>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

PDC Nordic Darta Masters 2023 (20.01.2023 - 21.01.2023)

Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Cześć,

Zakładam temat, bo ostatnio kilka osób pisało typy dotyczące zawodów w Bahrajnie. Może teraz w dedykowanym temacie będzie więcej ciekawych typów - zapraszam

Drabinka
20230117_143418.jpg

Tytułu broni Dimitri Van Den Bergh

Kursy z Unibet na zwycięstwo
Screenshot_20230117_150118_Chrome.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +601
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Kursy z Unibet

Dimitri van den Bergh (@1,27) vs Madars Razma (@3,65)

Kurs na Belga niestety bardzo niski. Spodziewałem się czegoś w granicach +1,40, więc dorzucam 180’:
Dimi wygra i rzuci więcej maxów @1.61

O maxy się nie boję, bo Belg się odblokował w tym aspekcie – chyba w końcu współpraca z Target przynosi efekt. Poza tym Razma preferuje dół tarczy i często zaczyna od 19

Natomiast nie sądzę, żeby był to spacerek, więc 1.27 mnie trochę dziwi. Łotysz ma za sobą najlepszy rok w karierze. Jest już obyty ze sceną (np. ćwierćfinał Grand Prix) i na pewno będzie się chciał pokazać „na swoim podwórku”

Obaj powinni zagrać +90, więc jak będzie większa oferta u naszych buków, to może się pokuszę o:

Over 8,5 legów / handi +2,5handi w stronę Razmy – zobaczymy jak wystawią kursy.
Tym bardziej, że DvdB pokazał ostatnio dużą nieskuteczność na podwójnych, więc Razma powinien mieć swoje szanse - nawet jak gra na dystansie będzie szwankować

Michael Smith vs Darius Labanauskas

Darius to najsolidniejszy gracz „lokalsów”, ale niestety nie trafił z losowaniem.
Niemniej pamiętam, że z Rossem Smithem na MŚ zagrał przyzwoite spotkanie i skończył mecz ze skutecznością 70% na podwójnych (7/10)
Natomiast w pierwszej rundzie pokonał O’Shea wracając ze stanu 2:0.
Jednym słowem doświadczony gracz, który potrafi pokazać dobrego darta z czołówką.

Czy stać go na urwanie 3 legów Mistrzowi Świata? Mówię sprawdzam.

‘Bully Boy’ pokazuje wszystkie swoje atuty na dłuższym dystansie i zanim ustawi celownik, to potrafi minąć trochę czasu, więc spróbuję bo kurs ładny

Over 8,5 legów - @2,00 / żenujący występ Dariusa. Smith zaprezentował bardzo przeciętny poziom, więc te 3-4 legi były w zasięgu. Szkoda

Michael van Gerwen vs Andreas Harrysson

MVG -4,5 - @1,96 / Mvg tragiczny na podwójnych i jakiś dziwnie poddenerwowany, nienaturalny wręcz..

Ten handicap pozwala Holendrowi na stratę jednego lega, więc margines błędu dość mały, ale myślę, że MVG będzie podrażniony i nakręcony po porażce w finale MŚ.
Liczę, że wyjdzie w pełni zmotywowany i skoncentrowany – tym bardziej, że pierwsza okazja do odwetu może przyjść już w sobotę 21.01 (potencjalny półfinał ze Smithem).

6:0 po kursie @4
 
Ostatnia edycja:
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Chcę się z Wami podzielić pewną sytuacją która mi się przydarzyła przeglądając ofertę pewnego bukmachera na właśnie wydarzenie Nordic Darta Masters 2023. Mianowicie szukałem jednego spotkania do swojego kuponu i pomyślałem, że zajrzę do działu darta. Wbiłem na mecz MVG - Andreas Harrysson. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem kursy na DW. Były to mianowicie tylko kursy na wygraną MVG, nie można było postawić wygranej Szweda. A teraz uwaga:

6:0 - 301,00
6:1 - 101,00
6:2 - 41,00
6:3 - 41,00
6:4 - 34,00
6:5 - 29,00

Przetarłem oczy ze zdziwienia i poszedłem sprawdzić jak wyglądają kursy na Superbet. Tam niestety nie można było stawiać spotkania MVG, jedynie czystą Jego wygraną. To wbiłem na mecz Price. Tam wszystko w normie. Czyli DW 6:0 - około 4,75.

Wróciłem do tamtego bukmachera sprawdzić inne mecze i tam w każdym meczu podobna sytuacja. Na 6:0 Price było 301,00.

No to myślę sobie. Wpłacę 60 PLN. I obstawie każdy wynik meczu MVG po 10 PLN. W najgorszym wypadku, czyli tam przy 6:5 zgarnę jakieś 250 zł, a w najlepszym przypadku będzie to około 2,6 tys!

Jednak zacząłem się zastanawiać. A może to są dokładne wyniki na wygraną Szweda? Może coś źle zobaczyłem? Te moje niezdecydowanie trwało kilka minut. W końcu postanowiłem postawić. I w momencie gdy kliknąłem pierwszy DW, czyli ten na 6:0 kursy zaczęły się zmieniać i spadły do wartości jakie powinny być od początku. Byłem mocno zawiedziony, że nie zdążyłem.

Jak myślicie? Miałem pecha, że nie zrobiłem tego 2-3 minuty wcześniej? Czy przed postawieniem bukmacher to kontroluje. Czy jak zdołałbym to postawić to mogliby mi anulować zakłady mówiąc, że był błąd w ofercie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +596
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Chcę się z Wami podzielić pewną sytuacją która mi się przydarzyła przeglądając ofertę pewnego bukmachera na właśnie wydarzenie Nordic Darta Masters 2023. Mianowicie szukałem jednego spotkania do swojego kuponu i pomyślałem, że zajrzę do działu darta. Wbiłem na mecz MVG - Andreas Harrysson. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem kursy na DW. Były to mianowicie tylko kursy na wygraną MVG, nie można było postawić wygranej Szweda. A teraz uwaga:

6:0 - 301,00
6:1 - 101,00
6:2 - 41,00
6:3 - 41,00
6:4 - 34,00
6:5 - 29,00

Przetarłem oczy ze zdziwienia i poszedłem sprawdzić jak wyglądają kursy na Superbet. Tam niestety nie można było stawiać spotkania MVG, jedynie czystą Jego wygraną. To wbiłem na mecz Price. Tam wszystko w normie. Czyli DW 6:0 - około 4,75.

Wróciłem do tamtego bukmachera sprawdzić inne mecze i tam w każdym meczu podobna sytuacja. Na 6:0 Price było 301,00.

No to myślę sobie. Wpłacę 60 PLN. I obstawie każdy wynik meczu MVG po 10 PLN. W najgorszym wypadku, czyli tam przy 6:5 zgarnę jakieś 250 zł, a w najlepszym przypadku będzie to około 2,6 tys!

Jednak zacząłem się zastanawiać. A może to są dokładne wyniki na wygraną Szweda? Może coś źle zobaczyłem? Te moje niezdecydowanie trwało kilka minut. W końcu postanowiłem postawić. I w momencie gdy kliknąłem pierwszy DW, czyli ten na 6:0 kursy zaczęły się zmieniać i spadły do wartości jakie powinny być od początku. Byłem mocno zawiedziony, że nie zdążyłem.

Jak myślicie? Miałem pecha, że nie zrobiłem tego 2-3 minuty wcześniej? Czy przed postawieniem bukmacher to kontroluje. Czy jak zdołałbym to postawić to mogliby mi anulować zakłady mówiąc, że był błąd w ofercie?
Na 100% miałbyś zwrot stawki. Pewnie przed Tobą już było kilku takich, którzy zagrali identycznie i buk się zorientował. Zmienili kursy, a im zwrócili siano.
Z ciekawości, który to Bukmacher?
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Na 100% miałbyś zwrot stawki. Pewnie przed Tobą już było kilku takich, którzy zagrali identycznie i buk się zorientował. Zmienili kursy, a im zwrócili siano.
Z ciekawości, który to Bukmacher?
Go+bet.

W sumie dobrze, że tak mówisz, bo już zacząłem mieć do siebie żal, że być może nie skorzystałem z takiej okazji.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Van den Bergh - Razma ❌ 6:2
Over 8,5
1,51
20.01.23 20:15

Go+bet

Edit: kluczowy moment. Leg 8. Zaczyna Razma. Wynik w pewnym momencie 147:130. I wtedy Łotysz rzuca zawrotne 25 pkt. Co winduje wynik do 122:130. W takim momencie taka pomyłka...

Dimitri mnie nie przekonuje. Jakoś nie mam zaufania do tego gracza. Dzisiaj los skojarzył go z Razmą, czyli chyba najlepszym z lokalnych graczy. Łotysz to solidny zawodnik. Fajnie pokazał się na MŚ, gdzie najpierw ograł Hindusa Jiwę 3:1, by później przegrać po wyrównanym meczu z Garym Andersonem 1:3. Warto dodać, że każdy set był bardzo wyrównany i kończył się w 5 legach (3:2). Idę dzisiaj po over 8,5 lega, czyli liczę, że Razma ugra te 3 legi. Bo oczywiście, przyjmuję, że Belg wygra ten mecz bo jednak jest faworytem. W ostatnim turnieju w Bahrain Masters męczył się z nikomu nie znanym Abi-Abi z Filipin wygrywając ledwo 6:5. Dzisiaj stawiam na wyrównane spotkanie i nie powinno się ono zakończyć wygraną jednego z nich zdecydowaną różnicą.
 
Ostatnia edycja:
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Van Gerwen - Harrysson ❌ 6:3
Van Gerwen - 3,5
1,35
20.01.23 23:00

Go+bet

MVG wraca do gry po przegranym Finale MŚ z Michaelem Smithem. Holender na pewno jest mocno podrażniony tą porażką i będzie jak najszybciej chciał coś wygrać. Nordic Masters na pewno będzie dla Niego łakomym kąskiem. Pamiętamy jak Holendrem rzucał na MŚ. W każdym meczu średnia ponad 100 pkt i deklasowanie rywali w kolejnych rundach. Dzisiaj mierzy się ze Szwedem Harryssonem. Szczerze to nie wiem o nim za wiele. Grywa na podłogówkach z różnym skutkiem. Na pewno nie jest to gracz, który może tutaj zagrozić "Shrekowi". Wiemy jaki jest Van Gerwen. Jeśli podejdzie skoncentrowany, a wierzę, że tak będzie to zje rywala. Nie będzie taryfy ulgowej. Ja gram bezpiecznie handi -3,5. Zakładam, że Szwed może ugrać te 2 legi, ale nie więcej. Osobiście nie wyobrażam sobie, że mecz pójdzie dalej.
 
Ostatnia edycja:
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Smith M. - Labanauskas ❌ 6:0
Over 7,5
1,44
20.01.23 22:00

Go+bet

Mistrz Świata Michael Smith nie przestaje wygrywać. Po zdobyciu tytułu Anglik wygrał Bahrain Darts Masters. Obecnie Smith ma serię 10 wygranych spotkań z rzędu. Dziś mierzy się z Litwinem Labanauskasem. Darius obok Razmy to najlepszy darter z grupy tych lokalnych, którzy grają w tym turnieju. Mogliśmy oglądać go na Mistrzostwach Świata, gdzie po wygraniu z O'Shea 3:2 uległ Rossowi Smithowi 1:3. Litwin zagrał tam nieźle. Rzucał na średniej 94 pkt na doublach 67%. Właściwie wszystkie sety były wyrównane oprócz drugiego w którym Ross ogarnął to 3:0. Dzisiaj idę w over 7,5 lega, czyli stawiam że Darius ugra tutaj 2 legi. No właśnie. Tylko albo aż 2 legi. Uważam, że spokojnie jest w stanie to zrobić. Wiadomo. Michael to maszyna. Gra koncertowo. Jednak czy będzie aż tak zmotywowany żeby zmieść Litwina ze sceny wygrywając 6:0 lub 6:1? Wątpię. Tak jak mówię. Darius to doświadczony gracz touru, melduje się na większości większych imprez darterskich i sądzę, że dzisiaj 2 legi dla Niego do zrobienia to jest możliwa rzecz. Dużo też jak wspominałem zależy od Smitha. Liczę po cichu, że każda seria musi się kiedyś skończyć i gorsza forma też musi się kiedyś pojawić. Nie mówię, że dzisiaj to nastąpi, ale te 2 legi Dariusa jak najbardziej do gry.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
🎯 Van Gerwen - Harrysson
Van Gerwen - 3,5
1,35
20.01.23 23:00
Go+bet


MVG wraca do gry po przegranym Finale MŚ z Michaelem Smithem. Holender na pewno jest mocno podrażniony tą porażką i będzie jak najszybciej chciał coś wygrać. Nordic Masters na pewno będzie dla Niego łakomym kąskiem. Pamiętamy jak Holendrem rzucał na MŚ. W każdym meczu średnia ponad 100 pkt i deklasowanie rywali w kolejnych rundach. Dzisiaj mierzy się ze Szwedem Harryssonem. Szczerze to nie wiem o nim za wiele. Grywa na podłogówkach z różnym skutkiem. Na pewno nie jest to gracz, który może tutaj zagrozić "Shrekowi". Wiemy jaki jest Van Gerwen. Jeśli podejdzie skoncentrowany, a wierzę, że tak będzie to zje rywala. Nie będzie taryfy ulgowej. Ja gram bezpiecznie handi -3,5. Zakładam, że Szwed może ugrać te 2 legi, ale nie więcej. Osobiście nie wyobrażam sobie, że mecz pójdzie dalej.
To samo masz w Betfanie czy Totalbecie po kursie @1,97 :)
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Chcę się z Wami podzielić pewną sytuacją która mi się przydarzyła przeglądając ofertę pewnego bukmachera na właśnie wydarzenie Nordic Darta Masters 2023. Mianowicie szukałem jednego spotkania do swojego kuponu i pomyślałem, że zajrzę do działu darta. Wbiłem na mecz MVG - Andreas Harrysson. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem kursy na DW. Były to mianowicie tylko kursy na wygraną MVG, nie można było postawić wygranej Szweda. A teraz uwaga:

6:0 - 301,00
6:1 - 101,00
6:2 - 41,00
6:3 - 41,00
6:4 - 34,00
6:5 - 29,00

Przetarłem oczy ze zdziwienia i poszedłem sprawdzić jak wyglądają kursy na Superbet. Tam niestety nie można było stawiać spotkania MVG, jedynie czystą Jego wygraną. To wbiłem na mecz Price. Tam wszystko w normie. Czyli DW 6:0 - około 4,75.

Wróciłem do tamtego bukmachera sprawdzić inne mecze i tam w każdym meczu podobna sytuacja. Na 6:0 Price było 301,00.

No to myślę sobie. Wpłacę 60 PLN. I obstawie każdy wynik meczu MVG po 10 PLN. W najgorszym wypadku, czyli tam przy 6:5 zgarnę jakieś 250 zł, a w najlepszym przypadku będzie to około 2,6 tys!

Jednak zacząłem się zastanawiać. A może to są dokładne wyniki na wygraną Szweda? Może coś źle zobaczyłem? Te moje niezdecydowanie trwało kilka minut. W końcu postanowiłem postawić. I w momencie gdy kliknąłem pierwszy DW, czyli ten na 6:0 kursy zaczęły się zmieniać i spadły do wartości jakie powinny być od początku. Byłem mocno zawiedziony, że nie zdążyłem.

Jak myślicie? Miałem pecha, że nie zrobiłem tego 2-3 minuty wcześniej? Czy przed postawieniem bukmacher to kontroluje. Czy jak zdołałbym to postawić to mogliby mi anulować zakłady mówiąc, że był błąd w ofercie?
Dla zainteresowanych kontynuacja tematu. Dzisiaj w okolicach godziny 16-17 znów wszedłem na Go+bet w dział dart a poszukiwaniu typów na dzisiejszy dzień. Jakie było moje zdziwienie gdy podobnie jak wczoraj zobaczyłem wysokie kursy na DW. Przykładowo na 6:0 Price z Rune było 351.00! Pomyślałem sobie: "muszę spróbować"! Udało mi się obstawić wszystkie DW w meczu Price. Co ciekawe na ten zakład 6:0 z kursem 351,00 system pozwolił postawić tylko 2 zł. Na pozostałe wyniki stawiałem różnie od 5 zł do 10 zł. W zależności na ile postawił system. Dodatkowo udało mi się zagrać też 4 dokładne wyniki MVG. Od 6:0 do 6:3. Kursy podobnie wysokie jak w przypadku meczu Price.
Więc co? Zakłady przyjęte to czekamy. Pierwszy mecz grał Price. Wynik 6:0! Czyli też z najwyższym kursem. Mecz się zakończył, poczekałem 30-40 minut, ale ciągle wisi jako nierozliczone. No to wbijam na czat obsługi klienta. Rozmowa z konsultantem dlaczego tak długo mi rozliczają kupon, ten poprosił o numer kuponu, chwilka na sprawdzenie i nagle odpisuje: "przekazałem do działu rozliczeń". Minęło jakieś 10 minut (co jakiś czas odświeżam stronę) i nagle patrzę a na moim saldzie pojawia się to około 600 PLN wygranej za ten kupon! Oczom niedowierzałem, ale mówię: "kurde, rozliczyli mi to!"
No to zaraz szybko wchodzę na wypłaty. Dosłownie momentalnie to zrobiłem. Wpisuję kwotę (1300 zł - bo miałem też tam swoje pieniążki z depozytu). Zlecam wypłatę całości i nagle jakiś błąd. Komunikat w języku angielskim, w stylu, że "zlecenie klienta nie powiodło się". Myślę sobie. Dobra. Może za duża kwota? Wpisałem 1000 PLN. To samo. Wpisałem 500 PLN. Identyczna odpowiedź. Wbijam więc na czat z konsultantem. Opisuje mu sytuację (warto dodać, że to ten sam konsultant co wcześniej). Po chwili odpisuje mi, że wygląda to na jakiś błąd IT i zgłasza im ta sprawę. Powinni się do mnie odezwać mailowo jeszcze tego wieczoru. Mija jednak kilka minut po tej wiadomości, a saldo na moim koncie uszczupliło się o te 600 PLN za wygrany 6:0 mecz Price. Ponownie wbijam na czat. Pytam o co chodzi. Najpierw rozliczone na plus, a teraz wszystkie zakłady jako zwrot? Gość sprawdza. Ciągle ten sam konsultant. Po chwili odpisuje, że to był błędny kurs zakładu i według regulaminu mogą zrobić zwrot. Proszę gościa o regulamin w którym jest to opisane. Wysyła mi screen regulaminu. Czytam i rzeczywiście jest tam nadziobane, według ich regulaminu, że mogą to zrobić. Dla mnie trochę absurdalne, bo za błędy się płaci i to czasami słono oraz, że to nie jest moja wina, że to akurat mi się trafiło złapać takie kursy. Oczywiście dalszą dyskusja nie miała sensu. Konsultant powiedział, że w ramach rekompensaty przyznaje mi freebet 20 PLN. Odpisałem mu, że może sobie ten freebet wsadzić w buty, może będzie wyższy. Pożegnałem się grzecznie, wypłaciłem swoje pieniążki i tyle mnie widzieli.

A Wy co sądzicie o całej sytuacji?
 
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Dzisiaj gram:
Smith więcej maxów @1.67
Price największy checkout @1.75
Cross najwięcej maxów @1.85
MVG -1.5 @1.60

Kursy z Unibet. Jak później będę miał chwilę, to dopiszę parę zdań.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Siara_89 Siara_89 ja to samo pograłem w betzerku bo też błędnie wystawili kursy. Na przykład 6:0 na Shreka po kursie 301. Porobili zwroty i nie mam pretensji bo od początku wiedziałem że to ich błąd który próbuję wykorzystać.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Krótko

Walijczycy poniżej 10,5 maksa
Smith win

@2.92

Price nie jest w najwyższej formie, a tylko wtedy maksy u niego są w miarę regularne. Clayton wiadomo - Mr 140

Smith od kilkunastu spotkań niepokonany. Wright już swoje lata ma, dzisiaj 19 legow na koncie i to również powinno mieć znaczenie
 
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Smith złapany za @4.4 przy stanie 1:5. /wyciągnął na 5:5 na przerwę, żeby potem dostać wszystko w czapkę i na ostatnią przerwę mamy 6:9, ciężary
Moze coś się uda odrobić, bo typowanie tragiczne z mojej strony..
Niezależnie od tego kto awansuje, to myślę, że Price dziś to bierze
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom