>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami PGiNG Superliga oraz Puchar Polski Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Górnik Zabrze- Azoty Tarnów
Typ: over 52,5
Kurs: 1,85
Unibet
Stawka 7/10


Ostatnie trzy underowe spotkania Zabrzan sprawiły że linie bramkowe niziutkie. Zabrzanie to zespół, który lubi szybką grę ze słabszymi rywalami a takim niewątpliwie są Azoty. Tarnów również dysponuje potencjałem w tej kwestii, mają młody zespół z wieloma szybkimi zawodnikami dobrze biegającymi do kontrataków. Wystarczy zresztą spojrzeć że rzucili 30 bramek Gwardii, 26 z Kwidzynem czy 26 z Vive.
Uważam że zobaczymy szybkie spotkanie, z ilością ok 60 bramek.

Za drobne:
over 54,5 @2,45 Fortuna 5/10
 
Ostatnia edycja:
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Kielce - Głogów
Głogów handicap +13,5
kurs 1,85

Kielczanie parę dni temu grali w LM z Vardarem, w środę rewanż w Hali Legionów.
Priorytetem jest wyjście z grupy z pierwszego lub 2 miejsca. Wiadomo, że mecze w naszej lidze traktują jak treningi, no może poza meczami z Płockiem i z tego powodu nie sądzę żeby chciało im się strasznie wysilać.
Poza tym też pewnie pograją ci co nie grali w LM, np. wątpię w występ Wolfa, więc to na pewno nie będzie najsilniejszy skład jakim będą dzisiaj dysponować Kielczanie.
Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
No panowie grubo dzis...bet dnia...
Azoty-Stal Mielec 2 +8.5 kurs 1.85 Fortuna
Zdziwiony jestem tak wysokim handicapem wiec po takim kursie próbuje...azoty po covidzie duze braki w treningach o czym wspominal sam trener...z kolei Stal w rytmie i formie jak na nich 2 wygrane ostatnio a i personalnie wygladaja przyzwoicie,oczywiscie o wygrana trudno ale takie handi powinni pokryc
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Piotrkowianin- Górnik Zabrze
Typ: over 52,5
Kurs: 1,84
Fortuna
Stawka 7/10


Wracamy na Polskie parkiety w Superlidze, dziś niestety odwołany szlagier pomiędzy Vive a Puławami z powodu samoizolacji zespołu z Kielc. Jutro za to czeka nas za to ciekawe spotkanie Piotrkowie, gdzie zespół Piotrkowianina podejmuje Górnika Zabrze. Uważam że goście powinni wygrać ten mecz, jednak kurs na ich zwycięstwo marny, a handicapu nie ruszam bo szczerze mówiąc nie widziałem w tym sezonie żadnego meczu obu zespołów, więc nie wiem jak się prezentują. Jednak to co mnie skusiło to dosyć niska linia na bramki, co prawda pod tym kątem Górnik w tym sezonie zawodzi, bo w ostatnich sezonach był to szalona drużyna, której gra opierała się na haśle "coco jambo i do przodu" i z reguły wyniki oscylowały grubo ponad 60 bramek. Jednak w tym sezonie mecze górnika zazwyczaj poniżej 50 oczek. Jutro jednak zmierzą się z Zespołem, który zarówno rzuca jak i traci sporo bramek, rzucone 28 bramek z Kaliszem, 30 z Azotemi, 24 z Kielcami czy 23 z mega underowym Płockiem, wszystkie mecze przegrane więc rywal jeszcze podbił poprzeczkę bramkową. Uważam że zobaczymy ciekawe otwarte spotkanie i Górnik przełamie underowy impas i zobaczymy minimum 55 bramek.​
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
12:15
Tarnów-Piotrków over 52.5 @1.95 fortuna
Mecz zaczyna sie o 12:15, wiec trzeba sie pospieszyć. Azoty przegrywaja mecz za meczem, ale nie zmienia faktu, że ostatnio graja fajnie w ataku i trafiaja regularnie. To samo Piotrkowianie. W przeszłości mecze były underowe, ale mimo wszystko teraz druzyny sa w innej sytuacji i mysle, ze mentalnie podejda do tego meczu i powalcza o overa. Ciezko wskazac zwyciezce, ale koniec konców gospodarze musza sie wreszcie przełamać. W ataku sa w stanie przeciwstawić się Piotrkowianom. Zobaczymy jak sobie poradza w pierwszej polowie. Linia jest niska, więc wszystkiego sie zaraz dowiemy.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Chrobry - Kalisz Chrobry under 27.5 bramek @ 1.75 fortuna / godzina: 17
Za chwile mecz. Kalisz odpowiednio potrafi zmusić rywali do defensywy. Nie dopuszczają do zbyt wielu punktów, a dodajac do tego dyspozycje Chrobrego w trzech czy czterech spotkaniach widać, że nie udaje im się przekraczać barier punktowych. W przeszłości obie drużyny również nie grały na tyle wybitnie w ofensywie, żeby przekraczać overa. Mecz o 17
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Stal powyżej 27.5 bramek @1.96 fortuna / 19
Stal wraca do gry po dwoch tygodniach przerwy. Dla obydwu drużyn jest to niezwykle kluczowy mecz, jednak należy zwrócić na jedna rzecz - Stal ma trochę tych spotkań zaległych, choć wcale nie ma pewności że je wygrają. Piotrkowianie zaś są w strefie spadkowej i dla nich ewentualna porażka mogłaby się skończyć bardzo źle. Wkraczamy powoli w taki etap sezonu, gdzie każdy punkt jest na wagę złota. Stal po powrocie może być trochę zardzewiała. Wydaje mi się, że jednak wyjdą zmobilizowani do tego spotkania z dużą checią gry w ataku. Piotrkowianie odpalili maniane w poprzednim meczu w ofensywie, mecz początkowo z Tarnowa zapowiadał się naprawdę fajnie w ataku, potem standardowo weszły w grę faule i nieskuteczność w ataku. Myślę, że jeśli Stal się ogarnie to jest spokojnie w stanie trafić ponad 26 bramek w tym meczu. Gospodarze nie mają obrony wysokich lotów i też ich ostatnia gra nie powala, a wręcz odrzuca. Zwrócmy rownież uwagę ile tracą bramek u siebie, to naprawdę niechlujny wynik, mimo że niektóre drużyny były wysokiego kalibru. Liczę, że Stal pokaże się tutaj dobrze w ataku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Wisła Płock- Vive Kielce
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bwin

Stawka 8/10

Czeka nas dziś nieco inna niż zazwyczaj "Święta wojna", miałem wczoraj rzucić analizę ale postawa Chorwatek rozwaliła mi system i odechciało mi się wszystkiego, a szkoda bo wczoraj można było na Vive złapać kursy ponad 2. Dzisiejsze spotkanie można rozpatrywać na wielu frantach, Wisła w rytmie meczowym, ale dzisiejsza "wojna" bez kibiców, którzy zawsze byli wielkim wzmocnieniem psychicznym nafciarzy. Vive z kolei po 2 tygodniowej kwarantannie załapanej po meczu z Vardarem, bez rytmu meczowego, trenują raptem 2 dni. Jednak w mojej ocenie Vive dysponuje dużo lepszym i przede wszystkim szerszym składem, każda pozycja obsadzona dwoma solidnymi zawodnikami, i w tym aspekcie upatruję znaczne przewagi gości. Vive nie gra w piłkę od wczoraj i zakładam że 2 tygodniowa przerwa owszem ma jakieś znaczenie ale przy tej klasie zawodników, ich dotychczasowym zgraniu nie będzie miała znaczącej wagi dla losów spotkania.

Alternatywnie:
Vive - 1,5 @ 2,10 BWIN
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Wisła Płock- Azoty Puławy
under 53,5
Kurs: 1,84
Fortuna
7/10


Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Płocku pomiędzy miejscową Wisłą a Azotami Puławy. Obecnie to druga i trzecia siła Polskiego handballa. Uważam że zobaczymy bardzo twarde spotkanie z dużym nastawieniem na defensywę. Wisła ma najlepszą obronę w lidze i świetnego Loczka między słupkami. Zespół z Puław również am świetnego Bogdanowa, który potrafi wejść na wybitny poziom w bramce. Także wystawiona linia bramkowa wydaje mi sie mało prawdopodobna do pokrycia. Uważam że nie zobaczymy dziś w Płocku 50 bramek. Poza tym na przestrzeni ostatnich dwóch lat zatarła się różnica pomiędzy Wisłą a Azotami. Teraz goście są w stanie powalczyć i mocno zagrozić zespołowi z Płocka, dlatego też proponuję handicap w kierunku gości, skłonny jestem również za drobne zagrać zwycięstwo przyjezdnych.

Alternatywnie:
under 51,5 @ 2,45 Fortuna 5/10
Azoty + 3,5 @ 1,74 Fortuna 6/10
Azoty wygrają lub remis @3,44 Marathonbet 2/10
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Dwie mega underowe ekipy spotykają się dziś w Zabrzu, Wisła słynie z berdzo dobrej defensywy, z kolei Górnik bardzo mozolnie i powoli buduje atak pozycyjny. Linia bramkowa niska, ale przy tych zespołach warta ryzyka. Sądzę że zobaczymy dziś ok 45-47 bramek, stąd mój typ:
Zabrze- Wisła
Under 49,5
Kurs: 1,74

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Azoty Tarnów- Vive Kielce
Typ: 2 (-10,5)
Kurs: 1,80
Pinnacle
7/10


Nie wiżne jakim składem zagra Vive przewaga powinna być znacząca. Kielczanie są co prawda po ciężkim meczu z Wisłą wygranym 29-27, a dziś grają z rywalem, z którym zmierzą się również z finale Pucharu Polski. Azoty Tarnów to ogon ligi, w finale znaleźli się dzięki łatwej drabince i starciach z przeciętnymi rywalami. Vive zagra bez Daniela Dujszebajeva, któy zerwał więzadła i nie zagra do końca sezonu i bez Angela Fernandeza, który leczy kontuzję po MŚ. Nie ma to jednak większego przy tak szerokim i równym składzie mistrzów Polski. Wypoczęty jest za to Moryto, który zagrał z Płockiem tylko 20 minut i został ukarany czerwoną kartką, także dziś zagra na świeżości i ambicji i pewnie rzuci około 8-10 bramek. Zamiast Daniela więcej szans do gry dostanie pewnie Kuleh lub Sićko co będzie owocować licznymi bombami z 9 metra. Uważam że różnica klas jest tak duża że Vive może odjechć zespołowi z tarnowa na 20 bramek, więc handi 10,5 biorę w ciemno.

Alternatywnie:
Vive -13,5 @ 2,57 Fortuna 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 0

pavlinho

Gość
Znawca handballu ze mnie żaden, zaznaczam. Piotrkowianin gra o życie. Zapowiedz o co grają opisana tutaj:


Kibice będą, mecz transmitowany czyli otoczka będzie. Stal Mielec gra z Vive no i tutaj każdy średnio rozgarnięty typer będzie wiedział jak ten mecz się skończy, w aż takie cuda nie wierzę żeby Stal ugrała cokolwiek. Azoty Tarnów w sumie pewne utrzymania. No i wtedy tabela przed ostatnią kolejką wygląda tak, że Piotrkowianin wskakuje przed Stal Mielec. W ostatniej kolejce grają z Kwidzynem a Stal z Pogonią i tam się będzie decydować kto zajmie miejsce barażowe. Ja to zagrałem w dwóch kuponach AKO. Kursy spadajooo i do meczu pewnie będzie z 1.5?

Piotrkowianin 1.75
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ja za to polecę dziś mecz Zagłębia z Gwardia i kurs 2.22 na gości? Trzeba brac.. nie dość ze złapali formę to jeszcze maja szanse przekoskoczyć Kalisz i być na 5 miejscu w tabeli.. Za to zagłebie niby z Kwidzynem walczy o 9 miejsce ale mysle ze nie są az zmotywowani do wygrania jak Gwardzisci
[/ICONMINUS][/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom