>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PEWNA KASA CODZIENNIE na LIVE :)

A 0

arczibalt

Użytkownik
Sorry ze sie tak wtrace ale czy wy nie widzicie ze to jest jakas lipa....
odnoszac sie do tego przykladu wyzej z dementieva to przy tym stanie gdzie jest 5:5 stawiam powiedzmy 100zl na elene po kursie 2,7 tak jak na przykladzie, no ale zalozmy ze mauresmo wygrywa kolejnego gema i jest teraz 5:6 i na mauresmo kurs bedzie juz bardzo niski pewnie 1.03 albo cos takiego, wiec juz mi sie nie oplaca na nia stawiac powiedzmy drugich 100zl
No a ja puscilem wczesniej za te 100zl na elene a sie okazuje ze set wygrala mauresmo 4:6 no i co teraz kolego?
Jestem w plecy 100zl wiec to co opisujesz jest do bani. To samo tyczy sie tych wyzej przykladow ktore przytoczyles...
pozdrawiam
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Sorry ze sie tak wtrace ale czy wy nie widzicie ze to jest jakas lipa....
odnoszac sie do tego przykladu wyzej z dementieva to przy tym stanie gdzie jest 5:5 stawiam powiedzmy 100zl na elene po kursie 2,7 tak jak na przykladzie, no ale zalozmy ze mauresmo wygrywa kolejnego gema i jest teraz 5:6 i na mauresmo kurs bedzie juz bardzo niski pewnie 1.03 albo cos takiego, wiec juz mi sie nie oplaca na nia stawiac powiedzmy drugich 100zl
No a ja puscilem wczesniej za te 100zl na elene a sie okazuje ze set wygrala mauresmo 4:6 no i co teraz kolego?
Jestem w plecy 100zl wiec to co opisujesz jest do bani. To samo tyczy sie tych wyzej przykladow ktore przytoczyles...
pozdrawiam
To polega na tym ze obstawiamy najpierw zawodnika ktory teoretycznie jest gorszy i prowadzi jesli zdazy sie taka sytuacja
wtedy jezeli faworyt odrobi straty stawiamy na niego i mamy surce bets
 
R 0

remigiuszr

Użytkownik
witam ???? ????
Mam pytanie,czy mozna laczyc w betaandwin w zakladach live pilki noznej, zwycieswa gospodarzy i np ze nie bedzie czerwonej kartki w tym meczu??
pozdrawiam
????
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
ja co prawda nie znam sie na tenisie ale te podkreślone stawki są na &quot;kto wygra pierwszego seta&quot; a o ile dobrze zrozumiałem nam powinno zależeć na stawce na &quot;kto wygra cały mecz&quot;
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
ten system wcale nie jest taki kolorowy
ten system wcale nie jest taki kolorowy jak sie moze wydawac, owszem, w tenisie czesto zmienia sie sytuacja i opisany sposob gry przynosi zysk, ale niewielki, zalozmy ze na kazdym meczy tak zagranym zyskujemy 15%, gramy, gramy i wtopa, postawilismy np dwojke, kurs okolo 2.3 i czekamy az sie zmieni zeby zagrac jedynke, a tu lipa, gracz &quot;1&quot; wygrywa bez problemow i jestesmy jeden kupon w plecy, czyli polowe stawki na caly mecz (1 mecz to 2 kupony), zeby to odrobic trzeba teraz wygrac 7 razy pod rzad zeby odbic tamta wpadke (przy zalozonym wczesniej zysku rownym 15% stawki); mozna np minimalizowac straty stawiajac jedynke za wieksza kase gdy widac ze nie ma szans na zmiane kursow, ale wtedy kurs jest maly, a jak sie trafi ze postawilismy wieksza kase na jedynke i jednak wygra dwojka to jestesmy duuuuuuzo kasy w plecy, w tym systemie trzeba grac naprawde bardzo skutecznie, wtopy to musza byc naprawde rzadkosci, poza tym zdarzaja sie takie fajne niespodzianki jak np awaria pradu (postawiles jeden kupon i nagle nei ma pradu przez godzine), pady serwera (BAW!!!) i inne nieprzewidziane sytuacje, pozdrawiam i zycze powodzenia grajacym
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Moim zdaniem najlepsze do grania meczy live są mecze koszykówki, i to nie tylko NBA, ale też np. Euroligi. Podam tutaj przykład choćby z wczorajszego wieczoru, kiedy Miami grało z Cleveland. Przed meczem faworytem był zespół Miami, na który płacono około 1.30, natomiast na Cleveland płacono około 3.50. Mecz miał dosyć ciekawy przebieg, gdyż w trzeciej kwarcie Cleveland prowadziło już 15 punktami, ale i tak tego meczu nie wygrało. Przed meczem zagrałem za symboliczną stawkę 10 PLN na Cavs, a w momencie ich 15 punktowego prowadzenia, na Miami, na które kurs wynosił wtedy 5 i miałem w ten sposób pewnego Surebeta, z którego zarobiłem 30 PLN, gdyż tak jak mówiłem Miami wygrało. Ja zrobiłem tak, ale można było zagrać trochę ryzykowniej, gdyż przed meczem nie stawiać nic i czekać na rozwinięcie się sytuacji, w momencie prowadzenia Cavs zagrać na Miami, a gdy już Miami zaczęło odrabiać straty i kurs na Cavs zwiększył się znacznie, wtedy zagrać na Cavs i też mamy Surebeta. Koszykówka jest najlepsza, dlatego, że sytuacja potrafi się diametralnie zmienić w ciągu meczu i to kilka razy. Oczywiście ryzyko jest zawsze, bo np. Miami mogło nie dać szans Cavs od samego początku meczu, ale bardzo często udaje się zagrać tak, jak wczoraj.
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
System jest ok ostatnio grałem na live i był kurs na Coste 2,70, a po 10 min na Ferrera 1,85 fakt zysk w stosunku do kwoty nieduży ale przed obstawianiem na live trzeba dokładnie sprawdzić konkretny mecz i zawsze tylko zdarzenia 1,2 i najlepiej tenis, statystyki miedzy konkretnymi zawodnikami itp. Tak przygotowani napewno odniesiemy sukces.
 
K 0

kapi1

Użytkownik
no a co jak np. na poczatku meczu jakas druzyna np. Cavs obejmie prowadzenie i sie zagra na Maiami 100zł a Cavs juz tej przewagi nie odda.Tracimy kase.Wiec to nie jest chyba dobry sposob bo faworyt moze przegrac to spotkanie.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
no a co jak np. na poczatku meczu jakas druzyna np. Cavs obejmie prowadzenie i sie zagra na Maiami 100zł a Cavs juz tej przewagi nie odda.Tracimy kase.Wiec to nie jest chyba dobry sposob bo faworyt moze przegrac to spotkanie.
To jest teoria w ktorej przedstawilem ze w zakladach live codziennie mozna znalesc surki to ze moze nie odzyskac przewagi to wiadomo ale jak widac codziennie zdazaja sie takie przypadki..
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
tak wszystko sie zgadza ale jeśli postawisz na kogoś jak wzrośnie kurs na niego (bedzie przegrywał) a potem na nikogo jush nie wzrośnie to masz plecy ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
W tym temacie bede wam pokazywał ile razy mozna znalesc duzy surcebets na live ????



Oto przykład:

Obrazek


a drugi

Obrazek

Przy wkładzie 1000 zysk najmnieszy to:

-275

a najwiekszy

-575

Tak i to byl delikatny surce bets byl ustrzelany bo mozna bylo wiekszy
Jakby tak sie konczyly mecze tenisowe to by bylo okey.
Podalem wrecz &quot;krystaliczny&quot; przyklad.
W rzeczywistosci mysle ze takich meczow duzo nie ma chociaz moze sie myle bo dopiero zaczynam w tenisie.

A ty wygrales w ten sposob juz cos?
 
N 31

nazz

Użytkownik
Da się zarobić w ten sposób, ale trzeba popróbować i zauważyć kiedy takie sure bety mają miejsce. Otóż trzeba szukać spotkań, gdzie jest zacięta walka. Ja wczoraj obstawiałem siatkówkę, w której było 2:2 w setach i była zacięta walka. Zespoły zdobywały na zmienę mniej więcej po 4 punkty. Jak wiadomo ostati set był grany do 15, więc 4 punkty bardzo zbliżają do wygranej, a więc i kursy szybko się zmieniały. Narazie sobie testuję tą metodę małymi stawkami, ale uważam, że pomysł jest trafiony.
 
N 31

nazz

Użytkownik
Uwaga grajcie uważniej na live, bo dziś o mało się nie przejechałem. Spójrzcie jak dziś obstawiałem siatkówkę:

Najpierw nieudana progresja na Austrię, ale to jeszcze nic. Hiszpania pewnie wygrała dwa pierwsze sety (drugi aż 13-25). To zachęciło mnie aby postawić sobie 32 zł na zdarzenie, że Hiszpania pierwsza zdobędzie 5 punktów w trzecim secie. A tu gleba, bo Austria prowadzi 5:0 w trzecim secie - nagle się przebudzili a Hiszpania chyba się za bardzo wyluzowała, bo nie sprawili problemów Austri w tym secie. A kiedy Austria prowadziła dwoma czy trzema punktami, przez co wzrósł kursik z 1,1 do 1,7 wzniosłem zakład na zwycięstwo Hiszpanii w tym secie za 66 zł. Niestety to była porażka, bo wcale wydarzenia nie potoczyły się tak, jak chciałem. Te kilka punktór na początku to nie był wypadek przy pracy Hiszpanów i wcale ich nie odrobili za moment. Wręcz przeciwnie - wtapiali jeszcze więcej. Ten set to było -98 zł. Na szczęście jakoś odruchowo klinąłem ładny kursik na Austrię(w całym meczu), który wynosił 11 i dało mi to szansę na wygranie 178 zł. Musiałem się modlić, aby Hiszpania nie wygrała w 4. secie, bo wtedy nici ze 178 zł. Kiedy Austria wygrywała i kirsik na Hiszpanię był ładny, szybko zabezpieczyłem sobie tyły i obstawiłem 3 zakładziki na Hiszpanię po coraz to większych kursach. Po 4. secie było 2:2 i modliłem się, aby Austria wygrała. Na szczęście Austria prowadziła kilkoma punktami na początku, co zaowocowało kursem na Hiszpanię równym 5 (a nawet 6, ale już niestety wniosłem zakład). Szybko postawiłem 40 zł i był to dobry wybór, bo Hiszpania odrobiła tych kilka punktów i w rezultacie wygrali to spotkania a ja cieszyłem się z mojego farta... Na koniec miałem 238 zł, co dało lekki plus, bo zaczynałem obstawiac z saldem 226 zł. Ale w czwartym secie było gorąco, bo zostało 25 zł a wymieniali się punktami po trochu i kursy wcale nie chciały się tak dynamicznie zmieniać. Kiedy Hiszpania prowadziła w 4. secie to już się pogodziłem z przegraną, ale na szczęście Austria wycągnęła tego seta. nauczyłem się, że wypadki wcale nie muszą potoczyć się tak, jak by na to wskazywały pierwsze dwa sety czy pierwsza część spotkania (przypominam także wczorajszy mecz Barcelona vs Real). Nie bierzcie ze mnie przykładu, bo byłem głupi i grałem zbyt dużymi stawkami jak na moje saldo. Cóż... głupi ma szczęście ????
 
koper 29

koper

Użytkownik
W tym temacie bede wam pokazywał ile razy mozna znalesc duzy surcebets na live ????
Tak a potem BUK się skapnie, że postawiłeś to i to i skroi kase, tak jak mnie ogołocili z 220żł z typowania na mistrza bo załadowałem gdzieś inną promocją, podeprą się regulaminem i zamkną konto, z bukami trzeba ostrożnie lepiej ich nie drażnić!@
 
Do góry Bottom