>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNiG Superliga Kobiet 2011/2012

Status
Zamknięty.
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
KSS Kielce - SPR Lublin S.S.A. under 65.5 @1.85 Tobet ✅ 57

Może i jestem monotonny z tym graniem na lublinianki, ale znowu dzisiaj typ na Montex. W końcu ukochana drużyna z mojego miasta ????
O niej nie będe się zatem zbytnio rozpisywał, bo wszystko można przeczytać wyżej. Nadal nie ma Mihdaliovej (juz po operacji, ale wróci w marcu), reszta zdrowa, choc trochę ostatnio coś narzekała Dora Małek i Gosia Stasiak.
Przeszkodą dla SPR dzisiaj może być fakt, że w tym tygodniu były bez 5 kadrowiczek, na co strasznie narzekał trener Jankowski i fakt, ze dziewoje dostały w tym tygodniu w mkośc jak nie od Rasmussena na kadrze to od Edka na siłowni ???? Stad ten under, bo licze, ze Kielce dzisiaj trochę się postawią u siebie, a dwa że ostatnio forma baranowskiej i Gawlik jest wręcz kapitalna. Kto widział mecz z KPR i to co Wera robiła w drugiej połowie musi się ze mną zgodzić. One (wo)man show.
kielczanki walcza o play-off, ale dzisiaj puntków nie zrobią, choć tak jak pisałem - licze, ze powalczą i pograja w obronie. Może pobronią coś bramkarki, bo takie straszne ogórki to nie są.
Mecz niby overowy, ale linia wysoka. Licze na trochę błędów z obu stron i walkę. To sprzyja oczywiscie underom. SPR średnia 36.5 bramek na mecz i pewnie dzisiaj cos koło 35 rzucą, ale nie sądze by więcej, a KSS w 28 się zamknie raczej.
Delikatnie dołozyłem na inny kupon także SPR Lublin (-6.5)@1.85 Tobet ;) ✅25:33
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
KPR Jelenia Góra - AZS Politechnika Koszalin wynik: 22:23
Typ1: Polibuda @1,6 b365 ✅
Stawka: 8/10
Typ2: Polibuda -1,5 @1,85 bwin ⛔
Stawka: 6/10
Why: Sporym zaskoczeniem są dla mnie kursy na to spotkanie. Niektóre firmy oferują kurs na Politechnikę w granicach 1,55-1,6 a inne w okolicach 1,35. Dlaczego takie różnice?? Wg mnie niektórzy bukmacherzy nie przyłożyli się do swojej pracy ????
Jelenia Góra to drużyna, która w zeszłym sezonie wywalczyła 9.miejsce a w obecnym stara się wywalczyć miejsce w play-off.
Politechnika to półfinalista poprzedniego sezonu i zespół, który w obecnym sezonie mierzy w podium!
Pierwsze spotkanie bez większych problemów wygrała Politechnika 35:25.
KPR notuje w ostatnim całkiem dobre wyniki, ale z drużynami z czołówki tabeli grał ostatnio tak:
22.01 SPR Lublin - KPR Jelenia Góra 44:24
18.01 KPR Jelenia Góra - Vistal Gdynia 26:35
Politechnika w ostatnim spotkaniu dosyć niespodziewanie (kurs na AZS wynosił około 1,05) przegrała ze Startem Elbląg 24:30... ALE... było to zaraz przed dwumeczem w Challenge Cup i chyba tam myślami był już zespół. Wcześniej była ważna wygrana z Ruchem w Chorzowie (24:22) a jeszcze wcześniej problemy z kontuzjami zawodniczek w zespole (teraz już większość gra i grała w ostatnim spotkaniu!).
Z czołówką Polibuda (w pełnym składzie) grała tak:
07.01 AZS Koszalinska - SPR Lublin 31:31
17.12 Vistal - AZS Koszalinska 29:29
Dodatkowo, w grudniu 2011 (w pełnym składzie) potrafiła pokonać Zagłębie Lubin w dwumeczu ćwierćfinału Pucharu Polski:
Zagłębie - AZS 26:20
AZS - Zagłębie 33:26
Dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne dla obu zespołów: KPR wciąż walczy o play-off, a AZS walczy o 4.miejsce w tabeli. O to miejsce rywalizuje z Ruchem Chorzów, który wczoraj przegrał ze Startem i jeżeli dzisiaj AZS wygra to wskoczy na 4.miejsce. Dlaczego to miejsce jest takie ważne? Daje ono przywilej rozgrywania pierwszego i ewentualnie trzeciego meczu w play-off u siebie (drużyny grają do dwóch zwycięstw)!
W poprzednim sezonie KPR z AZS grał tak:
12.02.2011 KPR - AZS 30:35 a po połowie było 11:20! (w tym spotkaniu kursy na AZS wynosił około 1.25!)
06.11.2010 AZS - KPR 34:26
Zatem dzisiaj o wiele bliżej mi do kursów na AZS w okolicach 1,3 i bardzo chętnie korzystam z promocji czyli kursu 1,6 w b365 ????
komentarz po meczu: końcówka spotkania miała bardzo dziwny przebieg.. w 57 minucie AZS prowadził 23:19 i potem w trzy minuty zagrał tak fatalnie że zrobiło się tylko 23:22... KPR miał jeszcze trafienie w ostatnich sekundach na remis ale sędziowie nie uznali tej bramki...
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Czekałem na dzisiejszy hit Zagłebie - SPR i się doczekałem. Kursy jednak zupełnie mnie nie zadowoliły. Zagłębie @1.40 Tobet to jakas kpina i za taki kurs to nie zamierzam tego grac.
Oba zespoły nie imponuja ostatnio, Zagłębie w dołku, bez Pielesz (Chociaż to, jak już chyba pisałem wg mnie zadna strata), z Semeniuk po kontuzji. Ostatnio Miedziowe nie przekonuja (porazki Ruchem, Vistalem i ledwie co wygrana w Elblągu),ale i SPR nie gra rewelacyjnie.
Co gorsza dzisiaj zabraknie Baranowskiej (angina), która mogłaby wybitnie pomóc SPR. Oczywiscie Wera Gawlik to tez niezla bramkarka jak na ligę, ale jednak od Czajny słabsza. gdyby nie mecz z Vistalem to grałbym dzisiaj na lublinianki, ale po tym co pokazały w Gdyni raczej nie licze na zwycięstwo.
Zastanawiam się co grac lepiej: under 58.5 za @1.85 Tobet czy Zagłębie (-2.5) @1.80 Tobet.
Skłaniam się ku tej drugiej opcji, bo jesli Zagłebie dzisiaj wygra to raczej zdecydowanie, 5-8, a nie minimalnie.
Dlatego ode mnie idzie Zagłebie (-2.5) 1.80 Tobet ⛔
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Czekałem na dzisiejszy hit Zagłebie - SPR i się doczekałem. Kursy jednak zupełnie mnie nie zadowoliły. Zagłębie @1.40 Tobet to jakas kpina i za taki kurs to nie zamierzam tego grac.
Najprostszym sposobem będzie zmiana buka ???? . bet365 oferuje @1,55 na Miedziowie i ja z tego chętnie skorzystam, a w zasadzie konkretniej mówiąc pogram ZL -2.0 @1,85.
Powody absencji Baranowskiej można poznać tutaj.
Oczywiście Wera swoje odbije ale od Ani to trochę odstaje jednak. Jasne że Zagłębie dopadł kryzys ostatnimi czasy ale pamiętajmy że był on spowodowany rozproszeniem uwagi lubinianek pomiędzy 3 frontami (liga, europejskie puchary, kadra). Nie oszukujmy się, na Montex to będzie odrębna spinka i w obecnej formie podopiecznych Edzia Jankowskiego nie wróżę dzisiaj nic pozytywnego. Wróciła po kontuzji Kinga, Semeniuk... Ponadto ZL jeśli wyjdzie (a zapewne wyjdzie) wysoką obroną, taką jak na Globusie w grudniu to Montex nie będzie miał nic do powiedzenia. Wg mnie te 1.55 wygląda całkiem ok, to przed rokiem miałeś 1.2 przed pierwszym finałowym starciem i to w o wiele lepszym składzie Monteksu ;).
Jeszcze jeden fragment za Dziennikiem Wschodnim, mówi była gwiazda Lublina, Sabina Włodek:
Lublinianki wyjechały na Dolny Śląsk już w czwartek. Ostatnie godziny przed meczem z Zagłębiem, podopieczne Edwarda Jankowskiego spędzą w Legnicy, gdzie w piątek rano przeprowadzą trening.
– Jesteśmy bardzo niezadowolone z pory rozgrywania meczu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.30. O tej porze ciężko jest zmusić organizm do maksymalnego wysiłku
Brzmi trochę jak próba usprawiedliwienia ewentualnej porażki. Warto nadmienić że ZL wygrywając dziś może zepchnąć lublinianki aż na 3 miejsce w tabeli i w perspektywie półfinału z Gdynią wyeliminować jednego silnego konkurenta w walce o majstra.
Zagłębie - Montex 1 @1,55 bet365 7/10 ✅
ZL -2.0 @1,85 bet365 3/10 ▶
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Na początek szybko o jednym meczu, bo na resztę czekam na handicapy jeszcze a tu grają już o 15.

KSS Kielce - Ruch Chorzów czyli mecz wazny dla gosposyń, które chca zachowac szóste miejsce przed play-off. Ruch już pewny piątego miejsca i na pewno ani nie awansuje, ani nie spadnie. Nie sądze jednak zeby odpuszczał, bo nie ma ku temu aż takich wielkich powodów (kontuzji itp). Obie drużyny to zespoły zazwyczaj underowe, opierające gre głównie na defensywie, z wyraźnymi, ale osamotnionymi raczej, liderkami w ataku - Rosinską (chodz tu czesto wspiera ja Agova) i Polenz.
Tobet dał bardzo fajną wg mnie linię i zamierzam ja pograc. Obie ekipy rzadko ja przekraczały, w zasadzie poza meczami z czołowa trojka czy slabeuszami to sporadycznie. Na razie ode mnie:
KSS Kielce - Ruch Chorzów under 56.5 @1.85 Tobet ✅ 53

Dorzucam jeszcze KPR Jelenia Góra - Start Elbląg. Tutaj typuje jeleniogórzanki, które grają o szóste miejsce po porażce KSS z Ruchem. Grają u siebie, ze Startem, ktory walczy o play-off, bedzie to pewnie ciekawy mecz, ale licze, że KPR wykorzysta prezent od Ruchu i wygra we własnej hali, gdze był w stanie ograc nawet Koszalin. Start ostatnio lepiej niż na początku sezonu, nawet calkeim przyzwoicie, ale zamierzam skorzystac z dobrego kursu na KPR.
KPR Jelenia Góra - Start Elbląg @2.05 Tobet ⛔ 25:30
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Na dzisiaj, tradycyjnie, SPR. ;)
Zaczynamy faze play-off i na ćwiartki trzeba grac handicapy albo overy, bo na kursach na zwycięstwo to nie zarobimy, bo pary raczej mało wyrównane, moze oprocz Politechniki i Ruchu, ale kursy 1,30 na Polibude mnie nie rajcują w ogóle.
Starcie Lublina z Kielcami pasuje obu ekipom, bo maja do siebie blisko, co zreszta mowia w prasie ???? Oczywiscie inny wynik niz 2-0 dla SPR to byłaby sensacja, a dzisiaj widzę ich łatwe zwycięstwo i raczej overowe przy linii ~60.
Cztery mecze w tym sezonie, cztery wygrane SPR i to zawsze raczej łatwe, poza pierwszym meczem, ale wtedy SPR nie był jeszcze tą ekipą co teraz. Kielce nie mają nic do stracenia, dlatego dzisiaj może byc ciekawy i ofensywny meczyk. Niespodzianki jednak nie przewiduję, bo KSS nie ma jak postawic obrony, ktora utrudni zycie SPR. Linię -7,5 na SPR biore w ciemno.
SPR Lublin (-7.5) - KSS Kielce 1 @1.85 Tobet ✅
Na dzisiaj polecam też:
SPR Lublin - KSS Kielce over 60.5✅ oraz lokatę na Start Elbląg z Wrocławiem - 1.12⛔ o_O.
Dobre tez ujemne handicapy na Zagłebie✅ i Vistal✅.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Widzę, że Fortuna zaszalała i dała już w poniedziałek ofertę na weekendowe spotkania Superligi:



Na pierwszy rzut oka podoba mi się under 60,5 w spotkaniu o 3.miejsce pomiędzy SPRem Lublin i Politechniką Warszawską. W obecnym sezonie grały ze sobą trzy razy i wyniki były takie:

3.kolejka - 18.09.2011
SPR Lublin - Politechnika 28:26 = 54

14.kolejka - 07.01.2012
Politechnika - SPR Lublin 31:31 = 62

Final four Pucharu Polski - 31.03.2012
SPR Lublin - Politechnika 31:23 = 54

Jak wyżej widać, SPR u siebie z Polibudą zanotował wyniki zdecydowanie poniżej wystawionej linii. Dlatego gram under 60,5 @1,85 stawką 5/10

-----------------------------------------------------------------

Również kurs na zwycięstwo Piotrcovii wydaje mi się bardzo opłacalny. O 7.miejsce gra się mecz i rewanż. Zatem Piotrcovia musi zrobić dobry wynik w pierwszym spotkaniu, żeby go potem obronić. Wyniki między tymi zespołami w sezonie były następujące:

3.kolejka - 18.09.2011
Piotrcovia - Jelenia Góra 34:24

14.kolejka - 07.01.2012
Jelenia Góra - Piotrcovia 29:25

W playoff Piotrcovia minimalnie przegrała dwumecz z Ruchem (29:26dom i 19:22wyjazd). Natomiast Jelenia nie potrafiła obronić w Kielcach 5 bramek zaliczki (37:32dom i 21:29wyjazd).
Wszystko wskazuje na to, że Piotrcovia u siebie radzi sobie całkiem nieźle a JG na wyjazdach gra słabo. Kurs @1,4 idealny do jakiegoś dubelka.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Zagłębie - Vistal
Drugi mecz finałowy w PGNiG Superlidze. Do tej pory 0:1 dla gości.
O tym nieraz już pisano, że pierwszy mecz dla drużyny gości jest najważniejszy, czuję, że podobnie będzie i tym razem.
Zagłębie wczoraj zupełnie bez obrony, bramkarki bardzo słabo. U gości miazga w ataku, prawie wszystko wchodziło, miały dużo zawodniczek dobrych, dużo rzucających.
Zagłębie ma znacznie szerszy mimo wszystko skład, wczoraj były &quot;wczorajsze&quot; chyba, bo brak im było takiej pary, chęci zwycięstwa, dopiero w końcówce się obudziły.
ZL powinno teraz zagrać znacznie lepiej, ja uwazam, że to zdecydowanie najlepszy zespół ligi i trzeba liczyć na dobrą formę Semeniuk i Byzdry, które wczoraj w decydujących momentach i nie tylko zawiodły.
Vistal dziś zagra z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku, wygranym jednym meczem away, ale wydaje mi się, że Zagłębie teraz zagra na sporej spinie, z pozytywną motywacją.
Zagłębie @ 1.8 B365 ✅ 28:18
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
U pań również czas decydujących rozstrzygnięć. W wielkim finale po dwóch meczach w lubińskiej sali SP14 mamy remis 1:1 pomiędzy Zagłębiem a gdyńskim Łączpolem. Rywalizację o brązowe krążki zdominowały póki co lublinianki dwukrotnie pokonując pewnie na Globusie koszalińską Politechnikę. Już jutro kolejne mecze w obu parach o czym poniżej kilka słów.
Zacznę może od tego iż dziwię się tak wysokiemu kursowi na Montex. Z całym szacunkiem dla przeciwniczek ale dać @1,6 na ekipę, która w dwóch pierwszych meczach okazała się lepsza od rywalek o bagatela 32 :)! ???? bramki ? Toż to jakieś nieporozumienie... Owszem, koszalinianki cały mijający sezon mogą zaliczyć do udanych ale nie oszukujmy się - pierwsza trójka to wciąż dla Waldemara Szafulskiego i jego dziewczyn zbyt wysokie progi. Z wysokości trybun obserwowałem obie te potyczki przed tygodniem i nie mogę tutaj dobrego słowa napisać o Koszalinie niestety. Strasznie chaotyczne rozegranie, mnóstwo prostych błędów technicznych i strat to obraz który zapadł mi w pamięć po zeszłotygodniowych starciach na Globusie. W zasadzie jedyną wyróżniającą się postacią Polibudy była Dworaczyk, zawiodły filary tej ekipy czyli bramkostrzelna Bilenia i Sziwierska między słupkami. Oba mecze można scharakteryzować pokrótce w ten sposób, że do przerwy jeszcze jakoś ta gra Koszalina wyglądała w miarę przyzwoicie, lecz w końcówce uwidaczniała się różnica w doświadczeniu obu siódemek a przede wszystkim w długości ławki rezerwowych. Zdaję sobie sprawę że w sezonie zasadniczym Politechnika była dla Montexu równorzędnym rywalem ale pod koniec ewidentnie koszaliniankom &quot;pary&quot; brakuje. Lublinianki jadą do Koszalina w zasadzie bez większych osłabień, zabraknie jedynie na parkiecie kołowej Edyty Danielczyk, która przez cały tydzień zmaga się z kontuzją nogi. Oznacza to że w zasadzie Ewa Wilczek pozostaje bez wartościowej zmienniczki ale uważam że to akurat w niczym SPRowi nie zaszkodzi. Przez cały tydzień z drużyną nie trenowała również bramkarka Weronika Gawlik zmagająca się z chorobą ale z tego co wiem jej występ jest niezagrożony. Reasumując, lublinianki które po raz pierwszy od 18 lat znalazły się poza finałem walczą o pierwszy w historii klubu brązowy medal. Zapowiadają że uczynią wszystko co tylko w ich mocy aby zakończyć rywalizację już w sobotę.
– Chcemy zakończyć rywalizację już w sobotę i wywalczyć pierwsze w historii SPR brązowe medale mistrzostw Polski – tłumaczy Małgorzata Stasiak, rozgrywająca lublinianek, które w tym sezonie już czterokrotnie ograły koszalinianki.
– Nie będę ukrywać, że jesteśmy mocno zaskoczone jak gładko wygrywamy w ostatnim czasie z Politechniką. Mamy jednak w pamięci piekielnie trudną ligową konfrontację z początku drugiej rundy, w której podzieliłyśmy się punktami. Dlatego do Koszalina na pewno nie jedziemy na wycieczkę – dodała Stasiak.
Warto dodać że już w środę w hali MOSiR czeka na Montex feta z okazji zakończenia sezonu. Czy mogą ją zmącić koszalinianki doprowadzając do piątego meczu w Lublinie ? Nie sądzę a taki kurs jest dla mnie przyjemnym zaskoczeniem.
KU AZS Politechnika Koszalińska - SPR Lublin S.S.A. @1,60 tobet ✅ 31:41 lokata :cool:

Jeśli chodzi o wielki finał to nie zmieniłem swojej opinii. Ciągle dla mnie faworytem pozostaje Zagłębie. Zwróćmy uwagę że to niejako postawa miedziowej siódemki determinowała dotychczasowy przebieg wydarzeń. Dziewczyny Bożeny Karkut w obu meczach zdobyły podobną liczbę bramek - około 30. Z kolei ofensywa gdynianek mocno falowała. Widać zatem jak na dłoni że to postawa Zagłębia w defensywie w głównej mierze wpływa na końcowy wynik. Pierwszy mecz to duża dekoncentracja i dziury w obronie, niedzielny mecz to już zupełnie inna bajka. Powiem w ten sposób, że pewnie pograłbym coś tutaj w stronę ZL gdybym miał pewność co do występu w sobotnim meczu Obrusiewicz a fakt czy zagra jest dość pilnie strzeżony. Gdynią wstrząsnęła wczoraj informacja że po sezonie żegna się z ta ekipą trener Orneborg, rzec można konstruktor sukcesu Łączpolu. Powtarzam po raz kolejny iż to Lubin jest dla mnie ekipą dojrzalszą, po prostu lepszą. Linia rozegrania z reprezentantkami kraju (Semeniuk, Byzdra, Obrusiewicz), niezwykle mocne koło z Jelić, nie gorsze skrzydła z Załęczną na czele - ten skład na pewno budzi respekt wśród rywalek. Drugi mecz finału to fantastyczna postawa bramkarki Maliczkiewicz, która nieoczekiwanie zupełnie wygryzła z bramki Izę Czarną i powstrzymała gdyńskie zapędy. Zapewne plan dla Lubina na wyprawę nad morze jest prosty - co najmniej jedno zwycięstwo. Jak uczy nas historia ekipom przyjezdnym z reguły zależy najbardziej na tym pierwszym meczu wyjazdowym, ażeby nazajutrz grać już z większym komfortem. Wg mojej oceny Zagłębie przyparte do muru wygra przynajmniej raz w Gdyni i odzyska przewagę własnego parkietu. tobet daje nam na wygraną gości @2,25 i jest to najwyższy kurs na rynku. Co prawda urósł on minimalnie od wczoraj ale nie przykładałbym do tego wielkiej wagi. Co więcej, w obecnych okolicznościach należy taki kurs traktować jako swojego rodzaju value bo już dawno nie uświadczyliśmy takiego kursu na mistrzynie kraju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Trochę boję się Montexu i jego wiadomych wahań formy. Ale @1.3 to byłby kurs, który bym sobie odpuścił. Przy takim, wchodzę w taki biznes, bo naprawdę jest value, tak jak i na Nielbeczkę, która także ma sporą przewagę umiejętnośći nad Czuwajem, o czym możecie oczywiście poczytać w temacie przeznaczonym do dyskusji i typów na rozgrywki Superleague.
Montex ma zdecydowaną przewagę psychologiczną, ale w Koszalinie nie gra się nikomu, Montexowi także, łatwo. Z drugiej strony Koszalin jakiś bez wyrazu od paru miesięcy. Biłenia widać, że opuściła się zdecydowanie, z relacji z meczu wynika, że w Lublinie Asia Dworaczyk była nakryta kapeluszem przez broniące zawodniczki Montexu.
W Montexie sytuację niejako nakreślił Unicki, dziewczyny jadą po wygraną, chcą wrócić na niedzielny obiad do domów i podejrzewam, że od początku wjadą jak dzik w maliny w Polibudę i wybiją im marzenia jakiegoś powrotu do Lublina czy co gorsza o medalu. 3:0 i pierwszy brąz dla Lublina.
Montex @ 1.6 Tobet ✅ 31:41
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 220

andrzej78

Użytkownik
Pierwszy brąz? Nawet nie wiedziałem ;) Człowiek się tak do MP Montexu przyzwyczaił. Brązik do kolekcji też się przyda. Też mam troche obaw co do dzisiejszego meczu, tak czuje że do końca będzie na styku.
Osobiście pograłem sobie dubelka w totku Montex(1,6)+Kwidzyn(1,65 też nie mam przekonania ale kurs do gry) i ako całkiem przyzwoite wyszło.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Łączpol Gdynia - Zagłebie Lubin
typ 2
kurs - 2.25
NordicBet
Trzeci mecz finału Mistrzostw Polski w piłce ręcznej kobiet. podwóch meczach 1-1. W pierwszym meczu Gdynianki niespodziewanie wygrały w Lubinie 34-32 jednak w drugim wszystko wróciło do normy iwygrały mistrzynie Polski 28-18. moim zdanie dziś mimo atutu wlasnego boiska wygra Zagłebie gdyż ma bardzo dobre i doświadczone zawodniczki 9Obrusiewicz , Byzdra, Załęczna. Moim zdaniem negatywnie na gre Łączpolu wpłynie rownież wiadomośc o odejściu trenera po sezonie.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Oglądałem w całości wczorajszy trzeci mecz finału u pań. Sam jego wynik może jakimś zaskoczeniem nie jest bo grają ze sobą dwie równe ekipy ale sam jego przebieg mógł wprawić w osłupienie niejednego kibica żeńskiego szczypiorniaka. Wyglądało to tak jakby Zagłębiu ktoś w okolicach 40 minuty wyłączył prąd i od tego momentu na parkiecie niepodzielne rządziły gospodynie. O tyle to zdumiewające, że Zagłębie zwykle w sferze fizycznej prezentowało się bez zastrzeżeń, szwankowała głównie psychika a tutaj taki klops i to w finale.
Pytanie na dziś brzmi czy Miedziowe zdołają się w tak krótkim czasie odbudować. No cóż, jak nie dzisiaj to już wcale... W dalszym ciągu uparcie upieram się przy twierdzeniu że ZL to lepsza ekipa, bardziej zbilansowana. Dodajmy do tego fakt że gdynianki stoją dzisiaj przed historyczną szansą na majstra. Pytanie czy ta presja nie splącze im nóg ? Któż to może przewidzieć ale zakładając walkę Lubina do samego końca w przeciwieństwie do wczoraj mamy kapitalny kurs na przyjezdne. Ja jestem zdania że Łączpol zwyczajnie w świecie tej presji nie wytrzyma i wrócimy na 5 mecz z powrotem do Lubina. Stąd też:
Vistal Łączpol Gdynia - KGHM Metraco Zagłębie Lubin @2,85 tobet ✅ 17:24
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 220

andrzej78

Użytkownik
Zagłębie-Vistal 1 1,85(tobet)
16.05 godz 20:00⛔
Nie wiadomo co te kobitki nam zaserwują w finale finałów ale taki kurs na miedziowe na pewno warty uwagi. Króciutko: grają u siebie(choć na przykładzie tych finałów to nie jest taki atut), większe doświadczenie w takich decydujących spotkaniach; i przewaga psychologiczna po ostatnim pojedynku. Czy vistal podniesie się po ostatnim ciosie? Moim zdaniem nie. Choć za drobne zagram też remis. Może akurat jakieś dogryweczki, karne? jak to w finałach bywało
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Przyznam szczerze, ze ja tez zamierzam pograć na remis, albo dodatnie handi na Vistal jesli bedzie przynajmniej 2.5. W tym meczu wszystko się może zdarzyć, ale ja to widze szalenie wyrownanie i czuje dogrywke lub karne. Duzo kar, malo bramek- mozna pograc tez undery ~50.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Chyba czas dzisiaj na I dogrywkę w finale. Ja nie widzę specjalnego sensu grania na ZL po zabawnym 1.40, w Vistalu niby jest value, ale podobne szanse jak na ich wygraną widzę w ewentualnym remisie i dlatego sobie lekko zagram, w 6 meczach jak dotąd kilka wyrównanych a kilka mniej, mowa rzecz jasna o meczach ZL - Vistal.
Wydaje mi się, że dziś niekoniecznie musi być under, w jednym meczu Vistal zdobywa 18, w innym 17, w jednym meczu ZL rzuca 7 bramek po przerwie. Konkluzja taka, że drużyny mogą grać spokojny atak, ale do pewnej piłki, na pewno przez 2 dni przerwy trenowane były zagrywki pod daną obronę, która była grana (z obu stron wysoko, 0-6 Zagłębia i jak pamiętam 4-2 Vistalu), a w obronie nie wydaje mi się, by jedne drugie czymś zaskoczyły. Dlatego przy takiej linii odpuściłbym undera.
Ale remis można, drużyny mocno wyrównane, ani jedne ani drugie nie odpuszczą, dawno nie było dogrywki w finale, dlatego leciuteńko można. Jakby było z 1.7, że ZL zostanie mistrzem, to może bym nie omieszkał, bo czuję, że jednak doświadczenie później weźmie górę, oby w dogrywce ????
Remis @ 9.50 Tobet ⛔ 25:26 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom