>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2016 - (12-20.11.2016)

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Whitlock - Smith
Typ: Whitlock - 1.4/unibet
⛔ Przecież to jest chore..
Wczoraj podobną sytuację miał White i zepsuł to w bardzo niewiarygodny sposób. Tutaj sprawa powinna wyglądać troszeczkę inaczej, bo Whitlock w ostatnim czasie notuje zwyżkę formy, a &quot;Diamentowy&quot; mało grał i na tym turnieju średnio rzucał. W meczu z Wrightem zagrał totalne ***** rzucając na średniej 88. Pierwsze spotkanie z Evettsem miał dość dobre i wygrał gładko tracąc przy tym jednego lega. Dzisiaj ma bezpośredni pojedynek ze Smithem o wyjście z grupy. Ten do tej pory gra słabo, bo mimo wygranej z Evettsem nie przekroczył on średniej 90. Czarodziej grający na swoim optymalnym poziomie (AVG 93+) bez większego problemu powinien pokonać swojego przeciwnika z BDO.

Suljovic - Barney
Typ: Suljovic over 89.5 C/O - 1.8/unibet
✅ D14 ????
https://forum.bukmacherskie.com/f425/pdc-grand-slam-of-darts-2016-12-20-11-2016-a-139670.html#post6186786
W tym poście grałem już zamek Mensura, który Austriak pokrył. Dzisiaj linia troszeczkę mniejsza jednak mecz trudniejszy. Mimo wszystko atakuje, gdyż Mensur musi dzisiaj zagrać na 110% jeżeli nie chce sensacyjnie odpaść. Barney gra bardzo dobrze do tej pory i meczu bez walki nie odda. Suljović nie rzuca 180, więc będzie musiał nadrobić zamkiem. Kombinacja dwóch lotek, więc myślę, że Austriak pokryje. Do tej pory w obu spotkaniach w grupie pokrywał linię i miejmy nadzieję, że dziś także to zrobi.
AKO: 2.52/unibet
Stawka: 3/5j
⛔

Noppert ładnie wrócił z 0-2 na 5-2 przez co postawił Mensura w bardzo trudnej pozycji. Austriak jeżeli chce wyjść to musi wygrać z Barneyem przynajmniej 5-2. Przy aktualnej formie Holendra wydaję się to dość niemożliwe. Jednak teraz sobie pogdybam. Zaczyna Suljovic, sumiennie wygrywa swoje legi aż w końcu Barney zacina się na dablu przy swoim podaniu a Mensur zapina 100+. Robi się nam 5-2, które daje awans Austriakowi, a Barney mimo wszystko zostaje na 1 miejscu i jutro gra przeciwko Durrantowi. Wymarzony scenariusz na film jednak widzę w tym jakąś szansę jeżeli tylko &quot;The Gentle&quot; zagra na dobrym poziomie, który już prezentował w tym sezonie. Stawka minimalna, ale próbuję.
Mensur wygra 5-2 - 8/unibet
Stawka: 1/5j
⛔
 
D 95

davidienko

Użytkownik
witam i jako zupełnie nowy, życzę Wam celnych rzutów! zaczynamy
Peter Wright - Ted Evetts - Ted Evetts - poniżej 1,5 180 @1.53 - bet365 za dlugi mecz sie zrobil, ponadto Ted dzis naprawde sie postawil Pitowi
Evetts do tej pory w 15 legach w tym turnieju tylko jedna 180... dzis nie wydaje mi się żeby tych legów było przesadnie dużo - skoncentrowany Wright skończy to w 6-7 legach, nieskoncentrowany skończy jak wczoraj Taylor ;) - 5/10

Jeff Smith - Simon Whitclock - Jeff Smith poniżej 1,5 180 @1.44
- bet365
miałem zagrać czystą 2-kę, ale po wczorajszym dniu mam uraz do tych ostatnich spotkan w danym dniu... wczoraj wyglądało to tak anemicznie, że i dzisiaj obawiam się czy i Simon nie przyśnie... zaś co do max-ów, Smith jeszcze bez 180 na tym turnieju, na 15 rozegranych legów tylko 3-krotnie rozpoczął od T20,T20... absolutnie jak dla mnie najpewniejsze z dzisiejszych spotkan 8/10
ponadto na dzisiaj można spróbować :

Scott Waites - poniżej 1,5 180 @ 1,72
bet365 Waites zaczął mecz od 180 ????
Waites do tej pory na turnieju tylko jeden max, także 140 malutko... tu nie za grubo, natomiast jeżeli w pierwszym z legów udałoby mu się trafić w maxa, to już linię 2,5 można śmiało atakować - z każdym legiem Waites gra coraz słabiej 4/10

po meczu Nopperta zaś będzie można odnieść się do meczu Barniego... bo Barni jako stary wyga może zacząc kombinować by spaść na drugie miejsce... zawsze lepiej mieć Andersona w ew. polfinale niz w cwiercfinale - a 4 cwiartka zdecydowanie latwiejsza
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
witam i jako zupełnie nowy, życzę Wam celnych rzutów! zaczynamy

Peter Wright - Ted Evetts - Ted Evetts - poniżej 1,5 180 @1.53 - bet365

Evetts do tej pory w 15 legach w tym turnieju tylko jedna 180... dzis nie wydaje mi się żeby tych legów było przesadnie dużo - skoncentrowany Wright skończy to w 6-7 legach, nieskoncentrowany skończy jak wczoraj Taylor ;) - 5/10

Jeff Smith - Simon Whitclock - Jeff Smith poniżej 1,5 180 @1.44
- bet365
miałem zagrać czystą 2-kę, ale po wczorajszym dniu mam uraz do tych ostatnich spotkan w danym dniu... wczoraj wyglądało to tak anemicznie, że i dzisiaj obawiam się czy i Simon nie przyśnie... zaś co do max-ów, Smith jeszcze bez 180 na tym turnieju, na 15 rozegranych legów tylko 3-krotnie rozpoczął od T20,T20... absolutnie jak dla mnie najpewniejsze z dzisiejszych spotkan 8/10

ponadto na dzisiaj można spróbować :

Scott Waites - poniżej 1,5 180 @ 1,72
bet365Waites do tej pory na turnieju tylko jeden max, także 140 malutko... tu nie za grubo, natomiast jeżeli w pierwszym z legów udałoby mu się trafić w maxa, to już linię 2,5 można śmiało atakować - z każdym legiem Waites gra coraz słabiej 4/10


po meczu Nopperta zaś będzie można odnieść się do meczu Barniego... bo Barni jako stary wyga może zacząc kombinować by spaść na drugie miejsce... zawsze lepiej mieć Andersona w ew. polfinale niz w cwiercfinale - a 4 cwiartka zdecydowanie latwiejsza
Z Jeffem to bym uważał, bo o ile tutaj mu nie idzie, o tyle maxy rzucać potrafi:
http://www.dartsdatabase.co.uk/PlayerDetails.aspx?playerKey=4965
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mam jeszcze jedną propozycję co do meczu Wrighta z Evettsem. Do tej pory Pita nie przegrał żadnego swojego podania, a młody Evetts ani razu nie przełamał swojego przeciwnika. Myślę, ze przynajmniej 3 razy Wright będzie podawał, więc można spróbować grać all in na to, że Pita wygra swojego lega. Kursy pewnie w okolicach 1.2 ale z 3 takich zdarzeń już się robi 1.7 ???? Ja sobie spróbuję pograć.
Wright wygra każde swoje podanie - ???/unibet oczywiście grane na live ???? ⛔ Młody bardzo dobry mecz, szkoda moich pieniędzy
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rok temu nie było okazji, ale teraz już jest! Thorn i Dima kończą grupę z taką samą ilością punktów i takim samym bilansem legów, a to oznacza decydujący o wyjściu z grupy 9-dart shoot out!
PS. 9-dart shoot out polega na tym, że obaj darterzy rzucają 9 lotek i ten, który zdobędzie więcej punktów przechodzi dalej.
PS2. Będzie to dopiero czwarty taki przypadek na Grand Slamie.
PS3. 9-dart shoot out grany jest zawsze na zakończenie danej sesji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Grand slam of darts
Godzina: 22:00
Spotkanie: Wright - Fitton
Typ: Wright - 4.5
Kurs 2.00 ✅✅✅
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1/8 Finału, dzisiaj pierwsze 4 spotkania. Wright zwyżkująca forma , Wygrana z Whitlockiem 5:1 robi wrazenie. Spokojny na dablach i silny w trakcie gry. Spokojne pierwsze miejsce w grupie. Przed Slamem ostro przeciwstawił sie maszynie Van Gervenowi. Po drugiej stronie Fitton ktory szczęsliwie pokonał White i Webstera po 5:4. wcześniej przegrał gładko z Taylorem 5:1. Fitton od lat nie jest nawet solidnym zawodnikiem gorszej organizacji BDO. Natomiast Wright poza pierwszą 8 PDC nie schodzi . Polecam
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
van de Pas-Wade 2-10
Benito+2.5 lega 1.90 Unibet
⛔ ???? ???? ????
Bendżito fajne mecze w grupie. Z Dobey&#39;em prawie narobił sobie kłopotów, ale ostatecznie wyciągnął 5-4, a później już poszło z górki. Pewnie ograł Mitchella, który dwa dni wcześniej zdemolował Adiego, a na koniec ograł właśnie Spoconego 5-2, gdzie obaj zagrali na avg 100. Oprócz tego zaćmienia z Chrisem van de Pas zaprezentował się tutaj naprawdę równo. Robił to, co do niego należało, zaliczał sporo wysokich zejść i grał bardzo dobrze na dablach. 71%, 50% i 45%, to nawet jak tylko na bo9 dobre wyniki. Jamesowi za to bardzo dobrze ułożyły się zmagania w grupie. Zagrał dwa mało przekonywujące mecze z Jezzą i Wilsonem, oba skończone 5-3. Wiadomo, że liczy się wygrana, jednak zabrakło mi jakiegoś błysku. W meczu ze swoim imiennikiem zakończył mecz super c/o 157 i to był taki błysk, ale dopiero na koniec. Mimo to w tym meczu zrobił niezłą średnią patrząc na jego rywala, bo &quot;aż&quot; 95. Dable też w tych dwóch meczach funkcjonowały dobrze, bo robił około 50%. W ostatnim meczu grał ze swoim &quot;good m8&quot;, czyli Chizzim i pokazali dobry kawałek darta. Żółty wreszcie się przebudził i potrafił kończyć legi. Mecz był jednak nieistotny w kwestii awansu, więc Maszyna mógł sobie pozwolić na porażkę. Bendżito z Jamesem grali ostatnio na World Series of Darts i to właśnie Holeder triumfował po deciderze 6-5. Co ciekawe zrobił come back ze stanu 5-3 dla Anglika. Ogólnie patrząc na h2h widać, że Big Benowi nie gra się źle z Wadem. Powiedziałbym, że do tej pory lepiej prezentuje się na tym turnieju właśnie van de Pas. Wiadomo, że Wade to solidność i czołówka od lat, więc potrafi w każdej chwili zagrać świetny mecz, jednak spodziewam się, że tutaj 23-latek wyjdzie z podniesioną głową i powalczy, a linia na handi +2.5 jest tutaj ciekawą opcją, bo przy zaciętym meczu może wejść stosunkowo pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Barney x Anderson
AKO: 1.93/bet365
✅
Króciutko, bo tutaj nie ma się co za bardzo rozpisywać. Po pierwszy mistrz świata Gary Anderson. Wydłużenie pojedynku do formuły, gdzie należy wygrać 10 legów, aby wygrać całe spotkanie powoduje, że Gary jest dla mnie pewniakiem. Noppert zagrał mecz życia z Mensurem i dlatego wyszedł z grupy. Z Barneyem zagrał świetne spotkanie jednak przegrał a w ostatnim pojedynku grupy zagrał na swoim optymalnym poziomie czyli AVG 90. Na Garyego to nie ma prawa wystarczyć. Szkot może nie gra jakoś fenomenalnie na tym turnieju, ale na solidnym poziomie. Średnie odpowiednio 100, 90, 97. Zawodnik z BDO raczej nie będzie wstanie zagrać 15 legów na tak dobrym poziomie jak w meczu z Barneyem czy Mensurem, dlatego dla mnie ewidentnym faworytem jest Anderson. Dokładam do tego Barneya, który jak to bywa w jego zwyczaju gra bardzo dobrze na dużym turnieju. Po cichutku liczę na to, że dojdzie do finału i zagra świetne spotkanie z MVG jak to miało miejsce chociażby na MŚ. Holender do tej pory AVG 110, 107, 100! Dzisiaj raczej nie da rady tego utrzymać choć jestem zdania, że koło 97 się zakręci. Durrant to ewidentnie najlepszy gracz z BDO jednak na tak grającego Barneya to raczej za mało. Spodziewam się dobrego spotkania jednak dla mnie kurs powinien tutaj być w okolicach 1.35-1.45 na Holendera, więc te 1.61 pobieram bez zastanowienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG - Dolan

Wczoraj ładnie dubelek siadł po najniższej linii oporu, dzisiaj próbujemy dość ciekawym singlem. Faworyt, a nawet powiedziałbym zwycięzca tego pojedynku jest już raczej znany, bo Dolan nie ma żadnych argumentów żeby zagrozić MVG. Formuła pojedynku do 16 wygranych legów daje jeszcze większy handicap Holendrowi, który już zresztą na tym turnieju pokazał, że jest dużo lepszy od swojego przeciwnika ogrywając go w grupie 5-1. Kursy jednak na jakiekolwiek granie w stronę MVG są raczej mega słabe, bo 1.02 na wygraną, 1.09 na więcej maxów czy 1.3 na wyższy zamek to raczej nie kursy, które chcielibyśmy pobierać nawet do taśmy. Unibet wystawił złączenie wszystkich zdarzeń, które wyżej wypisałem jednak kurs tylko 1.33. Ja osobiście odnalazłem coś innego. Irlandczyk do tej pory wygrał na tym turnieju 21 legów. W ostatnim pojedynku z Pricem zapiął on zamek 157 oraz 160. Robi to wrażenie, jednak co z pozostałym kończeniem legów? Bardzo słabo, bo poza tymi dwoma zamkami, które wyżej wymieniłem to nie zapiął nic 100+. Dzisiaj buki dają mu mniej więcej 5/6 legów wygranych, więc szans na wysoki zamek za dużo nie będzie. Presja gry z MVG oraz słabe dable nie dają mu raczej szans na wysokie zamknięcie lega. Linia 105.5 czyli będzie miał tylko jedną szanse na to aby zapiąć taki zamek. Moim zdaniem nie będzie wstanie tego zrobić, więc próbuję zagrać underek.
Dolan poniżej 105.5 C/O - 1.85/unibet ✅ Ogólnie słaby mecz, Dolan miał chyba 4 albo 5 szans żeby zapiąć zamek,który by nam zepsuł kupon ale jego dabel był dziś mega słaby.
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wright - Tylor
Typ: W ri g ht
Kurs: 2, 75 ✅✅
Bukmacher: be t365
Analiza: Wrigh t w g mnie w tej chwili jest w fenomenalnej formie i udowadni a to z meczu na mecz tylko raz z 5 osta tnich meczó w przegrał i to z M vG po dość wyrównanym pojed ynk u resztę wygrał dość gładko . N atomiast Phil nie jest w jakiejś wy bitnej formie powiedział bym nawet że w bardzo słabej jak na niego , nie potra fi ustabilizować rzutów . W ostatni ch 5 meczach przegrał 2 razy i raz w ciągu tego turniej u 5 :0 z We bsterem a to już zawodnik 2 poziomu Darterskiego i raz po dość wyrównanym pojedynku własnie w Wr ightem . Dla mnie kurs 2,75 to o gromne value.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W ostatnich 5 meczach przegrał 2 razy i raz w ciągu tego turnieju 5:0 z Websterem a to już zawodnik 2 poziomu Darterskiego i raz po dość wyrównanym pojedynku własnie w Wrightem.
Nie zauważyłeś, że mecz Fila z Websterem śmierdział na kilometr? Taylor przeszedł obok meczu i zrobił to specjalnie. Gdyby nie miał pewnej pozycji to wynik byłby podobny, ale w drugą stronę. Dla mnie nie ma co w ogóle patrzeć na tamten mecz, bo on nie ma nic wspólnego z normalnym rzucaniem Anglika.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
A ja mam na dziś takie propozycje:
MvG vs. Dolan - wygrana w dziewięciu rzutkach w meczu - TAK @15.00
Pita vs. Taylor - wygrana w dziewięciu rzutkach w meczu - TAK @17.00

Stawka: 0,5j / Ónibet
Turniej zaczyna rozkręcił się na dobre i wkroczył w decydującą fazę. Nie przepadam za Dolanem i wolałbym tutaj widzieć Price&#39;a, ale okej to jest sport i to nie jest zależne ode mnie. Brytyjczyk jeśli chce napsuć krwi łysemu to z mojego punktu widzenia musi kręcić niesamowite średnie, ale to raczej do niego nie podobne więc pewnie gdzieś będzie on liczył na błędy ze strony Holendra. Wspomniany Mighty Mike w tym roku już raz zrobił 9-dartera (podczas UK Open). Nr 1 jeśli chodzi o współczesnych darterów, jeżeli mecz potoczy się pod jego dyktando (na 90% tak będzie, aczkolwiek każdy może mieć gorszy dzień) to zobaczymy kilka maxów i szansę na zrobienia 9-dartera.
Drugi mecz to pojedynek dwóch postaci bardzo dobrze znanych, którzy swoimi występami zachwycali publiczność jak mnie jeszcze nie było na świecie. Phil w nagrodę za 9-dartery zgarniał już prawie wszystko. Od 501 butelek Budweisera, przez Opla Tigrę kończąc na tysiącach funtów angielskich. Petera też stać, żeby tutaj coś wykręcić. Chizzy za ubiegłorocznego 9-dartera na GS zgarnął ÂŁ30,000 (właśnie przeciwko Peterowi). Obu darterów stać aby dzisiaj zdobyć 501 oczek właśnie dziewięcioma podejściami.
Zbędne moim zdaniem jest bawienie się tu w jakieś statystyki, mam nadzieję, że któryś z 3 (MvG, Phil, Pita) darterów będzie miało dziś swój dzień i być może uraczy nas 9-darterem. Gram za takie stawki, że nie będę płakał gdy tak się nie stanie, a przy wygranej będę zadowolony. Powodzenia! ????
Ja rozumiem, że buki piszą &quot;rzutki&quot;, ale nie stosuje się takiego terminu. Sama dyscyplina, jak i to, czym się rzuca do tarczy to po polsku &quot;lotki&quot;./Macko18
Cytowałem dosłownie buka, akurat co do tego to jestem uświadomiony.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Peter Wright - Phil Taylor
over 26,5 lega 1,50
over 27,5 lega 1,83 Bet365

Bardzo bardzo ciekawy mecz szykuje nam się na dzisiejszy wieczór, który wyłoni rywala w półfinale dla MVG (no na 99%). Wiadomo, The Power jest faworytem i nawet się z tym nie kłocę, bo jest faworytem zawsze poza meczami z Łysym i zależnie od formy z Andersonem. Jednak Wright ostatnio rzuca naprawdę wybornie. Jak na razie na tym turnieju mu nikt powaznie nie zagroził, średnie 93,107,100,99 w tym wygrana 5-0 z Whitlockiem muszą robić wrażenie, a w 1/8 pokonał Fittona 10-3 ze stanu 3-3! Nie zapominajmy, że Snakebite przed Grand Slamem doszedł do finału World Series of Darts minimalnie ulegając MVG a w półfinale pokonując Taylora 11-10! Taylor także trzyma fason, choć średnią 100 przekroczył tylko raz, to tak naprawdę na szczyt możliwości jeszcze wspiąć się nie musiał. Liczę tu na bardzo wyrównane spotkanie, dystans do 16 wygranych legów pozwala obu graczom się rozwinąć, a naprawdę ciężko mi uwierzyć przy takim poziomie i formie obu, żeby któryś wygrał 16-10. Bardziej realne wydaje mi się gdzieś 12-13 legów dla przegranego.

Michael van Gerwen - Brendan Dolan

MVG liderem po 6 legach 1,25 Bet365

Zagram do dubla przy overku. Krótko - Dolanowi eksperci wróżą 6-7 legów, MVG pokazał nawet na krótkim formacie totalną dominantę i oczywiście w każdym spotkaniu taki warunek spełnił. Musi od początku ustawić przewagę żeby dokończyć bez spiny, a Dolan to jednak gracz zupełnie nie tego formatu, przywołam tylko ich grupowy mecz i 5-1 dla Holendra.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
A co powiecie o mecze Wade z Dobeyem ? Kurs 1,20 na Wade wydaje sie nawet i apetyczny jesli porownamy klase , doswiadczenie , ogranie na wielkich turniejach . Ja bym wystawil tu kurs 1,10 ale po dluzszym przemyslenie to fakt faktem Wade ostatnio nie zachwyca jakos wyborna forma wiec pewnie dlatego moim zdaniem kurs lekko zawyzony . Wade wygrywa z kim powinien wygrac przegrywa z zawodnikami lepszymi na ten czas jak MVG , Monsour czy Taylor ale miewa tez wpadki z gorszymi ale to chyba norma w tym sporcie ze kazdemu zdazy sie gorszy dzien . Analizujac ten turniej Wade pokonal Hughesa 5;3 w grupie a dzisiejszy jego rywal pokonal go w porzedniej rundzie 10:9 ! Meki ... natomiast Wade pokonal van de Pasa 10:2 co robi wrazenie . Sęk w tym ze nie mialem okazji ogladac tego pojedynku tak jak i meczu Hughesa z Dobeyem , wiec jakby ktos mogl to poprosze o mala opinie co do tych spotkan . Dobey natomiast hmmm co by tu o nim napisac . Mlody chlopak ( 26 lat) ktory zaczyna dopiero co przygode na szczeblu pdc . Ma chlopak talent ale minie jeszcze sporo czasu zanim sie ogra i nabierze doswiadczenia ktore moim zdaniem dzis okaze sie kluczowe ma przelomie tak dlugiego meczu . Dobey osiagnal tutaj juz swoj zyciowy sukces i tyle wystarczy. Na przelomie first to 16 legs Wade powinien pokazac klase .
Ode mnie taki oto typ ;

Wade wygra 1,20 bet365 ✅
Wade -2,5 lega kurs 1,36 bet365 ✅
Wade -3,5 lega kurs 1,50 bet365 ✅
Najwyzszy checkout Wade 1,57 bet365 ✅

Piekny dzien ! Mam nadzieje ze ktos skorzystal ;)
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Michael van Gerwen - Peter Wright
over 25,5 legów 1,72 ✅
over 26,5 2,10 Bet365
⛔
Bardzo bardzo ciekawy mecz szykuje nam się na dzisiejszy wieczór, który wyłoni rywala w półfinale dla MVG (no na 99%). Wiadomo, The Power jest faworytem i nawet się z tym nie kłocę, bo jest faworytem zawsze poza meczami z Łysym i zależnie od formy z Andersonem. Jednak Wright ostatnio rzuca naprawdę wybornie. Jak na razie na tym turnieju mu nikt powaznie nie zagroził, średnie 93,107,100,99 w tym wygrana 5-0 z Whitlockiem muszą robić wrażenie, a w 1/8 pokonał Fittona 10-3 ze stanu 3-3! Nie zapominajmy, że Snakebite przed Grand Slamem doszedł do finału World Series of Darts minimalnie ulegając MVG a w półfinale pokonując Taylora 11-10!
I co? Wright wyraźnie pokonał Taylora 16-10! Średnia 103 na przestrzeni całego pojedynku jest świetna, do tego 40% dabli. Z grających jeszcze zawodników Snakebite ma najwyższą średnią z całego turnieju - 101,34 (gorzej tylko od Lewisa który nie wyszedł z grupy) a także najlepszy procent dabli 47,13%. Peter jest w znakomitej dyspozycji, cały sezon rzucał świetnie ale teraz nadeszła chyba kulminacja. Ledwie dwa tygodnie temu postraszył van Gerwena, rzuca bardzo regularnie i po takim przekonującym zwycięstwie nad Taylorem myślę, że ma szansę nawiązać wyrównaną walkę z MVG. Oczywiście Holender to najlepszy gracz na świecie i nie wyobrażam sobie, żeby nie ugrał 10 legów, kwestia tego na ile pozwoli dojść do głosu Wrightowi.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
MVG-Wright Łysy 139... ????
C/o over 139.5 1.83 b365
⛔
Najpierw chciałem iść w c/o Pity po tym co wyczyniał przeciwko Taylorowi. Linia 118.5 w Uni jest dla mnie super, jednak kurs 1.67 już nie. W Paddy dają 120.5 po 1.83 i to jest dla mnie ok, ale wiadomo co jest z tym angielskim bukiem... Zacząłem więc szukać czegoś innego, jednak dalej w stronę c/o, gdyż bety na czyste zwycięstwa, handi i maxy w tym turnieju to jedno wielkie nieporozumienie. No i znalazłem ciekawą linię u szczwanego. 139.5, niby wysoko, jednak takie 140 przy Michaelu i Peterze nie jest jakimś kosmosem. Holender zapinał już tutaj 170 z Thornem. Szkot zrobił w grupie nawet 160, a ostatnio z Philem w krótkim odstępie czasu potrafił skończyć 141 i 152. Obaj potrafią przy możliwości kończenia rzucić t20+t20, albo t20+inny trebel i kwestią będzie tylko, czy trafią dabla za pierwszym razem. Dla porównania Uni i właśnie PP dały linię 142.5, zaś betsafe 140.5. Myślę, że gra na c/o to jedna z lepszych opcji na ten półfinał.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG - Pita

Maciej mnie uprzedził z betem, ale w głowie mam to samo co on. Ja jednak skuszę się na linię Petera na uni, która jest śmieszna. Kurs może nie jest jakiś satysfakcjonujący ale do dubelka jest jak najbardziej do gry. Wright zapinał świetnie w meczu z Taylorem (141, 152). Do tego fenomenalna forma na tym turnieju oraz w ostatnim czasie, więc myślę, że powalczy z MVG. Wyczuwam około 27 legów i sporo szans żeby pokryć linię, którą daje nam unibet.
Peter Wright C/O over 118.5 - 1.67/unibet ⛔
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Z zasady finałów się nie stawia, a tylko ogląda ale powiem szczerze, że nie wiem co w tym finale robi Wade. Wygrany mecz z Andersonem przy gorszym % checkout o 2% i słabszym 3 dart avg o 7pkt a mimo to wygrana 16:14 pokazuje że zrobił to mając po prostu dużo szczęścia. Nie ma co się rozpisywać o tych dwóch zawodnikach bo każdy ich bardzo dobrze zna i wie na co ich stać więc może przytoczę kilka typów które mi się podobają na ten finał i poprę to jakimiś argumentami. Każdy będzie mógł sobie coś z nich wybrać w zależności od ryzyka. Wszystkie kursy będą z całoroczniaka, może gdzieś da się znaleźć lepsze ale nie chce mi się szukać.
Najwięcej 180tek MVG kurs marny bo 1,11 ale stawka 50/10
MVG 39 180tek w turnieju, Wade tylko 12 szt. Jeżeli ktoś szuka lokaty na poziomie 11% to jest to jeden z najpewniejszych typów w ciągu roku. Przy dwóch rzuconych t20 przez MVG czasami w trakcie trzeciego rzutu ten obraca się nie patrząc nawet na tablice będąc tak pewnym tego że ta lotka wpadnie w t20.
Wiedząc że Wade rzuca bardzo mało 180tek a MVG jak się wkręci to sypie nimi jak komik dowcipami można także zagrać
Pierwsze 180 w meczu MVG kurs 1,44 9/10
180tki gracza Wade under 5,5 kurs 1,72 8/10
jak dla mnie to MVG przyciśnie ostro Wade&#39;a a ten się po prostu obsra w obliczu dobrej gry MVG i nie będzie się potrafił porządnie skupić na dobrym rzucaniu. Przed półfinałami średnia z turnieju MVG 98,94, Wade 94,56; dzisiaj kiedy trzeba było się wziąć w garść i zagrać na swoim poziomie MVG odpalił średnią 111,17 przy średniej 91,93 Wade&#39;a. James jeżeli utrzyma taką dyspozycję to nie będzie miał czego szukać w tym meczu i spodziewam się wysokiej wygranej MVG co prowadzi nas do następnego typu
HC -6,5 MVG 1,66 8/10, dla odważniejszych -7,5 2,00 6/10
Dla fanów Wade&#39;a jedyny typ jaki jestem w stanie zaproponować to
Najwyższy checkout Wade 2,62 2/10
Najwyższe checkouty w meczach MVG 106, 126, 88, 170, 121, 139; Wade 60, 157, 78, 160, 112, 147
Jak widać jest to jedyny aspekt w którym Wade aż tak bardzo nie odstaje od MVG, ale osobiście typ polecam tylko zagorzałym fanom Wade&#39;a

MVG 16:8 Wade co prawda z nerwami bo ze stanu 11:8 Shrek wygrał 5 legów z rzędu dzięki czemu weszły oba HC ale najważniejszy efekt końcowy.
180tki 6:2
Checkout 136:112
Pierwsze 180 MVG w piątym legu
Co daje nam odpowiednio
+5,5j
+3,96j
+5,76j
+5,28j
+6j
-2j
Łącznie +24,5j czyli całkiem ładnie. Mam nadzieję że ktoś skorzystał z którejkolwiek z propozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom