>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pewne Swieze i Gorace Typki

rzepin 917,3K

rzepin

Użytkownik
piekna seria ostatnio , wrzuccie troche reputek to podziele sie z wami moim typem na dzis;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rzepin 917,3K

rzepin

Użytkownik
Viking - Arsenal FC over 2,5
Voluntari - FC Botosani over 1,5

ako 1.90
2000zl✅✅

Jagiellonia Bialystok - Arka Gdynia BTS
1.90
1000zl✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Qarabag (Aze) - Plzen (Cze) 1 x
A.P.O.E.L. - Rosenborg over 1,5
ako 2
1000zl⛔

red star ludogeretz over2.5 1.80 1000zl✅
...............................................
Skorzystales , wrzuc reputke to motywuje;)
Czemu ten typ masz źle rozliczony? Przecież Qarabag zremisował, więc plus, a Apoel wygrał 3:0, także też plus ????
 
rzepin 917,3K

rzepin

Użytkownik
Czemu ten typ masz źle rozliczony? Przecież Qarabag zremisował, więc plus, a Apoel wygrał 3:0, także też plus ????
Racja sorry jak zwykle pospiech i i na telefonie to zmienialem a to wszystko takie male tam ze zamiast plusa wpadl minus ale juz ok;)

Viking - Arsenal FC over 2,5
Voluntari - FC Botosani over 1,5

ako 1.90
2000zl✅✅

Jagiellonia Bialystok - Arka Gdynia BTS
1.90
1000zl✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rzepin 917,3K

rzepin

Użytkownik
Liverpool FC - FC Barcelona over2,5
Young boys thun 1 dnb
Ako 2
1000zl✅✅✅

Paris SG - Lyon 1
1.75
1000zl✅✅

rzucajcie reputy to podziele sie typem na niedziele
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rzepin 917,3K

rzepin

Użytkownik
robie przerwe z powodu malej ilosci reputek wczoraj kolejne 2 typy weszly i tylko 2 reputki wpadly, wiec chyba niewiele osob korzysta...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
robie przerwe z powodu malej ilosci reputek wczoraj kolejne 2 typy weszly i tylko 2 reputki wpadly, wiec chyba niewiele osob korzysta...
To szkoda, że tak mało osób daje reputkija dałem i miałem nadzieję, że wiele osób da i będziesz dalej podawał typy
 
M 1

michal.wwy

Użytkownik
To szkoda, że tak mało osób daje reputkija dałem i miałem nadzieję, że wiele osób da i będziesz dalej podawał typy
Śmieszne jest gdy ktoś argumentuje, że nie będzie podawał typów, bo dostaje mało reputek. Zwykłe żebranie ????
 
rzepin 917,3K

rzepin

Użytkownik
przekonaliscie mnie ale bede mniej dawal typkow i o nie wysokich kursach , jak bedzie wiecej reputek to typki beda lepsze...
Radu Albot (MDA) - Marin Cilic (CRO 2
Gael Monfils (FRA) - Rogerio Dutra Silva (BRA) 1
VfB Stuttgart - FC St. Pauli 1.dnb
ako 1.60
500zl
jak bedzie duzo reput wrzoce jeszcze dzis fajny typ o kursie 2... pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 0

rado665

Użytkownik
Więcej póki co dać nie mogę ???? ale szkoda, bo 2 razy skorzystałem z twoich typów, co prawda po mniejszych kwotach, ale powoli odrabiam straty.
 
Do góry Bottom