>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

PDC: Premier League 2021

brodaty-zolw 12,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dołączył
04/2015
Posty
1512
Miasto
Wielen/Poznan
Wczorajsza Premier League przyniosła nam dość sporo zaskakujących wyników i niestety nietrafiony kupon. Dziś próbujemy dalej i miejmy nadzieję wchodzimy na zieloną drogę.

Anderson-De Sousa
Typ: Anderson - 2.3/betlic


Obaj zawodnicy zremisowali wczoraj swoje spotkania jednak dysproporcja pomiędzy AVG obu zawodników była dość zróżnicowana. Gary gonił od połowy spotkania i koniec końców zremisował z bardzo solidnym w ostatnim czasie Wadem. W tym pojedynku uzyskał on AVG99 i gdyby zagrał trochę lepiej na podwójnych to miałby szansę na wygranie tego spotkania. De Sousa zaś rzucał na 91 i również średnio na kończących. W grze Szkota było widać, że mu się chce, a ten kto zna grę Gary’ego ten wie, że to najważniejszy aspekt. Kurs na wygraną byłego mistrza świata jest bardzo wysoki i moim zdaniem jest ewidentnie warty spróbowania. Dla tych, którzy się boją, a mogą, polecam zagrać Gary lub remis po również atrakcyjnym kursie.

Clayton-Durrant
Typ: Clayton - 1.45/betclic


105-88 to średnie z trzech lotu obu zawodników podczas wczorajszego wieczoru. W tym momencie znajdują się oni na różnych biegunach i mimo formuły, gdzie możemy mieć remis, nie należy przejść obok dość przyjemnego kursu na wygraną Walijczyka. Johny w tym roku kalendarzowym jest w fenomenalnej formie, co pokazał wygrywając Mastersa czy Playersy. Wczoraj również zaliczył świetny występ i gdyby nie 100% Wrighta na kończących to zapewne cieszyłby się z wygranej. Dziś powinno być dużo prościej, bo Anglik jest naprawdę słaby. Nad jego formą i słabszymi występami w ostatnim czasie było już dużo pisane i obowiązkiem wydaję się grać przeciwko niemu w najbliższych dniach!Poboczne do tasiemki:
van den Bergh najwyższe zamknięcie powyżej 103.5 - 1.84
Najwyższe zamknięcie powyżej 120.5 (Wright-MVG) - 1.84
Anderson lub remis - 1.51
Wade lub remis - 1.34

fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
M 1,2K

mateuszex1

Użytkownik
Dołączył
01/2014
Posty
13
Miasto
XXX
Van den Bergh - Durrant
Van den Bergh zwycięstwo i najwiecej 180 @ 1.9 Unibet ✅
Van den Bergh to win @ 1.4✅

Piszę na szybko, bo kursy pewnie polecą. Unibet i tak ma najwyższy kurs na czysty win 1.4, gdzie u innych bukow nawet do 1.17 zeszły.

Glen Durrant jak widać nie złapał formy i prezentuje się dość słabo. Rzucił zaledwie jedną 180 w dotychczasowych spotkaniach przy 8 Belga. Jak wiadomo sektor na potrójne 20 jest lubiany przez Dimitriego i często wykonywany przez niego. Anglik już od jakiegoś czasu prezentuje formę spadkową i nie spodziewam się tutaj jakiegoś nagłego przebłysku.
Średnia Anglika poniżej 90 przy ponad 100 na korzyść Belga jest widoczna w meczach. Wyzerowania również delikatnie po stronie Van den Bergha, ktory przy swoim optymalnym poziomie powinien sobie tutaj poradzić bez problemu.

Stawiam zdecydowanie na wygrana Belga, który jest najprościej mówiąc lepszy, a jego przeciwnik jest w ewidentnym dołku na chwile obecną. Faworyt gra stabilniej i pewniej, będzie szybciej dochodził do checkoutow i nawet przy średniej skuteczności przy wyzerowaniach powinien pewnie to spotkanie wygrać.
Co do samych 180 to kurs pewnie wysoki ze wzgledu na słabą skuteczność Belga z MVG, ale w mojej opinii to tylko plus, bo jezeli zszedł ze swojej średniej to w następnym meczu przy większym luzie powinien rzucić spokojnie 5/8 180 gdzie na Anglika wystarczy to spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +431
brodaty-zolw 12,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dołączył
04/2015
Posty
1512
Miasto
Wielen/Poznan
Wczorajszy dzień zakończyliśmy plusikiem po dość spokojnej wygranej Claytona oraz solidnym występie Andersona, który jednak pod koniec namieszał. Dziś dużo niższy kurs, jednak kupon również wydaję się „pewniejszy”.

Cross-MVG
Typ: MVG


Obaj zawodnicy podczas tegorocznego Premier League mają na swoim koncie wygraną oraz remis. Poza taką samą ilość punktów obaj darterzy grają również na bardzo podobnym poziomie jeżeli chodzi o AVG oraz lotki kończące. Ja jednak typuje dość pewną wygraną Holenderskiego zawodnika, który lubi grać przeciwko Crossowi. Jeżeli spojrzymy na H2H to możemy dostrzec sporą przewagę MVG. Jeżeli spojrzymy na ostatnie 10 spotkań to możemy dostrzec 9 wygranych MVG, a jeżeli spojrzymy na H2H tylko w Premier League to tam „Mighty Mike” wygrał 4 na 4 spotkania. Dziś spodziewam się podobnego scenariusza.

Durrant-van den Bergh
Typ: van den Bergh


Kontynuuje grę przeciwko Durrantowi, który do tego pory zagrał odpowiednio 88.81 oraz 87.99. Są to dużo niższe wyniki niż te, który zaprezentował podczas dwóch pierwszych dni jego rywal, ponieważ „Dima” rzucał odpowiednio 99.52 oraz 103.7 i zalicza się do grona 5 zawodników, którzy jeszcze nie przegrali spotkania. Dziś spodziewam się podobnej sytuacji i typuje wygraną młodego Belga, który do tej pory wykorzystuje swoją szansę w Premier League i wydaję się, że będzie chciał tutaj powalczyć o najlepszą czwórkę.

Poza tym myślę, że Clayton jest w takiej formie, że granie Clayton lub remis po @1.34 czy minimum 5 legów w wykonaniu Andersona po 1.42 również wydaję się przyjemną opcją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +402
brodaty-zolw 12,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dołączył
04/2015
Posty
1512
Miasto
Wielen/Poznan
Wczorajszy dubel zaksięgowaliśmy na plus, więc dziś postaram się trafić trzeci kupon z rzędu!

van den Bergh-Wright
Typ: van den Bergh więcej 180’s


W spotkaniu, które otworzy dzisiejszy wieczór zobaczymy pojedynek jednego z trzech niepokonanych do tej pory darterów, czyli van den Bergha z byłym mistrzem świata – Peterem Wrightem. Szkot ostatni sezon miał dosyć nierówny i również nierówno gra do tej pory w Premier League. W trzech spotkaniach wygrana, remis oraz porażka. Wydaję mi się, że Dima ma szansę urwać punkt swojemu starszemu koledze. Idę tutaj jednak w stronę większej ilości 180s młodego Belga, ponieważ do tej pory prezentuję się on w tym aspekcie dużo lepiej niż Szkot. 11x180’s w 31 legach przy zaledwie 4 rzuconych maxach przez Wrighta w 32 legach. Moim zdaniem liczby nie kłamią i po takim kursie warto zagrać powyższe zdarzenie.

Wade-MVG
Typ: MVG


Dopełnieniem naszego dubelka jest wygrana van Gerwena, który wczoraj oddał zaledwie 3 legi dobrze grającemu Crossowi rzucając na AVG108. Anglik do tej pory zaledwie raz zbliżył się do 100 kiedy podczas swojego pierwszego spotkania zremisował z Andersonem. Jeżeli spojrzymy w H2H to również dostrzeżemy, że ostatnie 10 spotkań pomiędzy tymi zawodnikami to aż 8 wygranych MVG, przy zaledwie jednej wygranej Wade i jednym remisie. Moim zdaniem kursik bardzo przyjemny, więc polecam.

AKO: 3.03/betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
radhu21 677

radhu21

Użytkownik
Dołączył
01/2010
Posty
557
Miasto
Oborniki
Jak muszą sie czuć tacy zawodnicy jak Smith, Cullen, King czy Chisnall widząc co odwala ten Durrant. Można zagrac jeden, dwa słabsze mecze. Ale żeby każdego dnia grać taka padake chyba ani razu nie przekraczając średniej 90 punktów??? Chyba czas zmienic cos w regulaminie!!!
 
brodaty-zolw 12,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dołączył
04/2015
Posty
1512
Miasto
Wielen/Poznan
Świat sportu został dziś zdominowany przez informację o powstaniu SuperLigi. Sport to nie tylko piłka, a dziś rozpoczyna się kolejny cykl darterskiej Premier League. Codziennie przez najbliższe kilka dni pojawi się kupon na te rozgrywki. Na dzisiejsze spotkania przygotowałem dubelka z kursem @2.5. Zapraszam do sprawdzenia!

De Sousa-Wade
Typ: De Sousa więcej 180’s


W tym spotkaniu idziemy najniższą linią oporu i typujemy więcej 180’s w wykonaniu De Sousy. Portugalczyk z dnia na dzień rozkręcał się w Premier League i po pierwszych trzech spotkaniach gdzie rzucił 9 maxów, w kolejnych dwóch spotkaniach pobił rekord Premier League rzucając 11 maxów przeciwko Aspinallowi, a następnie rzucił aż 6x180’s w spotkaniu przeciwko van den Berghowi. W tym momencie jego licznik wynosi 26x180’s, co pozwala mu być najlepszym darterem w tym aspekcie w dotychczasowym Premier League. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja jeżeli chodzi o Wade, ponieważ rzucił on zaledwie 10x180’s i klasuje się on dopiero w końcówce stawki. James nigdy nie słynął z wielkiej ilości 180’s, a 6 z 10 maxów w tegorocznej Premier League stanowi spotkanie z Garym. W moim odczuciu format jest wystarczająco długi aby De Sousa zdominował Wade w 180’s, więc jak najbardziej kurs jest warty zagrania.

Aspinall-Wright
Typ: Aspinall (+0.5 180’s)


Na początku wytłumaczę o co chodzi w tym zakładzie, ponieważ nie każdy musi zrozumieć. Aspinall musi mieć więcej lub tyle samo 180’s co jego przeciwnik, czyli w naszym wypadku Peter Wright. Nie za bardzo rozumiem kurs na to zdarzenie i jestem zdania, że mamy tutaj value. Szkot do tej pory rzucił zaledwie 13 maxów. Aspinall rzucił ich więcej, a mianowicie 17. Jeżeli spojrzymy na przelicznik ilości maxów do ilości rozegranych legów to dostrzeżemy, że Aspinall rzuca 0.3 180’s na mecz, a Wright zaledwie 0.23. Mimo, że matematyka nie pokazuje wszystkiego to jest to spory argument na to, że nasz zakład okażę się trafiony. Jeżeli spojrzymy na ostatnie 5 telewizyjnych pojedynków między oboma darterami to dostrzeżemy, że nasz zakład został pokrywany trzykrotnie. Moim zdaniem przy tak wysokim kursie jak najbardziej warto zagrać powyższe zdarzenie.

AKO: 2.5/betclic [/ICONPLUS][/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
P 536

pavlinho

Użytkownik
Dołączył
06/2007
Posty
349
Ja gram dzisiaj tak:

#1 De Sousa win @ 2.15
#2 Van den Bergh over 3.5 180`s @ 1.77
#3 Aspinall +0.5 180`s @ 1.92 miałem grać over 2.5 180`s ale to co zaproponował brodaty-zolw jest ciekawszym rozwiązaniem.

na dokładkę Midtyjland X2 @1.2 i wysyłam to w totalbecie za 250, wychodzi prawie 2250 do zgarnięcia.

Jeżeli De Sousa nie będzie dzbanił w liczeniu to pokona Wade, którego fanem darta nie jestem. Gra na wyższych średnich niż Wade - kolejno:

91.66 i 6/17
97.08 i 5/9
108.48 i 3/10 (grał na takiej średniej z bolącą ręką dlatego tylko dwa maxy xD bo schodził na T19 no i wtopa)
100.95 i 6/25 (powinien już tutaj wygrać z Aspinalem ale dable...)
104.30 i 7/14

No a Wade

98.14 6/12
88.78 3/8
92.50 4/13
95.79 7/13
90.82 7/14

różnica zauważalna, maxów ile rzucał to sobie każdy może sprawdzić ale poza meczem z MVG to cienizna.
De Sousa zaczął ładować hurtowo 180, jest to dla niego kluczowy pojedynek jeżeli myśli o grze w dalszej fazie, początkowy stres chyba z niego zszedł.

Jak VDB chce wygrać z Claytonem to musi rzucać dużo maxów co zresztą pokazywał, że potrafi. Pokrył linie w 3/5 meczach a z Durrantem gdzie mecz trwał 7 legów rzucił ich "tylko" 3, nie pokrył też w 1 meczu z MVG gdzie tylko siadł 1. Z De Sousą mu wybitnie nie szło, szukał potrójnych po całej tarczy a i tak linie pokrył w ostatnich legach.

Aspinall ładuje wszystkie lotki w okolice T20, jak mu siądą maxy to nie będzie co zbierać i wątpię żeby Wright mu w tym aspekcie zagroził.

edit: jak ktoś się cyka to De Sousa z X w okolicach 1.4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
brodaty-zolw 12,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dołączył
04/2015
Posty
1512
Miasto
Wielen/Poznan
Wczorajszy kupon wszedł bardzo gładko i dziś próbujemy kontynuować zielona drogę. Niestety jestem w trasie i nie jestem wstanie napisać analizy, wiec wrzucam wam „suchego dubelka” z krótkim opisem. Mam nadzieje, że wam to nie przeszkadza, a jako zadośćuczynienie na dwa najbliższe dni pojawia się analizy z każdym meczem tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Dzisiaj znów idziemy w 180s, które wczoraj siadły bez problemu. W hitowym spotkaniu pomiędzy MVG, a Andersonem idzie w więcej 180s Szkota, który zawsze potrafił rzucać ich sporo. MVG wczoraj zaledwie 1 sztuka i mimo, ze dziś już tak słabo nie zagra to nie rzuca ich dużo. Gary jest dużo bardziej regularny w tym aspekcie i wydaje mi się, ze dziś rzuci ich również sporo, a na pewno więcej niż MVG.

Do tego Dima i jego większa ilość maxow w spotkaniu z Crissem. Rob gra lepiej, ale nadal jest nieregularny na tarczy oraz na kończących. Dima poza dwoma spotkaniami, gdzie zagrał średnio to gra fenomenalnie. Średnia koło 100 i spora ilość maxow. Poza spotkaniem z MVG na otwarcie gdzie rzucił jedno maxa to za każdym razem przynajmniej 4x180s co dla Crossa jest sufitem. Moim zdaniem dubelek pewny, wiec polecam!

Dima więcej maxow x Anderson więcej maxow
AKO: 2.25/Betclic


Jeżeli graliście wczoraj, gracie dzisiaj lub widzicie to zostawcie coś po sobie 👍 jeżeli macie jakieś pytania to piszcie, a na pewno postaram się odpowiedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 536

pavlinho

Użytkownik
Dołączył
06/2007
Posty
349
Nie czuję dzisiejszych meczów, wyczuwam, że będą jakieś jaja dlatego czekałem aż skończy się pierwsze i obejrze kawałek drugiego.

#1 Aspinall - Clayton @ checkout over 120.5 @ 1.84

Obaj w swojej topowej formie, wyczuwam dobry mecz, może być ciężko o przełamania a przy ich stylu rzucania cały czas w okolice T20 i zdobywanie często po 140 punktów wyczuwam tu dzisiaj jakiś wysoki checkout bo każdy będzie chciał wygrać a przy przełamaniu może być ciężko o odłamanie.

#2 Wright - Wade @ 1X @ 1.33 xDDD

Zdziwiłem się na plus formą Wade'a ale nie wróżę mu dzisiaj sukcesu, remis max (bo obawiam się chimeryczności Wrighta) bo drugi raz nie zagra na takiej średniej drugi dzień z rzędu plus utykał.

#3 MVG - Anderson @ Anderson over 3.5 180`s @ 1.84 było pare szans

MVG drugi raz nie zagra takiej padaki, Andersonowi natomiast siadają tu maxy regularnie oraz bardzo pasuje mu format turnieju i rozgrywanie go w jednym miejscu co przekłada się na jego w miarę spoko formę. Jak nie będzie dzbanił na dablach to może i wygra z MVG ale to już bet dla hardkorów chociaż zastanawiałem się nad słaniem singla na Andersona (były szanse)

Wszystko fortuna, gram tripla za 284.55 żeby zgarnąc tysiaczka
 
Ostatnia edycja:
P 536

pavlinho

Użytkownik
Dołączył
06/2007
Posty
349
Dzisiaj to tylko do grania według mnie over 7.5 180`s w okolicach 1.85 w zależności od bukmachera w meczu Anderson - VDB. VDB maszyna do maksów, Anderson wczoraj pierwszy raz się zaciął na maxach od pierwszego meczu z Claytonem i często brakowało mu jednej lotki ale dzisiaj przewiduje poprawę. Obaj są w czołówce rzucania maksów. Nie wiem co tu więcej pisać, statystyki każdy sobie może sprawdzić.
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 12,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dołączył
04/2015
Posty
1512
Miasto
Wielen/Poznan
Na dziś przygotowałem dość spokojnego trebelka, gdzie naprawdę mamy niskie kursy oraz potężnego singla. Zapraszam do sprawdzenia analizy.

MVG-De Sousa
Typ: De Sousa więcej 180’s - 1.25/betclic, De Sousa (+2.5) - 1.57/STS De Sousa win - 3.2/betclic


Moim zdaniem mecz dnia i jeden z najciekawszych spotkań do tej pory. Forma Holendra to spory znak zapytania, ponieważ mimo wygranej z Durrantem oraz remisu z Andersonem to zupełnie nie jestem przekonany jego grą. W obu spotkaniach podwójne poniżej 30%, a gra na tarczy mocno szarpana. Inaczej zupełnie prezentuje się forma Portugalczyka, który dla mnie osobiście jest sporym faworytem do tego żeby zagrać we finałowej czwórce. Z Wadem fenomenalny mecz z blisko 80% skutecznością na podwójnych, 5x180’s oraz AVG101. Z Durrantem troszeczkę gorzej, ale nadal pewnie 41%, 96 oraz 5 maxów. Przeciwko 180’s MVG gramy po raz kolejny i tutaj ten becik wydaję się pewniakiem. Do tego dochodzi gra w stronę De Sousy, bo dla mnie to spotkanie to typowe 50:50, więc takie faworyzowanie MVG w moim odczuciu jest sporym błędem buków. Jeżeli spojrzymy w H2H obu zawodników to dostrzeżemy 2 wygrane portugalskiego zawodnika w ostatnich 5 spotkaniach. Niby mało, ale to i tak chyba najlepszy wynik wśród wszystkich darterów występujących w PDC.


Wade-Clayton
Typ: Clayton więcej 180’s - 1.33/betclic


Bet skrojony idealnie do naszego trebla. Wade zagrał w tym tygodniu dwa fenomenalne spotkania, grając odpowiednio na AVG104 oraz 105, co przekłada się na najlepszy wynik w drugiej części PL. Nijak się to jednak przełożyło na 180’s, ponieważ rzucił ich on odpowiednio 1 oraz 2. Clayton wczoraj zaledwie jeden max jednak bardzo często ostatnia lotka uciekała mu z T20. Traktuje to jako wypadek przy pracy, ponieważ jego średnia w 7 meczach na ten moment wynosi 4x180’s na mecz co jest dużo lepszym wynikiem niż ten Wade.

Wright-Durrant
Typ: Wright - 1.3/betclic oraz Wright (-2.5) - 1.5/STS


Peter po bardzo słabych występach w Premier League ma dzisiaj obowiązek wygranej z Durrantem, ponieważ jego bezpośredni rywal do odpadnięcia po jutrzejszej rywalizacji – Rob Cross podejmie jutro… Durranta, czyli najsłabszego w stawce dartera. Glen rozegrał wczoraj swój najlepszy pojedynek w tegorocznym Premier League grając na średniej… 89. To pokazuje jak słaby poziom w tym momencie prezentuję obrońca tytułu. Wright mimo, że przegrał oba swoje spotkania w tym tygodniu to w obu zagrał na AVG98 co jest dużo lepszym wynikiem niż najlepszy wynik Glena. Moim zdaniem Wright wyga to spotkanie bardzo pewnie, więc opcja z delikatnym handicapem również wydaję się bardzo dobra.


De Sousa więcej 180s x Clayton więcej 180s x Wright
AKO: 2.16/betclic
De Sousa (+2.5) x Wright (-2.5)
AKO: 2.36/STS
De Sousa win - 3.2/betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20