz, to są zawodniczki, które odgrywałyby w Jeleniej Górze wysoką rolę.
H2H raczej kosmos dla ZL, no ale wiadomo, że 1.01 na ZL biorąc pod uwagę pewne czynniki na pewno by adekwatnym kursem nie było. Koło 1.4 już bardziej. Tobet dał nam tymczasem aż 1.70, także można to pograć. Absolutnie rzadko zdarza się w takich spotkaniach, gdzie jednak auto-presja jest przez zawodniczki z Jeleniej jest wysoka, by te wznosiły się na wyżyny, zupełnie inaczej brzmią wyżej cytowane słowa prezesa niż &quot;będziemy walczyć, czas pokaże&quot;. ZL na pewno nie odpuści łatwo, więc jak dla mnie spokojnie do grania bet.
Zagłębie Lubin @ 1.7 Tobet ✅ 24:25
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Polecam na dzis, jak zawsze, kobitki ;)
KSS podejmuje Piotrcovie i jest wyraźnym faworytem. Mimo braku Rosińskiej i Agovej oraz ostatnio także kołowej Kot, kielczanki spisuja sie znakomicie. Nowy trener Tetelewski widac ze wykonuje kawał roboty i to procentuje - remis z Zagłebiem i walka z SPR nie sa przypadkowe. Piotrkovia natomiast od kilku lat coraz słabsza, widmo bankructwa wisi nad klubem ciągle, w kadrze nie ma 10 zawodniczek i Inka Krzysztoszek zmuszona jest wchodzic na boisko, chociaz kariere juz miala skonczyc.
Wiem, ze po przerwie na reprezentacje rozne rzeczy sie dzieja, ze forma KSS mogła uleciec, ale w Kielacach kadrowiczek brak wiec to nie problem, a w Piotrkowie wiele zmienic sie nie moglo, bo nie ma kim grac oprócz Wypych i Wagi. Polecam zatem gorąco!
KSS Kielce - Piotrcovia 1 1.38 Tobet ✅
KSS Kielce (-2.5) - Piotrcovia 1 1.70 Tobet
✅
Do tego overy w meczach Olimpia - Elbląg i Ruch - Vistal.
Pierwszy to mecz słabiutkiego beniaminka z rewelacją sezonu czyli EB. Elbląg w tym sezonie zespoł overovy zwłaszca przy linii 53.4 jaka daje nam Tobet. Elblazanki powinny sobie spokojnie proadzic i narzucac ponad 30, a przy luznej koncowce jakiej sie spodziewam Olimpia powinna spokojnie klo 24 sie zakrecic. Widze jakies 33-35:24-26 wiec over.
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Start Elbląg over 53.5 1.85 Tobet ⛔
Ruch z Vistalem czyli mecz bardzo ofensywnych druzyn z duza siła w ataku, a slabsza w obonie, przynajmniej jesli chodzi o Ruch. Chorzow u siebie zawsze sporo rzuca i mam nadzieje ze tym razem tez tak bedzie. Licze na Kinię Grzyb, ktora znowu powinna kolo 10 bramek rzucic, a w Vistalu mamy cala game zawodniczek do zdobywania goli. To moze byc ciekawy mecz, Ruch postawił sie u siebie SPR i wtedy skonczylo sie 31-33 dzisiaj licze na podobny, wysoki wynik.
Ruch Chorzów - Vistal over 52.5 1.72 (bylo 1.85, ale poleciało)⛔ 52 ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Gram dziś na Lublinianki. W sobotę naprawdę dobra forma w meczu z zespołem z Portugalii w niedzielę już Edek Jankowski troszeńkę siłami porządził i dziewczyny się oszczędzały. Wyniki 45:23 i 26:22 dla Montexu.
Dobra drużyna w Lublinie, jak dotąd niepokonana. Słaby mecz w Chorzowie, później słaba końcówka w Lubinie, na koniec pewna wygrana u siebie z Kielcami. Kielce, Jelenia to jedne pieniądze, słabe drużyny. Kielce ładnie pograły początek w Lublinie, ale forma Montexu teraz zdecydowanie urosła. Przede wszystkim Wojtas i Stasiak z drugiej linii dobrze rzucają, dobra w kontrze Kocela no i Wera Gawlik też fajnie broni.
Jelenia jest ekipą o średnich warunkach fizycznych, na pewno niezła w obronie, pewnie chwilę pograją na wyrównanym poziomie, ale wydaje mi się, że Montex znowu zrobi run typu 10:2 i będzie po meczu, a później zacznie się dobijanie rywalek, czyli to co zawodniczki z Lublina lubią.
SPR Lublin -8.5 @ 1.85 B365 ⛔ 18:4 miały, FT 42:35
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Dzisiaj polecam KSS z KPR. Dla mnie duże value na KSS, które jest drużyną lepsza od Jeleniej. KPR w tym sezonie niby powalczyło z Zagłebiem, ale po ostatnich wyczynach podopiecznych srebrnej Bożeny to żadne osiagniecie. Kielczanki od początku sezonu prezentują się nadspodziewanie dobrze, ostatnio męczyły się trochę z Piotrcovią, ale wygrały trzema, wczesniej dobry mecz z Lublinie i przeciwko Politechnice. Dzisiaj są w stanie wygrac, KPR grał w srode w Lublinie i zaprezentował się fatalnie, przynajmniej dopoki SPR gralo na jakims poziomie. To tez mniej caasu na odpoczynek plus podróz moze wplynac w jakis sposób.
KPR - KSS (+2,5) 2 1.75 Tobet ✅
KPR -KSS 2 3.00 Tobet
✅
Oprócz tego apetyczne handi na Polibudę, która od poczatku sezonu gra srednio ,ale dzisiaj podejmuje najslabszy zespoł ligi czyli Nowy Sącz. Nie sądze zeby dziewczyn z &quot;górów&quot; powalczyły dzisiaj w Koszalinie, roznica klas zrobi swoje, poza tym u siebie Politechnika zawsze mocna i powinna się spiąc, chociaz troche przed kibicami. To powinno wystarczyc do spokojnej wygranej +6.
Politechnika (-5.5) - Olimpia-Beskid 1 1.80 Tobet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ja bez analizy, ale z ładną promocją :
Montex(-3.5) @ 1.85✅ BetCity
Pogoń to końcowe miejsca w tabeli. Skoro przegrywają z Tczewem nawet we własnej hali, to o czym tu gadać. Z Ruchem też u siebie 6 w plecy, z tym samym, który poległ u siebie z Lubliniankami 31:33.
O Montexie i Pogoni słowo w poprzednich postach. Powinno być izzi.
Politechnika (-5.5) - Olimpia-Beskid 1 1.80
a tu popieram, ale -3.5 @ 1.90✅ BetCity:grin:
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nie rozumiem troszkę granicy bramek w spotkaniu Jelenia Góra - Pogoń Szczecin ????
Tobet i bwin wystawił granicę: 48,5 !
Patrzę na spotkania przedsezonowe tych ekip:
SPR Pogoń Baltica Szczecin - KPR Jelenia Góra 28:42 = 70
KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Baltica Szczecin 40:21 = 61
SPR Pogoń Baltica Szczecin - KPR Jelenia Góra 31:42 = 73
KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Baltica Szczecin 32:31 = 63
średnia: 66,5 !!!
Nie wiem po ile minut one grały te sparingi no ale rzucały sporo bramek.
W dotychczasowych pięciu kolejkach Superligi Jelenia Góra notowała:
KPR Jelenia Góra - Olimpia Beskid Nowy Sącz 28:28 = 56
KPR Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 27:29 = 56
KPR Jelenia Góra - KGHM Metraco Zagłębie Lubin 24:25 = 49
SPR Lublin - KPR Jelenia Góra 42:35 = 77
KPR Jelenia Góra - KSS Kielce 28:35 = 63
średnia: 60 bramek w meczach tej drużyny
średnia JG: 28,8 bramki na mecz
Natomiast Pogoń Szczecin notowała:
SPR Pogoń Baltica Szczecin - Aussie Latocha Sambor Tczew 22:24 = 46
Olimpia Beskid Nowy Sącz - Pogoń Baltica Szczecin 19:27 = 46
Pogoń Baltica Szczecin- KPR Ruch Chorzów 21:27 = 48
KGHM Metraco Zagłębie Lubin - Pogoń Baltica Szczecin 22:22 = 44
Pogoń Baltica Szczecin - SPR Lublin 20:26 = 46
średnia: 46 bramek w meczach tej drużyny
średnia PS: 22,4 bramki na mecz
średnia z wszystkich powyższych meczy: 53 bramki
średnia JG + średnia PS = 51,2 bramki
Czysto matematycznie wychodzi OVER 48,5 a jak popatrzymy na sparingi to ten over powinien być spokojnie pokryty.
W związku z powyższym gram ten over stawką 6/10 @ bwin.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ciekawie zapowiadają się dzisiejsze mecze w Superlidze pań. Moim zdaniem warto zastanowić się nad ujemnymi handi w obu przypadkach. Do Zagłębia w ostatniej kolejce powróciła już Semeniuk i widać poprawę w rozegraniu Miedziowych. Co prawda ZL przegrało w Koszalinie lecz takiej drukarni to już dawno nie widziałem. Dwie czerwone kartki dla lubinianek plus praktycznie ciągła gra w osłabieniu dały wygraną Politechnice. Wielkie pretensje po meczu do pracy arbitrów mieli zarówno trener Bożena Karkut jak i prezes Zagłębia Kulesza (na marginesie przyganiał kocioł garnkowi). Mniejsza z tym, dzisiaj nadarza się doskonała okazja do rehabilitacji. Mecz ze słabiutką Piotrcovią, o której niedawno było głośno w kontekście niepewności co do dokończenia sezonu w ekstraklasie. Do ostatniej kolejki Piotrcovia znajdowała się na szarym końcu ligowej stawki. Wygrana z Ruchem tylko zamazała obraz możliwości ekipy występującej na co dzień w hali Relax. Jak dla mnie pewna wygrana Zagłębia przed własną publicznością.

Okazję do rehabilitacji mają dziś także chorzowianki. Klęska w Piotrkowie w ostatniej kolejce nieco zakłóciła spokój śląskiej ekipy. W Chorzowie rozgromiony został już mistrz kraju z Gdyni, męczył się tutaj także niesamowicie Montex wygrywając w dramatycznych okolicznościach, poległa Politechnika Koszalińska a ma walczyć jak równy z równym ledwo wiążący koniec z końcem (także perspektywa niedokończenia sezonu w Superlidze) beniaminek z Tczewa ? Nie sądzę, wg mnie pewny triumf chorzowianek.

Moje propozycje:

Zagłębie -5.5 @1,85 tobet ✅
Ruch -5.5 @1,72 tobet ✅ szkoda, że nie dałeś cynka :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
W zasadzie mógłbym powtórzyć to samo co pisałem przed tygodniem. W chwili obecnej beniaminek z Tczewa to najsłabsza ekipa całej Superligi. Na koncie podopiecznych Kamielina zaledwie 2 pkt i to wywalczone jeszcze w pierwszej ligowej kolejce w Szczecinie. Ostatnio tczewianki potwierdzają przedsezonowe opinie fachowców o tym, że są one głównymi kandydatkami do opuszczenia Superligi po tym sezonie. Nawet bezpośredni pojedynek z drugim beniaminkiem z Nowego Sącza był dla Sambora bardzo przykrym doświadczeniem. Klęska różnicą 11 trafień wówczas najdobitniej odzwierciedla aktualne możliwości tczewianek.
A naprzeciw dzisiaj Zagłębie. Zagłębie, które przed tygodniem przejechało się po Piotrcovii a spotkanie dzisiejsze potraktuje zapewne jako ostrzejszy trening przed weekendową wyprawą do Mińska na rewanżowy mecz w pucharze EHF z Białorusinkami (pierwszy mecz zakończony 1-bramkową zaliczką dla ZL). Podopieczne trener Karkut zdają się powoli wracać na właściwe tory i z przynajmniej 7-bramkowym zwycięstwem z Samborem nie powinny mieć większego problemu. Stąd też mój typ:
Zagłębie -6.5 @1,85 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Chyba troszkę za wysoka linia proponowana jest w spotkaniu AZS Polibuda Koszalin - Jelenia Góra. W tobet/bwin widzę linię 61,5.
Politechnika ma średnią 29 bramek na mecz (tracą średnio 26).
Jelenia Góra ma średnią 26 bramek na mecz (tracą średnio 27).
W spotkania Polibudy linia ta przekroczona została 1 raz na 7 spotkań!
W spotkaniach Jeleniej Góry linia ta przekroczona została 3 razy na 8 spotkań!
W związku z powyższym można spróbować under 61,5 ????
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Już o 17:00 niewątpliwie HIT rundy. Do Lublina zawita Zagłębie. Spotkanie transmitowane przez Polsat Sport. Kursy na gospodynie 1.45 bądź w hc -2,5 @ 1.85 oba kursy z bet265. Ja jakoś nie widzę w tym spotkaniu mojego klubu. W pierwszym meczu tragicznie bo przewaga SPR-u doszła w II do bodajże 14 trafień. Fakt że Semieniuk-Olchawa już wróciła. Jednak brak Joanny widoczny. Nie ma tez Pielesz i II linia słaba w tym sezonie. Gospodynie z bilansem 12-0-0. Myślę że warto pograć na gospodynie. A co Wy o tym sądzicie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Krótko, bo skasowałem analizę przypadkiem
-Montex zdecydowanie najepszy w tym sezonie, Zagłębie powoli wraca do formy
-przeświadczenie gości o rzekomej wyższośći spowodowane ograniem w niezłym stylu paru ogórkowych teamów
-Montex u siebie absolutnie nikomu nie daje szans
-rok temu porażka u siebie aż 15 bramkami lublinianek, co siedzi im w głowie pewno ;)
-Lepszy skład Montexu+ była bramkarka Zagłębia w ich szeregach, co powinno pomóc.
Wg mnie easy bet
Montex SPR Lublin @ 1.5 bwin ⛔
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Jeszcze troszkę czasu do meczu pozostało więc napiszę kilka słów. Moim zdaniem zdecydowanie warto dziś zagrać na Montex. Przede wszystkim Zagłębie mimo powrotu Semeniuk i poprawienia bilansu punktowego wciąż nie stanowi takiego monolitu jak przed rokiem czy 2 sezony wstecz kiedy sięgały po majstra. Pierwszy mecz z tego sezonu tak naprawdę powinien był zakończyć się spokojnym, kilku bramkowym triumfem dziewczyn Edzia Jankowskiego lecz wówczas całkowicie przespana została końcówka meczu. Dzisiaj już ta historia zwyczajnie w świecie nie ma prawa się powtórzyć. Swoją drogą kurs @1.5 na lublinianki dziwi, jako że na początku sezonu mieliśmy podobny lecz w meczu wyjazdowym. Teraz Montex gra na Globusie więc dodatkowy handicap dla siódemki znad Bystrzycy. Iza Czarna też pobroni przeciw swoim niedawnym koleżankom, z Majerek i Stasiak już powinno być wszystko w porządku. Wszyscy w sztabie zdają sobie sprawę z tego, że dzisiejsze ewentualne zwycięstwo w praktyce zapewni SPRowi pierwszą lokatę po rundzie zasadniczej (8 pkt przewagi w razie wygranej dziś zysku na ZL). Myślę że tak właśnie się stanie i o te kilka bramek dziewczyny będą lepsze rewanżując się za klęskę sprzed roku.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Był ktoś na meczu w Gdyni? Stawiałem ten mecz i run na początku drugiej połowy 12-3 strasznie mi śmierdzi. Widziałem te dziewczyny z Tczewa w Chorzowie i z całym szacunkiem w handball to one grać nie umieją. Jest jedna wysoka, nieźle rzucająca na rozegraniu, a tutaj takie coś na Łączpolu?
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
VISTAL GDYNIA - SPR LUBLIN
Typ: SPR Lublin @2,25 betcity (@2,22 STS), Stawka: 7/10
Nic tylko brać taki kursik ???? Czekam od wczoraj kto to jeszcze odpisze z buków ???? Wg mnie zdecydowanym faworytem jest SPR i przed chwilą Fortuna (tam przynajmniej ktoś się na tym zna) wystawiła na nie kurs 1,5! Zatem piękny surebet można robić.
Vistal nie dość ze jest słabszą ekipą to na dodatek w niedzielę gra spotkanie w pucharach europejskich - czwartej rundy Pucharu Zdobywców Pucharów.
Dodatkowo w poprzedniej kolejce Vistal przegrał wysoko 20:31 z Zagłębiem na wyjeździe! Wg mnie to ekipa na 3.miejsce w tym sezonie a SPR spokojnie powinien dzisiaj wygrać.
(dla mniej odważnych: można kontrę robić na zwrot stawki)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ostatnio z tego co widzę tylko MŚ w naszych głowach, ale przez ten czas grała liga kobiet no i sporo się działo. W sobotę Montex rozbił rozpędzoną przecież Pogoń Szczecin, która chociażby Zagłębiu sprawiła mega mnóstwo kłopotów. To samo Zagłębie rozbiło jednak u siebie Łączpol, do którego jedzie teraz Montex.
Na pewno to Lublinianki są faworytkami, Łączpol natracił sporo punktów, a jedyną wtopą SPRu jak dotąd jest porażka z Zagłębiem, której jak widać wyżej nie spodziewaliśmy się. Teraz dziewczyny powinny nadrobić to jednak z nawiązką ;)
Unic pisał o kursach - w Lubinie mieliśmy na SPR @1.5, w Lublinie z Zagłębiem tak samo, a w meczu w Lublinie ledwie 1.20 na lublinianki z Gdynią, teraz aż 2.25... Nie wydarzyło się nic co miałoby wpływ na tak wysokie kursy. Stabilna forma prawdziwych Mistrzyń, dobra gra przez cały sezon, chyba najlepszy oprócz ZL skład w lidze i jeżeli mecz potoczy się dobrze, to Łączpol może zostać zlany tak jak w niedzielę w Lublinie.
SPR -1.5 @ 1.8 betcity/ -2 @ 1.75 b365
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych na mecz w piotrkowskiej hali Relax. Owszem, ostatnio Piotrcovia ograła nawet Zagłębie ale chyba wszyscy pamiętają okoliczności związane z tym spotkaniem a mianowicie taki mały ligowy maraton podopiecznych Bożeny Karkut wówczas. Niby piotrkowianki ostatnimi czasy poprawiły swoją grę a przed tygodniem na Globusie nie miały nic do powiedzenia i pozostała im walka o uniknięcie degradacji. KPR rozgrywa bardzo dobry sezon, ekipa z dolnośląskiego ma ciągle ogromne szanse na awans do strefy play - off. Powiem więcej, w wypadku wygranej dzisiaj bardzo prawdopodobne w ich przypadku nawet piąte miejsce po fazie zasadniczej. Jelenia ograła ostatnio Koszalin, potrafiła zwyciężyć w Kielcach o wiele mocniejszy od Piotrcovii KSS więc tym bardziej jest w stanie wywieźć 2 oczka z łódzkiego. Generalnie nie lubię posługiwać się statystykami, zwłaszcza w grach zespołowych płci pięknej lecz ostatnie 4 spotkania pomiędzy tymi ekipami padały łupem jeleniogórzanek. A to także daje sporo do myślenia i przede wszystkim prowadzi do wniosku że kurs na KPR jest dzisiaj mocno zawyżony. Stąd też typ:
KPR @3,15 tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom