>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga - Play Off 2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik




16:30 live nSport


19:00 live nSport

To już dzisiaj zaczynamy walkę o medale. Na początku w Poznaniu Wrocław który rzutem na taśmę awansował do najlepszej czwórki podejmie Gorzów. W rundzie zasadniczej w meczu w Poznaniu padł remis i dzisiaj taki wynik to chyba przyjezdni biorą w ciemno. Warto zauważyć,że to oni prowadzili i w pewnym momencie nawet wypracowali sobie aż 10pkt przewagi. W chwili obecnej trochę się pozmieniało i Wrocławianie są silniejsi aniżeli w maju. A Gorzów co do nich to mam mieszane uczucia. Genialną robotę wykonuje Zmarzlik który ciągnie ten zespół w trudnych momentach. Wrocławianie muszą sobie wypracować przewagę przed rewanżem ponieważ tor w Gorzowie nie należy do najłatwiejszych.
Wieczorem przeniesiemy się do Torunia na MotoArene. Tutaj będzie nie mniej ciekawie niż w Poznaniu. Torunianie na swoim obiekcie zaczęli jeździć świetnie. Holder , Hancock i Vaculik piekielnie szybcy i mocni. Miedziński ostatnio sporo potrenował a Gomólski mega walczak i potrafi wyszarpać cenne pkt na trasie. Juniorzy to jak wiadomo Pawełek który dzisiaj musi wygrywać biegi z Pieszczkiem + dołożyć coś więcej. Falubaz wzmocniony Jarkiem Hampelem jest jeszcze mocniejszy. Ciekawe jak odnajdzie się na wyjeździ na torze w Toruniu. Dudek i Doyle o nich Cieślak może być spokojny. Protasiewicz też swoje przywiezie. Ciekawe jak spisze się Pieszczek dzięki któremu w fazie zasadniczej Zielona Góra wywalczyła 39pkt. Krystian startował wtedy 7 razy i zdobył 15 oczek. Tak słabo nie pojedzie Dudek (6pkt) i Doyle (4pkt).
Nic tylko dzisiejsze popołudnie należy spędzić na stadionie lub przed telewizorami.

Wielkie GRATULACJE dla Patryka Dudka , Martina Vaculika i Fredrika Lindgrena za awans do SGP 2017

Zapraszam do dyskusji i podawania typów​
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
espeedway.pl
Wrocław bez Drabika, jeździł w pojedynkę, sam podobno chciał startować, jednak zdecydowano, że jeszcze za wcześnie, rozsądek górą ????

Wroclaw-Gorzow - handicap : 0-2⛔
Twój typ: 1 Kurs: 1,75 betgun

Wrocławianie na ten moment mogą w porównaniu z większą częścią sezonu mówić o atucie własnego toru. Jako, że to półfinał to mamy &quot;świeże&quot; porównanie jazdy zawodników gości na tym obiekcie, gdzie jak wiadomo mecz zakończył się remisem, przebieg był bardzo ciekawy, gdyż gospodarze byli już na sporym deficycie. Jednak ten wynik nie jest moim zdaniem mocno wiążący, trochę się pozmieniało, choć kadrowo to paradoksalnie biorąc pod uwagę mój typ Wrocław będzie osłabiony brakiem Drabika. Mają gospodarze na kim zawalczyć szczególnie u siebie. Tai wiadomo tor, nawierzchnia raczej bez znaczenia, ciężko sobie przypomnieć mecz w Polsce gdzie nie osiągnął podwójnej zdobyczy. Milik z juniorem na początku było to dla mnie spore zaskoczenie, jednak Czech trzyma wysoki poziom i w parze z nie tak słabymi juniorami rzadko przegrywa na Golęcinie. Woźniak za plecami Brytyjczyka często ogrywa drugą linię gości dając drużynie cenne jedynki. Na koniec para która moim zdaniem przechyli wynik tego meczu na swoją korzyść. Maciek z zawodów na zawody coraz mocniejszy, widać szybkość, Tomasz też pokazuje, że dobrze odnalazł się na tym torze. U Gorzowa fenomenalnie już było, teraz jest tylko dobrze. Bartek może miał trochę słabsze występy, jednak wczoraj pokazał, że to już przeszłość, nadal Chomski może liczyć na jego rezerwę zwykłą. Kasprzak ma dobry sezon szczególnie w porównaniu z tym co było wcześniej, jednak wyjazdy to już nie jest taka bajka jak w domu, PUK swoje zapunktuje ale u niego też nie ma rewelacji. Matej mocno pod formą na wyspach coś pojedzie, jednak w poważniejszych zawodach (Polska, GP) jest jak na niego słabo. MJJ nie rozwija się tak jak zapowiadano na wyjazdach trzeba przyznać, że stanowi często tło dla rywali kręcąc średnią 0,86. Przemek też na obcych stadionach o pół punktu gorzej niż w domu. Cyfer słabiutko. Tak jak już kiedyś wcześniej pisałem są dziury w składzie, coś połata Zmarzlik, to wszystko wydaje mi się na jakieś max 42 pkt u gości, które dadzą moim zdaniem awans do finału ale to już inna historia ????
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Toruń - Zielona Góra @ 2,34 Betsson
Ja idę w strone gości. Falubaz zawsze na motoarenie wymiata. Doyle, Dudek, Protas jadą świetnie. Pieszczek w ostatnich dwóch latach zanotował genialne mecze na motoarenie. Karpov jakieś punkciki dołoży a i jest Hampel od ktorego nie spodziewam się wielkiego wyniku ale jestem na 100% przekonany że zrobi więcej niż Sedgment i Loktajew razem wzięci. Jedyna dziura w Falubazie to jak dla mnie drugi junior. Jeżeli chodzi o Torunian to Hancock i Holder na motoarenie niszczą. Swoje zrobią Przedpełski i Vaculik. Podobnie jak w ZG tak i w Toruniu jest problem z drugim juniorem. Natomiast to co może zaważyć o wyniku meczu to postawa dwójki Gomólski - Miedziński.
Jak dla mnie więcej atutów mają goście. Falubazowi motoarena zawsze wybitnie leżała i jakimby składem nie przyjechali to robili tutaj świetny wynik.
Wrocław - Gorzów @ 1,45 Betclic
W drugim meczu idę w stronę wrocławian. Uważam że Gorzów to nie jest ta sama drużyna co na początku sezonu. W zasadzie tylko Zmarzlik i Kasprzak jadą na tak wysokim poziomie. Cyfer stanął w miejscu. MJJ jedzie słabo. Mamy duży dołek u Zagara. Iversen nie wygrywa biegów a Pawlicki nie gwarantuje niczego a dwa to zawsze na PO łapał dołek. Wrocław moim zdaniem to wykorzysta mimo iż jadą dziś bez Maksia.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Toruń - Zielona Góra 29 - 49 ⛔ ale jaja
Zielona Góra + 4,5
1,7 STS

Wrocław - Gorzów
Wrocław - 4,5
1,8 STS

Dubel 2,7 po podatku


Typy właściwie suche, bo wszystko na ten temat napisał już xPICCOLOx.
Jak dla mnie niskie linie na handicapy. Wrocławianie w Poznaniu jeżdżą coraz lepiej i 4,5 punktu powinni spokojnie ogarnąć. W Toruniu powinno być na styk, mecz 50 na 50, więc 4,5 punktu na Falubaz może się okazać okazją.
Spróbujemy.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
SPARTA WROCŁAW VS STAL GORZÓW
Sparta Wrocław vs Stal Gorzów (handicap)
Typ: Sparta Wrocław (-2)
Kurs: 1,83

Wydaje się, że w porównaniu do pierwszego gorzowianie mają słabszą formę zaś wrocławianie są o wiele lepiej spasowani z torem na Golęcinie. Co prawda wciąż nie ma Drabika, ale Janowski zaczął w końcu coś jechać, juniorzy też potrafią postraszyć. Gorzów powinien kontrolować wynik robiąc taktyczne, ale i tak myślę, że 40-41 punktów to ich max na dzisiaj.
Adrian Gała vs Adrian Cyfer (H2H)
Typ: Adrian Gała 0
Kurs: 2,25

Bardzo przyjemny kurs na to zdarzenie. Cyfer zdecydowanie zawalił ten sezon i trudno powiedzieć jaka go czekać przyszłość w sporcie żużlowym. Gała ostatnio całkiem przyzwoicie. Myślę, że już w biegu juniorów sprawa zostanie rozstrzygnięta. Cyfera zapewne dzisiaj tylko 2 biegi i myślę, że skończy zawody z dorobkiem 0-1 pkt. Gała 2+.
Tai Woffinden (suma punktów) &gt;&gt;&gt; ZWROT - sędzia przerwał mecz po 13.biegu z powodu złego stanu toru
Typ: Tai Woffinden - powyżej 12
Kurs: 2,20

Linia wysoka, mały margines błędu, ale wydaje się, że Tajski dzisiaj powinien zakręcić się pod komplet. Król Golęcina.
KS TORUŃ VS FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Martin Vaculik vs Jarosław Hampel (H2H)
Typ: Martin Vaculik (-3)
Kurs: 2,60

Baaardzo ciekawy zakład i ja go biorę z pocałowaniem ręki. Hampel po kontuzji wrócił bardzo mocny, ale MotoArena to bardzo specyficzny obiekt i myślę, że dzisiaj zaliczy słabsze zawody. W razie konieczności powinien być obok Karpowa pierwszym do RT. Tutaj już Cieśla nie będzie patrzył na sentymenty. Jaro jak dzisiaj zrobił 5 punktów to będzie super. Vacul powinien celować w wynik dwucyfrowy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że Vaculik ma w parze Kacpra Gomólskiego zaś Jarek Doyle.
Jarosław Hampel (suma punktów)
Typ: Jarosław Hampel - poniżej 7
Kurs: 2,20

Bardzo życzeniowa linia. Kompletnie tego nie widzę!
Jason Doyle (suma punktów)
Typ: Jason Doyle - powyżej 9
Kurs: 1,66

Niziutka linia. Chyba ktoś pomyślał, że Hampel mu odbierze jakieś punkty. Okeeeej! Doyle dzisiaj zapewne 6 razy więc można pobierać z uśmiechem na ustach. W pierwszym meczu było słabo, ale to jeszcze nie była ta forma co dzisiaj. Obecnie Doyle to dla mnie TOP2 na świecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
H 1K

horosz

Użytkownik
Dzisiaj na szybko bo jestem w drodze do Torunia. Wybaczcie braki analiz.
Wszystkp BET 365
1. Falubaz wygra @2.25
Sparta wygra @1.60
AKO 2.60

Falubaz ma liderów, druga linie i Pieszczka. Drużyna kompletna. W Toruniu Kacper i Adrian będą mieli ciężko. Hampel zrobi swoje, wczoraj w Ostrowie jechał dobrze co ważne odważnie.

Patryk Dudek over 10 @ 2.15


Jason Doyle over 9 @ 1.66


Tomasz Jędrzejak under 7 @ 1.90
Bartosz Zmarzlik over 11, @ 2.00


Vaculik (-3) vs Hampel @ 2.60
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Ekstraliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Toruń - Zielona Góra
Typ: Doyle (+2) lepszy od Choldera ✅
Kurs:1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sa to play offy wiec nikt nie odpuści gazu szczególnie Zielona która mierzy w mistrza. Choldera jedzie u siebie ale ostatnio formy nie trzyma najwyższej, wręcz odwrotnie u Doyle jest w gazie, ostatnio nie zawodzi, dodatkowo handicap +2 jest genialny, powinno wejść bez problemu. (Warto zagrać z +2 na równo)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
donmatteo717 6

donmatteo717

Użytkownik
Adrian Gała vs Adrian Cyfer (H2H)
Typ: Adrian Gała 0
Kurs: 2,25
Bardzo przyjemny kurs na to zdarzenie. Cyfer zdecydowanie zawalił ten sezon i trudno powiedzieć jaka go czekać przyszłość w sporcie żużlowym. Gała ostatnio całkiem przyzwoicie. Myślę, że już w biegu juniorów sprawa zostanie rozstrzygnięta. Cyfera zapewne dzisiaj tylko 2 biegi i myślę, że skończy zawody z dorobkiem 0-1 pkt. Gała 2+.
To ja pójdę pod prąd i postawię na Cyfera po 2,05. Gała, gdyby nie kontuzja Drabika przesiedziałby ten sezon na ławie. Fakt, Cyfer może też nie jest tuzem, ale moim zdaniem tym wyścigiem młodzieżowym rozstrzygnie ten zakład na swoją korzyść. Jeśli nie zdarzą się żadne niespodziewane rzeczy w stylu defekty i Gała nie powiększy swojego dorobku na trupie to raczej nie mam na kim zdobyć tych oczek.
Piotr Protasiewicz over 9/2,15/Bet365
Jeszcze jeden zakład, który mnie zaciekawił. Taka linia i taki kurs na pana Protasa. Biorę z pocałowaniem ręki. Protasiewicz jest w ogóle jednym z tych zawodników, których z każdym kolejnym sezonem szanuję coraz bardziej. Moim jest w stanie wykręcić dwucyfrówkę, tym bardziej, że jest w parze z juniorem, więc nie kolega z pary nie powinien mu podbierać aż tylu oczek. No chyba, że Pieszczek znowu będzie miał mecz życia, jak podczas inauguracji, ale nie sądzę.
Myślałem jeszcze o zakładach z udziałem Hampela, ale po wczorajszym Łańcuchu Herbowym odpuszczam.
P.S. Z ciekawości, jak rozliczane są zakłady na punkty zawodnika w Bet365? Z bonusami, czy bez?
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Gała ostatnio u siebie 2+2, 3+2, 4+1. Cyfer w Rybniku 0, w Toruniu 1+1, w Grudziądzu 2+0. Skoro jest nawet niech 50:50 to suche liczby nakazują iść w stronę gospodarza. Zobaczymy już za chwilę kto miał rację. ;)
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Jednak Cyfer, Wrocław przez opady deszczu stracił atut toru, nie wiem czy zadaszenie w Toruniu kryje też nawierzchnie, jeśli nie to warto iść w strone Falubazu
 
donmatteo717 6

donmatteo717

Użytkownik
Gała ostatnio u siebie 2+2, 3+2, 4+1. Cyfer w Rybniku 0, w Toruniu 1+1, w Grudziądzu 2+0. Skoro jest nawet niech 50:50 to suche liczby nakazują iść w stronę gospodarza. Zobaczymy już za chwilę kto miał rację. ;)
Cóż, więcej szczęścia niż rozumu w moim zakładzie. Zwracam honor, Twoja analiza miała mocniejsze fundamenty. Wiedziałem, że Cyfer jedzie, jak jedzie, ale jakoś te beznadziejne cyferki gdzieś mi umknęły i nie sądziłem, że jest aż tak źle. Gałę załatwił dzisiaj sprzęt.

Swoją drogą, co ten Gorzów zrobił. Miazga.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Cóż, więcej szczęścia niż rozumu w moim zakładzie. Zwracam honor, Twoja analiza miała mocniejsze fundamenty. Wiedziałem, że Cyfer jedzie, jak jedzie, ale jakoś te beznadziejne cyferki gdzieś mi umknęły i nie sądziłem, że jest aż tak źle. Gałę załatwił dzisiaj sprzęt.

Swoją drogą, co ten Gorzów zrobił. Miazga.
Typ na Galę był dobry. Niestety dziś pechowo. Fajnie ze chociaz Ty liczysz kasę. Pozdrawiam.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Cały forumek potopiony na Wrocławiu
Ja też grałem Wrocek, meczu nie widziałem, ale patrząc po punktach... Magic...
Kolejny raz analizy psu w dupę
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Absolutnie,moim zdaniem
Zielonka musi kiedyś przegrać. Toruń wygra @1.7 bet365 ✅czekamy na wspaniałe widowisko
+ Do tego dorzucilbym Miedziński -1 vs Karpov +1 @1.72 ✅.coś czuję że Karpov pojedzie padake na wyjeździe a Miedziak u siebie dorzuci parę cennych pkt
Powodzenia
P.s laaaa laaaaa
Lista forumowych troli żużlowych : t.gogo
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Gram Falubaz w takim razie. Na grubo. Bet365 2.25
Wszystko wskazuje na Falubaz tzn forma niektórych zawodników, ale Toruń odpali dzisiaj, Hanckock komplet, Holder komplet i Zielona Góra awansuje dopiero po dobrym meczu u siebie.\
E: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 36

rafal919

Użytkownik
Jak myślicie?
Buki wystawią linię -10 na Zieloną Górę?
-10 lub -12 chyba najprawdopodobniejsze.
Ektra mecz się szykuje .
Cieślak wraz z ekipą będą gryzc tor by wejść do finalu a z drugiej strony Anioły z niezłą zaliczka. Bardzo dużo będzie zależeć od postawy juniorów i Miedzinskiego w mojej opinii
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom