>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Petycja - urwali psu głowę

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Petycja za zabicie psa ..
a jak dziecko jest gwałcone przez pedofila to co 0 petycji
2 letnie dziecko bite przez rodziców 0 petycji
półtoraroczny Jaś katowany przez ojca 0 petycji
ginie pies PETYCJA
Czego doczekaliśmy sie w Polsce .
żal mi psa ale w lepszy sposób można adresować petycje
ps BRUTUS to mój pies ,,,
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
B_R_U_T_U_S nikt Ci nie broni tworzyć petycji w innych przypadkach.

Jak dziecko jest gwałcone czy bite to pedofil czy zwyrodnialec idzie siedzieć, a w więzieniu jego &quot;koledzy&quot; z celi odpowiednio go nagradzają.

W tej sytuacji tym gnojkom nic nie będzie bo wszyscy myślą tak jak TY, czyli TO TYLKO PIES. Psu urwali głowę dziś, a jutro urwią ją jakiemuś dziecku.

Na marginesie, http://www.ptroa.co.il/petition/ tu też jest petycja. Nie polecam oglądać filmu osobom o słabych nerwach. Ja taką nie jestem, a mimo to mnie to ruszyło.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Nigdzie nie użyłem sformowania - ani znaczenia &quot;to tylko pies &quot;
////////////////////////////////////////////////////////
Każdy inaczej może odebrać to co napisałem .
jak na razie mamy wolną Polskę Nigdzie nie użyłem sformowania - ani znaczenia &quot;to tylko pies &quot;
////////////////////////////////////////////////////////
Każdy inaczej może odebrać to co napisałem .
jak na razie mamy wolną Polskę [[ cofam to w tym kraju nic ci nie można
nie za pomne jak z 2 lata temu chciałem przywieść z Walii komleks Wiatrak , aku , rozdzienie &quot;elektrownia wiatrakowa o mocy 4KW&quot; i co poza podatkiem , miesięcznymi opłatami musiał bym oddawać nadwyżkę Energi naszej ELEKTROWNI. A tam stawiasz na podwórku płacisz tylko 1 raz z tego co pamiętam 150f i masz energię za freee
a wracając do tematu psa żal mi go ale wysiłek zaangażowanie powinno być skierowane w inne cele - ale to tylko moje zdanie
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Petycje trzeba pisać do rządu żeby podnieść, i to bardzo kary dla takich śmieci bo nawet jak ich skarzą na maksymalną karę to i tak nie jest ona adekwatna do tego co zrobili!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Cineck dobrze, że to wkleiłeś. Właśnie też miałem to zrobić. Gość, który to nakręcił zapewne odpowie za swój czyn. Z tego co czytałem to sprawa zgłoszona i mocno nagłośniona, co oznacza, iż w końcu go znajdą. To jest szok. Dziecko, jak dziecko, bawi się, wątpie czy rozumie co tak naprawdę robi, ale ten, który to kameruje na 100% dorosły, który jak widać po wstawkach świetnie się bawi, a na dodatek zapowiada, że to dopiero pierwszy odcinek i że ciąg dalszy nastąpi.. To jest szczyt.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Cineck dobrze, że to wkleiłeś. Właśnie też miałem to zrobić. Gość, który to nakręcił zapewne odpowie za swój czyn. Z tego co czytałem to sprawa zgłoszona i mocno nagłośniona, co oznacza, iż w końcu go znajdą. To jest szok. Dziecko, jak dziecko, bawi się, wątpie czy rozumie co tak naprawdę robi, ale ten, który to kameruje na 100% dorosły, który jak widać po wstawkach świetnie się bawi, a na dodatek zapowiada, że to dopiero pierwszy odcinek i że ciąg dalszy nastąpi.. To jest szczyt.
Właśnie w teleexpresie podali, że gość trafił już w ręce policji, brawo. A kot jest bezpieczny, dodatkowo ci psychole mieli jeszcze kilka innych zwierząt. Wszystkie bardzo boją się ludzi, ciekawe czemu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ustawa o ochronie zwierząt od blisko pięciu lat za nieuzasadnione lub niehumanitarne zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi przewiduje karę roku więzienia, ograniczenia wolności lub grzywnę . Za szczególne okrucieństwo można trafić do więzienia nawet na dwa lata (art. 35).

Ten art. pokazuje jakie polskie prawo jest chore... Grzywna, 2 lata?! Za takie bezstialstwo powinny się zaczynać kary od 10 do 25 lat!
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
2,5 tys. grzywny 2x 10 miesięcy i raz 12 miesięcy (powiększona kara o 2 MIESIĄCE BO GOŚĆ JECHAŁ PO PIJAKU) kpina..
Polskie prawo to jest jakiś wielki niesmaczny żart..
 
savi 52

savi

Użytkownik
I tak kara nie jest najniższa - często w tego typu wypadkach tacy ludzie w ogóle nie dostają w Polsce kary. pewnie dzięki tej waszej petycji chociaż taką na nich nałożono.
 
Do góry Bottom