>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour Event 5 - Riesa (19-21.06.2015)

Status
Zamknięty.
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
European Tour Event 5 - Riesa

Data: 19-21 czerwca 2015

Miejsce: Riesa (Niemcy)

TV: Bet365, Coral, Ladbrokes, Unibet, William Hill, livepdc.tv

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/european-tour
Drabinka turniejowa :
Michael Smith (3) v Artut/Clayton
Steve Beaton (14) v Zygla/Barilli
Vincent van der Voort (6) v Hunt/Rodriguez
Terry Jenkins (11) v J Lewis/M Webster
Ian White (7) v Mansell/de Zwaan
Robert Thornton (10) v Seyler/Alcinas
Peter Wright (2) v Clark/Henderson
Jamie Caven (15) v Robinson/Bunting
Brendan Dolan (4) v Kist/Marijanovic
Dave Chisnall (13) v Edgar/D Webster
Simon Whitlock (5) v MacNeil/Gurney
Kim Huybrechts (12) v Winstanley/Reyes
Mervyn King (8) v Hopp/McDine
Justin Pipe (9) v Dootson/Wilson
Michael van Gerwen (1) v O&#39;Connor/De Decker
Benito van de Pas (16) v Walsh/Suljovic

Formaty gry:
Wszystkie mecze - Best of 11 legs

Nagrody:
Winner £25,000
Runner-Up £10,000
Semi-Finalists £5,000
Quarter-Finalists £3,500
Last 16 £2,000
Last 32 £1,500
Last 48 £1,000
Total £115,000

Plan gier: Friday June 19
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)

Matt Clark v John Henderson
Mark Walsh v Mensur Suljovic
Matthew Edgar v Darren Webster
Christian Kist v Robert Marijanovic
Mickey Mansell v Jeffrey de Zwaan
Ken MacNeil v Daryl Gurney
Daniel Zygla v Mark Barilli
William O&#39;Connor v Mike De Decker
Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Adam Hunt v Rowby-John Rodriguez
Max Hopp v Kevin McDine
Eddie Dootson v James Wilson
Dean Winstanley v Cristo Reyes
Jyhan Artut v Jonny Clayton
Tomas Seyler v Antonio Alcinas
Jamie Robinson v Stephen Bunting
Jamie Lewis v Mark Webster
Saturday June 20
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)

Steve Beaton (14) v Zygla/Barilli
Benito van de Pas (16) v Walsh/Suljovic
Brendan Dolan (4) v Kist/Marijanovic
Robert Thornton (10) v Seyler/Alcinas
Justin Pipe (9) v Dootson/Wilson
Dave Chisnall (13) v Edgar/D Webster
Kim Huybrechts (12) v Winstanley/Reyes
Ian White (7) v Mansell/de Zwaan
Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Terry Jenkins (11) v J Lewis/M Webster
Michael Smith (3) v Artut/Clayton
Vincent van der Voort (6) v Hunt/Rodriguez
Peter Wright (2) v Clark/Henderson
Mervyn King (8) v Hopp/McDine
Jamie Caven (15) v Robinson/Bunting
Michael van Gerwen (1) v O&#39;Connor/De Decker
Simon Whitlock (5) v MacNeil/Gurney
Sunday June 21
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)

Third Round
Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Quarter-Finals
Semi-Finals
Final
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Co do zwycięzcy całego turnieju, oczywiście typuję Michaela van Gerwena, ale kurs ~2,25 mnie zupełnie nie zadowala, tym bardziej, że Michael ma trudną drabinkę. A dla przypomnienia, mam zagrany TAKI zakład.

Jyhan Artut v Jonny Clayton
Typ: Jyhan Artut @ 2,02 Marathon 1/10j
⛔ 4-1 na 4-6
Ktoś tu zgłupiał z tym kursem. Clayton solidny, ale Artut na swojej ziemi z pomocą kibiców powinien powalczyć. Dla mnie faworytem jest Niemiec i na niego kurs powinien wynosić maksymalnie 1,60. Artut pokazał się fajnie na World Cupie, w deblu to on ciągnął grę z Austrią, w singlu też dobrze zagrał z Rodriguezem, gdzie wytrzymał ciśnienie. Dla mnie value, ale daję tylko 1j, bo to przecież tylko ET.

Na sesję popołudniową gram jeszcze tripla:

Mark Walsh v Mensur Suljovic
Typ: Mensur Suljovic @ 1,40 ✅ 2-6

Christian Kist v Robert Marijanovic
Typ: Christian Kist @ 1,45 ⛔ 0-6 ????

William O&#39;Connor v Mike de Decker
Typ: William O&#39;Connor @ 1,33 ✅ 6-2

AKO: 2,70 @ Marathon 2/10j
⛔
Walsh czyli dziadek, który rzadko kiedy się pokazuje. Jego ostatni mecz pod kamerami był prawie rok temu w ET na Gibraltarze. Przegrał wówczas z Parsonsem 4-6 na średniej 85. Dzisiaj nie powinien przekroczyć tej granicy, a średnia 90 będzie chyba maksimum. Suljovic nierówny, ale z Markiem powinien sobie spokojnie poradzić, a średnią 90+ powinien odpalić, co na dystansie do 6 wygranych legów daje pewną różnicę.
Kist i Marijanovic to dwaj kwalifikanci z wczoraj. Kist o wiele bardziej doświadczony, utytułowany. No i w końcu powinien zacząć pokazywać coś w PDC po przejściu z BDO. Marijanovic w karierze 2 razy grał na MŚ (w PRE 82 i 76, w 1. rundzie postraszył Buntinga - wygrał 3-1 seta, aby przegrał kolejne do zera, średnia 86), na World Cupie w deblach średnie 69 czy 77. Pewnej granicy Chorwat nie przeskoczy, a Kist już nieraz pokazywał, że potrafi grać na średniej 100.
O O&#39;Conor&#39;ze wiele ostatnio pisałem. Dzisiaj zagra z młodym de Deckerem, który praktycznie też nie grał w &quot;telewizyjnych&quot; turniejach. Ostatni występ pod kamerami to ET 7 Sindelfingen 2014 i przegrana w 1. rundzie z Hoppem 2-6 (Mike na średniej 85,28). Willie jeśli zagra &quot;swoje&quot; to powinien spokojnie ograć młodego Belga, który wszedł z kwalifikacji &quot;europejskich&quot; wczoraj.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Ajaj, ktos mnie tutaj wyprzedzil z 2 perelkami na dzis ???? Tak jak Hiro mial poleciec trebel no i nakladaja nam sie mecze, ale i tak podam:
Suljovic + O&#39;Connor +Webster @2,66 2/10 ⛔⛔
E: Edgar dobre zawody na wysokiej sredniej, Webster bardzo nierowny i do tego musial w deciderze breakowac.

Co do 2 pierwszych spotkan, moge sie tylko przylaczyc do slow Hiro, Mensur ostatnio wchodzi na co raz wyzszy pulap, dzisiaj powinnien znow pokazac sie z lepszej strony i przejsc do kolejnej rundy. Ostatnio udaja mu sie dobre wyniki( pomimo porazki z Hoppem) i dzisiaj powininen kontynuwac te serie Walshem. O´Connor z mlodym Deckerem, ktorego powinnien wziac na doswiedczenie.

Co do Webstera , pomimo ostatnich slabszych wynikow wierze w Darrena i czuje, ze powinien dzisiaj spokojnie ograc Edgara, ktory sie jeszcze nie pokazal szerszej publicznosci telewizyjnej.
Na poczatek turnieju jednak stawka lzejsza by sie dobrze wejsc w spotkania, na wieczor szykuja sie jednak juz pereleczki z ktorych trzeba bedzie brac, ale to jak wroce do domu spokojnie opisze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Hopp ✅+ Kist ⛔+ Bunting✅ + O&#39;Connor✅
Ako: 3.15/bet365
Stawka: 1/10j

MVG wygra ET 5 - 2.25/bet365
Stawka: 3/10j
Powiedzmy sobie szczerze MVG nie ma na tym turnieju żadnego przeciwnika. Brak Andersona, Lewisa oraz Taylora obrazuje mi wygraną w tym turnieju właśnie Holendra. Trudna drabinka powinna pomóc jeszcze MVG gdyż będzie on musiał utrzymywać dobry poziom przez cały turniej. Dlatego gram MVG aż 3 jednostkami.
Niestety analiz nie moge dodać gdyż jestem na wyjezdzie ale dzis wroce i potem cos rzucę jeszcze
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Tak jak juz wspominalem jak dla mnie perelki na wieczor, duzo pisac nie bede ( bo to nie wypracowanie), ale typy wydaja sie bardzo pewne i nie powinno byc duzych problemow, by na koniec dnia liczyc gruby hajs ????
Singiel :
Jyhan Artut v Jonny Clayton 1 @2.0 4/10 badz 5/10 jak Artut bedzie zaczynal.
Zgadzam sie tutaj znowu Hiro kursy powinny byc odwrotnie wystawione, widac ze Niemiec dobrze sie czuje na swojej ziemi, bardzo dobre mecze we Frankfurcie gdzie ciagnal ten wozek , majac nawet szanse postraszyc Taylora w singlu. Jezeli bedzie skoncentrowany na grze i nie bedzie zajmowal sie innymi rzecami to bierze ten mecz. Stawke uzalezniam od tego czy Artut bedzie zaczynal, czy nie jak wiadomo gra sie do 6 legow i bez przewagi 2, wiec moze byc i tak, ze Calyton zacznie i dowiezie swoje podania(malo prawdopodobne), jednak warto zobaczyc kto zaczyna i wtedy przylozyc.
Trebel ,,morderca&#39;&#39; :
Artut+1,5 + Hopp+ Bunting @2,86 7/10
Artut zostal juz opisany, czas na kolejne 2 spotkania. Hopp, mlody chlopak, ktory miewa bardzo dobre spotkania ( z Mensurem), ale potrafi tez dostac white washa od Lewisa. Jednakze sklaniam sie ku graniu wlasnie na niego z powodu tego, ze turniej rozgrywane jest u siebie i do tego wczoraj we kwalifikacjach prezentowal sie wysmienicie ! Grajac nawet 9-dartera. Jezeli przez noc nie zapomnial jak sie rzuca do tarczy to powinnien McDinem i awansowac do kolejnej rundy. Na koniec typowy typ do podwyzszenia kursu, Bunting zrobil ogromny progres i dzieki swojej dobrej grze ( duzo 180, elektryzujaca gra dla publicznosi) dostal m.in dzika karte do PL. W ostatnim ET odpadl on juz w 1 turze, watpie by stalo sie tak i dzis, bedzie dazyc do tego by zamazac swoja ostatnia porazke i dalej walczyc w turnieju.
Lzej Artut + Hopp+ Bunting @3,54 3/10

Co do reszty spotkan widze jeszcze win Rodrigueza i Reyesa @2,87 2/10Warto tez zwrocic uwage na Alcinasa . Jedna z najslabszych par tej rundy. Hiszpan gra z Seylerem, ktory juz teraz komentuje mecze dla niemieckiej TV, ale i gra czasami taka patologie, ze w glowie sie nie miescie. Dawno go nie widzialem w akcji , bo i sie nie kwalifikowal nigdzie ???? , ale warto obczaic na live jak sie bedzie ukladal 1 leg i wtedy pograc , albo odpuscic.
E: To co zrobil Artut to jest kryminal i koniec naszej znajomosci !!! Prowadzic 4-1 i przegrac 5 kolejnych legow ?! Do momentu 4-1 gral stbilnie , trafiajac double !! No a potem to juz komedia jednego zawodnika, najpierw problemy z liczeniem . No i potem przy stanie 5-4 mial 3, powtarzam 3 ! lotki na D16 by zbrejkowac Calytona i doporwadzic do decidera, ktorego by zaczynal ... ???? Mecz przypominal troche mecz z World-Cup miedy Kimim i Paulem. Tam sie cieszylismy z kontuzji glowy Nicholsona, a tutaj tepimy Artuta !
Co do reszty spotkan spokojne zwyciestwa faworytow, ciesz ze bez problemow siadl dubel Reyes+ Rodriguez. Do tego pewne wygrane Hoppa i Buntinga. No coz Artut wielki przegrany wczorajszego dnia i mojego portfela, na dzis jest kilka ciekawych spotkan, ale i pare pewniakow do wygranej.
Ale to wszystko juz z biegiem dnia. :cool:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Saturday June 20
Afternoon Session (1pm-5pm local time, 12pm-4pm BST)

Steve Beaton (14) v Mark Barilli
Benito van de Pas (16) v Mensur Suljovic
Brendan Dolan (4) v Robert Marijanovic
Robert Thornton (10) v Thomas Seyler
Justin Pipe (9) v James Wilson
Dave Chisnall (13) v Matthew Edgar
Kim Huybrechts (12) v Cristo Reyes
Ian White (7) v Mickey Mansell
Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Terry Jenkins (11) v Jamie Lewis
Michael Smith (3) v Jonny Clayton
Vincent van der Voort (6) v Rowby-John Rodriguez
Peter Wright (2) v Matt Clark
Mervyn King (8) v Max Hopp
Jamie Caven (15) v Stephen Bunting
Michael van Gerwen (1) v William O’Connor
Simon Whitlock (5) v Daryl Gurney

Korzystając z okazji, dwa słowa ode mnie. Siekierka dla Artuta, chociaż to i tak za mało. No kurwunia, to co on zrobił przechodzi ludzkie pojęcie. Wczoraj nie był pewniakiem za sto milionów, nie spodziewałem się oszałamiających statystyk z jego strony, ale tego Claytona miał łyknąć na miękko. Wszystko było ok, miał 4-1, pewną wygraną i kurwunia chyba mu odjebało. Fatalna gra przez 5 ostatnich legów i w konsekwencji 4-6. Jestem wkurwiony, po prostu. Zepsuł mi wczoraj TRZY kupony na taką kasę, że głowa mała. Wszystko powchodziło - i O&#39;Connor, i Mansell, na których kursy były przegięciami, jakich mało, do tego Rodriguez, Reyes, Bunting czy też Wilson. Wybrałem ich z całej oferty i wszystko zgodnie z planem, tylko ten Artut. Szkoda swoją drogą, że nie miałem czasu podwirować typków na foruma, bo byłoby zielono chociaż. Jak znajdę chwilę, to sypnę coś na kolejne rundy.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Typy na dzis ( bez analiz , nie mam jakos ochoty i czasu ???? ):
van de Pas- Suljovic over 9.5 lega @1.83 2/10 ✅✅ 6-5
Dobre cieakawe spotkanie pelne zwrotow. Widac bylo ze gra 2 graczy na podobnym poziomie , zdecydowaly po prostu szczegoly ;)


Mansell +1.5 @1,90 2/10 ⛔
Niestety kontuzja Mansella w ostatnim legu i typ na minus. Mial 21 do konca i sam nie wiedzial jak to skonczyc, wiec wybral najgorsze rozwiazanie i zagral 3 i D9 , czym sam sie zadziwil i niestety skonczylo sie 6-4 .

Dolan+Jenkins+Beaton @2,59 2.5/10✅✅
U Dolana nerwy byly, Jenkinsa nie ogladalem, a Beaton izi win ???? :cool:

Smith+Wright+Whitlock @2.02 4/10
Gdyby nie poczatkowa kontuzja na doublach to moglibysmy sie cieszyc z wygranej

E: Do tego 3/3 w HP i dobrze zakonczony dzien . Na jutro szykuje sie kilka ciekawych spotkan . Do jutra !:grin:
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Niestety wczoraj Kist zagrał słabiutko i przegrał 6-0 z jakimś zawodnikiem o którym pierwszy raz słyszę. Jak koledzy wcześniej wspominali niestety Artut zawiódł. Te 3 lotki, które miał w 10 legu były naprawdę żałosne. Miejmy nadzieję, że dzisiejszy dzień przyniesie nam lepsze wyniki. Lecimy z kuponikiem na sesję popołudniową.
Thorton ✅+ Dolan ✅+ Chisnall ✅+ Huybrechts ✅
AKO: 2.51/bet365
Stawka: 2/10j

Pierwsze 3 typy to typowe &quot;pewniaczki&quot;. Na ostatnich drużynowych mistrzostwach nie było niespodzianek i mam nadzieję, że dziś będzie tak samo. Dolan gra dzisiaj z pogromcą Kista oraz mojego kuponu i mam nadzieję, że dziś go pomści i łatwo rozprawi się ze swoim rywalem. Marijanovic nie zagrał świetnego spotkania tylko jego przeciwnik był słaby. Wydaję mi się, że Dolan grający na swoim średnim poziomie nie powinien mieć z wygraniem tego spotkania. Co do &quot;Chizziego&quot; to dopiero przystępuję on do tego turnieju i ostatni raz widziałem go bodajże gdy przegrywał na ostatnim ET z MVG. Dzisiaj jego rywalem będzie Edgar i nic nie wskazuje na to aby Chisnall miał przegrać to spotkanie. Gram w stronę Chizziego i polecam każdemu ten typ. Dalej Thorton, którego strasznie lubię a bardzo dawno go nie widziałem. Także wydaję mi się to niesamowity pewniak, więc bez wahania gram jego zwycięstwo. Na koniec zostaje nam niesamowity Belg czyli Kim Huybrechts. Jego dzisiejszy przeciwnik to Reyes, który w niesamowity sposób zgniótł Winstanleya aż 6-1. Warto jednak wspomnieć, że na ostatnich MŚ Belgowie w drugiej rundzie pokonali Hiszpanów a słabszy z braci Huybrechts czyli Ronny pokonał Reyesa. Wydaje mi się, że Kim nadal jest w dobrej dyspozycji po MŚ i dziś także pokona Reyesa. Do tego 1.53 to moim zdaniem bardzo świetny kurs na tego zawodnika. Polecam wszystkim! I miejmy nadzieję, że dzisiejszy dzień przyniesie nam pieniążki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Steve Beaton v Mark Barilli 1 @ 1,40 bet365 ✅ 6-1
Beatona lubię, ale on już chyba nigdy nie odpali. Zerwie się raz na dziesięć i tyle. Powinien wygrać, bo przeciwnik słabiutki. Szkot wczoraj kaplica. Średnia under 75 i 6/27 kończące. W Q UKO i &#39;objazdówkach&#39; lipa. Steve w kilku turkach ET w 2.rundach robił dobre cyferki.
Brendan Dolan v Robert Marijanovic 1 @ 1,30 marathonbet ✅ 6-5
Dolan ostatnio elegancko z World Cup of Darts. Powinien chcieć pójść za ciosem. Wspominałem już, w tym roku bez fajerwerk, ale kilka prób wystrzału było. Jak zagra swoje, nawet średnio to wygra. Marijanović wczoraj wygrał dublem - 6/8. Dziś lepiej nie będzie, absolutnie. Skoro nie będzie lepiej, to wtopa, bo cyferki z dolnej półki notuje.
Dave Chisnall v Matt Edgar 1 @ 1,14 bet365 ✅ 6-0
Edgar wczoraj ledwo 6-5 z Websterem. Ave3 - 88zkawałkiem, do tego 6/19 duble. Nie wiem, jak &#39;Chizzy&#39;, ale gorzej niż wymienione cyferki nie będzie. Nie ma kilku zacnych twarzy, więc powinien iść po wygraną w całym turnieju.
Ian White - Mickey Mansell 2(+1,5) @ 1,97 marathonbet ⛔ 6-4
Wierzę w &#39;Wyspiarza&#39;. Na WCoD błysnął. Pisane niedawno o nim było, więc nie będę się powtarzał. Wczoraj ze średnią 91zkwałkiem, 6/9 kończące - baja. Powinno być tylko lepiej dziś. White bez rewelacji. Szarpał w &#39;objazdówkach&#39;, tyle. W kartkę ma te cyferki. Bez blamażu dziś, ale czy zrobi furorę ? Nie sądzę. Mickeya stać na zwycięstwo. Biorę handi na spokoju.
Michael Smith - Jonny Clayton 1 @ 1,21 marathonbet ✅ 6-4
Pewniaczek? O Claytonie pisane przy okazji wtopy Artuta. Wczorajsze Ave3 - 83.06 i 6/20 nie napawają optymizmem. Słaby jest i tyle. Michael lipa w tym sezonie, może czas coś ugrać ? Nie wiem. Tą rundę tak czy siak bierze na luzie.

Huybrechtsa odpuszczam, bo i on może to zrobić, a do tego Hiszpan nieźle. Jenkins to samo. Jego w ogóle nie lubię grać w ET, bo często cuda robi. Wright mi śmierdzi, a Whitlock wręcz cuchnie. Przeca on słaby od dawna. WCoD pokazał, jaki teraz z niego kozak. Poza tym Gurney wczoraj elegancko.

Steve Beaton v Mark Barilli 1 @ 1,40 bet365 ✅ 6-1
Brendan Dolan v Robert Marijanovic 1 @ 1,30 marathonbet ✅ 6-5
Dave Chisnall v Matt Edgar 1 @ 1,14 bet365 ✅ 6-0
Ian White - Mickey Mansell 2(+1,5) @ 1,97 marathonbet ⛔ 6-4
Michael Smith - Jonny Clayton 1 @ 1,21 marathonbet ✅ 6-4
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Steve Beaton v Mak Barilli
Typ: Steve Beaton @ 1,40 ✅ 6-1
Terry Jenkins v Jamie Lewis
Typ: Terry Jenkins @ 1,44 ✅ 6-4
Michael Smith v Jonny Clayton
Typ: Michael Smith @ 1,18 ✅ 6-4
Michael van Gerwen v Willie O&#39;Connor
Typ: Michael van Gerwen @ 1,083 ✅ 6-5 :cool:
AKO: 2,58 Bet365 2/10j ✅

Barilli ogórek, Beaton powinien łatwo wygrać. Wczoraj wygrał z Zygla na średniej 74. Jamie Lewis słaby, wczoraj niby średnia 92,75 z Markiem Websterem i 6-3, ale mnie on nie zachwyca. Jenkins w początkowych rundach nie odpuszcza i pewnie wygrywa. Clayton tylko dzięki Artutowi jest w 2. rundzie, 83,06 na średniej wczoraj, słabo. No i MVG, który idzie tutaj na Mistrza, a nierówny O&#39;Connor mu nie powinien zagrozić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Sesja popołudniowa bardzo udana gdyż 4/4 mecze siadły a kuponik przyniósł zysk 3 jednostek. Nadrobiliśmy wczorajszą porażkę i zarobiliśmy na sesję wieczorną. Kawa do wieczora niepotrzebna, bo tyle emocji ile przyniosły spotkania Dolana i Thorntona to nie zasnę przez kolejne 2 noce. Także lecimy do kolejnego kuponu.

MVG ✅+ Smith ✅+ Jenkins ✅+ Wright ✅
AKO: 2.26/bet365
Stawka: 2/10j

Trzy z czterech moich typów pokrywają się z tym co gra Hiro. Ja do Smitha, MVG oraz Jenkinsa dodaję także Wrighta, który świetnie zaprezentował się na drużynowych MŚ gdzie wraz z Andersonem gdzie doszli do finału. Wright w ostatnim czasie wszedł na moim zdaniem wyższy poziom i przede wszystkim gra równo. Nie powinien mieć problemu z pokonaniem Clarka. Dalej mamy MVG, którego przed turniejem pograłem jako zwycięzce turnieju. Dziś przeciwko niemu O&#39;Connor. Sorry ale niestety nie widzę opcji żeby MVG przegrał ten mecz. Wydaję mi się, że nie powinien także stracić więcej niż 2 legi. Do tego mamy Smitha, który podejmują Claytona. Ten pokonał bardzo słabego wczoraj Artuta jednak dziś nie widzę szans aby pokonał swojego doświadczonego rywala. Na koniec najwyższy kurs na kuponie czyli wygrana Jenkinsa. Podejmuję on &quot;Raste&quot; Lewisa, który wczoraj zagrał nieźle. Warto jednak wspomnieć, że Terry mimo tego, że nie jest jakąś czołówką w PDC to jest bardzo solidny i przez pierwsze rundy przechodzi dość prosto. Dziś wydaję mi się, że po dość wyrównanym meczu także powinien pokonać swojego rywala.
EDIT
Osobiście nie wiem co zrobił MVG ale moja dziewczyna, która ten mecz oglądała sądzi, że tak słabego MVG jeszcze nie widziała w tym roku. Nic mu nie siedziało. Mam nadzieję, że gorzej niż dzisiaj już w tym turnieju nie zagra a buki wezmą pod uwagę ten mecz i podniosą trochę kursy na niego.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Vincent van der Voort vs. Rowby-John Rodriguez ✅✅✅ izzi
Typ: over 9.5 lega/bet365
Kurs: 2.0

Moim zdaniem jest to fantastyczny typ na singla. Ja niestety nie mogę tego pograć, bo mój budżet na tą rundę byłby naruszony a nie chce tego robić (choć jeżeli Terry i Smith wygrają to puszczę za 1j). Wydaję mi się, że to spotkanie będzie strasznie wyrównane i o wygranej może decydować nawet 11 leg. Vincent jest przeceniany przez buków gdyż w tym roku jest strasznie nierówny. Ostatnio na własnej ziemi dał się ograć w 2 rundzie Aspinallowi co było straszne (dla mojego portfela również). Rowby to młody grajek z Austrii, który co raz lepiej zaczyna grać w PDC. Na ostatniej drużynówce także postraszył dużo lepszego Artuta i przegrał z nim w decydującym 7 legu. Wczoraj wygrał swoje spotkanie 6:4 i dziś może postraszyć dużo bardziej doświadczonego Vincenta. Wydaję mi się, że warto zagrać over legów w tym spotkaniu lub też Rowbyego (+2.5) po kursie 1.66. Jeżeli pierwsze dwa spotkania z mojego kuponu na sesje wieczorną wejdą to zagram tego singla za 1 jednostkę. Powodzenia wszystkim na sesję wieczorną.
EDIT
Mimo wejścia dwóch spotkań, które miały wejść aby ten typ został zagrany nie gram tego spotkania gdyż stwierdziłem, że wole zostawić pieniądze na jutrzejsze zmagania i wystawienie linii na 180. Mimo wszystko typ nadal polecam ????
EDIT 2
Teraz mi smutno, że jednak tego nie zagrałem... Mam nadzieję, że jednak komuś innemu pomogłem zarobić albo chociaż przeczytał ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Chizzy ✅+ MVG ⛔⛔⛔+ Jenkins✅
AKO: 2.05/bet365
Stawka: 2/10j


Wczorajszy dzień bardzo fajny i cieszą 2 trafione kupony. Oczywiście nie obyło się bez nerwów gdyż 4 z 8 kuponów zostały rozstrzygnięte dopiero w 11 legu. Najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że MVG męczył się z O&#39;Connorem i wygrał po C/O 100 przy podaniu rywala. Nie widziałem tego spotkania ale zdaję się na moją kobietę, która sądzi, że gorzej już się nie da zagrać niżeli zrobił to wczoraj MVG. Dziś będzie on podejmował innego z Holendrów a mianowicie van de Pasa. Pokonał on Suljovica także po &quot;deciderze&quot;. Nie grał on zbytnio dobrze jednak 6/11 na podwójnych robi wrażenie. Nie wydaję mi się jednak żeby MVG miał zagrać po raz kolejny tak słabo i powinien rozprawić się ze swoim rywalem (bez większych problemów mam nadzieję). Dalej mamy dartera, który zrobił dziś na mnie największe wrażenie a mianowicie Dave Chisnalla. Rozjechał on swojego przeciwnika do 0. Nie dał mu ugrać nic! 4 maxy w 6 legach do tego 60% na podwójnych robi wrażenie. Za rywala będzie miał Dolana, który wrócił dziś z dalekiej podróży w pojedynku z zawodnikiem z eliminacji. Tylko jeden &quot;max&quot; oraz średnia poniżej 90 raczej nie dają mu większych szans przeciwko Chizziemu, który dziś zagrał naprawdę fenomenalnie. Na koniec po raz kolejny najwyższy kurs a mianowicie Terry Jenkins. Tak jak się spodziewałem zagrał naprawdę solidne spotkanie przeciwko Jamiemu Lewisowi i wygrał je dość pewnie. Co prawda 30% na &quot;Dublach&quot; nie przynosi mu chwały jednak jest to jedyna rzecz do, której można się przyczepić. Jest na tyle solidny, że nie powinien mieć problemu z młodym Rodriguezem. Ten według moich oczekiwań mocno postawił się Vincentowi i nawet go ograł. Jest nieprzewidywalny, może zejść z 120 (jak to dzisiaj miało miejsce) lub też rzucić parę 180 jednak Terry jest na tyle doświadczony, że skarci młodego Austriaka i nie pozwoli mu przejść do kolejnej rundy. Mam nadzieję, że passa się utrzyma i po dzisiejszej sesji popołudniowej także będziemy zarobieni! Poczekam jeszcze na linię na 180 i rzucę jakiś kuponik za 1j. Powodzenia!
Chizzy więcej 180&#39;s ✅+ MVG więcej 180&#39;s ✅+ Wright win ⛔
AKO: 3.16/bet365
Stawka: 1/10j


Jest to zapewne jeden z moich ostatnich kuponów na ten turniej jeżeli nawet nie ostatni. Skusiły mnie kursy na większą ilość 180 dla faworytów a przede wszystkim zawodników, którzy potrafią ich zrobić bardzo dużo. Jak już wcześniej wspominałem Chizzy wczoraj w 6 legach rzucił aż 4 a Dolan w 11 legach tylko 1. Jak dla mnie ta statystyka mówi dużo i wydaję mi się, że Anglik będzie dziś rzucał dużo lepiej niż jego przeciwnik. Benito wczoraj 2 maxy a &quot;Mighty Mike&quot; mimo słabego występu przeciwko O&#39;Connorowi rzucił ich aż 4. Wydaję mi się, że kurs 1.40 na więcej 180 MVG to chyba ogromne VALUE, które warto atakować nawet na singlu za grubszą sumę, bo nie wydaję mi się żeby MVG grał tak słabo jak wczoraj i pewnie z 3-4 maxy rzuci. A Benito to tylko Benito i dwie &quot;180&quot; w jego przypadku to będzie dużo. Na koniec zostawiam sobie chyba najciekawszą parę tej rundy: Bunting vs. Wright. Obu zawodników wystąpiło w tym roku w Premier League i żaden z nich niczego nie zwojował. Mimo wszystko spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo dobrze. Bunting wygrał wczoraj z Cavenem mimo, że przegrywał 3:1 zaś Peter zrobił swojemu rywalowi &quot;whitewasha&quot;. Trzeba jednak przyznać, że średnia powyżej 104 oraz ponad 55% na podwójnych robi wrażenie w przypadku Snakebite. Już na drużynówce prezentował on fantastyczny poziom i musiał uznać wyższość tylko i wyłącznie światowej czołówki. Mam nadzieję, że Wright dzisiaj także utrzyma formę i będzie się piął ku finałowi na, który liczę, że osiągnie! Powodzenia Panowie!
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Bardzo fajnie wygląda typ w strone Maxa Hoppa na 180-tki.
Postawiłem na Maxa we wczorajszym meczu z Kingiem i się nie zawiodłem.
Mam nadzieje że przynajmniej te 2 maxy rzuci, co na pewno jest w jego zasięgu.

Max Hopp Over 1,5 180 - kurs 2,5 Bet365
Max Hopp - Justin Pipe - kurs 2,2 Bet365
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Rowby-John Rodriguez v Terry Jenkins 1 under 2,5 180&#39;s @ 1,44 bet365 ✅ 2
Na WCoD nie rzucił overka, teraz w 2.rundach również nie. Średnie under 90, maksy 2+1. Dziś lepiej być nie powinno. Bez formy małolacik, po prostu. Poza tym jest opcja, choć jej nie popieram, że Anglik szybko odpali Austriaka.
Peter Wright v Stephen Bunting 1 @ 1,67 marathonbet ⛔ 5-6
Kursiwo mocno mnie zaskoczyło. Baja jest, grzech nie pobrać. IMO zdecydowanie Szkot. Nie łysy &#39;Wąż&#39; wczoraj 6-0 przy Ave3 - 103.66 i niemal 55% na kończących, u lala. Bunting po dwóch rundach. Średnie średnie, bo 93.05 i 91.63, kończące ~46 i ~55. Oglądałem mecze i Anglik rzucał w kratkę. Duże oczka przeplatał mizernymi liczbami. Brak formy, ewidentnie. Peter przeciwnie. Widać, że po WCoD dalej w gazie. Pamiętamy - kilka dni temu rzucał w Niemczech w decydujących meczach wybornie. Izi jeden.
Brendan Dolan Dave Chiznall 2 @ 1,36 WilliamHill ✅ 2-6
Dolan miał pociągnąć po WCoD i dupa, wczoraj bladziutko. 88.47 + 31.58%. Dziś gorzej nie będzie, ale czy zagra tak, jak kilka dni temu? Chyba nie, i nie oceniam tego przez pryzmat wczorajszego meczu. Poza tym jest &#39;Chizzy&#39;, gość który wczoraj zmiażdżył swojego rywala. Kończące 60%, średnia over 100, miód. Forma od dłuższego czasu. Powinien jechać na tym dalej. Nawet, jak trafi się obniżka, to i tak wypadnie korzystnie. Idzie po zwycięstwo w turnieju?
Max Hopp v Justin Pipe 2 @ 1,70 marathonbet ✅ 2-6
Dla mnie kursiwo na dwóję za duże. O Niemcu ostatnio wiele pisane. Na WCoD mizernie, bardzo. Średnie 80zkawałkiem, słaba gra. Teraz dwie rundy też bez rewelacji. 2x Ave3 - ~88, duble ~50 i ~31. Niby 4x 180&#39;s w drugim meczu, ale dajcie spokój. Pipe o dziwo zdrowo. 98.2 i 35.29%. On niby chujowy, ale dziobie powolutku. Jakiś ćwierćfinał kiedyś w ET, a to finał dwa tygodnie temu. Teraz może być podobnie, patrząc na wczoraj. Po stronie Hopp nie widzę argumentów. Chyba, że taki, że gra u siebie, ale jak pokazuje każdy mecz - dupa, a nie argument.
Rowby-John Rodriguez v Terry Jenkins 1 under 2,5 180&#39;s @ 1,44 bet365 ✅ 2
Peter Wright v Stephen Bunting 1 @ 1,67 marathonbet ⛔ 5-6
Brendan Dolan Dave Chiznall 2 @ 1,36 WilliamHill ✅ 2-6
Max Hopp v Justin Pipe 2 @ 1,70 marathonbet ✅ 2-6
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
White-Thornton 1 @1,90 caloroczny 2.0 Marathonbet 4/10

Byla to para na ktora czekalem od wczorajszego spotkania Seyler-Thorton. To co Robert ze slabym Niemcem gral to kabaret i kryminal. Po cichu liczylem, ze awansuje Mansell to bysmy i kurs wiekszy mieli, ale tak mam pare White-Thorton i piekna, ale to piekne value na White. Moze nie jest to wybitny grac pokroju MvG , Chisnall czy Wrighta, ale jest on stabilny i dobrze punktujacy. Po cichu liczylem, ze buki zle wystawia kursy no i tak tez sie stalo mamy piekne value, z ktorego mozna tylko korzystac . Co do statystyk rzadko je podaje, bo czasami nie oddaja meczu , ale tutaj mamy 83,57 avg i 33% na doublach Roberta i mozna powiedziec gdyby nie c/o 131 Roberta bysmy dzisiaj juz nawet nie ogladali.
E: Swietny mecz Iana, wysoki avg. i do tego dobrze na doublach. Bylo value i mamy je teraz zaplacone ???? Tutaj statystki z tego dobrego meczu :



Kim Huybrechts wiecej 180&#39; @ 1,95 2/10 ⛔⛔
Kim jest znany z tego, ze rzuca duzo maksow. Gurney wczoraj 2 i do tego ledwo wygrane spotkanie z Simonem. Jak dla mnie ladna propozycja na ten mecz

Do tego jezscze dubel Chizzy wiecej 180&#39; + MvG wiecej 180&#39; @1,95 2/10
✅✅
Tutaj nie trzeba duzo wyjasniac, obaj rzucaja 180 jak tylko trzeba przycisnac i wykonczyc przeciwnika. Wczoraj obaj pokazali na co ich stach z 180&#39; dzisiaj powinno byc podobnie . Tutaj nie ma innej mozilwosci jak liczenie pieniedzy po spotkaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Ian White v Robert Thornton
Typ: Ian White @ 2,00 Marathon 2/10j ✅ 6-4

Thornton wczoraj wymęczył zwycięstow z Seylerem 6-5, średnie 83,57 - 82,84. Robert ogólnie słaby mecz, dużo kolejek w przedziale 40-60 punktów. No i jeszcze więcej kiwania głową. Ian wczoraj dość dobry mecz, 6-4 z Mansellem, średnie 92,68-89,37. Robert ostatnio mało gra, a jak gra w Players Championshipach to przegrywa z jakimiś ogórkami. Nie wiem dlaczego Szkot jest tutaj faworytem, według mnie Ian powinien to wygrać.
Max Hopp v Justin Pipe
Typ: Justin Pipe @ 1,61 Bet365 ✅ 2-6
(I zamulenie stało się faktem ;))

Mimo tego, że nie jestem fanem takich zamulaczy jak Pipe, to stawiam dzisiaj na jego zwycięstwo. A dlaczego? Ano właśnie ze względu na to zamulanie. Wielu zawodników traciło rytm rzutowy przy Justinie, więc dlaczego i młodziutki Hopp miałby nie stracić? Jak myślicie, dlaczego Justin przed dwoma tygodniami w Venray doszedł aż do finału? A przecież jego średnie są w granicach 85-90 punktów, ale dokłada do nich dobrą skuteczność na dablach, a do tego to zamulenie. Możecie mi wierzyć albo i nie, ale dla zawodników rzucających szybko, niesamowicie wkurzające jest takie czekanie, aż np. Justin namyśli się ;) Swoją drogą, Hopp gra na podobnych średnich do Pipe&#39;a. W tym turnieju 2 mecze i średnie: 87,43 oraz 88,19. Justin to wygrywa, a kurs jest przeszacowany.
Brendan Dolan v Dave Chisnall
Typ: Dave Chisnall @ 1,33 Bet365 ✅ 2-6

Dave wczoraj zagrał świetny mecz z Edgarem i wygral 6-0. Średnia 101,33, 6/10 to skuteczność na dablach. Dolan jakimś cudem wymęczył mecz z Marijanoviciem 6-5, jego średnia 88,47. Obserwowałem Dolana uważnie na World Cupie i było to słaby występ. Tutaj nie powinien mieć za dużo do powiedzenia, Chisnall raczej weźmie spokojnie wygraną.
AKO: 2,15 @ Bet365 2/10j ✅
Michael van Gerwen v Benito van de Pas
Typ: Powyżej 3,5 180&#39;s @ 1,66
Bet365 2/10j ⛔ 1
Taką linię to sam Michael tutaj może pokryć. Benito pewnie coś dołoży, 1-2 maksy w jego zasięgu jak najbardziej. Tu będzie ostra jatka, więc maksy powinny się sypać. Wczoraj Michael słaby mecz, ale 4 maksy ustrzelił. Benito 2 maksy. Obaj 4 powinni spokojnie zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Na szybko dopoki kursy nie spadna .
Smith-Jenkins 2 @ 2,50 Caloroczny 3,5/10 ⛔⛔
Jednym slowem ha ! ha ! ha! Kto te kursy tam wystawia ? Dla przykladu Marathonbet tylko 2,16, a i nawet to jest value ! Smith zagral dobre spotkanie z Beatonem , a kluczem do wygranej bylo az 5 180&#39; , watpie by powtorzyl to w kolejnym spotkaniu. Dla Porownania satystyki z ostatnich spotkan. :




Jak widac obaj identyczna skutecznosc na doublach . Terry mial nawet wyzszy avg. a to dlatego , ze czesciej trafial powyzej 100 punktow jedna wymiana, wiec widac ze jest bardziej rowny i wlasnie ta rownoscia powinnien wygrac te spotkanie, a kurs 2,50 biore z pocalowaniem reki.
E: dokladam jeszcze Jenkins +1,5 @ 1,80 tez bardzo dobry kurs i warto pograc ✅✅

E2: Handi ladnie nam weszlo. Win tez powinien Terry mial juz 2 meczowe na D8 i niestety zadnej nie trafil.. Bylo value , ale niestety w decydujacym momencie wtopa :-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Evening Session (7pm-11pm local time, 6pm-10pm BST)
Quarter-Finals
Michael Smith v Terry Jenkins
Ian White v Stephen Bunting
Dave Chisnall v Kim Huybrechts
Justin Pipe v Benito van de Pas
Semi-Finals
Final
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG w niesamowity sposób wyrzucił mi 5 jednostek. Dzięki temu turniejowi nauczyłem się żeby nie grać aż tak wysoko zwycięzcy danego turnieju ani nie dublować typu (MVG przed turniejem i w trakcie). Aktualnie jestem -1.5jednostki przed wieczorna sesją. Rzucam teraz 3 jednostki na trebelka zabójce i mam nadzieję, że mi się to opłaci.

Chizzy⛔ + Pipe + Jenkins wyższy C/O✅
AKO: 5.29/bet365
Stawka: 3/10j

Chisnall jak dla mnie jest jedyną opcją na wygranie tego turnieju. Cały czas równa forma i świetna dyspozycja na dublach. Przeciwko niemu stanie Kim, który w ćwierćfinale jest tylko i wyłącznie dzięki Gurneyowi, który był fatalny na Dublach. Kim dwie rundy się prześlizgnął jednak w meczu z tak świetnym Chizzim nie widzę na to opcji. Dalej Pipe, który był już omawiany wcześniej. Odprawił z kwitkiem młodego Hoppa i tak samo powinno być z Benito. Holender był fenomenalny na kończących w spotkaniu z MVG gdyż nie trafił tylko jednej lotki. Zamknął strasznie wysokie C/O jednak grał bez presji. Teraz będzie inaczej i wydaję mi się, że to Pipe swoim ślamazarnym rzutem oraz doświadczeniem pokona Holendra. Na koniec zostawiam swoją perełkę, którą mam już w głowie od sesji popołudniowej. Także wydaję mi się, że Terry pokona Bully Boya jednak bardziej wierzę w to, że zrobi on wyższy C/O. Smith zrobił dziś C/O 40 mimo dobrej gry na podwójnych. Zazwyczaj ma on z tym problemy, więc nie widzę opcji aby zrobił C/O większy niż 100. Jenkins to inna sprawa, może rzucać mało ale potrafi zrobić wysoki checkout. Dziś zamknął 116 i wysokich zamków spodziewam się po nim i w kolejnym spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom