>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour Event 2 - Monachium (26-28.03.2016)

Status
Zamknięty.
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Daryl Gurney - Dimitri van den Bergh
Gurney 1,40

Andrew Gilding - James Richardson
Gilding 1,36

AKO: 1,90

Analize dopisze około 15. Richardsona opisywałem podczas pierwszej ET, Gilding przynajmniej solidny jest. Gurney w formie, ostatnio az finał Dutch Masters na ładnych średnich.
Kursy bet365
Alan Norris - Jermaine Wattimena
Norris 1,33

Joe Cullen - Mike Zuydwijk
Cullen 1,33

Norris zawodnik, którego w formie można zaliczyć nawet do szerokiej czołówki. W grudniowych MŚ ćwierćfinał, finalista MŚ BDO w 2014. Zawsze rzuca na swoim poziomie powyżej tych 90 na średniej. Wattimena to nie jest zły grajek, ale jednak nie ten poziom. Dalej niż do najlepszej 32 turnieju nie dochodzi, ostatnio przegrał w 1/32 UK Open z Norrisen właśnie.
Do tego solidny Cullen, który ostatnio w bardzo dobrej formie, gdyżw UK Open doszedł aż do ćwierćfinału przegrywając z Wrightem mimo średniej 101. Ogólnie często ponad setka, a jego przeciwnik to totalny ogórek, poprostu amator, czasem zdaży mu się przejść kwalifikacje i właśnie tu się udało.
AKO: 1,77
Nie szalejcie ze stawką gdyż pierwsza runda a także przeciętny turniej.
bet365
Trzeba wspomnieć, że Wattimena w turniejach kwalifikacyjnych do UK Open potrafił dojść nawet do ćwierćfinału. Ogrywał tam uznane marki w tourze i moim zdaniem widać w jego grze spory postęp./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Ian White - Jelle Klaasen
Klaasen 1,80
bet365
6-5, Klaasen zagrał swoje ale White bardzo dobrze ⛔
Klaasen to trochę przegrany początku roku w mojej opinii. Szkoda, dlatego, że pomimo półfinału w grudniowych Mistrzostwach Świata, nie załapał się do Premier League kosztem słabszego Thortona. Tak naprawdę Kobra będąca w formie to jak dla mnie ścisła czołówka światowa. A w takowej wydaje się być. Po wspomnianym półfinale MŚ, zaszedł do tej samej rundy UK Open. Pomiędzy odpadł w 1/8 z Whitclockiem, ale wcześniej też wyrzucił niezłego Paintera, oraz w pierwszej rundzie Mastersa z Taylorem, no ale to obecnie 3 gracz świata, a mecz był wyrównany. Wydaje mi się, że ma teraz okazję na wejście do pierwszej 10. i będzie starał się udowodnić swoją wartość. Wczoraj aż 6-0 z solidnym starszym Huybrechtsem. White to dobry zawodnik, ale ostatnio bez gazu. W ostatnich 3 turniejach odpadał w pierwszej rundzie. Wczoraj z Walshem 6-2, ale mam nadzieję, że nie odpali. Jeżeli Klaasen zagra tak jak potrafi to powinien zameldować się w następnej rundzie

Tasiemka

Wright - Cristo Reyes
Wright 1,20
6-5
William O&#39;Connor - Gary Anderson
Anderson -1,5 1,22
2-6

Michael Van Gerwen - Kevin Painter
MVG -1,5 1,16


AKO: 1,71 bet365
✅
Na początek Wright, czyli zawodnik w całkiem optymalnej dyspozycji. Półfinał MŚ, finał UK Open, niezła gra w PL. W pierwszej rundzie 6-4 z dobrym Buntingiem. Za przeciwnika przeciętny Reyes, który co prawda wczoraj zniszyczł Dolana 6-1 ale gdzie Dolan do Wrighta. Stawwiam tu przede wszystkim na regularność Papużki, który rzadko notuje wtopy z graczami pokruju 90 miejsca rankingowego.
Gary Anderson, obecnie dwukrotny MŚ, ostatnio jest w świetnej dyspozycji i nie zdziwi mnie tutaj jego zwycięstwo w turnieju. Wczoraj zniszczył 6-1 Gurneya, a O&#39;Connor to jest podony poziom. Wczoraj może i wygrał 6-1 z Huybrechtsem, ale Kim jest totalnie bez formy. Latający Szkot rzuca celnie i pewnie, jeżeli chce tu wygrać to nie powinien tracić legi z takimi graczemi (103 w rankingu vs 2.) dlatego dorzucam też na singiel

Anderson -3,5 2.00 bet365
2-6 ✅
Na koniec MVG, najlepszy z najlepszych. Co tu dużo więćej mówić. Na ostatnim PL z Thortonem zawiódł strasznie, ale to drugi raz kiedy zszedł ze średnią poniżej 100 od 10 spotkań (a było to 97). Może lekko rozluźniony, ale dla niego stary Painter, który wczoraj wygrał w deciderze z Pipem to tak naprawdę żadna przeszkoda. Ważne jest tutaj to, że cały turniej rozegra siędziś, a więc faworyci będą chcieli szybko zakończyć swoje mecze.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Lewis-Richardson 5-4 w 180-tkach
Richardson over 1.5 180-tki 1.72 b365
✅✅✅
Konsekwentnie gram maxy Jamesa. Wczoraj zrobił tę linię na kursie 1.61, a w pamięci mam jego występ bodajże na poprzednim ET, gdzie zrobił 2 maxy b2b, czyli może mu wystarczyć nawet tylko jeden leg. Anglik wygląda nieźle na t20, dzięki temu jest już tak daleko. Wczoraj solidnie z Jenkinsem i sprawił lekką niespodziankę. Adi wczoraj 10 legów z Bowlesem, mimo że grał na avg 99, a jego rywal aż 10 punktów niżej. Richardsona stać też na taką grę, a przy jakichś 9 legach 2 maxy powinny mu spokojnie wpaść.
Wright-Reyes 3-3 w 180-tkach
Over 5.5 180-tki 2.00 b365
✅✅✅
Po wczorajszym meczu Cristo z Dolanem założyłem sobie, że wezmę linię 2.5 na maxy samego Hiszpana. Oczywiście jest to w ofercie i to z ciekawym kursem 2.25, jednak imo linia na 180-tki w całym meczu jest znacznie atrakcyjniejsza. Przy założeniu 3 maxów Reyesa potrzebujemy również 3 maxy Pity, a on na tych nowych barelkach potrafi nieźle czarować na t20. Wspominałem już wcześniej o tym, a Snakebite potwierdził to m.in. we wczorajszym meczu z Buntingiem, gdzie wcisnął aż 6 maxów w 10 legach. Jeszcze co do Cristo, wczoraj rzucił 5 180-tek w 7 legach i to robi wrażenie. Przy tym linia 5.5 nie jest taka wysoka. Mecz może nie potrwać długo, Pitę stać na grę na bardzo wysokim poziomie, ale te 8-9 legów przynajmniej powinno być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
ĆWIERĆFINAŁY (od 19.00)

Peter Wright - James Richardson
Ian White - Michael Smith
Joe Cullen - Gary Anderson
Chris Dobey - Marco van Gerwen
Peter Wright - James Richardson
Richardson +3,5 lega 1,61 bet365
6-2, bardzo pechowo, przy stanie 3-2 Richardson grał na średniej 109. ⛔
Richardson miał odpaść w każdej z trzech rund, a tymczasem w 3 spotkaniach stracił ledwie 6 legów! 6-1 z Gildingiem, 6-2 z Jenkinsem i szczególnie 6-3 z Lewisem muszą wzbudzać szacunek. Niby średnia nie rzuca na kolana - 88,92,93, jednak w legach których ma wygrać, wygrywa. Do tego dorzuca sporo 180tek i 140tek. Wright jakoś tak niewyraźnie. 6-4 z Buntingiem i 6-5 z Reyesem, który pomylił się na decydującym dablu. Średnie 98 i 96. Kursy są jak dla mnie przesadzone, koleś wyeliminował Lewisa i Jenkinsa a kurs na przeciętnie dziś wyglądającego Wrighta to 1,14? Jak dla mnie 3 legi spokojnie w jego zasięgu.

Chris Dobey - Marco van Gerwen
over 5,5 setki 2,00 bet365
2 setki Dobeya + 4 od MVG ✅
Rewelacja tego turnieju zmierzy się z najlepszym darterem. Ciekawa konfrontacja trzeba przyznać. Dobey wyeliminował słabo grającego Chisnalla, ale to jednak wciąż Chizzy. Średnia 102 i aż 7 180tek! Wcześniej przy wyrzuceniu Thortona, czyli również klasa, setek było u niego 5. Widać, że nabija tym poziom i jeżeli się nie zestresuje to powinien coś rzucić. MVG z Adamsen 3 setki, z Painterem też 3 i to jest zawodnik, który zawsze taka ilość mniej więcej gwarantuje. Przy tej linii i tym kursie atakuje.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-Richardson 6 maxów po 4 legach :cool: Ostatecznie 3-6 w 180-tkach
Over 5.5 180-tki 2.20 b365✅✅✅ IZZI :cool:
Połączenie dwóch typów z sesji popołudniowej. W poprzednim poście napisałem praktycznie wszystko. Nie spodziewałem się, że James pokona Spoconego, ale wiedziałem, że dobrze pogra na t20. Tutaj buki nie widzą dla niego większych szans, ale przecież Pita prawie poległ z Cristo. Anglik powinien trzymać swoje legi, a najłatwiej robić to przez maxy. Linia na niego wzrosła już do 2.5, nie ma standardowego 1.5, więc decyduję się jedynie zagrać over na cały mecz, bo obaj lubią zdobywać te 180-tki. Dla odważnych over samego Richardsona po 2.50 myślę, że też jest do spróbowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Michael Van Gerwen wygrywa drugi turniej z serii European Tour i broni wywalczony przed rokiem tytuł German Masters. W finale pokonał 6-4 Petera Wrighta.
Jak na moje był w Niemczech do ugryzienia, ale jak widać nawet w gorszej formie jest najlepszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom