>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

pewien system na live

S 0

sot

Użytkownik
zakład live niby można wygrać ,niby ????
od kilku dni zastanawiałem się nad systemem na zdarzenia live i wpadłem na pewien pomysł wiadomo że niektóre buki oferują zakład na strzał gola w danej części meczu np :eek:d 1 minuty do 15 kurs ten wynosi ok 3 również można obstawić że w tej danej chwili (1-15) bramka nie zostanie strzelona wtedy kurs wacha się ok 1.4 w tym przypadku można zastosować progresję *3 aż do skutku
,przecież wiadomo że baardzo rzadko się zdarzają mecze gdzie regularnie padają bramki zawsze się znajdzie kwadrans gdzie nie pada bramka.
mogło by to wyglądać tak:
1-15
1.4 *10=⛔ padła bramka
16-30
1.4*40=⛔ padła bramka
31-45
1.4*150=✅ brak bramki
jestem na czysto ok 15 złotych ,wiadomo marna kasa ale dla graczy posiadających większy budżet fajna alternatywa.
proszę o ocene
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
kiedys tez szukalem latwego sposobu zarobku i bylem troche taki naiwny jak i ty ???? powiedz mi czy warto ryzykowac 190zl zeby wygrac 15. rownie dobrze mozesz zagrac za 190zl na kurs 1.07 ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
zakład live niby można wygrać ,niby ????
od kilku dni zastanawiałem się nad systemem na zdarzenia live i wpadłem na pewien pomysł wiadomo że niektóre buki oferują zakład na strzał gola w danej części meczu np :eek:d 1 minuty do 15 kurs ten wynosi ok 3 również można obstawić że w tej danej chwili (1-15) bramka nie zostanie strzelona wtedy kurs wacha się ok 1.4 w tym przypadku można zastosować progresję *3 aż do skutku
,przecież wiadomo że baardzo rzadko się zdarzają mecze gdzie regularnie padają bramki zawsze się znajdzie kwadrans gdzie nie pada bramka.
mogło by to wyglądać tak:
1-15
1.4 *10=⛔ padła bramka
16-30
1.4*40=⛔ padła bramka
31-45
1.4*150=✅ brak bramki
jestem na czysto ok 15 złotych ,wiadomo marna kasa ale dla graczy posiadających większy budżet fajna alternatywa.
proszę o ocene
widze ze na bakier stoimy z matematyka ;D

wygrywasz 210 wplacajac 200 czyli nie bedziesz do przodu 15 zł tylko 10 :jezora:
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Progresja jak każda inna, akurat wybrałeś sposób gdzie można szybciej zarobić bo zakład odbędzie się kilka razy w przeciągu meczu. Tylko musisz dysponować dość sporym budżetem, gdyż często zdarzają się wyniki 1:0, albo bramki padają w końcowych minutach meczu. Tak więc na Twoim przykładzie gdy bramka pada mniej więcej w 80 minucie meczu trzeba włożyć dość sporo pieniędzy. Niektórzy bukmacherzy oferują również zakłady czy padnie gol w meczu, czy nie i stawiając dużą kwotę że bramka padnie osiągniesz mniej więcej taki sam zysk jak przy swojej progresji
 
S 0

sot

Użytkownik
widze ze na bakier stoimy z matematyka ;D
wygrywasz 210 wplacajac 200 czyli nie bedziesz do przodu 15 zł tylko 10 :jezora:
ale jak zauważyłeś wygrywam a to się liczy !!!
moim skromnym zdaniem ta metoda jest ok bo:
-rzadko lub bardzo rzadko się zdarza mecz gdzie padają bramki podczas każdego kwadransu.
wystarczy tylko przeanalizować tabele aby się okazało że argument powyżej jest prawdziwy ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
ale jak zauważyłeś wygrywam a to się liczy !!!
moim skromnym zdaniem ta metoda jest ok bo:
-rzadko lub bardzo rzadko się zdarza mecz gdzie padają bramki podczas każdego kwadransu.
wystarczy tylko przeanalizować tabele aby się okazało że argument powyżej jest prawdziwy ????
moznaby tak grac na ligi underowe, np greckie lub francuskie i na pierwsze polowy, tam czesto do przerwy jest 0 lub 1 gol, wiec najdalej za tzrecim razem nam wchodzi
inna sprawa ze kurs jest nedzny jak na progresje i naprawde nie warto wg mnie ryzykowac 200zl dla zysku 10zl, bo moze sie trafic taki mezyk ze do przerwy beda 3 gole, w kazdym kwadransie po jednym i jestesmy 200zl w plecy, teraz zeby to odrobic nalezy trafic 20 razy! duzo...
kolejna sprawa to te kursy, buki nie sa glupie i pewnie wiedza ktore ligi sa underowe i kursy beda niskie... moze nawet nie byc 1.40
ogolnie to jets to system jak kazdy inny, w tym samym dziale jest koles co reklamuje swoje typy jako mega skuteczny, tymczasem gra all-in na lay na jakis kosmiczny wynik meczu, np dzisiaj mamy derby arsenal i on stawia (przykaldowo) ze nie padnie wynik 1:0 dla derby, wiadomo ze nei padnie, ale wiedza tez o tym buki i kursy sa malutkie... jednym slowem ma metode all in na male kursy (ale bardzoi prawdopodobne) i sytuacja jest taka jak tutaj,. jak wchodzi to milusio, ale jak nie wejdzie 2 razy to bankrut
 
M 0

merceli

Użytkownik
moim zdaniem granie live na siatkówkce która drużyna zdobędzie 5.10,15.20 itd punkt jest opłacalne kursy najczęściej 1.85 ale zdarzają się i 2.05 na słabszą drużyne gramy cały czas na tą samą druzyne w secie ok 8 kuponów w meczu conajmniej 24 bardzo szybka progresja dla pr óby zagrałem 2 mecze zaczynałem od 2zł jak nie weszło stawka X2.2 do przodu 48zł!!!! najdalej 5 stopień i tylko raz przy 8 setach.
co wy na to?(gdzieś już był opisany ten sposób-)
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
Napisał sot

zakład live niby można wygrać ,niby
od kilku dni zastanawiałem się nad systemem na zdarzenia live i wpadłem na pewien pomysł wiadomo że niektóre buki oferują zakład na strzał gola w danej części meczu np d 1 minuty do 15 kurs ten wynosi ok 3 również można obstawić że w tej danej chwili (1-15) bramka nie zostanie strzelona wtedy kurs wacha się ok 1.4 w tym przypadku można zastosować progresję *3 aż do skutku
,przecież wiadomo że baardzo rzadko się zdarzają mecze gdzie regularnie padają bramki zawsze się znajdzie kwadrans gdzie nie pada bramka.
mogło by to wyglądać tak:
1-15
1.4 *10= padła bramka
16-30
1.4*40= padła bramka
31-45
1.4*150= brak bramki
jestem na czysto ok 15 złotych ,wiadomo marna kasa ale dla graczy posiadających większy budżet fajna alternatywa.
proszę o ocene
Ja osobiście myślę, że lepsze byłoby granie na to, że padnie bramka progresją z mnożeniem stawki 2 razy, najlepiej na ligi niemiecką i holenderską). Tylko ciekawe jakie kursy są (ale na pewno większe niż na to, że nie padnie). Przykładowo WOLFSBURG w tym sezonie w lidze grał tylko jeden mecz, gdzie było 0-0
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
inna sprawa ze kurs jest nedzny jak na progresje i naprawde nie warto wg mnie ryzykowac 200zl dla zysku 10zl, bo moze sie trafic taki mezyk ze do przerwy beda 3 gole, w kazdym kwadransie po jednym i jestesmy 200zl w plecy, teraz zeby to odrobic nalezy trafic 20 razy! duzo...
Jakie 20 razy ? Gramy w nastepnej połowie dalej progresje ????
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
Jakie 20 razy ? Gramy w nastepnej połowie dalej progresje ????
polecam nauke matematyki ????

jeśli grasz tym pseudosystemem to jest tak jak napisane w poprzednim poście czyli ryzykujesz 200zł żeby wygrać 10zł więc w przypadku porażki musisz trafić 20x progresji pod rząd żeby wyjść na 0 a jestem pewien, że porażki zdarzą Ci sie częściej...
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
polecam nauke matematyki ????
jeśli grasz tym pseudosystemem to jest tak jak napisane w poprzednim poście czyli ryzykujesz 200zł żeby wygrać 10zł więc w przypadku porażki musisz trafić 20x progresji pod rząd żeby wyjść na 0 a jestem pewien, że porażki zdarzą Ci sie częściej...
O czym ty człowieku mówisz, wyłożymy 200zł w pierwszej połowie i przegramy to w drugiej połowie dalej gramy progresje mnożąc ostatnią stawke X4 !! A jeśli zaczynać od 2zł to 4 poziom to byłoby 128zł, razem 170zł i na czysto w przypadku wygranej byłoby 9.2zł :-D
 
S 0

sot

Użytkownik
nie ma to jak ciekawa rozmowa podparta twardym argumentami ,
i co z tego że że się wygra mniej czy więcej ,ważne aby dany system przynosił zyski , zakładając ten temat nie prosiłem was abyście mi pomagali w liczeniu tylko prosiłem o wasze zdanie na temat tego niby ???? systemu ,czy się opłaca czy nie :-D
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
O czym ty człowieku mówisz, wyłożymy 200zł w pierwszej połowie i przegramy to w drugiej połowie dalej gramy progresje mnożąc ostatnią stawke X4 !! A jeśli zaczynać od 2zł to 4 poziom to byłoby 128zł, razem 170zł i na czysto w przypadku wygranej byłoby 9.2zł :-D

rozmowa z cyklu a my dalej swoje:kwasny4565:

Z wiatrakami nikt nie wygra... to proste jak słońce... Założeniem progresji w tym temacie było że trafiamy najpóźniej za 3 razem, czyli łącznie ryzyko 200zł dla zysku 10zł, czyli jeśli nie trafimy to jesteśmy w plecy 200zł i żeby to odrobić trzeba 20x zakończyć progresje z zyskiem 10zł żeby wyjść na 0

A jeśli chcesz to graj sobie i następny etap ryzykując 800zł żeby wygrać 10zł ????
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Taaak a my dalej swoje ????
Owszem zyski są znikome i raczej jest to kiepski pomysł na zarobek jednak mając odpowiedni budżet trzeba być idiotą żeby zatrzymać się w takiej progresji na 3 poziomie i odpuścić! Potem sobie graj 20x :-D Naprawdę wprost genialny pomysł :roll:
I nie musisz mnie uświadamiać że 20*10=200 ????
 
Do góry Bottom