>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Championship 2016 - Hasselt (28.10-30.10.2016)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
European Championship 2016

Data: 28 października - 30 października 2016 Miejsce: Ethias Arena, Hasselt (Belgia) TV: ITV Sport Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/european-championship
Drabinka turniejowa
Michael van Gerwen (1) v Simon Whitlock
Daryl Gurney v Gerwyn Price
Jelle Klaasen (8) v Steve West
Michael Smith v Stephen Bunting
Kim Huybrechts (5) v James Wilson
Mervyn King v Devon Petersen
James Wade (4) v Gary Anderson
Max Hopp v Benito van de Pas
Mensur Suljovic (2) v Jermaine Wattimena
Ian White v Terry Jenkins
Alan Norris (7) v Phil Taylor
Chris Dobey v Joe Cullen
Dave Chisnall (6) v Kyle Anderson
Jamie Caven v James Richardson
Peter Wright (3) v Justin Pipe
Cristo Reyes v Robert Thornton
Session Schedule
Friday October 28
Afternoon Session (1.45pm-6pm local time, 12.45pm-5pm UK time)
First Round x8
Evening Session (8pm-12am local time, 7pm-11pm UK time)
First Round x8
Saturday October 29
Afternoon Session (1.45pm-6pm local time, 12.45pm-5pm UK time)
Second Round x4
Evening Session (8pm-12am local time, 7pm-11pm UK time)
Second Round x4
Sunday October 30
Afternoon Session (1.45pm-6pm local time, 12.45pm-5pm UK time)
Quarter-Finals
Evening Session (8pm-12am local time, 7pm-11pm UK time)
Semi-Finals
Final
Prize Fund
Winner ÂŁ100,000
Runner-Up ÂŁ40,000
Semi-Finalists ÂŁ20,000
Quarter-Finalists ÂŁ15,000
Second Round Losers ÂŁ10,000
First Round Losers ÂŁ5,000
Total ÂŁ400,000
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Zaczynamy piękny czas z dartem. 5 tygodni pod rząd, więc pod koniec pewnie wszyscy będziemy mieli już dość lotek, ale teraz jest co grać. Zaczynam lekko, wręcz rozgrzewkowo, gdyż w sesji popołudniowej większość meczów jest taka, że nie ma klasycznych, &quot;pewnych&quot; betów.
Reyes-Thornton 0-5 w 180-tkach, Cristo zasłużył na porządne wciry za takie marnowanie maxów...
Over 4.5 180-tki 1.81 betsafe
✅✅✅
U Cristo grałem ostatnio maxy na mecz w pojedynku z Jelle. Ostatecznie obaj spokojnie zrobili linię 4.5, a nawet ją przerzucili. Wtedy też Hiszpan zrobił c/o 170 i był to jego jedyny leg bodajże (ewentualnie jeden z dwóch, nie pamiętam dokładnie). Reyes jeżeli jest skupiony, to potrafi bardzo ładnie rzucać przy tym kręcąc się nawet w okolicach 95-100 na średniej. Ostatnio była niezła forma i liczę, że tutaj powalczy z Thornem, który obecny sezon ma znacznie gorszy niż poprzedni. Szkot w tamtym roku wygrał WGP i jeden z ET, a w wielu prezentował się naprawdę fajnie. Wtedy linia 2.5 przy kursie 1.8, bądź coś podobnego, to był bardzo dobry bet. Robert potrafił rzucać regularnie i przy tym ładował sporo maxów. Teraz brakowało takiej regularności, ale to dalej Thorn, który potrafi zagrać 100+. 180-tki też potrafi zdobywać, może częściej robi poniżej 2.5, jednak stać go na zrobienie tej linii. Tutaj przy 4.5 wystarczy mi, żeby jeden z nich zrobił 3, a drugi 2 i będę w pełni zadowolony, a uważam, że spokojnie stać ich nawet obu na zrobienie trzech.
King-Petersen 1-3 w 180-tkach
Over 3.5 180-tki 1.90 betsafe
✅✅✅
Merv, czyli członek grupki darterów, u których gdy spotykają się razem od razu biorę linię 4.5 na 180-tki w meczu. Ostatnio grał mniej, zdarzało mu się robić 1 lub 2 maxy, jednak nie powoduje to, że inaczej patrzę na jego maxy. Dalej uważam, że stać go na spokojne zdobywanie trzech 180-tek w meczu. Do tego Davon z jego krejzolskim tańcem. Też ostatnio pojawiał się mniej na scenie, ale jak już gra to potrafi robić jakiegoś maxa, bądź 2, a czasami nawet 3. Niedużo, ale moim zdaniem tutaj może wystarczyć. Obaj bez większej formy, więc liczę na minimum 9 legów i przy tym te 4 maxy powinny tutaj wpaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tak jak Maciej wspomniał, przed nami świetny cykl z dartem. Będą emocje, będzie walka i miejmy nadzieję także dobre kupony, które pozwolą nam zarobić pieniążki. Ja zaczynam od skromnego kuponiku, gdyż chce zobaczyć jak ten turniej będzie wyglądał.
Mensur Suljovic - Jermaine Wattimena
Typ: Mensur (-1.5) - 1,46/betsson
✅
Dzisiaj przed meczem NBA strasznie mi się nudziło i stwierdziłem, że obejrzę sobie ostatnie dwa spotkania Mensura z Wattimeną i znalazłem jeden wniosek z tych spotkań - Mensur nie przegrał jeszcze swojego lega przeciwko Wattimenie. Zresztą Austriak bardzo często broni swojego podania dzięki bardzo dobremu dablowi i masie 140, a także 100. Poza tym Holender bardzo rzadko rzuca 180&#39;s co raczej nie pozwoli mu na złamanie Mensura. Żeby pokrył nam się handicap to potrzeba przynajmniej jednego breaka ze strony Austriaka. Wydaję mi się, że będzie on miał parę lotek żeby przełamać swojego rywala a zazwyczaj Mensurek dzięki swojemu genialnemu dablowi to robi. Gdy Mensur będzie zaczynał można pobawić się singlem (-2.5).
Peter Wright - Justin Pipe
Typ: Peter Wright over 1.5 180&#39;s - 1.31/betsson
⛔ 11 legów i tylko 1 max Pity :O Pipe bodajże 4 lotki meczowe, dziwny mecz
Wiadomo jak jest z Wrightem i jego lotkami. Jak ma TE swoje to rzuca max za maxem i gra na zupełnie innym poziomie niż jak gra jakimiś innymi lotkami. Zastanawiałem się nad czystym winem lub własnie przynajmniej 2 maksami Wrighta i stwierdziłem, że dużo bardziej wolę iść w 180&#39;s. Nie wydaję mi się, żeby to miał być krótki mecz a nie pamiętam spotkanie w, którym Pita nie rzucił przynajmniej 2 maxów także jak dla mnie jest to świetny becik do trebla.
MVG - Simon Whitlock
Typ: Simon Whitlock over 1.5 180&#39;s - 1.36/betsson ✅
Jedno z lepszych spotkań jakie widziałem w tym sezonie, szkoda tego pudła na C/O 150 zamykające mecz Panie Whitlock
Obaj Panowie grali ze sobą na jednym z poprzednich ET oraz na WGP gdzie dwukrotnie lepszy był Holender. Warto jednak wspomnieć, że w obu tych pojedynkach &quot;Czarodziej&quot; powalczył i zagrał naprawdę bardzo fajnie. Przejdźmy jednak do głównego sensu tego typu czyli 180&#39;s. W poprzednich dwóch pojedynkach między tymi Panami rzucał odpowiednio 2 oraz 3 maksy, a w ostatnim pojedynku z Pipem mimo porażki 1:6 rzucił także 3 maksy. Biorąc pod uwagę fakt, że MVG ostatnio nie błyszczał a także w swoich pierwszych pojedynkach na turniejach traci sporo legów to jestem zdania, że zobaczymy przynajmniej 8/9 legów w wykonaniu obu zawodników, a przy takim formacie to Whitlock spokojnie rzuci 2 maksy.

AKO: 2.6/betsson ⛔
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Kyle Anderson - James Richardson
Kyle Anderson 1,33
Mensur Suljovic - Ian White
Mensur Suljovic 1,61

AKO: 2,15 Bet365


Pierwsza runda bardzo bardzo zaskakująca, dlatego delikatnie ten dubel na popołudniową sesję.
Kyle ostatnio mimo kilku porażek, nie prezentuje się wcale tak źle. Widać, że młody jeszcze Australijczyk nabiera powoli doświadczenia. Wygrana 6-3 z Chizzym jest warta uwagi, bo Dave zawsze jest solidnym przeciwnikiem, a 92 na średniej i 66% u Andersonanie wygląda tak źle, biorąc pod uwagę poziom innych spotkań. Szczególnie właśnie Richardsona, który ukręcił z Cavenem wynik 6-3 na średniej 80... Zakwalifikowanie się do tego turnieju to już dużo dla tego zawodnika, a awans do drugiej rundy to moim zdaniem maximum.
Do tego dodaje Mensura, który chyba jest największym wkładem na moim koncie w ciągu ostatnich miesięcy. Austriak to już gracz bardzo mocny, regularny i cały czas w wysokiej formie, co potwierdził wczoraj ogrywając 6-1 Wattimene na średniej 104! Mensura stać obecnie na pokonanie niemal każdego gracza na świecie, bo ja już go obecnie do TOP8 bym zaliczył. White jest regularny, ale po prostu nie powinien przekroczyć pewnej bariery. Wczoraj 6-2 z emerytem Jenkinsem na średniej 92 i nie liczę na jego nagły wystrzał formy. Gramy już do 10 legów i jest gdzie budować przewagę, dlatego w singlu polece z handicapem:

Suljovic -1,5 1,83 Bet365
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mensur Suljovic - Ian White
Typ: Mensur Suljovic (-2.5) - 2.25/unibet ⛔
Typ: Mensur Suljovic C/O over 115.5 - 1.73/unibet
⛔
Jedyne bety, które mi się spodobały na sesję popołudniową. Mensur wczoraj naprawdę bardzo dobre spotkanie z Wattimeną na średniej 104 ale przede wszystkim świetnych dablach - 6/8. Wczoraj wspominałem, że Mensur nie przegrywa swojego podania i wczoraj się to sprawdziło. Dzisiaj także spojrzałem jak wygląda ta statystyka w pojedynkach z Whitem i tutaj także przegrał tylko 1 lega podającego w 3 spotkaniach! Mensur wrócił do formy, którą prezentował przed WGP co musi cieszyć, bo teraz jest zawodnikiem, który potrafi pokonać każdego a tym bardziej White, który wczoraj niby pokonał dość gładko Jenkinsa jednak u tego widać już brak jakichkolwiek chęci na grę. Idę w handi, które można pokryć przy tylko 1 przełamaniu, które na pewno nastąpi jednak nie zdziwię się jak Mensur wygra to spotkanie dużo bardziej gładko. Do tego wchodzę w idealną linię na C/O. Wczoraj Austriak zapiął 121 jednak bardzo często schodzi on ostatnią lotką na 25 przez co ustawia sobie albo 96 albo 116 i właśnie liczę na to, że dziś przynajmniej raz zapnie te 116, a przecież wielokrotnie pokazywał, że potrafi zrobić także dużo większy zamek. Myślę, że oba bety bardzo ciekawe! Polecam.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
K.Anderson-Richardson 5-1 w 180-tkach
Richardson over 3.5 180-tki 1.83 betsafe
⛔
Tak, tak, zasada pierwszego meczu i takie tam, jednak widzę tutaj sporą szansę na wejście takiego betu. Niby James awansował po patologicznie słabym meczu z Jabbą, gdzie rzucił tylko jednego maxa. Ale to trochę działa tak, że grasz tak, jak na to przeciwnik Ci pozwoli. Richardson nie musiał spinać się na maxa, by gonić wynik. Grali sobie z Jamiem na tych 80, albo i niżej i to starczało. Niby Kyle tez wczoraj zaczął od under 80, ale jak już rzucił c/o 100+, to jego gra zmieniła się diametralnie. Od razu na start kolejnego lega włożył maxa, a później dwie kolejne lotki wylądowały w t20. Tutaj Anderson jako faworyt powinien od początku rozpocząć na spinie. Jakieś 100, 140, 180 spowodują, że James też będzie musiał rzucać wysokie cyferki, a on potrafi rzucać maxy, nawet jeżeli nie pokazał tego w ostatnich meczach. Jeszcze jakiś czas temu grałem linię 1.5, czy też 2.5 w formacie bo11 na Anglika po fajnych kursach. Tutaj mamy bo19, widzę w tym meczu jakieś 13-15 legów, może więcej, więc czasu na 180-tki jest dużo. Richardson potrafił w ET rzucać nawet maxy b2b, więc cztery maxy w tylu legach może spokojnie zrobić, a kurs 1.8+ tylko mnie do tego zachęca, by mu zaufać.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
SESJA WIECZORNA

Phil Taylor - Joe Cullen
Phil Taylor -2,5 1,30

James Wade - Max Hopp

James Wade -1,5 1,25
Michael van Gerwen - Gerwyn Price
MVG -2,5 1,18
AKO: 1,92 Bet365

Po najmniejszej linii oporu, jednak przy tym formacie do 10 legów i niezbyt wygórowanych rywalach liczę na pewne wygrane.
Taylor i MVG wiadomo, dwaj gracze najlepsi w całym tourze obok Andersona. Wczoraj obaj na średniej ponad 100, wystarczy by rzucili swoje bo rywale jak Cullen i Price to nawet nie druga dziesiątka, wczoraj zresztą Cullen srednia 95 co jak na niego całkiem niezle a Price 91, nie ten poziom
Wade wczoraj miazga na Andersonie do zera, aż tak bardzo bym się tym nie podniecał bo widać że Szkot myślami gdzieś indziej był, ale Hopp to zwykły średniak i wygrana z van de Passem na średniej 85 to będzie na pewno za mało na The Machine.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
European Championship
James Wade win 13.00 Unibet⛔
Mensur Suljovic win 26.00 b365
⛔
Szukam niespodzianki w typach na końcowe zwycięstwo, ale nie ma co się bawić w MVG znowu po malutkim kursie, chociaż to on jest wyraźnym faworytem do triumfu. Bardzo ważne mecze w tej kwestii czekają nas już w ćwierćfinałach. Łysy gra z Jelle i to będzie kolejny mecz z serii ich bezpośrednich pojedynków. Znowu nie będzie podania sobie ręki i znowu będzie kosmiczna spina. Klaasen ostatnio jest w fajnej formie, dwa ostatnie mecze zagrał świetnie, więc przy przestojach Shreka na dablach stać go na niespodziankę. Wade gra z Willsonem i tutaj nie widzę żadnej niespodzianki. Maszyna imponuje mi solidnością na t20. Może nie robi masy maxów jak inni, ale trzepie te 100-tki i 140-tki niemiłosiernie. W ewentualnym pojedynku z MVG, mimo że to Holender będzie wielkim faworytem widzę jakieś szanse dla Anglika. Później w finale ktoś z czwórki Mensiur, Fil, Pita i Kyle. Żadnego z nich James się nie boi, potrafi on wytrzymać presję i stać go będzie spokojnie w takich okolicznościach na końcowy triumf. Oprócz Wade&#39;a idę w stronę Mensiura, czyli jednej z najjaśniejszych postaci w tourze w tym sezonie. Wszedł już solidnie do top16, a będzie się jeszcze piął w górę. Najtrudniejszy mecz przed nim już na starcie dzisiejszego dnia, czyli ćwiartka z Taylorem. Phil niedawno przez pewien okres prezentował się świetnie. Później imo forma trochę spadła i Suljo ze swoim ~100 i ze swoją solidnością może mieć podejście do The Powera. Wczoraj absurdalna sytuacja u Mensiura i zejście z 8-2 na 10-9. Wiadomo, że zadziałały siły paranienormalne, bo Austriak mógł spokojnie skończyć to jakimś 10-3, 10-4. Powinien wyciągnąć wnioski z błędów i zachować koncentrację na przestrzeni całego meczu. Wiadomo, że i tutaj Fil jest faworytem, ale przy zaciętym meczu może zdarzyć się wszystko. Później Pita, bądź Kyle i Mensiur nie powinien mieć żadnych obaw. W finale wiadomo, że najgroźniejszym rywalem byłby MVG, ale i z nim Suljo już sobie radził. Są to luźniejsze typy, wręcz poszukiwanie większych niespodzianek.
James powalczył z MVG, ale jednak Kosmita potrafi w najważniejszych momentach zagrać mega pewnie, kilka chwil zwątpienia u Maszyny, gdzie zabrakło trebla i Anglik kończy swój występ na półfinale.
Mensiur pewny triumf nad Taylorem w ćwiartce i ważne zwycięstwo nad Pitą w ciężkim meczu. Obaj nie grali rewelacji, ale to większa solidność Austriaka zaważyła o awansie do finału. W decydującym meczu Mensiur nie dał rady i rozpędzony MVG zniszczył go 11-1. Dla Suljo jest to i tak rewelacyjny wynik, ale sam turniej pokazuje, że trop z Maszyną i Gentlem był niezły.
 
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
European Campionschip
Mensur Suljović - Phill Taylor
Typ: Mensur + 3.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet

Wczoraj Mensur pokpił na końcu. Mógł spokojnie ograć Whita conajmniej 5 legami. Dzisiaj tą linie pokryje ponieważ jest to top 8 darterow . Bardzo duży kurs na czyste zwycięstwo Austriaka. Dla odważnych można spróbować gdyż ja jako fan darta wystawiłbym kursy na poziomie 1.50 - 2.50. Taylor często myli się na doublach. Mensur musi tylko zachować koncentrację a linia zostanie spokojnie pokryta.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Michael van Gerwen - Jelle Klaasen
over 11,5 180&#39;s 2,10
Klaasen fatalnie na dablach przez co skonczylo się szybko 10-3, a w tym czasie zdążyli zrobić 8. Szkoda. ⛔
To jest jedna z tego typu par rywali, że nawet jakby grali w podmiejskim barze, to spinali by się o wynik. MVG najlepiej ograłby Klaasena do zera, ale ten ma zbyt wysokie umiejętności zeby przeszlo tak łatwo. Cobra to bardzo chimeryczny zawodnik, ale ostatnio coraz częściej mu idzie niżby miało być źle. Nie każdy w formie wykręca regularnie średnie powyżej 100, a to się zdarza u niego dosyć często. Cobra jak narazie średnia 97 i 4 maxy w pierwszym spotkaniu (6-3 z Westem) oraz 101 i 9! maxów z Buntingiem (10-4). MVG jak zwykle dwukrotnie powyżej 100 średnia, wczoraj 8 perfekcyjnych lotek i także aż 9 maxów (w pierwszym meczu 5) co u tych dwóch graczy daje łącznie 18 180&#39;s w dniu wczorajszym! A grając przeciwko sobie na pewno pokażą swoje maximum. W tym sezonie spotykali się 3-krotnie w cyklu ET, za każdym razem wygrywał Mighty Mouse, ale tylko raz gładko 6-2 ; dwukrotnie było to wygrane do 4 i 5. Jak wyglądały setki w formacie do 6 wygranych legów?
Maj 6-5 : MVG 5 - Klaasen 5
Lipiec 6-4: MVG 3 - Klaasen 2
Wrzesień 6-2 - MVG 5 - Klaasen 3
Widać, że maxy w tych pojedynkach leciały często i to w formacie niemal dwukrotnie krótszym! Biorąc pod uwagę rangę spotkania, a także fantastyczne triple w dniu wczorajszym postawię na ich kolejny wysyp.
AKO:
Kyle Anderson - Peter Wright
Peter Wright 1,36
Mensur Suljovic - Phil Taylor
Mensur Suljovic +4,5 1,61

AKO: 2,20
✅

Tu już krócej. Peter to chyba najbardziej przewidywalny gracz w tourze. Przeważnie z kim ma wygrać to wygrywa, z kim ma przegrać przegrywa. I tak się trzyma na tym 5. miejscu w rankingu, które zdecydowanie odpowiada jego obecnemu poziomowi. Wczoraj dobrze zagrał z Reyesem wygrywając 10-7 na średniej 100 i 50% na dablach. Dla Andersona ćwierćfinał to już bardzo dobry wynik. Tak naprawdę jednak wczorajsze rozbicie Richardsona to był dla niego obowiązek. Wyjdzie pewnie trochę ponad 90, ale to powinno być za mało na regularnego Snakebite&#39;a. Szczególnie, że Australijczyk może się trochę na tak ważny mecz dla niego po prostu spiąć.
Do tego handi na Suljovicia. Ile można go opisywać, wczoraj zawalił mi handi, ale tak naprawdę na własne życzenie. Do pewnego momentu grał koncert z Whitem, potem się coś zacięło, na szczęscie w deciderze się odblokował. Suma sumarum jednak średnią ponad 100 znowu wykręcił. Taylor rzuca świetnie i na pewno jest faworytem, może i nawet zagrozić van Gerwenowi rzucając tak jak w dwóch ostatnim dniach, jednak Austriak jest na fajnym poziomie, trzyma formę i spokojnie stać go na równy bój ze starym mistrzem, a na wygranie 6 legów tym bardziej.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Mensur Suljovic - Peter Wright
Mensur Suljovic 2,20 Bet365
Suljovic -1,5 2,75 Bet365

Mensur znowu IS ON FIRE. Co za gra z Taylorem, już dawno nie widziałem The Powera tak rozbitego aż 10-3, a przecież mistrz grał na średniej 104! Ale Austriak, co za zejścia, niesamowicie skuteczna gra na dablach 52% a także świetne sprowadzanie do nich. Jeżeli tylko się nie zatnie w drugiej części spotkania, a już się bałem, że może tak być z Taylorem, to możemy obejrzeć jego pierwszy finał turnieju dużego formatu. Wright rzuca swoje, czyli na Andersona spokojnie te 95 wystarczyło, z Mensurem pewnie zagra lepiej, ale Snakebite&#39;a moim zdaniem nie stać na tak świetną grę, jaką zaprezentował dzisiaj Suljo. Jeżeli wejdzie w swój rytm to będzie finał, czego mu z całego serca życzę, bo świetnie ogląda się jego autentyczną radość na twarzy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mensur Suljovic - Peter Wright over 8,5 180, co sadzi ktos?
Pita z tymi kijowymi lotkami to dla mnie żaden pewniak na maxach. Mensiur mega forma, ale trzeba pamiętać, że to dalej ten Mensiur, na którego grało się undery maxowe. On ma nawalone w głowie i potrafi robić podejście do 9-tej lotki przez 170+170... Ni stąd ni zowąd po dwóch trafionych t20 schodzi na bulla. Potrafi też po pierwszej t20 zejść na dół na t19. Ogólnie jest bardzo nieobliczalny. Przy takim Picie i w pojedynku z Mensiurem nie bawiłbym się w over maxów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom