>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC: Premier League 2021

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tak na szybko bo zaraz pierwszy mecz.

Clayton under 4.5 max & under 6.5 max Wade-Wright

Clayton nigdy nie kojarzył mi się z maxami. W tym sezonie różnie - zdarzało mu się rzucić więcej ale zdarzalo się i 0 jak z MvG. Teraz pierwszy mecz po przerwie i liczę ze po prostu trochę potrwa nim się zaprzyjaźni z tarcza

Wade i Wright - widzę ten mecz trochę inaczej niż Brodaty. Po pierwsze - kontuzja Wrighta nie wiadomo czy wyleczona czy zaleczona. Nie rzucał za dużo maxow 2 tygodnie temu. Wade tez arcymistrzem nie jest -moim zdaniem linia 2.5 jest wystawiona idealnie. Liczę ze obaj 7 razem nie rzuca - może jakies krótsze spotkanie ?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Van den Bergh-Wright
Typ: van den Bergh - 2.35/betclic


Obaj Panowie nadal walczą o finałową czwórkę jednak są niewątpliwie w dwóch różnych miejscach tabeli. Młody Belg po kilku słabszych występach wypadł z top4 i potrzebuje wygranej w dzisiejszym spotkaniu aby znów wskoczyć na miejsce premiujące top4. Wright w końcu odnalazł troszeczkę formy i wygrał we wczorajszym spotkaniu z Wadem co pozwoliło mu przedłużyć swoje szansę na awans. Dziś również ma nóż na gardle. Ja w tym spotkaniu próbuję jednak gry w stronę młodego Belga, który wydaję mi się na ten moment lepszym oraz równiejszym zawodnikiem. Mimo porażki w trzech z ostatnich czterech spotkań widać u niego dobrą grę i liczby pokazujące, że brakuje tylko delikatnej kropki na i. W przegranych spotkaniach z MVG oraz Andersonem grał on na AVG104+ Wright wczoraj zagrał jedno z lepszych spotkań w całej tegorocznej PL, a zagrał na zaledwie 95. Uważam, że kurs na młodego Belga jest troszeczkę za wysoki i to właśnie on jest faworytem tego spotkania. Jeżeli uruchomi swój wysoki mental, z którego jest znany to powinien on dziś wygrać i wskoczyć do pierwszej czwórki. Kurs moim zdaniem bardzo przyjemny jak na singla, więc polecam zagrać!
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Z tego co widzę, to Wright wczoraj zagrał na średniej powyżej 98.5 oraz kończące na poziomie ponad 61%.
I to właśnie na dablach robił robotę, bo porównując średnie nie było przepaści pomiędzy nim a Wadem...

Typu nie neguje, bo Papuga dziś może zagrać zupełnie inne spotkanie, tym bardziej mając w pamięci jego ostatnie popisy ... :)
 
P 0

pavlinho

Gość
Nie mam już siły do tego van Gerwena...ostatecznie ląduje na czarnej liście razem z m. in. HSV czy Napoli.

Wright - VDB # over 7.5 maxów # 1.67

Linia według mnie niska. Dla hazardzistów w fortunie jest linia 8.5 po kursie 2.20 . Wright wczoraj fajnie pograł, widać że z ręką wszystko w porządku. Ma ochotę pograć dla kibiców, próbkę widzieliśmy wczoraj a tanio skóry nie sprzeda pomimo braku szans na awans. Zresztą im wyższa pozycja tym więcej mamony a w darterskim świecie 5-10 k funtów w tą czy w tamtą to jednak zawsze jest coś a szanse na 6 miejsce mimo wszystko wciąż ma. Van den Bergh natomiast wczoraj jakiś lekko stremowany przed kibicami, dzisiaj powinno być lepiej. Wright wczoraj 5 maksów, VDB 4 maxy, powiedzmy, że forma jest. W pierwszym ich meczu remis i 12 maksów. Liczę w końcu na jakieś fajerwerki ze strony Belga bo mecz jest dla niego mega ważny pod kątem awansu, jak nie wygra to będzie miał ciepło. Raczej złomowania w jakąkolwiek ze stron nie powinno być i te 13/14 legów powinniśmy zobaczyć.

Z reszty meczów to Aspinall i Clayton (i o zgrozo van Gerwen ale jego na bank nie zagram) są dla mnie faworytami ale jeszcze nic nie wymyśliłem jak to posklejać i czy w ogóle coś z tego grać poza maxami które opisałem.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 0

pavlinho

Gość
Wade - van den Bergh # van den Bergh # 1.97

Miałem czekać do wyniku meczu Clayton - Wright ale gram teraz bo jak Jonny wygra (a uwierzcie z tak grającym Wrightem nie będzie miał łatwo) to przed meczem lub na live to będzie wisiało za 1.7 a jak wtopi lub zremisuje to za 1.5. Pierwszy z dwóch meczów o być albo nie być w TOP4 dla Belga, jeśli wygra to jutro gra decidera z wyżej wymienionym Jonnym Claytonem o awans do TOP4. Sam sobie nagotował tego bigosu. Ciekawe czy śni mu się po nocach pierwszy mecz z Jamesem gdzie miał go na widelcu prowadząc 6-3 a zremisował 6-6, teraz miałby 1 cenny punkt więcej. W pierwszym meczu od stanu 6-3 Belga odcięło, wczoraj z Wrightem od stanu 5-3 stało się to samo i nawet nie zremisował tylko przegrał 5 kolejnych legów. Mam nadzieję, że coś mu się przestawi w głowie i wyciągnie wnioski że gra się do końca a żaden rywal mu tu nie odpuści bo jak mówiłem "kasa misiu kasa". Tak jak przewidywałem Belg po pierwszym meczu gdzie publiczność go przytłoczyła, w drugim poukładał sobie wszystko w głowie (do stanu 5-3 ofkors) i grał niebo lepiej rzucając maxa za maxem ale to nie wystarczyło. Dzisiaj musi to powtórzyć. Oczywiście może się posypać całkiem i nie dźwignąć presji jak Clayton wygra ale i tak ryzykuje. Wade wczoraj zagrał jakiś kosmos, w pewnym momencie miał średnią chyba 135. Nie jestem w stanie uwierzyć, że jakikolwiek darter na świecie jest w stanie to powtórzyć. No dobra ale to samo było z w meczu z van Gerwenem, tam rzucał na AVG 110 i wtopił 8-3. Wczoraj mało brakowało, a prawie wtopił z Aspinallem pomimo tego kosmosu który grał. Jego gra faluje i to ostro, van den Bergh jest bardziej regularny i walczy o awans do TOP4, motywacja i determinacja po jego stronie będzie raczej większa.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 0

pavlinho

Gość
De Sousa - van Gerwen # over 7.5 maksów # 1.75

Linia wydaje się dosyć niska. Typ na czuja, de Sousa ostatnio zluzował z maksami rzucając ich tylko po 3 sztuki w pierwszych dwóch dniach więc kiedy jak nie w takim meczu ma odpalić znowu? Pierwszy dzień przed kibicami widać po nim było stres, drugi dzień już zeszło z niego ciśnienie a publiczność zaczyna być za nim i dzisiaj też będzie za nim. Mecz dla niego ważny, bo awansu do TOP4 jeszcze nie ma zaklepanego. No to pora odpalić fajerwerki. Jak van Gerwen nie strzela maxami to tak jak już doszło w pierwszej rundzie do ich meczu to rzucił ich 7 (de Sousa też wtedy rzucił 7) chcąc pokazać wszystkim, że też potrafi to robić hurtowo a nie tylko Jose na którym z powodu maxów była skupiona cała uwaga. Overa na de Souse nie zagram bo linia jest ustalona na 5.5 i de Sousa może się zatrzymać na 4/5 sztukach. Wierzę, że pomimo awansu do TOP4, van Gerwen zagra na luzie i pod publiczność dorzucając chociaż te 3/4 maksy (a może i więcej) a nie szukając potrójnych po całej tarczy jak to było w meczu z Aspinallem. Z Andersonem już nastawił celownik bardziej w okolice T20. Mam nadzieję na dobre meczycho.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 0

pavlinho

Gość
Clayton - van den Bergh # over 8.5 maksów # 2.17 # fortuna mogłem grać sam over maksów VDB, cóż obaj rzucili 31 razy wartość 140, jakbym policzył ile razy brakowało trzeciej lotki do maksa to na bank z 10 albo więcej. A tak grajacy Clayton to jutro wygra z MVG ;)

Z pełną premedytacją gram tutaj wyższą linię, do grania dla mniej odważnych over 7.5 po kursie 1.7 w totalbet i pewnie później też to zagram w czymś z AKO. W sumie to jedyny mecz o coś dzisiejszej nocy, o jaką stawkę to chyba każdy wie - awans do TOP4. Claytonowi wystarczy remis, żeby ugrać remis musi być w 200% skupiony w legach w których zaczyna więc liczę tu na trafianie 180. Van den Bergh wie, że Clayton często rzuca wartości 140 więc musi zagrać jeszcze lepiej niż grał. Tu też liczę na maksy. Jak się nie osrają wagą spotkania, to powinno wejść na luzie. W pierwszym wygrał Belg 7-3, maksów rzucił 5 a Clayton dorzucił 6. Linia pokryta z nawiązką. W 10 legach. Dzisiaj liczę, że spotkanie będzie zacięte i tych legów zobaczymy 14. W tym tygodniu maksy rzucał kolejno Belg 4, 8 i 2 a Clayton 3, 0 i 4 tak więc huśtawka. Liczę, że Clayton osiągnie taki sam wynik jak wczoraj lub go poprawi a Belg rzuci ich więcej niż wczoraj i zakręci sie koło 5/6. A co do tego kto wygra, Clayton ma raczej mocniejszą psychę.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 0

pavlinho

Gość
Kupony do wieczornego browara pod lepsze oglądanie.

#1

MVG - Clayton # over 16.5 legów # 1.80
Aspinall over 4.5 180's # 1.80 4 xD

STS # AKO 3.24 Stawka 250.00 # Ew. wygrana 712.80

Powtórka 1/8 finału z Mastersa, tam też grali do 10 wygranych legów i było 10-9 dla Claytona. Nie chce mi się wierzyć, że obaj nie ugrają po minimum 7 legów. Jak Clayton rzuca hurtowo 140 każdy widzi, wczoraj zagrał to co grał na owym Mastersie, jak jest na musiku to chłodna głowa. Jedyne zagrożenie, to checkouty powyżej 100 MVG których ma tutaj najwięcej, ale żeby mieć na nie szanse to trzeba do nich jeszcze dojść a jak Clayton rzuca tam gdzie zaczyna legi to też każdy widzi. W pierwszym meczu 7-3 dla Claytona, w drugim 8-5 dla MVG. Miałem tu grać na Claytona bo wybitnie nie leży jego styl MVG ale gram bezpieczniejszą według mnie opcję.

Ciekawe, w formacie best of 12 mieliśmy na Aspinalla linie regularnie 3.5, przy best of 14 linie były na poziomie 4.5. Teraz mamy format do 10 wygranych legów, więc może ich być nawet 19. Może buki się sugerują pierwszymi dwoma ich spotkaniami gdzie The Asp rzucił tylko po 2 maksy oraz wczorajszym słabym występem ale jestem pewien, że dzisiaj zobaczymy innego The Aspa. Już tu pisałem, że gość notorycznie ładuje w okolice T20 i jak mu dzisiaj siądzie to tych maxów może rzucić i z 8. Trybuny będą za nim i może to mu jakoś pomoże się nakręcić. Jak de Sousa będzie walił maxy jak mu siądzie to Aspinall musi odpowiedzieć tym samym.

#2

MVG checkout over 117.5 # 1.84
De Sousa - Aspinall # over 16.5 legów # 1.68
Dania - Białoruś # over 3.5 # 1.40

Fortuna # AKO 4.93 # Stawka 250.00 # Ew. wygrana 1084.60

Lider jeżeli chodzi o checkouty powyżej 100 punktów. Na tej linii jest 8-8 w PL. W tym roku w meczach o większą stawkę (bo na dalsze spotkania nie ma sensu patrzeć czy rozgrywki players) na ostatnie trzy spotkania z Claytonem (w tym dwa w Premier League) pokrył ją 3/3 kolejno 124, 129 i 158. Zdaje sobie sprawę że na takim poziomie z Claytonem który rzuca tyle wartości 140 musi próbować kończyć wysokimi wartościami.

Jak w pierwszym kuponie, nie chce mi się wierzyć, że obaj nie ugrają po 7 legów i nie chce mi się wierzyć, że Aspinall zagra tak słabo jak wczoraj na tak słabej średniej i podwójnych. W pierwszym meczu 6-6, w drugim 8-3 dla The Special One.

A hokeja dokładam bo MŚ rozkręciły się z bramkami a linia i kurs mi odpowiada, wczoraj po podobnych kursach siadło u Szwajcarów i Szwedów. No i gram wtedy bez podatku.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 0

pavlinho

Gość
Oby wygrał de Sousa, sercem za nim, rozum podpowiada Clayton - finału nie gram :)
 
Do góry Bottom