>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour Event 6 - Dusseldorf (10-12.07.2015)

Status
Zamknięty.
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
European Tour Event 5 - Dusseldorf

Data: 10-12 lipca 2015

Miejsce: Dusseldorf (Niemcy)

TV: Bet365, Coral, Ladbrokes, Unibet, William Hill, livepdc.tv

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/european-tour
Drabinka turniejowa :
Michael van Gerwen (1) v J Lewis/Rosenauer
Benito van de Pas (16) v J Lewis/Haines
Ian White (8) v Norris/A Smith
Mervyn King (9) v Newton/Price
Brendan Dolan (5) v Walsh/Seyler
Terry Jenkins (12) v Henderson/Gilding
Michael Smith (4) v Suljovic/De Decker
Kim Huybrechts (13) v Bunting/Artut
James Wade (2) v van Duijvenbode/Hendriks
Steve Beaton (15) v Kellett/Webster
Vincent van der Voort (7) v Rodriguez/Bates
Justin Pipe (10) v McDine/Gurney
Simon Whitlock (6) v Langendorf/Cullen
Robert Thornton (11) v Kist/Van den Bergh
Peter Wright (3) v Petersen/Aspinall
Dave Chisnall (14) v Klaasen/Dootson

Formaty gry:
Wszystkie mecze - Best of 11 legs

Nagrody:
Winner £25,000
Runner-Up £10,000
Semi-Finalists £5,000
Quarter-Finalists £3,500
Last 16 £2,000
Last 32 £1,500
Last 48 £1,000
Total £115,000

Plan gier:
Friday July 10
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)

Kevin McDine v Daryl Gurney
Stuart Kellett v Mark Webster
Jelle Klaasen v Eddie Dootson
Christian Soethe v Johnny Haines
Rowby-John Rodriguez v Barrie Bates
Mark Walsh v Tomas Seyle
Christian Kist v Dimitri van den Bergh
Wes Newton v Gerwyn Price
Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Alan Norris v Andy Smith
Mensur Suljovic v Mike De Decker
Maik Langendorf v Joe Cullen
John Henderson v Andrew Gilding
Devon Petersen v Nathan Aspinall
Stephen Bunting v Jyhan Artut
Dirk van Duijvenbode v Leo Hendriks
Jamie Lewis v Michael Rosenauer
Saturday July 11
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)

Justin Pipe (10) v Kevin McDine
Terry Jenkins (12) v John Henderson
Brendan Dolan (5) v Mark Walsh
Benito van de Pas (16) v Johnny Haines
Steve Beaton (15) v Mark Webster
Mervyn King (9) v Wes Newton
Robert Thornton (11) v Dimitri van den Bergh
Ian White (8) v Alan Norris
Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Michael Smith (4) v Mensur Suljovic
James Wade (2) v Dirk van Duijvenbode
Kim Huybrechts (13) v Jyhan Artut
Michael van Gerwen (1) v Jamie Lewis
Vincent van der Voort (7) v Rowby-John Rodriguez
Dave Chisnall (14) v Jelle Klaasen
Simon Whitlock (6) v Joe Cullen
Peter Wright (3) v Devon Petersen
Sunday July 12
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)

Third Round
Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Quarter-Finals, Semi-Finals, Final
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
SESJA POPOŁUDNIOWA
Kevin McDine v Daryl Gurney - Gurney @1.57 ⛔ :;/:

Tu faworyt może być jeden i jest to Daryl Gurney. McDine w tym roku męczy się strasznie, bierze udział w niektórych ET, ale od razu przegrywa. Gość mnie strasznie irytuje i w sumie to nie mam nic przeciwko, by nadal szybko odpadał lub w ogóle się nie pojawiał. Gurney za to to bardzo perspektywiczny i potrafiący zagrać świetny mecz darter. Wystarczy spojrzeć na ostatni ET, gdzie doszedł do trzeciej rundy wygrywając mecze na średnich 97 (z MacNeilem) i 95 (z Whitlockiem). Daryl jest w gazie, co nawet udowodnił w weekend dochodząc do ćwierćfinału PC. Tak wysoki kurs to coś zaskakującego, ale narzekał nie będę. Mamy pierwsze value!

Stuart Kellett v Mark Webster - Webster @1.53 ✅

To nie jest rok Marka, ale Walijczyk nadal jest lepszym darterem od Kelletta, co powinno być widać w tym meczu. Webster w weekend pokazał się z dobrej strony, zwycięstwa z Artutem, Ronnym Huybrechtsem i Greenem i porażki z Adrianem Lewisem oraz Joe Murnanem. Kellett jak? Ano pokonał jedynie Jamiego Lewisa i Roxy&#39;ego Rodrigueza i przegrał z Rowbym Rodriguezem i Norrisem. Obaj nie błyszczą formą, ale zdecydowanie w gorszej jest Kellett, Webster ma teraz zdecydowanie łatwiejszego przeciwnika i powinien dać radę.

Jelle Klaasen v Eddie Dootson - Klaasen @1.28 ✅

Klaasen w niedzielę wygrał PC pokonując na swojej drodze Kista, Dudbridge&#39;a, Price&#39;a, Adriana Lewisa, Gurneya, Rowby&#39;ego i White&#39;a w finale. Świetni darterzy, a Klaasen ograł ich bez większych problemów. W sobotę również świetnie rzucał pokonując Newtona i Artuta, a zatrzymując się na Icemanie. Klasa między tymi dwoma darterami jest naprawdę spora, forma również. Jelle nie ma prawa tego meczu przegrać.

Christian Soethe v Johnny Haines - Haines @1.44 ✅

Soethe to gość znikąd, który we wczorajszych kwalifikacjach wyeliminował Hoppa. Haines to z kolei gość, który ma przebłyski formy. W sobotę potrafił przegrać w pierwszej rundzie z Milfordem, by w niedzielę pokonać Foremana, Kinga, Hendersona i przegrać dopiero z van Duijvenbode. To na pewno nie będzie najpewniejszy z moich betów na dzisiaj, ale myślę, że Haines ten mecz wygra doświadczeniem. Już nieraz widzieliśmy darterów, którzy debiutując na scenie nie potrafili &quot;rzucać swojego&quot;, tak może być i z Soethe, który nie ma ŻADNEGO doświadczenia.

Rowby-John Rodriguez v Barrie Bates - Rowby @1.33 ✅

Bates najlepsze lata kariery ma już chyba za sobą, Rowby to przyszłość austriackiego darta. Dwaj różni darterzy w różnych punktach kariery. Jak sobie radzili w weekend? Bates nie wygrał żadnego meczu, 5:6 z Artutem i 4:6 z Lee Evansem. Rowby pierwszego dnia od razu odpadł, ale w niedzielę doszedł już do półfinału przegrywając dopiero z późniejszym zwycięzcą turnieju - Klaasenem. Te wyniki mówią nam bardzo dużo. Rowby jest na fali wznoszącej, na poprzednim ET odpadł dopiero w trzeciej rundzie z Jenkinsem, teraz nie powinien mieć problemów z Batesem.

Mark Walsh v Tomas Seyler - Seyler @2.20 ⛔ :-|

Cóż, obaj pewnego poziomu już nie przeskoczą i coś czuję, że ten mecz będzie stał na niskim poziomie. Walsh to już nie ten Mark co kiedyś, a Seyler to już bardziej komentator. Obaj w weekend nie zawojowali PC, ale Seyler mógł sprawić sporą niespodziankę, bo był bliski pokonania Phila Taylora, ostatecznie przegrał 5:6. Na poprzednim ET Niemiec pokazał się z naprawdę dobrej strony, Walsh przeciwnie. Mecz powinien być wyrównany, jednak typując zwycięzcę wskazałbym na Seylera.

Christian Kist v Dimitri van den Bergh - van den Bergh @2.62 ✅

Jest value na młodego Belga, który trochę lepiej się zaprezentował w weekend oraz we wczorajszych kwalifikacjach. Widać u niego progres i chętnie pogram go po takim kursie.

Wes Newton v Gerwyn Price - Price @1.80 ⛔ ????

Wisienka na torcie sesji popołudniowej. Delikatnie faworyzowany Newton i chętnie z tego skorzystam stawiając na Price&#39;a. Newton w weekend przegrał od razu z Klaasenem i Whitem. Price zarówno w sobotę, jak i w niedzielę pokazał się ze świetnej strony. Wes zaliczył naprawdę spory zjazd, Price jest na fali. Walijczyk, którego strasznie lubię powinien to wygrać.

SESJA WIECZORNA

Alan Norris v Andy Smith - Norris @1.50 ✅

Smith zgubił formę totalnie, Norris po przejściu z BDO wchodzi na coraz wyższy poziom. Chuck jest w tym meczu słusznym faworytem, nie widzę tu niespodzianki.

Mensur Suljovic v Mike de Decker - Suljović @1.28 ✅

Bardzo lubię obu darterów, de Decker sposobem rzucania przypomina mi Kima Huybrechtsa. Młody Belg trafił bardzo pechowo, bo na Mensura, który w weekend grał kapitalnie. W sobotę i niedzielę odpadał dopiero w ćwierćfinałach, potrafił pokonać Thorna, Norrisa, czy Wade&#39;a. De Decker wczoraj sensacyjnie wyeliminował Reyesa, teraz powinien niestety odpaść.

Maik Langendorf v Joe Cullen

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Cullen, który ostatnimi czasy gra słabo. Pytanie tylko, jak zagra Langendorf? Nie mam tu faworyta, nie wiem co o tym meczu myśleć, więc go po prostu odpuszczam.

John Henderson v Andrew Gilding - Gilding @1.57 ⛔ ????

Buki nie widzą zdecydowanego faworyta, ale ja po tym co Gilding wyczyniał w weekend widzę go zdecydowanie. I tak, jest nim Andrew. W sobotę doszedł aż do półfinału i grał na świetnym poziomie. Nie było dla niego problemem pokonanie Whitlocka na średniej 100, czy równa walka ze świetnie grającym Kimem i porażka w półfinale na średniej 102. Hendo już na ostatnim ET pokazał, że to nie jest ten gość co walczył jak równy z równym w finale German Darts Masters z MVG.

Devon Petersen v Nathan Aspinall - Petersen @1.50 ✅

W końcu zobaczymy Tańczącego Devona na ET! I cóż, dla mnie to właśnie Południowoafrykańczyk jest faworytem tego meczu. Petersen potrafi zaskoczyć, Aspinall to gość, który potrafi skorzystać z braku formy przeciwnika, jak na ostatnim ET, gdzie pokonał m.in. Vincenta. Devon jest lepszym i równiejszym darterem potrafiącym zagrać na średniej 90, a to już na Aspinalla powinno wystarczyć.

Stephen Bunting v Jyhan Artut - Bunting @1.25 ⛔ ????

Oj pechowo trafił Artut, największa nadzieja niemieckiej publiczności w tym turnieju odpadnie już w pierwszej rundzie. Bunting musi to wygrać, może Stephen w weekend nie szalał, ale regularnie osiągał średnią 95. Czy Artut jest zdolny zagrać na tym poziomie cały mecz? Raczej nie.

Dirk van Duijvenbode v Leo Hendriks - van Duijvenbode @1.36 ✅

Dirk ma za sobą świetny weekend, potrafił pokonać Dootsona, Hainesa, czy Pipe&#39;a, a gdy już przegrywał to z Wadem, czy Michaelem Smithem. Teraz nie ma prawa przegrać, jest w formie i ma przeciwnika, który w PDC nigdy nic wielkiego nie osiągnął. Ot, weźmie czasem udział w kwalifikacjach i przy dobrej drabince uda się awansować do turnieju. Fajny kurs, warto skorzystać.

Jamie Lewis v Michael Rosenauer - Jamie Lewis @1.30 ✅

Jamie Lewis ostatnio formą nie błyszczy, ale na ostatnim ET pokazał, że potrafi się zmobilizować i zagrać swoje. Na Rosenauera, który w tym roku nie wygrał z nikim pokroju Jamiego to powinno wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Suljović✅ + Rowby-John Rodriguez✅ + Klaasen✅ + Jamie Lewis✅
AKO: 2.857/sportingbet
Stawka: 0.5/10j


Gram bardzo malutką stawką gdyż czekam na turniej, który będzie w kolejny weekend. Co by tutaj powiedzieć na temat meczy, które gram. Ewidentnie idę w faworytów, który nie powinni przegrać już w 1 rundzie ET. Jak wyżej było wspomniane Klaasen wygrał w weekend PC a między nim a jego przeciwnikiem jest naprawdę spora różnica. Także nie widzę opcji aby przegrał on w pierwszej rundzie. Rowby strasznie mi się podoba w ostatnim czasie. Na ostatnim ET pokonał Vincenta bez większych problemów a potem uległ Terremu. Fajnie mi się go ogląda mimo tego, że czasami rzuca strasznie nieregularnie. Gra on jednak przeciwko Batesowi, który w tym sezonie raczej nie osiągał większych sukcesów także młody Austriak powinien pokonać swojego rywala. Dalej mamy także typ na Austriaka, tym razem Suljovicia, który gra z młodym Belgiem. Bardzo cenię Suljovicia i jego styl rzucania. Na ostatnim ET nie zagrał za dobrze i przegrał już w 2 rundzie jednak poprzedni weekend był w jego wykonaniu bardzo dobry co opisywał kolega wyżej. Wydaję mi się, że Suljović jest na tyle regularny, że pierwszą rundę przejdzie bez większego problemu. Na koniec mamy najbardziej ryzykowny typ na tym kuponie czyli Jamie Lewis. Po tym zawodniku nie wiadomo czego się spodziewać, bo jest naprawdę nieregularny. Myślę jednak, że stać go na tyle aby w pierwszej rundzie pokonać swojego przeciwnika o, którym nic nie słyszałem czyli zapewne nic w tym roku nie osiągnął. Dzięki i miłego oglądania!
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Terry Jenkins ✅+ Justin Pipe✅
AKO: 2.1/sportingbet
Stawka: 0.75/10j


Przepraszam, że bez analizy ale grałem turniej i dopiero do chaty wróciłem. Na wieczorną już będzie analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Saturday July 11
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)

Justin Pipe (10) v Kevin McDine
Terry Jenkins (12) v John Henderson
Brendan Dolan (5) v Mark Walsh
Benito van de Pas (16) v Johnny Haines
Steve Beaton (15) v Mark Webster
Mervyn King (9) v Wes Newton
Robert Thornton (11) v Dimitri van den Bergh
Ian White (8) v Alan Norris
Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Michael Smith (4) v Mensur Suljovic
James Wade (2) v Dirk van Duijvenbode
Kim Huybrechts (13) v Jyhan Artut
Michael van Gerwen (1) v Jamie Lewis
Vincent van der Voort (7) v Rowby-John Rodriguez
Dave Chisnall (14) v Jelle Klaasen
Simon Whitlock (6) v Joe Cullen
Peter Wright (3) v Devon Petersen
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Justin Pipe v Kevin McDine 1 @ 1,40 Sbobet ✅ 6-4
Kevin cienki. Wszędzie non toper robi last 64 albo 128. Wczoraj ledwo ledwo, średnia 90, dubel 40%. Lepiej dziś nie zagra. Pipe ?
On niby chujowy, ale dziobie powolutku. Jakiś ćwierćfinał kiedyś w ET, a to finał dwa tygodnie temu.
Dołożył do tego kolejny ćwierćfinał. Będzie powtórka.
Terry Jenkins v John Henderson 1 @ 1,57 Sportingbet ✅ 6-1
Kurs baja. &#39;Duży John&#39; wczoraj lipa. Średnia under 84, dubel under 25%. Wygrał, bo rywal przegrał. Niby zrobił finał w ET w kwietniu, ale to jednorazowy zryw był. &#39;Byczek&#39; ostatnio zwyżka formy. Fajnie rzucał na ostatnich dwóch turkach z cyklu ET. Zejścia baja, do tego wysokie cyferki. Dobry wynik przed WM może dać kopa.
Brendan Dolan v Mark Walsh 1 @ 1,35 Sbobet ✅ 6-2
Walsh emeryturka, pisane ostatnio. Facet już się nie nadaje. Wczoraj średnia ledwo 81. Słaby jest, po prostu. Dolan, jak zwykle atakuje z tyłu. Raz mu wyjdzie, raz nie. NA WCoD coś tam ruszył. Te 1/8 w ET robi na spokojnie. Dziś na luzie, bez gadania.
Benito van de Pas v Johnny Haines 1 @ 1,36 Sportingbet ⛔ 3-6
Zdecydowanie &#39;jeden&#39;. Holender w gazie, ostatnio finał - pamiętamy, później jechał równiutko w angielskich tourach. Nowa gwiazdka w PDC. Anglik mizeria. W objazdówkach bez historii. Wczoraj ze średnią under 85. Izi.
Michael van Gerwen v Jamie Lewis 1(-2,5) @ 1,50 Sbobet ✅ 6-1
Perełka. Inni z handi -4,5. 6-3 ? Hah. Nie wierzę, że &#39;Shrek&#39; odpuści, to raz. Dwa, jeśli nawet to nie w tej rundzie. W ogóle o czym gadka. Trzy, Lewis słabiutko. Wczoraj średnia under 80. Poza tym ostatnimi czasy pod formą jest, zdecydowanie. IMO wchodzi na miętko.
Peter Wright v Devon Petersen 1 @ 1,30 marathonbet ⛔ 5-6
&#39;Wąż&#39;, nie łysy, ostatnio baja. Nie wiem, na jakim gazie jeździ, ale jest konkretny. Pisane o nim przy okazji ostatnich turniejów, więc kto śledzi ten pamięta i wie. Odpuści ? Nie. Myślę, że tu każdy wjedzie na ostro, co by się nastroić przed WM. Petersena lubię, nie powiem, ale niestety cienko mu idzie. Wczoraj ledwo ledwo, wygrał niezłym dublem - 44%. Średnia under 90. Dziś pewnie podobnie. Kursik fajny.
Resztę odpuściłem. Kombinuję z Klassenem, Cullenem i &#39;Małym Johnem&#39;, ale to nieważne. Skupcie się na tym, co jest.

Justin Pipe v Kevin McDine 1 @ 1,40 Sbobet ✅ 6-4
Terry Jenkins v John Henderson 1 @ 1,57 Sportingbet ✅ 6-1
Brendan Dolan v Mark Walsh 1 @ 1,35 Sbobet ✅ 6-2
Benito van de Pas v Johnny Haines 1 @ 1,36 Sportingbet ⛔ 3-6
Michael van Gerwen v Jamie Lewis 1(-2,5) @ 1,50 Sbobet ✅ 6-1
Peter Wright v Devon Petersen 1 @ 1,30 marathonbet ⛔ 5-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Brendan Dolan v Mark Walsh 1 @ 1,35 Sbobet
Walsh emeryturka, pisane ostatnio. Facet już się nie nadaje. Wczoraj średnia ledwo 81. Słaby jest, po prostu. Dolan, jak zwykle atakuje z tyłu. Raz mu wyjdzie, raz nie. NA WCoD coś tam ruszył. Te 1/8 w ET robi na spokojnie. Dziś na luzie, bez gadania.
Benito van de Pas v Johnny Haines 1 @ 1,36 Sportingbet
Zdecydowanie &#39;jeden&#39;. Holender w gazie, ostatnio finał - pamiętamy, później jechał równiutko w angielskich tourach. Nowa gwiazdka w PDC. Anglik mizeria. W objazdówkach bez historii. Wczoraj ze średnią under 85. Izi.
Michael van Gerwen v Jamie Lewis 1(-2,5) @ 1,50 Sbobet
Perełka. Inni z handi -4,5. 6-3 ? Hah. Nie wierzę, że &#39;Shrek&#39; odpuści, to raz. Dwa, jeśli nawet to nie w tej rundzie. W ogóle o czym gadka. Trzy, Lewis słabiutko. Wczoraj średnia under 80. Poza tym ostatnimi czasy pod formą jest, zdecydowanie. IMO wchodzi na miętko.[/size]
Jak najbardziej podpisuję się pod tym i gram to w AKO (Michael -1,5 @ 1,16) w Paddy Power @ 2,02. Jakiś śmieszny limit w PP 20€, ale mi wystarczy na turniej ET.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG ✅+ Kim Huybrechts ✅+ Wright ⛔⛔⛔
AKO: 1.86/sportingbet
Stawka: 0.5/10j


1.10 na MVG to moim zdaniem lokata. Dawno w pierwszej tj. pierwszej dla MVG w ET nie było takiego kursu. Dziś podejmuję on Jamiego Lewisa, który był strasznie słaby wczoraj. Zagrał naprawdę słabo i wygrał tylko i wyłącznie dlatego że rywal był dużo słabszy. Grali strasznie słabo, oboje. Dla mnie lokata i gram na MVG. Dodaje do tego Petera Wrighta, który od zmiany lotek na te bardziej sprężynowe zaczął grać bardzo dobrze. Mimo, że za nim nie przepadam to bardzo fajnie się go ogląda. Gra z Devonem, który wczoraj dopiero po deciderze pokonał Aspinalla. Jak dla mnie nie ma opcji aby Peter przegrał to spotkanie. Mam nadzieję, że wygra to dość gładko. Na koniec mojego trebelka dodaję Kima Huybrechtsa, którego jestem ogromnym fanem. Gra z Artutem, który wczoraj pokonał Buntinga. Moim zdaniem była to największa niespodzianka dzisiejszego dnia. Oboje grali ze sobą dwa razy i wygrał Kim. Moim zdaniem dziś będzie podobnie, bo Artut jest strasznie nieregularny. A Belg gra fajnie i regularnie. Ogranie w tym roku w Premier League wydaję mi się, że także mu pomogło. Moim zdaniem to dość fajny trebelek, który powinien siąść.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Devon Petersen - Jelle Klaasen
Jelle Klaasen @ 1.47 Marathonbet ✅ 6-0 ????

Obaj sprawili lekkie niespodzianki i przed nimi świetna szansa na ćwierćfinał, trafiają na siebie w 1/8, i myślę że to Holender wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Chisnall słabiutko na dublach stąd wiele szans dla Klaasena, wiadomo, ale trzeba przyznać że skuteczny był Holender w swojej grze do bólu i efektem średniej ~105 oraz 60% na końcówkach jest efektowny wynik 6-1. Widać, że forma z PC nie uciekła i nadal jest bardzo pewny w swojej grze. Petersen wyeliminował Wrighta sprawiając sporą niespodziankę, ale lepiej ten mecz opisuje zdanie &quot;Wright wyeliminował się sam&quot; ;). Pierwsze 6 legów to po prostu czarna rozpacz jeśli chodzi o grę Petera, Devon w tym czasie coś tam w odróżnieniu od Anglika rzucał i prowadził 5-1. Wright lekko poprawił swoją grę, ale nadal bez fajerwerków, i co to spowodowało? 4 legi z rzędu i decider, z którego zwycięsko jednak wybrnął Petersen i to on awansował do następnej rundy. Mimo zwycięstwa nad rozstawionym z trójką rywalem na mnie totalnie wrażenia Tańczący Petersen nie zrobił, tak samo jak wcześniej z Aspinallem. Liczby o wiele gorsze u niego i nie ma co się temu dziwić, lepszy obecnie jest Holender. Dwa razy po deciderach się udało ślizgnąć, IMO z normalnie dysponowanym Klaasenem taka gra nie przejdzie.

Powyższy typ to mój główny na jutro, dodatkowo, ale bardziej kieruje mną tu przeczucie, pewnie spróbuję Whitlock @ 2.02 Marathonbet ⛔ 3-6 w starciu z Thorntonem. Pokonał po deciderze naprawdę dobrze dysponowanego Cullena. Niemrawo rozpoczął, to fakt, ale później złapał rytm i wytrzymał nerwowo w deciderze. W wywiadzie mówił, że przez początek spotkania się stresował, ale cieszy się że wystarczająco szybko opanował nerwy i dzięki temu zdołał wygrać. Na pewno będzie to starcie wyrównane, Thornton również wygrał swój mecz 6-5, z van den Berghiem. Kto wie, może nawet znowu panowie będą grać decidera, warto zastanowić się nad overem. Średnie obu panów w 1/16 podobne - 102.2-99.2 na korzyść Szkota, kończyli również podobnie bo Whitlock 6/11 (54.55%) a Thornton 6/12 (50%). Niemniej ja spróbuję tu wygraną &quot;Wizarda&quot;, pozostawił w mojej opinii lepsze wrażenie i jak dobrze rozpocznie spokojnie może to wygrać. +1.5 handi to też super opcja zważywszy na to że prawdopodobny jest leg decydujący, kursów na to jeszcze nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Jenkins @1.72 ⛔????
Że Terry jest w formie to nie trzeba nikogo przekonywać. Wczoraj zniszczył Hendo na średniej 103. Do tego dołożył c/o 160, 4 maxy i 46% na doublach. Dolan dużo słabiej, średnia zaledwie 91 i gdyby nie to, że za przeciwnika miał mizernego Walsha to dziś byśmy go już pewnie nie widzieli. Osobiście mam wrażenie, że The History Maker gdzieś zgubił swoją formę. The Bull wręcz przeciwnie, na poprzednim ET Terry odpadł w ćwierćfinale po deciderze ze Smithem, Dolan wyrzucił dzień wcześciej Chizzy. Uważam, że konkretnym value jest dawać taki kurs na Jenkinsa, który ma wszystkie argumenty, by to spotkanie wygrać. Ja chętnie skorzystam.

King @1.57 ⛔????
Warto moim zdaniem pograć również Kinga. Za przeciwnika ma Norrisa, który dziś niczego wielkiego nie pokazał i wygrał tylko dlatego, że White zapomniał, jak rzucać double. King szybko powinien sprowadzić Chucka na ziemię, tak jak dziś to robił z Newtonem. Merv potrafił przycisnąć w odpowiednim momencie, dobrze radził sobie na doublach i Newton, który bardzo się starał (5 maxów, średnia 97) musiał uznać wyższość. Jeśli Norris ten mecz wygra to będzie to duża niespodzianka.

Klaasen @1.40 ✅
Na koniec również polecam Klaasena, ale jego opisał już wyżej Galgan, ja się po prostu z tym zgadzam. ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Sunday July 12
Afternoon Session (1pm – 5pm local time, 12pm – 4pm, BST)

Michael van Gerwen (1) v Johnny Haines
Alan Norris v Mervyn King (9)
Brendan Dolan (5) v Terry Jenkins (12)
Michael Smith (4) v Kim Huybrechts (13)
James Wade (2) v Mark Webster
Vincent van der Voort (7) v Justin Pipe (10)
Simon Whitlock (6) v Robert Thornton (11)
Devon Petersen v Jelle Klaasen
Michael van Gerwen v Johny Haines 1 @ -3,5 @ 1,65 marathonbet ✅ 6-1
Niestety tym razem nie mamy obniżonego handi, wielka szkoda, jednak jestem na tyle pewny &#39;Shreka&#39;, a jeszcze bardziej słabości Hainesa, że wezmę -3,5. 6-2 ? Na miękko. Wczoraj Anglik niespodziewanie wgrał z van de Pasem. Średnia nieco lepsza, niż w 1.rundzie, ale dalej słaba, bo under 89. Wygrał dublem - 60%. Dziś lepiej go nie rzuci, a będzie tylko gorzej. van Gerwen na spokojnie, 6-1 przy Ave3 - over 92. Dziś będzie lepiej, musi się przecież nakręcić. Dwa legi to max, co odda.
Brendan Dolan v Terry Jenkins 2 @ 1,80 Sbobet ⛔ 6-4
Irlandczyk wczoraj średniawka. Ok, napocić się nie musiał, bo z Walshem nawet ja bym wygrał, no ale brak depnięcia nie jest pozytywny. Ciężko coś prorokować. Może i być lepiej, bo przeca pod 100 może podjechać rzucając te 40% na podwójnych, ale i powtórka z 2.rundy nie jest wykluczona, w końcu jak nie ma formy, to on tak właś nie grywa. Nie ważne. Typ jest pod Jenkinsa i tego się trzymajmy. No co gra ten stary wyga, to aż serce me się raduje. Te zejścia mnie po prostu rozklejają. Piękne to jest. Wczoraj 160. Do tego te cyferki - Ave3 - over 102. Ambrozja. Jest gaz, i to ostry, pali elegancko. Nic nie wskazuje na to, że go zabraknie w niedługim czasie. Jest pewność, a przede wszystkim powtarzalność u &#39;Byczka&#39; i to najważniejsze. Pompujemy w niego zdrowo, oby bez końca.
James Wade v Mark Webster 1 @ 1,36 marathonbet ✅ 6-4
Ładuję w &#39;Maszynę&#39;, bo jest lepszy. No i nie lubię Webstera. Mark w 1.rundzie Ave3 - 87.44 + 24%. Wygrał 6-2, bo Kellet dał dupy. W 2.rundzie Ave3 - 101.56 + 40%. 6-1 z Beatonem. Dziś tego nie powtórzy, jestem pewny. Przy okazji chociażby WCoD pisałem o nim -
Pytanie, jak mocno zepnie się &#39;Webby&#39; ? Szkoda mi go, dla mnie już dawno się skończył. Sezonu nie ma fatalnego, ale brakuje jakiegoś lepszego wyniku.
Spiął się wczoraj i starczy. On jest mega nierówny. Dziś pewnie cyferki koło 92 i 30 będą. Wade ? Czyżby odpalał przed WM ? Możliwe. Ostatnio w objazdówce zwycięstwo, teraz w 2.rundzie niezła gra - Ave3 - 100.02 i aż 6/8 kończące. Elegancko. Niby koślawy, a już w tym roku robił 1/4 i 1/2 w ET. Nie wiem czy gładko, ale Wade.
Vincent van der Voort v Justin Pipe 2(+1,5) @ 1,59 marathonbet ⛔ 6-1
Komuś się chyba kursy pomyliły. IMO dla mnie faworytem jest Pipe, ale buki widzą to inaczej. Czystej dwójki nie gram, bo kursiwo na bezpieczne handi jest fajne. Wczoraj &#39;powolny&#39; zgodnie z planem. Wygrana z McDinem na Ave3 - 93.21 i dobrym dublu, bo skończył 6 na 11. Ciągnie tak niezłą grę w tych ET. Nie porywa, owszem, ale swoje robi i to jakiś efekt przynosi. Holender 6-4 z &#39;Małym Johnem&#39;. Dobry mecz zagrał, bo średnia over 96, do tego świetny dubel - 66.67%. Dziś lepiej nie będzie, bo nigdy nie jest. Na tą chwilę wycisnął maksa. Tylko w lutym doszedł do 1/4 w ET, w reszcie 1/8 i 1/16. Kolejny ćwierćfinał dla Justina ? Mowa.
Devon Petersen v Jelle Klaasen 2 @ 1,43 marathonbet ✅ 0-6
Nie ma co gadać, sprawa jest jasna. Koledzy już nawinęli elegancko. Od siebie tylko dodam -
Petersena lubię, nie powiem, ale niestety cienko mu idzie.
Wczoraj się poprawił, ale dalej mizeria. Średnia 92zkawałkiem, dubel ledwo 26. Dziś też nie odpali. Klaasen ? Lubię i jego. Oj widać, że formę zdrową ma. Czekam i czekam, aż on się ustabilizuje i przez dłuższy czas będzie bić się z czołówką, jak równy z równym. W trwającym turku dwie średnie over 100, do tego duble na przyzwoitym poziomie, no po prostu baja. Niedawno ta wygrana w Pro Tour. Brutalnie nagina. Ile ugra ? Zobaczymy. Coś tam przewiduję, ale o tym później, po tej rundzie, którą Jelle powinien wziąć na miękko.

Michael van Gerwen v Johny Haines 1 @ -3,5 @ 1,65 marathonbet ✅ 6-1
Brendan Dolan v Terry Jenkins 2 @ 1,80 Sbobet ⛔ 6-4
James Wade v Mark Webster 1 @ 1,36 marathonbet ✅ 6-4
Vincent van der Voort v Justin Pipe 2(+1,5) @ 1,59 marathonbet ⛔ 6-1 Devon Petersen v Jelle Klaasen 2 @ 1,43 marathonbet ✅ 0-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Klaasen ✅+ Jenkins⛔ + MVG ✅ Szkoda Terry tego meczu ????
AKO: 2.62/sportingbet
Stawka: 0.5/10j

Tak jak wcześniej wspominałem, typ na MVG to była lokata i wygrał gładko 6-1. Dziś lepiej wyglądał niż wczoraj. Dodałem jeszcze Klaasena, który zagrał bardzo dobrze i sprawił niespodziankę eliminując Chizziego. Choć gdyby Dave nie miał takich problemów na podwójnych to miałby szansę. Jego przeciwnikiem jest Devon, który zrobił wczoraj wielkie show z Papużką przed meczem jak i w jego trakcie. Było jednak widać, że brakowało mu zimnej krwi gdy mógł mecz skończyć już wcześniej a nie dopiero w Deciderze bardzo ładnym C/O. Bodajże 124. Dziś jednak stawiam na Klaasena, który wyeliminował Chizziego i ma spore szansę zajść daleko w tym turnieju. Na koniec mamy jeszcze Jenkinsa. Już od jakiegoś czasu gram na Terryego, bo jest strasznie regularny i nie ma problemu z przechodzeniem początkowych rund ET a jak dla mnie ma sporę szansę aby zabłysnąć na World Matchplay. Wczoraj ładny C/O z 160 i granie na dobrej średniej. Dziś podejmuję Dolana, który ma straszną zniżkę formy po drużynowych MŚ. Jak dla mnie 1.72 jakie oferuję sportingbet to Value nawet na singla. Polecam i zachęcam do grania.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Huybrechts-Smith
Over 5.5 180-tek 2.00 b365
✅✅✅ Zabójstwo już w 4 legu :cool:
Już wczoraj czaiłem się na maxy w meczu Chizzyego z Jelle. Linia była ta sama, kurs odrobinę niższy, a obaj zrobili tę linię i to przy wyniku 6-1. Tutaj spodziewam się wyrównanego meczu, chociaż w wspomnianym spotkaniu miało być podobnie. Obaj, Bully Boy i Kim znani są z rzucania sporej ilości maxów, oczywiście bet bardziej opieram na formie Anglika, który ostatnio jeśli chodzi o 180-tki jest w bardzo dobrej formie. The Hurricane wczoraj zaliczył aż 5 maxów, w tym 6 perfekcyjnych lotek. Smith miał aż 6 maxów, więc widać, ze obaj są nieźle ustawieni na t20. Bet opieram właśnie na tej formie obu graczy. Wiadomo, że mecz meczowi nierówny, ale tutaj powinna być walka, a wiadomo, że najlepiej wynik buduje się maxami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jelle Klaasen ✅✅✅ Szybkie 6-0 ????
Kurs: 1.44/sportingbet
Stawka: 1/10j


Strasznie dziwny mecz Jenkinsa. Po pierwszych 2 legach byłem pewien, że straci maksymalnie 2 legi a potem porażka. Problem na podwójnych. Nie odpuszczę jednak typu na Klaasena. Podnoszę stawkę do 1j czyli w moim przypadku maksymalna stawka na ten turniej i gram go na singlu. Jak już wcześniej wspominałem poradził sobie świetnie z Chizzim i moim zdaniem nie powinien mieć problemu z Devonem, który wczoraj zagrał bardzo dobre spotkanie z Wrightem jednak widać, że brakuje mu regularności w spotkaniu. Tą wczoraj pokazał Holender i jak dla mnie dziś powinien spokojnie pokonać swojego rywala. Także singielek za 1j na koniec popołudniowej sesji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Petersen-Klaasen
Klaasen więcej 180-tek 2.10 b365
✅✅✅ Załatwione już po 3 legach :cool:
Kolejny z ciekawych betów na sesję popołudniową. Afrykaner wczoraj wprawdzie ograł pitę, ale avg tylko 92.5 i 0 maxów. Papużka zagrał bardzo słabo, a i tak był blisko comebacku. Tutaj wyraźnym faworytem jest Kobra i buki mają rację. Jelle zrobił wczoraj avg pod 105 i 2 maxy, a miał na te 180-tki tylko 7 legów. Not bad, wiadomo, że mogło być więcej, bo miał 8 140-tek, ale mniejsza z tym. Holender należy do grupy darterów, którym t20 wyraźnie leży, więc w każdym spotkaniu jakieś maxy wykręca, a u reprezentanta RPA, jak widać na przykładzie wczorajszego meczu, nie zawsze jest z tym dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Evening Session (7pm – 11pm local time, 6pm – 10pm, BST)
Michael van Gerwen (1) v Alan Norris
Brendan Dolan (5) v Kim Huybrechts (13)
James Wade (2) v Vincent van der Voort
Robert Thornton (11) v Jelle Klaasen
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Brendan Dolan v Kim Huybrechts więcej 180&#39;s 2 @ 1,66 bet365 ✅ 0-3
Dolan 3x180&#39;s + 2x180&#39;s v Kim 5x180&#39;s i 5x180&#39;s. Średnie 90.86 i 93.55 v 105.47 i 97.64. Dolan, jak zwykle. Niby nic, a już ma 1/4. Młodszy z braci natomiast z dobrą dyspozycją na tym turnieju. Dwie pewne wygrane, regularna gra na poszczególnych elementach. Więcej jest w poprzednich postach przy okazji meczów w/w. Mnie kurs rajcuje, więc bierym.
James Wade v Vincent van der Voort under 4,5 180&#39;s @ 1,61 bet365 ⛔ 5
Wade dwa razy dobre zawody, a maksów 1x i 2x. Jak mu nie siedzą, to nie siedzą. Od dłuższego czasu tak. Teraz trzech raczej nie rzuci. Vincent 1x i 3x. Dziś zagrał baja przeciwko Pipe, zaskoczył mnie. Lepiej nie będzie. I całościowo i w maksach. Po dwa może pykną, nie więcej. Fajny zakład, IMO miękko będzie.
Robert Thornton v Jelle Klaasen 2 @ 1,909 sportingbet ⛔ 6-4
Ocipieli z tym kursem. U innych po ~1,55. Nie ma co kminić, o &#39;Żelku&#39; było już sporo pisane. Godzinę temu nieco słabiej, niż w pierwszych dwóch rundach, ale równie pewnie. Dubel ok, maksów znowu sporo. &#39;TheThorn&#39; elegancko, średnia over 100, dubel prima, ruszył z kopyta. Utrzyma tempo ? Nie wiem. Jeśli nawet, to przeca Holender w gazie jest i może dać radę na spokojnie, mimo mocnego rywala. Pompujemy, jak w Jenkinsa.

Brendan Dolan v Kim Huybrechts więcej 180&#39;s 2 @ 1,66 bet365 ✅ 0-3
James Wade v Vincent van der Voort under 4,5 180&#39;s @ 1,61 bet365 ⛔ 5
Robert Thornton v Jelle Klaasen 2 @ 1,901 sportingbet ⛔ 6-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dolan-Huybrechts
Huybrechts więcej 180-tek 1.66 b365
✅✅✅ 3-0 od początku IZZOLDA:cool:
Już bam rzucił tę propozycję i nic innego nie mogę zrobić, niż tylko podpisać się pod tym. Liczby na korzyść Kima. Pisałem już o nim przed meczem ze Smithem, gdzie grałem ogólny over maxów, który siadł bardzo miękko. Sam The Hurricane prawie zrobił linię przewidzianą na całe spotkanie. O czymś to świadczy, tak, o jego niezłej formie. Ma podejście do t20, więc znowu powinien kilka 180-tek nastukać. The History Maker taki skuteczny na t20 nie jest, chociaż też rzuca tam swoje. Jednak ostatnio nie imponuje jakoś maxami, a imo Belg wręcz przeciwnie. Kim powinie tutaj zawalczyć o zwycięstwo, słusznie jest faworytem, więc tak jak w przypadku Klaasena, powinien pociągnąć grę klepiąc wysokie liczby, a najlepiej właśnie 180-tki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG ✅+ Klaasen ⛔
AKO: 2.057/sportingbet
Stawka: 0.75/10j

Prawdopodobnie mój ostatni typ na tym turnieju. Niestety nie zdołałem złapać już 1.90 na Klaasena, które oferował sportingbet gdyż wtedy zagrałbym to na singlu. Dorzuciłem jednak MVG, który znów dla mnie jest lokatą. Drabinka układa się świetnie, bo dostał dwóch darterów, których rozpykał 6:1. Teraz dostaję Norrisa z którym także nie powinien mieć problemu. Anglik wyeliminował White i Smitha jednak dopiero po 11 legach. Teraz wpada na &quot;Shreka&quot;, który powinien odprawić go z kwitkiem. Dodaję o tego Klaasena. Holender na tym turnieju dwukrotnie przeze mnie pograny i dwa razy przynosi pieniądze. Do trzech razy sztuka? Nie wydaję mi się. Świetna średnia, dużo maxów i do tego dobrze radzi sobie na podwójnych. Jak dla mnie powinien poradzić sobie z Thornthonem, który rozgrywa dobry turniej. Ostatnie ET pokazują jednak, że utrzymanie przez niego dobrego poziomu jest dość trudne. Wydaje mi się, że warto spróbować takiego dubelka.

Vincent Van der Voort ⛔⛔⛔
Kurs: 3.25/sportingbet
Stawka: 0.4/10j

Poprzedni dubel miał być ostatnim jednak aż żal nie spróbować. Inne buki skorygowały kurs i dają gdzieś 2.60. Mój kochany sporting został przy 3.25 i spróbuję ich tym typem oszukać. Holender pokonał jak na razie &quot;Little Johna&quot; oraz Pipe tracąc tylko 3 legi. Meczu z Pipem nie oglądałem jednak w meczu z młodym Austriakiem wykazał się przede wszystkim świetną skutecznością na podwójnych. Dawno nie grał tak dobrze gdyż dwa poprzednie ET kończyły się dla niego na 2 rundzie. Jego przeciwnikiem Wade, który swoje pierwsze spotkanie skończył wygraną do 0! W drugim stracił jednak aż 4 legi i oglądając to spotkanie nie był tak pewny jak w poprzednim. Spotkanie jak dla mnie 60:40 dla Anglika jednak takiego Vincenta polubiłem i gdy odblokuje 180 to myślę, że może to wygrać. Także kurs 3.25 jest jak najbardziej do zagrania!
Edit
Vincent powinien to wygrać bez większego problemu. Prowadzenie 3-1, szansa na przełamanie i 4-1 ale on zamiast rzucić 20 rzuca 1 i potem wszystko się łamie. 3 lotki na 4-4 także nie trafione. Ehh ;///
Edit 2
Klaasen Ty.....! Jak taki mecz mogłeś przegrać :/ I turniej po świetnej sobocie znów kończę z minusem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom