>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2024 (15.12.2023 - 3.01.2024)

Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
2 tygodnie z okładem - tyle zostało do najważniejszego turnieju w darterskim kalendarzu

Start 15.12.2023
Podobnie jak rok temu zakładam temat z wyprzedzeniem, licząc na dyskusję i ciekawe typy.

Harmonogram:
20231129_205950.jpg

Format:
First Round - Best of 5 sets
Second Round - Best of 5 sets
Third Round - Best of 7 sets
Fourth Round - Best of 7 sets
Quarter-Finals - Best of 9 sets
Semi-Finals - Best of 11 sets
Final - Best of 13 sets

Tytułu broni Michael Smith

Historyczne Mistrzostwa Świata dla kibiców z Polski, ponieważ pierwszy raz zobaczymy 3 biało-czerwonych: Ratajski, Szagański, Kciuk.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Teraz w weekend startują Mistrzostwa Świata WDF w Lakeside. Może by otworzyć osobny temat na to wydarzenie?

Post do usunięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Podobnie jak w ubiegłym roku wrzucam świetną tabelę od @Patrick180Bus
20231129_214525.png
Średnie z całego sezonu w ramach rankingowych eventów. Tylko średnie 'International Qualifiers (na niebiesko) uwzględniają same kwalifikacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +480
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Tradycyjnie zaczynam od analizy typów turniejowych > na pierwszy ogień idą 180. Wrzucam tabelkę, którą przygotowałem zanim wysłałem kupony – może komuś się przyda.
tmp_b207895a-df82-4dce-a8e7-6b95bf1576cb.png

Tabela posegregowana według ilości zdobytych 180 od stycznia do dziś. Niemniej niektórzy gracze rozegrali dużo więcej spotkań (GVV, Littler, Bates), więc dlatego wrzucam niezwykle istotną daną: ilość maxów / leg. Na zielono zaznaczyłem swoich faworytów.

Humphries @4,50 = oczywisty wybór. Oprócz tego, że jest w czołówce w PDC pod kątem maxów, to dzięki genialnej formie wyrósł na faworyta turnieju. Wszystko poniżej półfinału (potencjalne starcie z MVG) będzie traktowane jako niespodzianka. Sprawdziłem, że przez ostatnie 4 lata, tylko 1 raz Mistrz Świata nie mógł poszczycić się największą ilością maxów w turnieju:
2022r: Mistrz Wright: 72, a finalista M.Smith: 83
Poza tym zawsze zdobycie Mistrzostwa i największej ilości maxów szło ze sobą w parze:
2020: Wright (68)
2021: Price (55)
2023: M.Smith (66)

Taki obrót rzeczy jeszcze bardziej promuje Humphriesa.

R.Smith @26
Typ rozpatruję w kategorii: duże value. Podtrzymuję opinię z PC Finals, że Rossa należy traktować w kategorii czarnego konia, który jest w stanie odpalić fajerwerki. O ile w PCF był bezradny wobec MVG, który grał cały mecz na średniej +120 (finalnie skończył 118,52), to na WC drabinka wygląda całkiem nieźle:
2 runda: Zonneveld / Webster
3 runda: Dobey / O’Connor
4 runda: M.Smith / De Decker
Ćwierćfinał: Clayton / Cross
Umówmy się: to nie są ściany nie do przejścia. Dobey nie przypomina siebie z pierwszej połowy roku. Od momentu Grand Prix (ćwierćfinał) spora obniżka formy.
M.Smith broni tytułu. Więc ma dodatkową presję, tym bardziej, że na pewno czuje, że ten sezon mu kompletnie nie wyszedł i może 2023 rok zakończyć z niczym (wygrał ET4 i PC13, ale umówmy się - nie tego oczekujemy od Mistrza Świata).
Clayton / Cross – obaj są bardzo nieobliczalni. Obaj mieli świetne momenty w trakcie sezonu i dłuższe serie gdzie grali sporo poniżej oczekiwań. Jeżeli Ross dobrnie do tej fazy, to będzie prawdziwy sprawdzian. Ale nie będzie tutaj bez szans.
Zachęcająco wyglądały ostatnie Mistrzostwa Świata Rossa. Mimo iż Anglik zagrał tylko 2 mecze, to rzucił 29 maxów (0,54 / leg!). W znakomitym spotkaniu z DVD uzbierał 19 maxów, co było bodajże rekordem 3 rundy. Dajcie temu człowiekowi półfinał i bet musi wejść 😊
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Nie ma nigdzie tematu na WDF, więc pytanie. Ktoś gdzieś widział (obojętnie u jakiego buka) kursy na zwycięstwo w WDF? Interesuje mnie Beau Graves. Będę wdzięczny za info 🙏
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Jak ktoś jest zainteresowany to można zamówić przewodnik do MŚ cena wydaje się być zaporowa, ale ja dla fanu zamówiłem :)

 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
może jakieś typy na dzisiaj z WDF pytanie od laika są zawodnicy z rankingiem i bez zastanawia mnie wysoki kyrs na Lauby z Gatsem moge prosić o wyjaśnienia Lauby ostatnio grał i wygrywał zawodnikami z pierwsze 50 -tki na świecie
z góry dziekuje za wyjaśnienie
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Ja ogólnie darta gram w STS. Uważam, że mają najlepszą ofertę pod tym względem. Jeśli chodzi o mnie to pograłem sobie taśmę na 1R. Wiadomo jednak jak to z taśmami bywa...
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Ekipo, halo, jakieś pomysły, jakieś pewniaki, może coś szalonego?

Ode mnie pytanie, gdzie gramy? Unibet to klasyka, wiadomo, ale co więcej? Fajnie wygląda oferta w TotalBecie, Etoto oraz ForBecie.
Dajcie znaka.

Pozdrawiam ciepło Starą Gwardię!
Cisza w temacie, więc stwierdziłem, że będę pisał coś więcej pod konkurs - tym bardziej, że czasu brak.

Natomiast odnośnie 'coś szalonego', to pograłem na jutro na Unibet:
Whitlock rzuci 180'kę w każdym rozegranym secie @2,50
Kolejny kiepski rok dla Simona i wątpię, żeby coś wycisnął z tego WC, bo w 2 rundzie czeka pojedynek z Andersonem. I choć wyników nie ma, to maxy od lat się zgadzają. W tym sezonie: 0,31/leg. (Top 15 w całym PDC). Nebrida będzie legi urywał, więc wątpię, żeby tutaj sety kończyły się po 3:0. Trudny zakład, bo trzeba tutaj sporej regularności, a niestety często maxy wpadają seriami albo wcale, więc typ bardziej dla zabawy pod lepsze oglądanie.

Na sobotę natomiast próbuję patriotycznie Kciuka :) Według mnie nie jest tutaj bez szans, a kurs @3, który daje Unibet wysoki.
 
Ostatnia edycja:
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Co do samych betów - dziś sucho, może w następnych dniach uda się być systematycznym.

Nie celuję w Humphriesa - myślę, że nie da rady, za wcześniej. Pobrałem za to Price i van Gerwena na ćwiartki - @2,50 i @2,00.
Skoro Price, to i jego maksy w turnieju można spróbować, skoro zazwyczaj to finalista notuje najwięcej 180's - @6,50
Czarny koń to u mnie Dobey i jego też mam w kilku kombinacjach. Zobaczymy.

Co do reszty - pierwsza faza to często no bet, kursy liche. Można się bawić meczami, ew. jakieś taśmy na rundę albo wybryki - i tak też zrobiłem.
Pograłem w TotalBet na over średnich u Nebrida, Sosinga, Muramatsu, Goto, dorzuciłem większą średnią u 'Witaminy' i Campbella, kursiwa @1,82.
Na innym celowałem w wygraną, większy finisz i więcej maksów u Evansa, White, Pietreczko, O'Connora po ~@1,50.
'Zielony' oferuje fajne bety na statystyki i tam warto zerkać. Panów z wyżej można pobrać też z handi w różnych opcjach gdzie indziej, dorzucając do nich chociażby Menziesa, Evansa, Williamsa, Zonnevelda - zrobiłem tak w miksach. Oczywiście mam też kilka innych AKO ze średnimi, handi czy 1 2, ale to już zabawka.

Bal się rozkręci w kolejnych fazach i może wtedy uda nam się zatańczyć do melodii, a w nagrodę pękną balony i poleci konfetti. Oby nam się!

Pozdrawiam cieplutko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
K 13,7K

Kimbetor

Użytkownik
No i doczekaliśmy się! W zeszłym roku sporo typów siadało zgodnie z przewidywaniami. Chętnie wejdę tutaj w dyskusję, starałem się nawet śledzić ostatnie 2 miesiące ze zwiększoną intensywnością, czego nie mam w zwyczaju. :) Lecimy z przemyśleniami i typami na dzień nr 1.

Jeszcze słowem wstępu - kto po tytuł? Ciężko wskazać. Gdybym był zmuszony to wbrew wszelkim obawom typuję Humphriesa. Jako zwycięzców ćwiartek stawiam niestandardowo na Crossa, Andersona i najbardziej standardowo jak to możliwe, van Gerwena, Humphrieas. Cross mega forma na Grand Slamie, w końcu nawiązuje do swojej złotej formy. Anderson trochę życzeniowo, też mi się podobał na GS, gdzie wpadł na fenomenalnego Luke'a. Miał sporo radości z gry i w połączeniu z dobrą formą liczę, że Gary da nam coś ekstra. Humphries i Gerwen wiadomo, niesamowita dyspozycja i możliwości, choć nie obrażę się jak Holendra "ugryzie" ktoś z dwójki Bunting/Rock.

Doets - Buntz - Amerykaninowi szerzej mogliśmy przyjrzeć się przy okazji Grand Slama i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie (na kim tego nie zrobił?). Doets w tym roku grał głównie na podłodze z kilkoma fajnymi rezultatami. Czy faktycznie jest delikatnym faworytem? W moim odczuciu mecz 50/50, może nawet z minimalnym wskazaniem na Buntza. Kluczową rolę, jak to w darcie, rozegra w tym przypadku pewnie dyspozycja dnia i głowa. Obaj debiutują w Ally Pally i niestety dla nich, na tym wieczorze prawdopodobnie ta przygoda się skończy.

Menzies - Rodriguez - Kolejny teoretycznie bliski pojedynek, w którym do Szkota jest mi baaardzo daleko. Nie przepadam za nim i jego grą. Głowa często nie dojeżdża, a jego język ciała potrafi mocno irytować. Z uśmiechem na twarzy patrzyłem rok temu jak van der Voort pakował mu walizki, a Menzies nawet buzi na do widzenia chciał dać. 😅 Austriak po przeciętnym sezonie odpalił fajerwerki w kwalifikacjach. Przy zbliżonej grze do tej, która dała mu awans, ja widzę w nim faworyta tego meczu i kandydata do namieszania w swojej części drabinki (może nawet 4. runda? - taka odważna teza). Co ciekawe, panowie mierzyli się niedawno. 1 listopada wygrał Rusty 6-5.

Whitlock - Nebrida - Raczej nie powinien mieć problemów Australijczyk, ale nie zdziwię się, jak trochę swojego negatywnego oblicza pokaże. Lubi pomęczyć się na podwójnych i dać szans rywalom. Pytanie na ile będzie w stanie z tego skorzystać Filipińczyk (rok temu nie popisywał się w tej materii). Jeśli tylko będzie blisko za Simonem to kilka legów na jego konto powinno wpaść. Może nawet set się z tego uskłada? Kangur z roku na rok słabnie i ten sezon wybitnie to pokazał.

Moje propozycje:
Rusty-Jake Rodriguez @2.38 Totalbet -- Nie doleciał do Londynu RJR, choć kto wie co by było gdyby wziął seta nr 3
Whitlock - Nebrida over 3.5 seta @2.65 Totalbet ++ Szkoda Nebridy, Kangur najpewniej o dobę przedłużył swój pobyt w Ally Pally
Buntz +1.5 seta + Rodriguez +1,5 seta @2.31 Totalbet -- Jak wyżej, Stowe bardzo nierówny, a Doets pewny, choć nie tak jak w meczu ze Smithem 🤯
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Siemano dartowe świry :)

Dla mnie faworytem do zwycięstwa jest Luke Humphries. Mam go pogranego jeszcze po kursie 7,50. Teraz jest ~4 co jest mało opłacalne.

Wszyscy wieszczą półfinał MVG - Humphries (można zagrać po kursach 1,99 i 1,83 jako zwycięzców ćwiartek, co daje ako 3,64/3,20 bez podatku), ale mam przeczucie, że MVG nie dotrwa do półfinału.

W górnej połówce czuję, że Gary Anderson może dojść do półfinału (kurs 8), a może i nawet do finału?

-----------------

Typowanie pierwszej rundy MŚ zaczynam zawsze od znalezienia najsłabszych zawodników w stawce. W tym roku typuję dwóch: Bhav Patel oraz Norman Madhoo.

Pierwszy jest z Indii i przegrał finał kwalifikacji, ale że zwycięzca Prakash Jiwa został zawieszony z powodu podejrzenia ustawiania meczów w Modusie, to wskoczył za niego Patel. Hindus grał w tym roku w Challenge Tour, jego przeciętna średnia wynosi 74,84 (miejsce 321/453 zawodników). Z kolei Madhoo gra tylko w Ameryce Południowej. Jego średnia z rozgrywek CDLC Tour wynosi 75,30 (próba 9 meczów). Madhoo reprezentował w tym roku Gujanę na World Cup of Darts. Panowie przegrali 0-4 i 1-4 rzucając na średnich 69,46 i 62,86 (średnia debla).

Ich rywalami będą Willie O'Connor i Jim Williams. Dwóch solidnych średniaków jak na warunki PDC. Liczę, że łatwo wygrają z egzotycznymi rywalami. Kursy na DW 3-0 są żałosne (około 1,05), więc idę w kierunku "króla oche".

17.12 Jim Williams wygra mecz, najwyższy checkout i najwięcej 180 @ 1,35 3-0, 81-0, 2-1
20.12 Willie O'Connor wygra mecz, najwyższy checkout i najwięcej 180 @ 1,50 3-0, 148-0, 1-0


Do tego dokładam rewelacyjnego Luke'a Littlera, który jest dla mnie czarnym koniem turnieju. Jeśli głowa pozwoli to zajdzie daleko. Zagra z Kistem, który niby się odbudowuje, ale ostatni pojedynek w PDC przegrał na fatalnej średniej 68,08. Wierzę, że młody Luke łatwo ogra byłego mistrza świata BDO.

Ostatni typ to Scott Williams kontra Haruki Muramatsu. Nie rozumiem kursu, sam dałbym 1,20 na Anglika. Jedyne czego się obawiam to powolnego tempa rzutu Japończyka, które może przeszkadzać "narwanemu" Williamsowi. Ale liczę, że swoim doświadczeniem i świetnym punktowaniem da sobie radę.

16.12 Scott Williams @ 1,35 3-1
20.12 Luke Littler @ 1,37 3-0


I mam AKO: 3,75 (3,30 bez podatku) STS

-----------------

Mickey Mansell - Xiaochen Zong
Nawiązując do akapitu o szukaniu najsłabszych nie sposób nie wspomnieć o Chińczyku. Mimo, że Państwo Środka ma grubo ponad miliard mieszkańców nie znalazł się tam jeszcze żaden konkretny darter. Rzadko przekraczają średnią 80, a to w świecie PDC znaczy tyle co nic. W tym roku zagra Zong, który chyba jest najlepszym zawodnikiem z Chin. A zmierzy się z chimerycznym Mansellem. Sam jeszcze nie wiem jak ugryźć ten mecz (odbędzie się dopiero 21 grudnia), ale postawię coś w kierunku Zonga. Chciałbym was tylko przestrzec przed dokładaniem Mansella "na podbitkę" i przypomnieć, jak w 2019 roku Mansell skompromitował się z Jimem Longiem w 1. rundzie MŚ PDC. Przegrał 1-3, obaj grali na średnich 75 punktów, a po wszystkim Mickey otrzymał karę 500 funtów za to, że za mało się starał 🙃
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4665
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Witam wszystkich, w ostatnim czasie było mnie mało, ale na MŚ wracam i postaram się pisać jak najwięcej. Jestem dziś trochę zły, bo buki poblokowały mi granie wszystkich moich typów długoterminowych w takich kombinacjach jakie miałem porobione i teraz mam delikatne problemy. Jak ktoś znajdzie mi Polskiego buka, u którego połączę typ na ćwiartki z ilością 170 w turnieju oraz 9 lotka to dawać znać.


Jeżeli ktoś złapał Luke po lepszym kursie, a takich znajomych trochę mam to super, ale poniżej 5 już raczej nie jest mega value. Luke w swojej ćwiartce ma ASP, a w półfinale MVG. Holender mimo braku wygranej chociażby na Grand Slam wygląda dobrze i dla mnie mimo wszystko jest faworytem do wygrania MŚ. Subiektywnie, bardzo mocno to podkreślam, bo jednak jestem fanem Holendera od 2014. W tym sezonie widywaliśmy już zalążki "Kosmity" i wydaję mi się (nadal życzeniowo), że taką wersję zobaczymy właśnie na MŚ. Poprosiłem betfan o wystawienie betu MVG zdobędzie MŚ oraz rzuci 9 lotkę i jeżeli to dostanę to na pewno zagram. Typ powielony ze zeszłego roku, a tam chyba wiecie jak mało brakowało..

Co do dzisiejszych spotkań to jest mały trebelek na trzy spotkania, ale bardziej obserwacja niżeli samo granie. W środę rozegrałem z kumplem spotkaniem w formacie 1 rundy MŚ i jeżeli my obaj zrobiliśmy 80+ CO to zawodowcy w spotkaniach gdzie powinno być zazwyczaj te 13-20 legów powinni mieć mnóstwo swoich szans. Ja dziś widzę same overy chociaż granie Whitlocka z Nebridą po 2.85 trochę się mija z celem, a jeszcze 2tygtemu było 3.77 na STS. BETFAN dał kumplowi spoko becik gdzie poza 4 setami są jeszcze 2 maxy Nebrdiy i może to warto zagrać.

Dla mnie podsumowanie MŚ na ten moment "Wszystko za późno zrobiłem", więc zacząłem źle. Ale wiadomo, MŚ to maraton i przez pierwsze dni będziemy się badać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +473
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Hughes - Cameron. Cameron poniżej 110.5 Checkout @2.20 Betfan
Kurs, który pewnie jutro będzie już zmieniony, a inni bukmacherzy mają na tę linię kurs około 1,75. Sam nie gram tego typu zakładów, ale tutaj mamy pewne value, więc może fani valuebetów zdążą skorzystać. Na pewno do tego typu zakładów warto analizować średnie % zamknięć i tu Cameron wypada przeciętnie. Gdyby wziąć pod uwagę mecze w rozgrywkach seniorów w tym roku (w których grał minimum kilkanaście legów) to było to zazwyczaj 35% lub niżej co nie powala. Co prawda jeżeli Hughes będzie grał poniżej oczekiwań co zdarzało mu się parę razy w pierwszych rundach MŚ to mecz może mieć dość dużą liczbę legów, a do zamknięcia wartości z przedziału 111-130 wystarcza jedna podwójna i jedna potrójna na trzy lotki, ale jednak najpierw trzeba sobie taką wartość ustawić, a po drugie tak jak wspominałem David miewa z zamkami problemy co udowodnił również rok temu na MŚ, gdzie na 9 rozegranych setów jego największym zamkiem było 102. Tak jak mówiłem sam nie lubię takich zakładów, gdzie jedno podejście do kończenia może rozwalić cały typ, ale statystycznie i pod względem kursu wystawionego przez bukmachera typ na pewno się broni.

Typ bez dłuższej analizy, który polecałbym na sobotę to S. Williams więcej 180-tek i wygra mecz (kurs mniej więcej 1.5-1.55 u kilku bukmacherów). Publika będzie za nim, a umiejętnościami też się broni. Ponadto nie jest mu obcy sektor ze 180.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1042
K 13,7K

Kimbetor

Użytkownik
Coś mi się wydaje, że długo pojedynek Smitha z Doetsem pozostanie spotkaniem tego turnieju. Zabrakło gry na przewagi. Powiedzieć, że apetety przed drugim dniem pobudzone, to jak nic nie powiedzieć! Co nas czeka?

Lee Evans - Sandro Eric Sosing - Faworytem spotkania Anglik, który ma więcej doświadczenia i ogranie w PDC, jednak nie skreślałbym tutaj rywala. Słusznie zauważyli komentatorzy, że doświadczenie z Asia Tour będzie procentować i rywale ze wschodu będą w stanie sprawiać problemy faworytom. Nie wydaje mi się, żeby zamknął któryś z panów sprawę w 3 setach.

Connor Scutt - Krzysztof Kciuk - Pierwszy polski akcent na tej imprezie. Wielu widzi value w typie na Krzyśka i chciałbym, żeby mieli rację. Sezon jednak lepszy w wykonaniu Anglika, choć też bez jakichś wybitnych sukcesów i osiągnięć. Kciuk jest nierówny i boje się, że czeka go krótka przygoda. Zdecydowanie bardziej cieszyłbym się z obecności Sebastiana Białeckiego w tym miejscu. Niemniej jednak, zaciskamy "kciuki". :)

Jules van Dongen - Darren Penhall - Nie był to wybitny sezon Amerykanina, słaby występ w PC Finals i myślę, że możemy być świadkami wyrównanego spotkania. Upatruję value w Australijczyku.

Dave Chisnall - Cameron Menzies - Kompletnie nie postawił oporu Szkotowi w pierwszym spotkaniu RJR. Teraz sytuacja będzie zupełnie inna, nie wierzę w tak słaby mecz Chizzy'ego. Menzies mógł wczoraj sobie pajacować, nie miał żadnej presji. Każdy nacisk i lepsze punktowanie ze strony Anglika powinny sprawiać mu kłopoty i wywierać presję, z którą uważam że nie potrafi sobie zbyt dobrze radzić. Różnie bywało z dyspozycją Chisnalla, ale wierzę w dobrą formę i maksimum mobilizacji na najważniejszą imprezę sezonu.

Jamie Hughes - David Cameron - Anglik w poszukiwaniu pierwszego zwycięstwa na MŚ. W jego jedynym występie do tej pory kompromitacja i średnia 75. Kanadyjczyk rok temu pokazał jaja (choć rywal kompletnie odwrotnie) i wrócił z 0-2. Nadal nie mam do niego przekonania. Mark Webster postawił jednak na niego w swoim fantasy, więc coś musi być na rzeczy. ;) Bezpieczną opcją wydaje się być podpórka +1.5 seta i gra w jego kierunku.

Keane Barry - Reynaldo Rivera - Nie spełnia Irlandczyk pokładanych w nim nadziei. Na podłogówkach regularnie w czapę, w telewizji go nie widujemy i ta kompromitacja z zeszłego roku. Rivera to kolejny z reprezentantów Filipin, który może w jakiś pozytywny sposób zaskoczyć. Nie należy on do najszybciej rzucających zawodników, co też niekoniecznie będzie pasować Barry'emu, który lubuje w szybkim tempie gry. Set jak najbardziej w zasięgu underdoga, może warto pokusić się nawet o coś więcej.

Scott Williams - Haruki Muramatsu - Japończyk Grand Slama nie zwojował, występy na średnich 85-86, z Noppertem trochę lepiej. Anglik z kolei jeden półfinał ET w tym sezonie, poza tym niczym szczególnym się nie wyróżnił. Trzeba oddać, że rok temu w Londynie zaprezentował się solidnie. Muramatsu stać na pewno żeby napsuć trochę krwi rywalowi, ale nie powinno zdziwić, jak wróci do domu nawet bez wygranego seta.

Gary Anderson - Simon Whitlock - Mogło już Australijczyka w turnieju nie być, ale obudził się i uratował spotkanie z Nebridą. Pierwszy set fatalny, potem już było lepiej. Trzeba też przyznać, że to nie była szarpanina w błocie, a na prawdę ciekawy i ostatecznie dobry mecz. Filipińczyk był upierdliwy do granic możliwości, lecz w końcówce pękł i rozdawał kolejne prezenty. Na takowe nie liczyłbym od Garego Andersona. Szkot przez ostatnie 2,5 miesiąca zdobył 2 tytuły na podłodze, zagrał świetnego Grand Slama. Widzę potencjał na dobry wynik w całym turnieju, a tutaj zwycięstwo w maksymalnie 4 setach.

Na pewno próbuję coś takiego:
Reynaldo Rivera +1.5 seta @2.90 Totalbet -- Boli ten drugi set i utrata mocy punktowej w czwartym, było blisko
Conor Scutt + Dave Chisnall + Scott Williams + Gary Anderson @2.94 Superbet ++ Faworyci bez większych kłopotów, może poza Chizzym, ale mental Menziesa zgodnie z przewidywaniami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1366
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jamie Hughes v David Cameron

8+ 180s & 3+ 100+ Checkouts in the Match - kurs 6.50 Betfair

Jeśli zobaczymy wyrównany mecz na styku , gdyby jeszcze mecz poszedł w dystans 8 maxów wydaje się całkiem realne , z tymi checkoutami 100 punktów lub więcej , to raczej takie próby są podejmowane jeśli przebieg meczu to wymusza , o 3 zawsze jest ciężko ale po tym kórsie próbuję
 
K 13,7K

Kimbetor

Użytkownik
Dzień 3

Ricky Evans - Simon Adams - Kolejny debiutant w stawce kontra czlowiek, którego chyba nie da się nie lubić. Pamiętam zeszłoroczny występ Anglika, kiedy ze sporymi problemami, ale uporał się z Fallon Sherock. Ten sezon bez szału, zahaczył o pojedyncze ET. W PC Finals poprzedzającym ten turniej nie wygrał nawet lega z Pricem. Afrykaner występował ostatnio w modusie i kilka fajnych pojedynków zagrał. Ricky pewnie pójdzie dalej, ale czy to będzie takie ekspresowe jak jego rzut? Wydaje mi się że delikatny opór powinien się pojawić.

Jim Williams - Norman Madhoo - Tutaj musi być jednostronnie. Williams nie raz pokazywał jak dobrym jest zawodnikiem, rok temu zagrał w Londynie świetne zawody. Reprezentant Gujany pewnie będzie polował na jakieś pojedyncze legi. Superbet z cudownym prezentem - po kursie 1.75 mamy wygraną Walijczyka, najwyższy checkout i więcej maksów! Niesamowita przepaść względem innych buków. Dla ostrożniejszych wersja Williams i wyższy checkout stoi 1.45 czyli również bardzo wysoko. Prezenty tydzień przed świętami! :)

Matt Campbell - Lourence Ilagan - Nie mam zaufania i przekonania do Kanadyjczyka, nawet mimo kilku fajnych spotkań, które na przestrzeni sezonu potrafił zagrać. Ilagan stał się już dość rozpoznawalną postacią, szczególnie za sprawą regularnych występów w MŚ i World Cup of Darts. Rok temu udało się przejść pierwszą rundę i nie wykluczam, że powtórzy swój sukces. Mecz w moim odczuciu z kategorii 50/50, delikatnym faworytem bukmacherów Campbell. Jak szukać value to w osobie Filipińczyka, ostatniego już reprezentanta tego kraju w czempionacie.

Joe Cullen - Darren Penhall - Bardzo dobrze zaprezentował się Australijczyk w pierwszym spotkaniu. Średnia 91,29, pewne double na poziomie 50% i 5 maksów. Robi wrażenie, van Dongen nie wytrzymał, cały mecz tak na prawdę pod kontrolą kangura. Rockstar nic wielkeigo nie pokazał na PC Finals i Mistrzostwach Europy, lepiej było przy okazji Grand Prix. Zapowiada się ciekawe spotkanie, 1.25 na Cullena kompletnie pomijam w jakichkolwiek ako. Mogą być problemy, a może być zupełnie gładko.

Dylan Slevin - Florian Hempel - Kompletnie nie mam przekonania do Irlandczyka. Jest dla mnie zawodnikiem nierównym, nie zawsze wytrzymującym ciśnienie i delikatnie nijakim. Hempel ten sezon nienajlepszy, ale bagaż doświadczeń zdecydowanie po jego stronie. Osiągał już tutaj 3. rundę i słusznie jest faworytem bukmacherów. Rok temu po wyrównanym pojedynku przeszedł Browna, w tym liczę że będzie podobnie.

Niels Zonneveld - Darren Webster - Fatalny sezon Anglika, przecierałem oczy ze zdumienia jak zobaczyłem, że wślizgnął się do MŚ. Tak na prawdę udawało mu się wygrywać pojedyncze mecze na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. W lepszym położeniu Holender, który notował ćwierćfinał i półfinał na podłodze. Do tego na plus można mu odnotować PC Finals, choć porażka 10-1 z Clemensem troszeczkę zakłamuje obraz. Potrafił zagrać tam 98,08 z Claytonem i przekroczyć średnią 100 punktów przeciwko Gurney'owi. Pozostaje jedno ale - jego historia występów w Ally Pally. Nie służy mu ta scena, do tej pory przeciętne spotkania na średniej poniżej 90. Chyba najlepsza okazja żeby w końcu przejść pierwszą rundę.

Jermaine Wattimena - Fallon Sherrock - Moja pierwsza myśl jak zobaczyłem tą parę to "łatwe" zwycięstwo Holendra. Widzę więcej mocy punktowej po jego stronie, jednak mental pozostawia często wiele do życzenia. Angielka zagrała poprawnego Grand Slama, gdzie miała bardzo trudną grupę. Stać ją żeby zagrać solidne 90 z hakiem, a sporym atutem z pewnością będzie publiczność. Już Evetts czy Suljovic przekonywali się, jak niewygodnie jest mierzyć się z "królową" na tej scenie. Sportowo nadal bliżej mi do Wattimeny, ale jak myślę o okolicznościach, dostrzegam value w zagraniu na Sherrock.

Luke Humprhies - Lee Evans - Czas na pierwszy krok po zwieńczenie tego niesamowitego sezonu w wykonaniu Cool Hand Luke'a. Evans nie ma prawa być przeszkodą.

Jim Williams wygra, więcej 180 i najwyższy checkout @1.75 Superbet ++
Jim Williams wygra, więcej 180 i najwyższy checkout + Niels Zonneveld @2.36 Superbet ++
Jim Williams i najwyższy checkout + Florian Hempel @2.27 Superbet ++
Fallon Sherrock @3 Superbet -- Obiecujący start, ale Holender wytrzymał ciśnienie
Luke Humprhies i najwięcej 180 @1.80 Superbet ++ Warto było odpuścić checkout przy różnicy w kursie 0,05 :)

Edit:

Kompletnie zgadzam się z hiro odnośnie typów na maksy, checkout i zwycięstwo również w przypadku O'Connora. Mecz co prawda za kilka dni, ale ja biorę to już teraz na Superbecie, bo kursy są nieprawdopodobne. Nie wiem czy to błąd, czy o co chodzi, ale trzeba korzystać póki to wisi!

William O'Connor wygra, więcej 180 i najwyższy checkout @1.90 Superbet ++ Bałem się, że nie trafi tego maksa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1849
Do góry Bottom