>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PEKAO Open Szczecin 15-22.09

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Specjalny temat na ten turniej bo chyba warto o nim szerzej podyskutowac. Wyniki, opisy, informacje.

http://www.pekaoopen.pl/2008/

eliminacje singla -&gt; http://www.pekaoopen.pl/2008/?site=elsing

drabinka:

A.Montanes [1]
L.Rosol

M.Przysiezny
M.A.Lopez Jaen

R.Gozdur [WC]
J.P.Brzezicki

E.Burzi [SE]
P.Andujar [5]

O.Hernandez [4]
P.Snobel

L.Kubot
D.Marrero

D.Munoz-De La Nava
M.Gonzalez

qualifier
A.Martin [8]

J.Vanek [7]
J.Janowicz [WC]

B.Ulihrach
F.Cipolla

JM.Aranguren
qualifier

M.Gawron [WC]
J.Chardy [3]

J.Hernych [6]
G.Panfil [WC]

qualifier
D.Koellerer

qualifier
D.Olejniczak

M.Montcourt
F.Serra [2]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
O ile tylko będę miał dostęp do netu i czas, postaram się pisać co nieco o tym turnieju, ponieważ mam tam swojego wysłannika ????
Niestety nie wiem jak będzie z tym internetem do czwartku, dlatego nic nie obiecuję.
Turniej zapowiada sie bardzo fajnie, mimo że wycofali się zawodnicy tacy jak Navarro czy Tsonga. Mimo to jest kilku bardzo ciekawych graczy. Nie ma jeszcze kursów, ale jednego underdoga już widzę. Jest nim Czech Rosol, który moim zdaniem już niedługo będzie w pierwszej setce rankingu ATP. Szkoda że trafił na Montiego, który ma bardzo dobry sezon, ale myślę że jest w stanie z Hiszpanem powalczyć. Poza tym Hernandez z Montim lubią pobalować, więc z zainteresowaniem będę czekał na raporty ze Szczecina.
Ciekawe czy Crazy Dani, czyli Koellerrer, znowu coś wymyśli ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
a co to za wysłanika masz?!?!?!?!?
Troche pogoda nie dopisała mamy juz prawdziwa zime po 10 stopni a w takiej tem nie najlepiej gra sie w tenisa:-?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
no w końcu jakiś turniej w pobliżu mojej miejscowości ???? . w tygodniu musze się tam wybrać i zakupić bilecik na finał w niedzielę ???? . mam nadzieję , że pogoda nie pokrzyżuje planów gier bo zapowiadają deszcze w zachodniopomorskim .

postaram się coś czasami skrobnąć na temat turnieju i gier . ktoś wie w jakim buku będzie można grać spotkania z tego turnieju ?

EDIT : bet365 posiada ofertę .
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
heh, mój wysłannik to mój wysłannik:p
Niestety dostępu do netu nie będzie do piątku, więc porządek na forum ma być.
Co do buka to wszystkie naziemne, bah i DOXX na pewno. Bwin na lajfie pewnie będzie miało ten turniej, może nawet jakaś kamerka.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
w Bwin ma być live-video. kursy są też na przykład w Unibecie.
tylko, że pogoda w tym tygodniu niestety ma być średnia. kciuki za Michała i Janowicza, z którym będę w jednym klubie :p 3mam.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jutro mam zamiar obstawic w pfofesjonalu takie mecze- co wy na to?!
Vanek vs Janowicz 1 1.32
Polak wielka nadzieja itp... moze i miałby szanse ale na szybkich kortach, na naszych wolnych zapewnie troche zmoknieych kortach jest bez szans z duzy wyzej notowanym rywalem... Sam Serwis tutaj nie duzo pomoze:-?
Cippola vs Ulihrach 1 1.65
Swietny Włoch zaliczył b. udane spotkania podczas US OPEN, zagral juz turniej na ziemi wiec nie bedzie musiał sie specjalnie przestawiac. Nie wierze , ze odpadnie w pierwszej rundzie z konczocym juz powoli kariere Czechem!
Do tego Serra oraz Koellerer
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Olejniczak równo z Marachem po 1.80 , dobry kurs na Polaka, sprawiedliwy można powiedzieć, Austriak gra strasznie ryzykownie, Polak też bazuje na serwisie i mocnym FH dlatego mecz będzie grany po mesku. Jakiś wielkich argumentów przemawiających za Olejem niby nie ma ale wiadomo jak to jest jak się gra u siebie. Marach dawno w singlu niczego dobrego nie zagrał, plusem jest przejście kwali więc stawka mizerna. Generalnie nie bede robic wiekszych analiz ze Szczecina coby nie dać pyskaczom karmy do spożycia.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Cipolla F. - Ulihrach B. 1 1.55 6/10 bet-at-home
Włoch niezwykł przegrywać w pierwszych rundach, teraz na drodze stanie mu Czeski emeryt, który tenis traktuje już bardziej jak zabawę. Cippola zaliczył świetny wystep na kortach US OPEN w tym turnieju jest wśród faworytów do zwycięństwa...

Serra F. - Montcourt M. 1 1.40 7/10 bet-at-home
Francuz w turnieju jest rostawiony z nr. 2 ale juz w pierwszej rundzie musi zmierzyć sie z wymaagającym rywalem! Dzieli ich 90 miejsc w rankingu na tym poziomie to niewiele znaczy. Serra to zawodik wystepujący raczej w turniejach ATP, w rzeszłym tygodniu zaszedł aż do ćwierćfinału gdzie odpadł z pozniejszym zwyciezca turnieju- Siomen. Wiec jest na pewno w dobrej formie, głowny faworyt do zwyciestwa w Szczecinie?
Chardy J. - Gawron M. 1 1.20 9/10 bet-at-home
Na koniec coś na podbicie kursu. Nasz rodak- 537 rakieta świata kontra 80- to chyba mówi nam wszytsko. Gawron nie wygrywa spotkań na tym poziomie z kim gra- zawsze przegrywa, nie ma zaczenia czy w Polsce czy zagranicą. Dodam tylko, ze Chardy wygrał niedawno jeden turniej tej samej rangi. Nasz Polak marzy chociaż o jednym wygranym meczu, ale to jutro nie nastapi!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Janowicz 2.80
Gozdur 5.50


Wczoraj bez niespodzianek to dzis bedzie ich sporo. Polacy przede wszystkim. Janowicza stac na wygrana skoro odprawil Maxa Mirnego na Bialorusi w Davis Cup. Gozdura stac tym bardziej bo forma Brzeizckiego strasznie niska. Kompletnie sie Argentynczyk polskiego pochodzenia pogubil. Czytalam relacje z ostatniego turnieju to strach czytac jakie glupie bledy robil Juan Pablo. Gozdur mlody, utalentowany, gra u siebie, zna bardzo dobrze korty w Szczecinie i pomoze mu publicznosc. Kurs cos spada na niego bo ja mam 5.50 a widze, ze profesjonal ma juz 3.75 i limity.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Gozdura wczoraj widziałem jeszcze po 6.00 a dzisiaj już tylko 4.00 :O Mimo to wątpie żeby cokolwiek ugrał bo jedna różnica między tenisem juniorskima a seniorskim u mężczyzn jest ogromna i może Juan Pablo gra obecnie słabo, ale i tak dużo więcej niż potrzeba na Gozdura. Rafał co prawda wygrał ostatnio sparing przed turniejem z Kapasiem 6/0 6/3. Set dla Gozdura ok, a żeby wygrać mecz, chyba za dużo, chociaż życzymy jak najlepiej ???? !
btw. jak rozmiawiałem z chłopakami z eliminacji to jednak mówią, że presja w takim turnieju dla niedoświadczonych jest ogromna i bardzo ciężko zacząć mecz z pewnością siebie. Gozdur mimo, że długo był numerem 1 w kadetach to wątpie, żeby jeszcze dawał sobie ze stresem przed taką publicznością, tym bardziej, że powininen grać przy zapełnionych trybunach (po Janowiczu około 18 )
Odnośnie Janowicza to się nie zgodzę, że gra tylko serwisem bo chyba nie widziałeś go na korcie, imo na mączce porusza się jeszcze lepiej niż na kortach szybkich. Kątowy kick jakim dysponuje przy jego wzroście naprawdę daje mu przewagę przy serwisie także na kortach ziemnych. Wiadomo, że Vanek jest bardzo doświadczony, ale u Janówki też nie widziałem, żeby kiedykolwiek miał hebla w ważnym dla niego meczu. Jak ktoś powiedział on nie gra nic specjalnego, a potrafi wygrywać mecze.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Brawo Gawron, brawo Janówka, obydwaj pokonali dzisiaj rozstawionych przeciwników odpowiednio z Chardym 3/6 7/5 6/4 i z Vankiem 3/6 6/3 6/2.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
dziś Kubot @2.92 w Nordicbet.
Hernandez niby nawija o kontuzji, ale to może być tylko przykrywka. Łukasz ładnie gra w tym sezonie, trochę szczęścia brakuje, więc może teraz.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Brzezicki, Juan Pablo vs. Burzi, Enrico 3 sety @ ?? / 2 @ 2.20
Burzi w życiowej formie, wspina się w rankingu, ostatnio połówka w Hiszpanii. Brzezicki jak wspomniała Roxanne dużo niewymuszonych błędów, ale też nie należy zapominać, że ma czym wygrywać piłki. Można się spodziewać lepszych i gorszych momentów gry Argentyńczyka, braku koncentracji na 1 seta. Burzi spokojnie może wygrać seta i nie stawiałbym go w roli przegranego w tym spotkaniu.
Gawron, Marcin vs. Smirnov, Artem 2 @ 1.85
Gawron moim zdaniem co miał ugrać to już ugrał, Chardy niby 3 rozstawiony a wiadomo jak gwiazdy traktują Challengery, tym bardziej że grał przeciwko publiczności. Wiem, że przeciwnik też nie ma za dużo doświadczenia, ale Marcin (oczywiście talent) nie gra poza granicami Polski i brakuje mu doświadczenia, ogrania w challengerach, sparingów z różnorodnymi zawodnikami.
Poza tym można zaryzykować Janowicza i Montanesa ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Burzi, we wszystkich moich zrodlach, zbiera dobre opinie. Ja go na oczy nie widziałam wiec mam problem z ocena ale czyzy kazdy sie mylil, ze to calkiem niezly gracz? Troche watpliwe. Brzezicki slabo w ostantnim czasie, ja chyba zaryzykuje Wlocha, tylko dziwi mnie to, ze zamiast grac w Todi wybiera zimny Szczecin, kwestia kasy czy ...? Nie mam pojecia. Burzi, Janowicz raczej ok, Montanes? Nie mam pojecia, umiejetnosci ma tylko czy checi tez? Tego nie wiem.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Janowicz vs. Gawron 1
Janowicz dziś znowu wspaniale, gra na totalnym luzie, nie boi się przeciwników.
Dwa razy ze sobą grali we Futuresach (na mączce w Polsce), obydwa spotkania wygrał w 2 setach Janowicz. Gawron dzisiaj pokazał, że potrafi walczyć do końca i wygrał z Ukraińcem po 3 setach. Z tego co widziałem to chyba obydwaj zawodnicy nie utrzymali ponad połowy swoich gemów serwisowych, a Janowicz na pewno wykorzysta takie prezenty, polując na breaka i trzymając swój serwis do końca seta. Ponadto z relacji z meczu Smirnov vs. Gawron wynika, że obydwaj zawodnicy popełniali mnóstwo niewymuszonych błędów oraz mieli mało winnerów.
Dodatkowo warto zaryzykować 2:0 w setach.
Z kim wolałby Pan zmierzyć się w ćwierćfinale: ze Smirnowem, czy z Marcinem Gawronem?
Na pewno wolę zagrać z Polakiem, bo przecież im więcej Polaków w tenisowym światku, tym lepiej. Także zdecydowanie z Marcinem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom