>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Grand Prix 2016 - Dublin (02-08.10.2016)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Unibet World Grand Prix 2016


Data: 02-08 października 2016

Miejsce: Dublin, Citywest Hotel (Irlandia)

TV: Sky Sports

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/world-grand-prix
Formaty gry
1. Runda - Lepszy z 3 setów
2. Runda - Lepszy z 5 setów
Ćwierćfinał- Lepszy z 5 setów
Półfinał - Lepszy z 7 setów
Finał - Lepszy z 9 setów
Każdy set rozgrywany jest w formule lepszy z 5 legów (nie są rozgrywane dodatkowe legi, przykład: w finale jest wynik 4:4, w 9. secie wynik 2:2, a więc rozgrywany jest ostatni leg).
Nagrody
Zwycięzca - ÂŁ100,000
Przegrany w finale - ÂŁ45,000
Przegrany w półfinale - ÂŁ23,500
Przegrany w ćwierćfinale - ÂŁ15,000
Przegrany w 2. rundzie - ÂŁ8,500
Przegrany w 1. rundzie - ÂŁ5,000
Razem - ÂŁ400,000
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Suljovic-Gurney 1-2 Daryl zasłużył, brawo!
Mensur 1.53 b365
⛔
Mensur świetny sezon, co ostatnio potwierdził finałem i wygraną w ET. Austriak potrafi już często zakręcić się na średniej 100+. Jego gra oparta jest na solidnych zejściach, czyli tak jak już tutaj pisałem, wiele 100 i 140, a i czasem schodzi niżej robiąc jakieś 97, 98, 130, 137 etc. Do tego dobry dabel. Wydaje mi się, że ostatnio nie dominowało u niego już tak to d14, spokojnie potrafi skończyć w pierwszej lotce i na d20 i na d16, jak i na d18, czy innych liczbach. Tutaj jednak pewnie będzie zaczynał na swoim ukochanym d14 i szybko powinien wchodzić w legi. Do tego sytuacja z Gurneyem. Około miesiąc temu złamał palca w rzucającej ręce, miał kilkanaście dni przerwy od rzucania i podobną ilość na powrót do tarczy. Chwilę mu zajęło wrócenie chociaż do średniej formy, a co dopiero do takiej, która gwarantowała by mu odpowiedni poziom do walki z Mensiurem w formie. Sklasyfikowałbym Daryla w tej samej grupie, co właśnie Suljovicia, czyli wchodzących do czołówki touru zawodników, którzy z każdym turniejem grają coraz lepiej. Tutaj jednak przeszkodziła mu kontuzja, do tego wydaje mi się, że ogólnie Austriak ma solidniejsze podwójne, więc formuła WGP działa na korzyść faworyta.
Wright-Dolan 0-2
Pita 1.25 b365
⛔
Ja rozumiem, że Brendan to History Maker, który pierwszy w historii zrobił 9-tą lotkę w double in double out, ale teraz Dolan to bardzo przeciętny darter. Kręci się w granicach 80-90, a to może starczać na jakieś pierwsze rundy ET. Do tego i co najważniejsze, Brendan przez ostatni dłuższy czas miał problemy z dablami. Często miał problem z wykorzystaniem nawet kilku lotek na skończenie lega. Pita ma swoje odpały, tasuje tymi lotkami, jednak ciągle trzyma swój poziom i najczęściej te 92-95 na średniej kręci. Myślę, że tutaj nie dostanie jakiegoś raka i weźmie odpowiednie lotki. Jeżeli Szkot utrzyma nawet ten swój średni poziom i nie dostanie ogromnego zaćmienia na dablach wchodząc do lega, to imo powinien tutaj spokojnie awansować do 2R.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
W końcu się doczekałem, najciekawszy turniej w kalendarzu PDC wreszcie przed nami. Formuła w jakiej rozgrywane są te spotkania daje mały handicap paru zawodnikom i na nich liczę w tym turnieju.

MVG x Wright x Mensur ⛔ Mensur :O
AKO: 2.04/betsafe (GRUBO wchodzę)


O Mensurze oraz Picie pisał Maćko czy też Hiro. Nie będę powtarzał tego co opisywali, bo po co się powtarzać? Boli mnie tylko fakt, że Mensur w drugiej rundzie będzie grał najprawdopodobniej z Taylorem ale liczę, że powalczy. Jego D14 jest fenomenalne i liczę na to, że dzięki temu zgniecie Gurneya, który ma spory problem z &quot;dablem&quot;. Peter mimo, że ostatnio mała zniżka formy to słabego Dolana powinien odprawić z kwitkiem bez większego problemu. Osobiście zastanawiałem się nad tym czy grać Taylora czy MVG, bo kursy dość podobne jednak zdecydowałem się na Holendra. Moim zdaniem ma on słabszego rywala a do tego pamiętam porażkę Taylora w zeszłym roku. MVG może stracić seta, bo 1 rundy zazwyczaj są u niego nerwowe ale nie wydaję mi się żeby Beaton miał mu zagrozić. Grali ostatnio na ET i tam Holender odstawił go bez większego problemu mimo, że miał problem z kończącym. MVG strasznie łatwa drabinka i jedynie problem może mieć w półfinale gdzie będzie na niego czekać Taylor. Ten trebel jest dla mnie &quot;peffką&quot; na 1 rundę, więc wchodzę grubo.


Wade vs. Terry Jenkins
Typ: Over 2.5 seta - 2.1/bet365
✅

Tutaj moim zdaniem mamy największą pułapkę na 1 rundę. Nie sądzę, że Terry to wygra ale powalczyć na pewno powalczy. Pamiętam, że w zeszłym roku dobrze sobie radził na tym turnieju. Pamiętacie jak w środku lega zaczął rzucać tylko &quot;dable&quot;, bo miał straszny problem żeby otworzyć lega? Doświadczenie to coś czego nie można odmówić Wade&#39;owi jednak w zeszłym roku przegrał on tutaj w 1 rundzie z Mensurem choć mecz miał &quot;wygrany&quot;. Liczę tutaj na genialne widowisko i 3 sety. Kurs zachęcający, więc polecam.

Robert Thornton vs. Steven Bunting
Typ: Thorn - 1.8/bet365
⛔ Typowy Thorn :/

Obu zawodników nie lubię i staram się unikać grania ich spotkań ale tutaj widzę spore szanse żeby zarobić. Szkot w zeszłym sezonie nie błyszczał a na tym turnieju właśnie odpalił. Wygrał go pokonując we finale MVG, a przecież po drodze zanotował genialne spotkanie z Mensurem gdzie rzucił mu 11 maxów! W takim turniej to naprawdę sporo. Bunting jak Bunting jak odpali to może wygrać to nawet 2-0 jednak jestem zdania, że się osra na dablu. Spodziewałem się kursy w okolicach 1.6, więc widzę tutaj Value i próbuję.

Klaasen (+1.5) x Kyle Anderson
AKO: 2.35/bet365
✅


Zaznaczam, że ten dubel grany głównie z sympatii do obu Panów ale nadal widzę tutaj szanse. Adrianek bardzo słabo podczas Champions League, więc nie rozumiem tutaj wystawienia tych kursów. Kobra w ostatnim czasie grał dość dobrze na ET, więc spodziewam się wyrównanego spotkania. Do tego warto powiedzieć, że &quot;spocony&quot; ma ten problem, że jak nie wejdą mu dwie lotki w d20 to zacznie się denerwować i całkiem mu przestanie wychodzić. Kobra te d18 ma całkiem fajne, więc powinien otwierać legi dość szybko. Liczę na to, że seta ugra a może nawet pokusi się o wygraną? Kyle, jak nie teraz to kiedy? Uwielbiam oglądać tego zawodnika, gdyż rzuca bardzo efektownie. Jego problemem są właśnie dable, które są tutaj decydujące jednak Reyes to żaden kozak z czołówki. Bardziej bym powiedział, że zmarnowany talent, który raz na jakiś czas ma dobry mecz (ostatnio dobrze zagrał w spotkaniu Hiszpania vs. Anglia na drużynówce). Wydaję mi się, że ten dubel ma szansę przejścia choć nie szarżuje ze stawką.

Bez analizy:

Mensur Suljovic (2-0) - 2.5/bet365 ⛔
Peter Wright (2-0) - 1.83/bet365



Jeszcze takie coś za minimalną stawkę. Przejrzałem sobie 5 ostatnich turniejów i w każdym z swoją &quot;ćwiartkę&quot; wygrywali zawodnicy, którzy nie byli rozstawieni przed turniejem, więc czemu w tym sezonie miałoby być inaczej. Rzucę wam jeszcze listę półfinalistów z 5 ostatnich turniejów.

2011:
Taylor, Wade, Burnett, Dolan

2012:
King, Dolan, MVG, Newton

2013:
Taylor, Wade, Chisnall, Pipe

2014:
MVG, Bunting, Anderson, Wade

2015:
MVG, Webster, Thonton, Suljovic

Pogrubiłem zawodników, którzy nie byli rozstawieni w swoich ćwiartkach a mimo to je wygrali. W tym turnieju także spróbuję grać na &quot;dogów&quot; w swoich ćwiartkach. Omijam łukiem 1 ćwiartkę gdyż MVG musi tam wygrać, więc nie ma co się doszukiwać niespodzianki.

2 ćwiartka:

Faworytem tej ćwiartki jest ewidentnie Phil Taylor i raczej ciężko będzie żeby ktoś go pokonał jednak w drugiej rundzie podejmie on... Mensura. Zawodnika, który w ostatnim czasie jest w genialnej formie. Wygrana, finał na ET oraz półfinał w zeszłym roku. Genialny dabel, który powinien mu pozwolić otwierać lega już w 1 rundzie. Jeżeli udałoby się pokonać Taylora to potem już powinno być z górki, bo Chizzy/Wright to żadne kozaki w ostatnim czasie. Wyczuwam w typie spore Value, więc próbuję.

Mensur wygra 2 ćwiartkę - 12/bet365


3 ćwiartka:

Tutaj sytuacja podobnie jak z Taylorem. Faworytem jest ewidentnie Gary Anderson ale czy trafi on z formą na tym turnieju? Z MVG ostatnio strasznie się spalił i odpadł w półfinale CL. 2 runda to powinien być pojedynek Andersonów i tutaj Kyle nie jest bez szans, bo średnią powinien kręcić podobną co Gary. Na dole moim faworytem jest Thorn, którego już wcześniej opisywałem. Moim zdaniem Kyle jak i Robert mają spore szanse, więc próbuję obu.

Thorn wygra 3 ćwiartkę - 9/bet365
Kyle wygra 3 ćwiartkę - 11/bet365


Ostatnią ćwiartkę omijam, bo każdy może tutaj wygrać a żadnego Value nie widzę. Osobiście myślę, że Terry i Barney mają spore szanse ale omijam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wade-Jenkins 3-3 w 180-tkach
Wade Over 1.5 180-tki 2.02 betsafe
✅✅✅
Kontynuuje serię z graniem na over maxów Maszyny. Ostatnio dobrze wyglądał w tym aspekcie i w bo11 potrafił robić więcej niż 3 maxy. Nie będę powtarzał tego, co ostatnio już pisałem. Jak ktoś nie czytał, to wystarczy, że cofnie się do poprzednich tematów. Tutaj specyficzny format, bo double in double out, więc siłą rzeczy tych okazji na 180-tki będzie mniej. Mimo to kilka sytuacji pod maxa James powinien mieć. Nie zawsze wejdzie jakimś 100+, dzięki czemu będzie miał już w legu 2-3 podejścia, gdzie będzie miał możliwość rzucenia 3xt20. Minimum 6 legów, a myślę, że nawet jeżeli Terry nie ugra swojego seta, to te 2-3, może 4 legi urwie, a przy tylu rozgrywkach 2 maxy już mogą spokojnie wpaść. Co ciekawe bet ma wręcz odwrócone kursy na to zdarzenie i na 2.00 wyceniają under, więc 2.02 na powyżej 1.5 maxa biorę, bo widzę w tym value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
I RUNDA

Kyle Anderson - Cristo Reyes
Kyle Anderson 1,50
✅ Jakże słaby mecz był to.
Spotkanie rozpoczynające tegoroczy World Grand Prix i od razu widzę sposobnosć na zagranie typu. Kyle Anderson chyba powoli przejmuje pałeczkę najlepszego dartera z kraju kangurów. Całkiem ciekawe występy w tym sezonie m.in z półfinałem turnieju ET w czerwcu czy ćwierćfinale prestiżowego UK Open. We wrześniu dwukrotnie na turniejach PDC odpadał w drugiej rundzie, jednak z dobrze dysponowanymi Huybrechtsem i van de Pasem. Reyes przeciętny zawodnik, poza Players Championship nic ciekawego nie ugrał. Po prostu jest kilka punktów na srednich i kilka procent na dablach gorszy od Australijczyka, ot cala filozofia. Anderson po cichu może się tutaj nieźle pokazać w tym turnieju w mojej opinii.
Ian White - Kim Huybrechts
Kim Huybrechts 1,80 ✅

Mecz dwóch niby podobnych poziomowo graczy, jednak ja idę w stronę Huybrechtsa. White w tym sezonie zupełnie nie imponuje. Niby wygrał 3 turnieje PDPA Players Championship, ale to turnieje niskiej rangi. Jak przychodzi co do czego to przez cały sezon ugrał tylko jeden półfinał ET i to w maju. Na ostatnich dwóch turniejach ET we wrześniu wyglądał średnio na dablach kręcąc je na niec ponad 30%, co może mieć niebagatelne znaczenie w tym turnieju. W jakże innej dyspozycji jest Kim, który w trzech turniejach wrześniowych ET ugrał frajersko przegrany finał i dwa półfinały, dwukrotnie przegrywając w nich z MVG? Jeszcze dwa tygodnie temu Belg był w najlepszej formie w tym sezonie i jeżeli ciągle idzie na tej samej fali, to dla mnie jest dobrą okazją ten kurs na niego.
Mervyn King - Raymond van Barneveld
Raymond van Barneveld 1,53
✅

Ostatnio mecz niedzieli również według mnie do gry. King też w tym sezonie średniawka. Bardzo fajny ćwierćfinał World Matchplay w lipcu, ale to taki jednorazowy eksces. Zdarza mu się niejednokrotnie nie zakwalifikować do turniejów ET,we wrześniu wystąpił w jednym z nich odpadając w pierwszej rundzie. Najlepsze lata ma już za sobą, tak samo jak Barney, jednak ten trzyma fason. Ostatnio rzadko występował nie licząc pykania w pokazówkach, w końcu pojawił się w ostatnim turnieju ET we wrześniu i doszedł do półfinału. Wydaje mi się dobrze przygotowany do tego turnieju, szczególnie, że ładnie wyglądał ostatnio w drze na dablach. Liczę na dobrą grę Holendra.

Mensur Suljovic - Daryl Gurney
Mensur Suljovic 1,50
⛔
Kolejny typ już na poniedziałek. Mensur typowany przez każdego więc nie będę już wszystkiego powielał. Jest w najlepszej formie w życiu. Gurney to zupełnie nie ten poziom i nie te głowa.
Kursy Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Strasznie chory turniej póki co! Poszedłem spać po porażce Taylora, bo stwierdziłem, że to już koniec niespodzianek. Rano wstałem a tam Wright bez wygranego seta i MVG, który musiał gonić wynik. Na lepsze oglądanie rzucam dzisiaj trebelka ale ze stawką nie ma już co szarżować.
Gary (-1.5) x Over 3.5 seta (Lewis vs. Barney) x Kim Huybrechts
AKO: 3.27/bet365
⛔ nie tykam tego więcej
Zacznę może od końca a mianowicie od typu na Huybrechtsa. Belg wrócił z dalekiej podróży w starciu z Whitem, bo 1 set był w jego wykonaniu strasznie słaby a multum nietrafionych lotek, które rozpoczynały mecz były strasznie słabe. Potem jednak się obudził i grał bardzo dobrze choć średnia na poziomie 80 raczej nie zachwyca. Bunting ograł Thorna, który zamiast dobić przeciwnika, który już był na deskach to podał mu rękę i przegrał. Dzisiaj spodziewam się, że to jednak Belg będzie górą w tym spotkaniu. Ostatnie tygodnie ma naprawdę bardzo dobre i dzisiaj powinien to potwierdzić. Anglik będzie miał problem żeby przy tak długim spotkaniu grać ciągle na wysokim poziomie. Może być decider ale to Belg będzie dzisiaj górą.
Wcześniej grałem na Kyle Andersona jednak dzisiaj muszę zagrać przeciwko niemu. Jego mecz w 1 rundzie otwierał turniej i był tak słaby, że prawie zasnąłem. Straszne problemy na &quot;dablu&quot; o, którego się bałem jednak się potwierdziły, zaledwie 28% na kończących a te otwierające jakoś za fajne też nie były. Czytałem wiele opinii, że Gary także nie zachwycił ale moim zdaniem zagrał najrówniej a do tego miał najwyższą średnią ze wszystkich zawodników w 1 rundzie. &quot;Dable&quot; także na dobrym poziomie, bo niecałe 50%. Spodziewam się wygranej Szkota z maksymalnie 1 oddanym setem.
Na koniec najciekawsze spotkanie dzisiejszego wieczoru. Barney - Lewis czyli taki mały klasyk. Od momentu kiedy odpadł Mensur kibicuje w tym turnieju właśnie Holendrowi, który dość pewnie odprawił w 1 rundzie Kinga choć średnią miał niższą. Adrianek trochę się pomęczył ale pokonał Klaasena. Dzisiaj spodziewam się wysokiego poziomu darta a set dla przegranego to niemal pewny bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
II RUNDA DZIEŃ 2

Pierwsza runda udana, wczoraj nie miałem czasu na analizę, ale może to i dobrze. Dzisiaj coś takiego, ale ostrożnie ze stawką, bo turniej jednak nietypowy a i ciężko coś bardzo klarownego wybrać.

Brendan Dolan - Dave Chisnall

over 3,5 seta 1,53

Steve West - Daryl Gurney

over 3,5 seta 1,36


AKO: 2,07 Bet365
⛔
Dolan powraca w swoim ulubionym turnieju w dobrym stylu. Ogólnie niczym większym od dluższego czasu się nie wyróżnił, ale taki turniej jak Grand Prix rządzi sie swoimi prawami, a to właśnie tu Irlandczyk w 2011 śwęcił swoje największe sukcesy zdobywając finał i sławetnego, pierwszego w historii tego turnieju 9 Dartera. Ważne jest to kogo wyeliminował w 1 rundzie a był to raczej zawsze na swoim poziomie grający Wright. Dolan wygrał 2-0 na średniej 92 i dablach 40% - nice. Szczególnie, że Chizzy ten sezon ma jakiś nie za specjalny. We wrześniowych dwóch turneiach ET poodpadał w drugich rundach, Players Chamipnship przed turniejem także średnio. No i wyszło, że w pierwszej rundzie pomęczył się 2-1 z Greenem notując średnią 84, choć dobrymi dablami 43%, jednak przy zamku co najwyżej 60. Ja nie przeczę, że jest lepszym graczem i pewnie to wygra. Jednak Dolan grając to co z Wrightem będzie znacznie trudniejszym rywalem, aniżeli wskazywałby na to kurs.
Do tego znacznie łatwiej dobrana para. Prosta przyczyna - bardzo trudno wybrać mi tutaj faworyta. Niby West to średni gracz, ledwie 50. w rankingu i ciężko o nim wiele dobrego napisać. Ale kurczę, wyeliminował Phila Taylora, który dopiero co wygrał CL i jest dwójką na świecie! Może i średnia była tylko 83, ale 70% na dablach to musi robić olbrzymie wrażenie. Gurney niby faworytem buków, ale to tez bardzo przeciętny grajek, choć znowu wyeliminował jednego z głównych faworytów wielu znawców czyli Mensura. Ale Suljo tak naprawde zagrał slabiutko, bo Gurney miał bardzo marną średnią 75 i 26% na dablach. Do tego liczę, że może trochę psychicznie się podpalić. Nie widzę tu żadnego wygrywającego 3-0. Szczerze dla mnie to mecz z gatunku 51/49 dla Westa, dlatego przy tym kursie spróbuję:
Steve West 2,30 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Michael van Gerwen - Simon Whitlock
Suma setów - powyżej 3.5, @2.10. Bet365. ✅✅✅

Nie mam pojęcia, co to za kurs, ale według mnie jest to promocja. Whitlock to nie jest pionek. W ostatnich meczach zaliczył kilka wysokich zamków (135, 150), no i kręci się przy tej średniej 90. Pojedynek z Norrisem mógł skończyć w trzech setach, gdyby tylko utrzymał poziom z pierwszego. Zastanawia mnie, dlaczego bukmacherzy przewidują tutaj łatwe 3:0 dla MvG, skoro nawet Beaton na średniej 80 był w stanie urwać Holendrowi seta, a wczoraj bliski tego był również Wilson.

Widzę tutaj value i zdecydowanie polecam ten bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
ĆWIERĆFINAŁY
Dave Chisnall - Daryl Gurney
Dave Chisnall 1,33
Gary Anderson - Kim Huybrechts
over 3,5 seta 1,44

AKO: 1,92 Bet365
✅
Taki prosty dubel, ale nie szaleję ze stawką.
Krótko bo obaj z pierwszej pary byli już przeze mnie powieleni w poprzednim dublu. gdzie West zaważył o minusie. Chizzy gra w końcu bardzo dobrze. Wczoraj 94 srednia (w tym turnieju bardzo ładna) i blisko 40% na dablach, właściwie mimo niższej średniej poprzedni mecz także na dablach miał 40% łącznie z naprawde dobrymi otwarciami. To może byc w końcu jego turniej. Gurney to naprawdę nie jest gracz tego formatu, mimo że wczoraj odprawił Westa 3-0, to bardziej Steeve sam sobie kilka szans na ugranie choćby seta zaprzepaścił, Gurney tylko rzucił co tam mia rzucić i wyszło 86 średnia (poprzedni mecz 75) wraz z akurat ładnymi dablami 56%. Jeśli jednak z Suljo miał 28%, to mógł byc tylko dobry dzień. Tak czy owak, Chizzy jest lepszy i znacznie bardziej ograny na dużych turniejach, dlatego w singlu:

Dave Chisnall (-1,5 seta) 1,72 Bet365
✅

Do tego drugi, w moim odczuciu bardzo ciekawy mecz. Gary rzuca świetnie i bardzo liczę na jego wygraną w tym turnieju. Ale Hubrechts jest cały czas w bardzo wysokiej dyspozycji. Po olbrzymim szczęściu z Whitem jednak Buntinga przemielił do 0 na średniej 98 i niemal 70% na dablach momentami rzucając wręcz perfekcyjnie. Ojj, choć Gary to mój ulubiony zawodnik, to jeżeli Kim zagra tak jak ostatnio nas do tego przyzwyczaił, to może być niesamowicie wyrównane spotkanie. Kim rzuca za dobrze żeby nie ugrać tu choćby seta, ale Gary, szczególnie w formie, to dla mnie pewniak to jakiejś zdobyczy punktowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Over 2.5 180&#39;tki Whitlocka - 1.66/bet365 ✅
4-4 w 180&#39;s, brawo za walkę Simon - dobry turniej
W poprzedniej rundzie Whitlock 4 maxy przy linii 3.5 choć mecz był 5 setowy. Dzisiaj przynajmniej 3 sety z MVG, więc przynajmniej 1 max na seta. Czarodziej gra bardzo fajnie na tym turnieju i jeżeli chce powalczyć ze &quot;Shrekiem&quot; to musi rzucać 180&#39;s. Dla mnie nie jest na straconej pozycji i jak najbardziej jest wstanie pokryć linię.

Barney x over 3.5 seta (Gary vs Kim)
AKO: 2.04/bet365
✅
Wielu napisało o obu meczach. Barney w bardzo dobrej formie na tym turnieju, mój mały cichy faworyt. Dable otwierające/kończące i fajna średnia. Benito się ślizga i dzisiaj się już raczej nie prześlizgnie. Kim i Gary na bardzo podobnym poziomie na tym turnieju. Kursy źle wystawione, bo Belg ma spore szansę żeby powalczyć ze Szkotem. 1 set dla przegranego to minimum jak na moje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Michael van Gerwen - Dave Chisnall

Suma setów - powyżej 4.5, @1.50. Bet365. ✅✅✅

Kolejna perełka od całorocznego, którego znowu trochę poniosło. Chisnall to światowa czołówka (TOP 10). Ostatnie mecze kończył ze średnimi 90 i 95, czyli z bardzo dobrymi wynikami w tym formacie. Van Gerwen stracił seta z Beatonem i Whitlockiem (z czego ten drugi spokojnie mógł wygrać dwa), więc dlaczego Dave jest skazywany na pożarcie? Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby Holender wygrał ten mecz 4:0 na takim etapie. Dla osób, które grają grubymi stawkami (choć nie tylko), ten bet jest wręcz idealny. Delikatniej warto spróbować również handi +2.5 na Chisnalla po @2.37.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Anderson-RvB 4-1(14-9 w legach)
Over 22.5 lega 1.80 Unibet✅✅✅
Barney c/o over 118.5 1.90 MarathonBet
⛔
Skład półfinałów niezaskakujący, aczkolwiek brak Taylora, który ostatnio prezentował dobrą formę może dziwić. Phil jednak zaliczył podobną wtopę, jak przed rokiem z VvdV, ale jakoś mnie to nie smuci. MVG i Gary mogli być typowani do wygrania swoich ćwiartek, Chizzy też potrafi zaskoczyć, a wchodząc szybko w lega potrafi zabójczo schodzić rzucając te swoje 180-tki. Ostatni Barney, który gra w coraz mniejszej ilości turniejów. Mimo to w tych najważniejszych gra swojego najlepszego darta. Tak było na MŚ, gdzie wyrzucił za burtę własnie Zielonego, tak jest i tutaj gdzie na razie nie miał żadnych problemów. Doświadczony Holender prezentuje tutaj bardzo dobrą formę, co najważniejsze dable bardzo dobrze siedzą. D16 na wejście wchodzi bardzo szybko, a jeżeli pierwsza, bądź druga lotka nie siada, to jest też niezłe D14. Raymond miewał słabsze momenty, z Adim do jednego z legów wszedł bodajże 10-tą lotką, jednak trafiło mu się to w mało istotnym momencie. W tych, które musiał wygrywać zaczynał szybko, a na końcu także potrafił ładnie rzucać podwójne. Widać to po jego c/o, z Mervem 164, z Adim &quot;tylko&quot; 72, jednak tam nie było wielkiej presji i mecz był rozegrany tylko w trzech setach. Z Benito niby też tylko trzy partie, ale i tak starszy z Holendrów potrafił zapiąć 142. Niewątpliwie Barney jest w formie, dable mu siedzą, a okazji na c/o powyżej tego 118 powinno być kilka. Bull siedzi, więc w jakieś klasyczne 121 na t20+s11+bull, czy też w coś podobnego jestem w stanie uwierzyć. Co do overa legowego, to nie widzę tutaj przewagi któregoś z graczy. Gary jeżeli gra swoje potrafi robić avg około 97-98. Miewał jednak słabsze momenty i to będzie okazja dla Barneya. Nie oznacza to jednak, że wtedy Ray będzie miał tylko szanse. Liczę, że przy tym poziomie obaj będą trzymali swoje sety, jak i legi, a każdy z nich ugra przynajmniej po dwa sety, czyli łącznie obejrzymy minimum sześć partii. Do tego nie zakładam, że będzie tutaj wiele setów z white washem, a raczej zacięte z wynikiem 3-1 w którą stronę, bądź wyżej. Przy tym 23 legi powinny wskoczyć dość pewnie. Takie założenia pokazują, że oba te bety są warte spróbowania i tak właśnie robię.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Michael van Gerwen - Dave Chisnall
over 4,5 seta 1,50

Gary Anderson - Raymond van Barneveld

over 5,5 seta 1,66

AKO: 2.49 Bet365 ⛔
Bardzo krótko. To mogę być wielkie spotkania. MVG wczoraj totalnie odpalił uzyskując na takim turnieju średnią 103 i 48% na dablach. Stracił jednak seta z Whitlockiem, wcześniej z Beatonem i był blisko utraty ze srednio grającym Wilsonem. A teraz wydłużamy dystans a na przeciwko niego staje Chizzy, który wygląda na tym turnieju świetnie. Nawet przy bardzo dobrej grze Holendra Chizzy&#39;ego stać tu na postawienie twardych warunków, a jeżeli Łysy nie odpali to kto wie?
Do tego mecz na który czekam z niecierpliwością. Anderson czy Barney, RvB czy Gary? Ciężko odpowiedzieć, naprawdę. The Flying Scotsman gra jak na mistrza świata przystało, ale Holender jako żywa legenda jest przygotowana do tego turnieju REWELACYJNIE - dwa ostatnie spotkania wygrał bez straty seta! To może spokojnie pójść do decidera i kurs w stronę Barneya jest kuszący, ale przeciwko Andersonowi nie zagram. Tak czy owak przy tej formie nie wyobrażam sobie, żeby któryśz nich dwóch setów nie ugrał.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG (-2.5) x Over 5.5 seta (Barney vs. Gary)
AKO: 2.56/bet365 ⛔

Zgadzam się ewidentnie co do typu na overek Barneya z Garym. Obaj Panowie prezentują bardzo podobny poziom na tym turnieju. Rzekłbym nawet, że faworytem dla mnie tutaj jest Barney, który jakoś lepiej otwiera od Szkota. Sądzę jednak, że dzisiaj oboje zagrają na bardzo podobnym poziomie i 2 sety dla przegranego będą na pewno. Do tego idę w handi na MVG. Zupełnie inaczej niż Panowie u góry. Biorąc pod uwagę fakt, że Chizzy wygrał ostatni raz 2013 roku z Holendrem a w między czasie przegrał 22 pojedynki i tylko 1 zremisował nie wydaję mi się żeby dzisiaj miał powalczyć. Do tego forma Dave nie jest wcale dobra na tym turnieju jak to pisał Kukiz. Jak dla mnie on się ślizga i już Green go powinien wyrzucić. Gdyby trafił na Dolana grającego troszeczkę lepiej to już by go nie było a Whitlock, który niestety miał MVG w swojej ćwiartce zjadłby go z powierzchni ziemi. Shrek lubi grać z Chizzem i dzisiaj powinien to pokazać a tak naprawdę jeżeli będzie zaczynał to starczy, że raz złamie serwis Anglika i handi się pokryje. Jak dla mnie silny dubel na dziś.

Jeszcze jedną statystykę wam zarzucę a mianowicie 170 C/O na tym turnieju. Przed turniejem linia była na bodajże 2.5 lub nawet 3.5 jeżeli się nie mylę a do tej pory nie zobaczyliśmy ani jednego! Najwyższy zamek póki co należy do Barneya, który zszedł z 164. Widać, że MVG stara się ustawić pod 9dartera właśnie zamkiem 170. Wczoraj udało mu się to ale 7 lotka trafiła w S5. Wydaję mi się, że dzisiaj przy większej ilości legów w końcu mu się uda. Chizzy także miał szansę na 170 ale niestety nie trafił Bulla w spotkaniu z bodajże Dolanem. Dzisiaj próbuję takie coś.

9dart finish w meczu (MVG vs. Chizzy) - 19/bet365
170 C/O w meczu (MVG vs. Chizzy) - 8/bet365
170 C/O w meczu (Gary vs. Barney) - 8/bet365
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Michael van Gerwen - Gary Anderson

Suma setów - powyżej 7.5, @2.10. Bet365. ⛔

Pora na finał, w którym zmierzy się ze sobą dwóch najlepszych obecnie zawodników na świecie (według rankingu PDC). Ostatnie 4 pojedynki między nimi zakończyły się dwoma zwycięstwami Andersona, jednym van Gerwena i remisem (11:5, 6:8, 9:11, 6:6). Holender w Dublinie wygląda trochę lepiej niż Gary, który np. z Huybrechtsem zagrał bardzo przeciętnie. Widzę tutaj zacięty mecz z kilkoma setami kończonymi 3:2 w gemach. Kurs na przynajmniej 8 setów jest w mojej opinii nawet lekko zawyżony, więc jak najbardziej warto pograć ten bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom