>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Petycja - urwali psu głowę

S 0

speedywwy

Użytkownik
2,5 tys. grzywny 2x 10 miesięcy i raz 12 miesięcy (powiększona kara o 2 MIESIĄCE BO GOŚĆ JECHAŁ PO PIJAKU) kpina..
Polskie prawo to jest jakiś wielki niesmaczny żart..
Zgadzam się. Ostatnio slyszałem, że w Stanach babka za usiłowanie zabójstwa męza dostała 25 lat. Usiłowanie zabójstwa - koleś nie zginał, a u nas za morderstwo ze szczegolnym okrucenswtem dostaje sie 15 i wychodzi po 10...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Zgadzam się. Ostatnio slyszałem, że w Stanach babka za usiłowanie zabójstwa męza dostała 25 lat. Usiłowanie zabójstwa - koleś nie zginał, a u nas za morderstwo ze szczegolnym okrucenswtem dostaje sie 15 i wychodzi po 10...
Bo Polska, to jak każdy wie, chory kraj.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
http://www.youtube.com/watch?v=_HOXAhr9_KQ

Pozostawię to bez komentarza

Do zdarzenia doszło w miejscowości Czosnówka w woj. lubelskim. Trzeciego stycznia pijany, 22-letni Maciej C. razem ze swoim psem przechodził nocą przez tory. Mężczyzna stanął na wprost nadjeżdżającego pociągu. W ostatniej chwili zeskoczył z torów. Jego zdezorientowany pies został w miejscu. Zginął rozjechany przez pociąg.

Maciej C. został zatrzymany przez policję. Jak ustalili funkcjonariusze, w chwili wypadku miał dwa promile alkoholu w organizmie. Ze złamaniem nogi i ręki trafił do szpitala.

Policja bada, czy 22-latek powinien odpowiadać za znęcanie się nad zwierzętami. Grozi za to do dwóch lat więzienia.

Na wniosek bialskich policjantów Prokurator Rejonowy w Białej Podlaskiej wyraził zgodę na publikację tego materiału, by zwrócić uwagę na nieodpowiedzialne i wręcz naganne zachowanie niektórych osób w rejonie przejazdów kolejowych, a także ku przestrodze innych użytkowników ruchu drogowego.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie chcę tworzyć nowego tematu.
Może coś, choć trochę bardzie pozytywnego patrząc nadal przez łzy ... W sytuacjach krytycznych szansa nie gaśnie i pozostaje ona między innymi w naszych rękach.
Dla osób, które spędzają wolny czas lub po prostu życie, ze swoimi psiakami ...
Oby się to Wam, nam, nie zdarzyło ale trzeba to wiedzieć. I jeśli będzie trzeba to reanimujcie do skutku. Nie przerywajcie. Do czasu ew. kontaktu z lekarzem.
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/581764_345356235581560_2058957477_n.jpg
Kto nie miał/nie jest opiekunem psiaka może nie czaić, że to jest aż tak ważne,
ale wszystko nadejdzie z czasem ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pozostaje pytanie, czy te petycje coś dają. Żeby to nie było na zasadzie niektórych &quot;akcji na facebooku&quot; typu &quot;sponsor płaci za każdy link 10 groszy&quot;.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No to jest patologia już naprawdę skrajna...Tez to dziś obejrzałem i zachodzę w głowę jak takie rzeczy moga się dziać w europejskim kraju i to kraju naprawdę rozwiniętym - Dani :| Spodziewałbym się takich rzeczy po jakieś Rosji czy afrykańskich krajach, ale w Dani ? Poraża również to, że dzieci z rodzicami sobie stoją a pan &quot;rzeźnik&quot; tnie żyrafę...Powinno być to &quot;ZOO&quot; albo zamknięte albo zbojkotowane przez ludzi.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
przecież to normalne, dzieci prędzej czy później zobaczą krojenie zwierza , a ta żyrafa całkowicie zdrowa nie była tylko ze związku kazirodczego
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
a ta żyrafa całkowicie zdrowa nie była tylko ze związku kazirodczego
No, ale nie był to powód, żeby zabijac normalne zdrowe zwierze, żeby je rzucić na jedzenie...Tym bardziej, że jej jedynym defektem był chyba brak mozliwości rozmnazania. A zwierze tak to zdrowe i ładne. I inne ogrody chciały je przyjąć, więc no jednak jak ju z tak przeszkadzała to mogli ja dac do innego ogrodu.
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-zabili-zyrafe-na-oczach-dzieci-nie-bedzie-konsekwencji,nId,1103581
 
O 25

orchol

Użytkownik
a rozumiem, że nie jesz mięsa? i nie zabijasz zdrowych zwierząt?
jak by dla lwów zabili np krowę to też byś tak płakał?
wielka sensacja a dyrektor zoo wytłumaczył co, jak dlaczego ;]
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
a rozumiem, że nie jesz mięsa?
jem.
i nie zabijasz zdrowych zwierząt?
nie zabijam i nie widze powodu dla którego miałbym to robić. Nie pracuję na fermie ani nie jestem właścicielem takowej.
jak by dla lwów zabili np krowę to też byś tak płakał?
nie nie plakalbym, ale nie koniecznie bym chcial, zeby to sie wydarzylo w taki sposob. Szkoda po prostu tej zyrafy, bo nie sa to &quot;popularne&quot; zwierzeta, w sensie, ze chyba nie jest tak latwo dla ogrodow wychowac zyrafe. Skoro chcialy je inne ogrody zoo to mogli ja tam dac, tyle.
wielka sensacja a dyrektor zoo wytłumaczył co, jak dlaczego ;]
Faktycznie te tłumaczenia zmieniaja nieco podejscie do sprawy. Panuja pewne zasady w naturze i zostalo to dobrze wytlumaczone, ale i tak nie wiem czy 4-5 letnie dzieci ogladajace takie cos to dobry pomysl, ale mniejsza o to.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak. Weźcie co poniektórzy dzieciaki na przechadzkę do rzeźni. W ramach np. wycieczki edukacyjnej pod tytułem: &quot;jak się robi mięso&quot;.
I jeszcze jedno. Dostrzegacie różnicę pomiędzy takim przybytkiem śmierci jak rzeźnia a rekreacyjno edukacyjnym tj. Ogród Zoologiczny? (Pomijając, że najchętniej powypuszczałbym te zwierzaki z klatek).
Jeśli nie dostrzegacie, nie zdziwię się.
Podobnie jest z postrzeganiem w Polsce sfery sacrum i sfery profanum. Do sfery sacrum należy zagadnienie Śmierci.
Pewnie i można postawić sracz obok grobu swojej matki. Zawsze to rodzina będzie miała bliżej &quot;za potrzebą&quot;.
 
Do góry Bottom