>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Players Championship Finals 2023 (24 - 26 listopad)

Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
20231122_220729.jpg

PC Finals to turniej zwieńczający 'podłogówki', czyli 30 turniejów rozegranych na przestrzeni całego roku. Udział bierze 64 zawodników, zgodnie z Order of Merit tychże eventów. Pary są dobierane na zasadzie 1 vs 64, 2 vs 63 itd.

Tytułu broni Michael Van Gerwen

Format
First Round - Best of 11 legs
Second Round - Best of 11 legs
Third Round - Best of 19 legs
Quarter-Finals - Best of 19 legs
Semi-Finals - Best of 21 legs
Final - Best of 21 legs
 
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Z rozgrywek wycofał się Danny Noppert, w którego miejsce wskoczył Dylan Slevin.
W turnieju weźmie udział 2 reprezentantów Polski: Ratajski i Szagański. Dla tego drugiego jest to ostatnia deska ratunku, żeby utrzymać kartę (przejście 2 pierwszych rund znacząco by to ułatwiło).

Poniżej ściąga, czyli najlepsza 10 w kategorii: zarobki (Order of Merit), średnie, 180 i C/O +100.
20231122_221846.jpg
*Grafika pochodzi z profilu @PremiumDartData

To co mnie zdziwiło, to 2 miejsce Gildinga w C/O +100. Nie rozpatrywalem nigdy Gilding w kategorii Mistrza 3 lotkowych zamków.

Biorąc pod uwagę dyspozycję z ostatnich tygodni, to mozna liczyć na mocny występ ze strony: Price'a, Humphriesa, Andersona i Rocka. Mam też przeczucie, że Ross Smith w końcu odpali fajerwerki i pokusi się o niespodziankę w drugiej rundzie z nierównym w tym roku MVG.


Ostatnio krucho z czasem, ale postaram się dorzucić kilka propozycji. Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami - chętnie coś podbiorę :)
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Może ja zacznę. Choć od razu podkreślam, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, podchodzę do tego bardziej hobbistycznie, więc ostrożnie ze stawkami.

Obecnie w grze mam 3 kupony. Standardowo - taśma na większość spotkań pierwszego dnia za drobne, dalej kupon na pierwszą sesję oraz główny kupon za grubszą stawkę. Tutaj przedstawię mecze z głównego kuponu 🤗


🎯 Ross Smith - Scott Williams ✅
Ross Smith
1,42

Superbet

Wydaje się, że Ross w końcu odpali. Na ostatnim Players Championship 30 wykręcał naprawdę wysokie średnie (ponad 100 pkt). Anglik potrafi też w 180-tki i jak ma gobry dzień to rzuca je seryjnie. Rywal może i niewygodny i niebezpieczny, ale liczę, że Ross zagra na dobrym poziomie i nie da dojść do głosu Williamsowi.

Van Veen (1,22)✅ + Rock (1,28)✅ + Clayton (1,28)✅ + Anderson (1,22)✅ + Chisnall (1,20) ✅

AKO: 4,15 ✅

Superbet

Nie będę opisywał każdego meczu bo to bez sensu. Czyści faworyci, kontra rywale w słabej lub przeciętnej formie. Anderson i Rock bardzo dobrze pokazali się na Grand Slam i zaszli całkiem daleko. Clayton i Chisnall skończyli rywalizację na tej imprezie na fazie grupowej, jednak ich rywale ostatnio prezentują się mizernie. Najbardziej mnie niepokoi Van Veen, bo mimo iż także rzucał na Grand Slamie to szło mu słabo i wszystkie mecze przegrał, jednak liczę na przełamanie bo rywal naprawdę do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Gilding vs Lennon
Najwyższy checkout w meczu ponad 100.5 @1,75
Patrz: post wyżej 👆 i tabelkę ze wszystkich podłogówek. Ale również Lennon może tutaj dorzucić zamek +100, bo w ostatnich 30 meczach ta sztuka udała mu się 14 razy.

Heta vs Van Dongen
Van Dongen ponad 1,5 '180 @1,57 2 rzucony w ostatnim legu :cool:
Amerykanin gościł w tym roku na kilku eventach z cyklu European Tour i pokazał się z dobrej strony (np. Wygrana z Noppertem 6:2 na średniej +100). Trudne losowanie, ale myślę, że Jules powalczy i to nie będzie jednostronne spotkanie. 2 maxy są w zasięgu

Rock vs R.J Rodriguez
Rock -1,5 @1,45 ledwo. Rock chyba myślał, że samo się wygra, bo był mocno rozkojarzony

Typ dobrany, żeby ominąć podatek.
Rock pokazał się z dobrej strony w meczu z Wadem i tylko mam nadzieję, że te zmarnowane lotki na mecz nie śnią mu się po nocach i chłopak będzie dalej ciężko pracował, bo ma zadatki na TOP4. Poza tym Rodriguez w tym roku prezentuje się kiepsko (sklasyfikowany na pozycji 60)

AKO @3,98 (Totalbet)
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Szybki trebelek ode mnie, bo wykorzystuję bonusik 100% od wpłaty z forBET. 3 mecze z sesji popołudniowej.

Radek Szagański-Ian White
Typ: Radek Szagański powyżej 0.5 180s - 1.52/forbet


Nie przeglądałem dokładnie oferty, ale czy ktoś inny ma tak niską linię? Radek jakąś maszyną do maxów nie jest, ale swoje potrafi rzucić. Jedyny mecz w TV z tego sezonu to 2-6 z Noppertem w Warszawie i tam także jeden maxik. Powinniśmy dostać około 9 legów, więc będzie sporo szans na minimum jedną 180s, a kurs ewidentnie warty gry.

Pietreczko-Kist
Typ: Pietreczko - 1.53/forbet


Młody Niemiec ma za sobą fantastyczny sezon w ET, a także nieudany występ na Grand Slamie. Uważam jednak, że jest poziom wyżej niż jego przeciwnik, a kurs jest mimo wszystko wysoki. Pikachu potrafi grać w formacie Bo11, więc na moje jest sporym faworytem, którego warto dziś zagrać. Widzieliśmy jego złość w meczu z ASP podczas 3 kolejki GS. Dziś zaczynamy nowy turniej i dla niego wygranie 1 rundy to obowiązek.

Heta-Van Dongen
Typ: Heta - 1.49/forbet


Heta umie w PC i ET. Jego format, mega duża solidność na dablu i generalnie zawodnik, który trafił do mojej grupy Mensurowo-Wade'owej tj.wygram ze słabszym, przegram z lepszym 1.5 jest i na tym buduje. Mensur kiedyś mi tak zarobił sporo pieniędzy, bo dzięki swojej regularności był po prostu przewidywalny. Podobnie było z Wadem, który to co musiał to wygrał, to co musiał przegrać to przegrał. Solidny kurs, Amerykanin miał momenty, ale tutaj będzie brakować.

AKO: 3.47/forbet


Od wariatów dla wariatów, wszystko lepsze w wykonaniu Radka. White to już nie ten sam zawodnik, może siąść, nigdy nie był maszynom do maxów, więc jakieś 6-4, 2-1, 100-86 mnie zupełnie nie zdziwi, a kurs ogromny.

Szagański - King of the Otche - 12.5/betfan szkoda, wielka szkoda, bo tutaj tak naprawdę brakowało tylko maxa..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +426
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Niestety Smith chyba nie jednemu położył, szkoda bo popołudniowa sesja sami faworyci, wieczorna już trochę gorzej no i niestety Krzysztof...
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Wczoraj dobry dzień. Udało się zrobić 600 PLN zysku na samym darcie, więc dzisiaj spróbujemy pójść za ciosem. Podobnie jak w dniu wczorajszym podam swój kupon główny jedynie 👍

🎯 Heta - Doets ✅
Heta
1,30


Autralijczyk wczoraj pewnie ograł Van Dongena aż 6:1 chociaż spodziewałem się trudniejszej przeprawy. Damon rzucał na może i nie najwyższej średniej po 90,73 jednak wystarczyło to do pewnego zwycięstwa. Doets natomiast po emocjonującym meczu ograł Portugalczyka De Souse 6:5. Choć to bardziej De Sousa przegrał ten mecz niż Holender go wygrał. Jego średnia 84,55 mizerna i sugeruje, że jak dzisiaj się nie poprawi to Heta go zje.

🎯 Campbell - Vandenbogaerde
Vandenbogaerde + 2,5 lega ✅
1,29


Wczoraj grałem w kierunku Belga i dzisiaj znów idę w Jego stronę. Bezpieczny typ + 2,5 lega. Wystarczy, że ogarnie 4 legi i jest na plus. Mecz taki 50 na 50, to samo sugerują kursy. Wczoraj jednak bardziej podobał mi się Mario, który średniej 93,53 wygrywając 6:1 odprawił swojego rodaka De Deckera. Dziś rywalem Kanadyjczyk Campbell, który w wczoraj po długim boju ograł 6:5 Irlandczyka Slevina. Kanadyjczyk zagrał na średniej 88,56 i dziś w moim odczuciu faworytem nie jest.

🎯 Kuivenhoven - Dolan
Kuivenhoven + 2,5 lega ✅
1,32


Holender wczoraj gładko ograł Naszego Ratajskiego, choć trzeba przyznać, że Maik rzucał naprawdę dobrze. Średnia 93,32 + 4 maxy zrobiły robotę. Dziś gra z Dolanem, który jest bardzo chimeryczny i wierzę, że 4 legi zrobi gładko.

🎯 Humpries (1,18) ✅ + Price (1,15)❌ + Wade (1,32) ✅ + Chisnall +2,5 lega (1,32) ✅

Nie mam zbytnio czasu tutaj pisać analiz, ale sami faworyci. Humpries i Price to na lajcie biorą swoje mecze, kursy małe, do podbicia AKO. Wade też powinien ograć Lennona, wczoraj skończył na średniej powyżej 100. Zostają 4 legi Chisnalla z Dobeyem. Normalnie bym tego nie grał, ale Dobey jest w średniej dyspozycji i Chizzy powinien to ogarnąć.

AKO: 4,86
STS

Edit: No i kupon zwalił Price, po kursie 1,15 którego dołożyłem do podbicia AKO 😂
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Kuivenhoven vs Dolan
Kuivenhoven więcej 180-tek @1,77 na Unibet gram też DNB po kursie @1,40
Typ bardziej przeciwko Dolanowi, który z pewnością nie jest maszynką do maxów. Wczoraj 0. Na Grand Slam w każdym meczu grupowym po 1 sztuce. Oczywiście zdarzają mu się spotkania gdzie rzuci 3-5 maxów, ale jest to rzadkością. Średnia sezonowa <0,20 maxów / leg.
Z drugiej strony Kuivenhoven też nie jest wybitny w tym elemencie gry, ale trafia maxy z większą częstotliwością. Wczoraj z Ratajem wpadły aż 4. Liczę, że dzisiaj dorzuci minimum 2-3. Opcja z podpórką na Unibet: zwrot w przypadku remisu.

Searle vs Pietreczko
Searle wygra @1,61 (unibet) trzeba oddać Pietreczko, że zagrał świetny mecz, ale to nie wystarczyło na wyśmienitego dziś Searle'a.
Ryan notuje niezły sezon i niejednokrotnie napsuł krwi faworytom. W formacie do 6 wygranych legów jest mocny i swoją solidnością powinien wypunktować Niemca, który co raz częściej myli się na dystansie i kiepsko radzi sobie na dużej scenie, co doskonale pokazał mecz z Greaves. Pietreczko był na ustach wszystkich jak wygrywał ET i rzucił 8/8 w finale z Wrightem, czy wygrał po disajderze z MVG. Jednak mam wrażenie że Pikachu ma już pik formy za sobą i tamta dyspozycja juz przeminęła. Jedno co trzeba mu oddać: jest bardzo groźny przy wysokich zejściach. Nierzadko kończąc je na czerwonym środku. Jednak obstawiam, że Ryan odstawi go na dystansie i jak tylko TOP będzie funkcjonował, to ugra ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Tak jak pisałem wyżej Price zwalił mój kupon z tej pierwszej sesji dzisiaj. Może mnie to oduczy grania kursów po 1,15. Trudno. Próbujemy jednak coś powalczyć z meczami w 1/8 💪


🎯 Bunting (1,42) ✅ + Chisnall (1,42) ❌

Zaczynam od czystych wygranych Anglików. Bunting w poprzedniej rundzie rozniósł Van Veena, wygrywając aż 6:1. Kończąc mecz na średniej 105,66 z 60% skutecznością na doublach. Stephen jest w formie. Huybrechts co prawda odprawił z kwitkiem Price 6:1, jednak Walijczyk zagrał tragicznie. Średnia 85,92 i zaledwie 7,69% na zamknięciach (na 13 prób tylko raz udało mu się skończyć lega!)
Chisnall z Dobeyem na kosmicznej średniej 109,88 i aż 7 maxów! Wow! Chizzy jest w mega formie i mimo, że Dobey też zagrał bardzo dobrze, bo aż 103,43 średnia to musiał uznać wyższość rywala. Woodhouse niespodziewanie ograł Crossa, jednak tutaj poprzeczka idzie dużo wyżej. Ponadto Robert od początku tego turnieju widać było, że nie jest w formie. Już z Menziesem miał problemy. Luke gra solidnie, jednak to może być za mało na Dave'a.

🎯 Clemens - Zonneveld
Over 7,5 180-tek (1,50) ❌ + Searle over 3,5 180-tek (1,40) ✅


Dorzucam bety w kierunku maxów. Clemens i Zonneveld w poprzednich meczach sporo ich rzucali. Clemens (4+3), Zonneveld (5+4). Tutaj mamy dłuższy format bo gramy do 10 wygranych legów, a mecz zapowiada się na wyrównany, więc jeśli utrzymają formę to powinno wejść gładko.
Ryan Searle jest tutaj w mega formie. Z Pietreczko zagrał na średniej 106,62 i rzucił 7 maxów! Tutaj trafia na Humpriesa, który jest na fali po wygranej w Grand Slamie. Wszyscy skreślają Ryana, ja jednak liczę że powalczy. Idę w Jego maxy, bo mecz trochę potrwa, a 4 180-tki Ryana powinny wpaść gładko.

🎯 Van Den Bergh - Wade
Over 15,5 lega (1,35) ✅


Na koniec dorzucam over legowy w meczu Belga z Anglikiem. Van Den Bergh dość niespodziewanie wyrzucił Andersona wygrywając 6:5, choć było widać, że Szkot nie jest w najlepszej dyspozycji. Średnia 93,68 czyli solidnie.
Z drugiej strony Wade. Również niebezpieczny. W poprzedniej rundzie wyeliminowany O'Connor i to dość gładko bo 6:2. Średnia 92,05 czyli podobna co Dmitri. To chyba najbardziej wyrównane starcie ze wszystkich w 1/8. Wierzę, że szybko się to nie skończy i Panowie trochę pograją. Over 15,5 nie jest jakiś wygórowany.

AKO: 5,72
STS
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Gram za drobne Searle'a @3,85 (STS)
Oczywiście Humphries jest w mega gazie i wygranie Grand Prix i Grand Slam to nie przypadek. Niemniej każda passa się kiedyś kończy. Panowie grali ze sobą w tamtym tygodniu na takim samym dystansie i mecz był na żyletki. Kurs 3,85 sporo przesadzony i żal nie spróbować za drobne.
Over 16,5 lega za @2,15 również brzmi atrakcyjnie.

Dodatkowo na STS:
Wade powyżej 2,5 maxa @1,65 2
Obaj zawodnicy przeplatają genialne legi z gorszymi, więc wątpię, żeby ktokolwiek zdominował rywala. Powinniśmy dostać te 16-18 legów, więc 3 maxy to nie jest wygórowana ilość - zwłaszcza przy tym kursie (na Unibet płacą 1,50)

Najwyższy C/O w meczu: Wade @1,80 144:140 😔
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Woodhouse vs Clemens:
Liczba zdobytych 180: Ponad 8.5 @1,72
Clemens dobrze rzuca maxy w Minehead. W 3 meczach uzbierał ich 12 (w 29 legach, co daje świetną średnią ~0,41 / leg). Nawet jak obniży loty i będzie rzucał ze swoją średnia sezonową, to można liczyć na 4-5 maxów z jego strony.
Woodhouse również 12 maxów, ale zagrał dużo więcej legów: 37. Daje to wynik 0,325 / leg. Sądzę, że przy dystansie >15-16 legów również powinien dorzucić min. 4-5 maxów.

Bunting vs Van Gerwen
MVG wygra @1,40 😬
Bunting ma bilans z MVG: 3 do 19. To będzie dla niego ciężka przeprawa. Holender w piątek wykręcił rekord turnieju rzucając na średniej 118,52. Wczoraj nie musiał wdrapywać się na wyżyny, więc dzisiaj można liczyć na powiew świeżości z jego strony. Z drugiej strony Bunting jest obecnie w dobrej dyspozycji. Wczoraj trochę pomyłek na podwójnych, ale w większości były to świetne lotki, które chybił o drut. Myślę, że Bunting powalczy, ale finalnie MVG powinien być górą - tym bardziej, że to jego turniej.

Wade vs Humphries
Humphries wygra i rzuci więcej 180 @1,47
Powtórka z Grand Slamu. Wtedy Wade przez pierwsze 20 legów wysoko zawiesił poprzeczkę i dotrzymywał kroku rywalowi. Jednak Humphries jest niezwykle regularny. Z Searlem było dużo przełamań i zwrotów akcji, ale Luke kolejny raz pokazał klasę. Wade moim zdaniem jest obecnie niżej niż Searle, więc Humphries powinien się zameldować w półfinale. Liczę na jego stracie z MVG w finale. Kurs podbijam maxami - oby tylko Wade nie odpalił ;p

AKO @3,54 (unibet)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2895
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Ależ to był piękny finał.
9 lotka, wysokie zejścia, obaj średnie +100, comeback z 9:5. Przy takich meczach przypomina mi się dlaczego oglądam ten sport :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1156
Do góry Bottom