>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Cazoo Masters 2023 (27.01 - 29.01)

Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Cześć,

masters-graphic-on-sale-new-insta.jpg

W piątek zaczynamy najbardziej elitarny turniej PDC (bierze w nim udział najlepsza 24 wg PDC Order of Merit).

Pula nagród zwiększona do £275,000

Drabinka
Screenshot_20230124_080312_Chrome.jpg

Tytułu broni Joe Cullen.

Bahrajn dał pięknie zarobić. Nordic Baltic tragiczny w moim wykonaniu, więc teraz znowu się odgrywam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +599
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Typy z Unibet

Dimitri Van den Bergh vs Gary Anderson
van den Bergh najwięcej 180 @1.84
Dimi wygra i rzuci więcej maxów @2.60


Dimi bardzo poprawił grę na dystansie i ostatnio rzuca maxy jak natchniony. Natomiast kuleją podwójne. Podczas Nordic Masters operował już na średnich +40%, ale w Bahrajnie zagrał tragicznie - blisko było sensacji i porażki w pierwszej rundzie z Abi-Abi (rzucił 6/23 – 26,09%) następny mecz ze Smithem (4/30 – 13,33%).
Anderson zaliczył kolejny „pusty rok” i nie zaistniał na żadnym telewizyjnym turnieju. Chyba, że policzę mu wygranie nocy nr 6 w Premier League. Ale koniec końców zamknął tabelę i wygrał tam tylko 5 spotkań (na 19 rozegranych). Mimo wszystko na Mistrzostwa Świata się spiął i zagrał całkiem przyzwoicie. Ciężko powiedzieć jak teraz się zaprezentuje i jaki ma plan na ten rok.
Jednak sądzę, że ten mecz będzie przebiegał pod dyktando van den Bergha i tylko od jego pomyłek i nieudolności będzie zależeć końcowe rozstrzygnięcie. Liczę, że Belg zaprezentuje się podobnie jak w Danii, a taki poziom na Andersona wystarczy.

Ryan Searle vs Dave Chisnall
Chisnall najwięcej 180 @1.53 remis 2:2
Chisnall wygra @1.62
Chizzy wygra i rzuci więcej maxów @2.18


Searle miał łatwą drabinkę na MŚ i los skojarzył go z będącym w kiepskiej formie Sousą. Mimo prowadzenia 3:0 wypuścił spotkanie i ostatecznie uległ 3:4. Trzeba zaznaczyć, że pierwsze 3 sety nie wynikały z genialnej gry Anglika, tylko z nieudolności Portugalczyka. Ciekawy jestem jak Ryan zareaguje mentalnie i jak będzie wyglądać jego gra.
Mocno trzymałem kciuki za Chisnalla na MŚ. Zagrał naprawdę wyśmienicie, ale Bunting miał turniej życia i wygrał mecz na podwójnych.
Chizzy jest lepszy w każdym elemencie gry i mecz powinien wziąć bez dwóch zdań. Co do maxów, to statystycznie również deklasuje rywala, ale wiadomo, że w tak krótkim formacie mogą wydarzyć się różne rzeczy. Niemniej kurs zachęca, więc gram.

Dirk van Duijvenbode vs Krzysztof Ratajski
DVD King of the Oche @2.90
DVD -1,5 @1.89
DVD pierwszy rzuci 180 @1.44
pierwsze 3 lotki max / DVD więcej maxów @1.35
/ dramat.. Po takim początku 5 legów bez maxa. C/O siadł. Zabrakło jednego maxa.. ehhh

Krzysztof całkiem nieźle zaprezentował się na MŚ, jednak DVD to inny poziom i myślę, że nie będzie miał podjazdu do Holendra. Panowie jeszcze nigdy nie spotkali się na scenie (grali ze sobą tylko w podłogówkach, bilans 3:3). Natomiast IMO mecz na scenie będzie kolejnym atutem dla DVD, który lubi się pokazać w turniejach telewizyjnych i ta cała otoczka go napędza.
Co do maxów, to chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Kurs niski, więc na jednym kuponie trochę go podbiłem i stawiam, że DVD pierwszy rzuci 180. Jeżeli chodzi o wyższy C/O, to Dirk jest mocno „explosive” i zamki powyżej 120 rzuca regularnie. Natomiast Ratajski nie jest specjalistą od finiszów na 3 lotki, więc kurs @2.90 to według mnie całkiem spore value.

James Wade vs Callan Rydz
Rydz najwięcej 180 @1.66
Najwyższy C/O poniżej 112,5 @1.85
116

Po cichu liczę, że Wade jeszcze się odbuduje i przed odejściem na emeryturę zgarnie jakieś znaczne trofeum. Postawiłem na jednym kuponie czysto na Jamesa , bo co by nie było kurs uczciwy, ale jednak stawka minimalna, bo obaj zawodnicy mogą z łatwością wygrać to spotkanie – są według mnie mocno nieprzewidywalni.
W typie na 180’ sugeruję się statystkami (średnia maxów na leg: 0,161 vs 0,259)
Natomiast linia 112 jest dość niska i jakiś shanghai Wade’a na 20 mnie nie zaskoczy, ale mimo wszystko próbuję, bo obaj zawodnicy w ostatnim czasie nie są w swojej najlepszej dyspozycji i finisze na 3 lotki nie są zbyt częste w ich wykonaniu

Joe Cullen vs Chris Dobey
Dobey najwięcej 180 @2.35
Over 9,5 lega @1.85


Przewiduję mecz na żyletki. Obaj zawodnicy są w optymalnej formie i zadecyduje dyspozycja dnia. Lepszy rok miał Joe, który wygrywał ET, 2 x PC, Masters i zaliczył finał Premier League. Czy dojdzie dodatkowa presja obrońcy tytułu? Ciężko powiedzieć. Osobiście nie podejmuje się wskazać zwycięscy, ale obstawiam mecz na długim dystansie + więcej maxów Chrisa: kurs adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Duijvenbode @2,5

Price 2dni temu wrzucał story na insta gdzie leżał ciężko chory w łóżku pisząc że nigdy w życiu nie czuł się tak źle
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Skuteczność u mnie słaba, ale Chisnalowi i DVD zabrakło po jednej 180'. Szkoda, bo przez to dzień skończony na sporym minusie

Sesje wieczorną połączyłem z Crossem, który zagrał mecz życia w TV (rekordowa średnia 112,). Skuteczność na podwójnych 9/10 i 8 maxów (średnio w co drugim legu). Prawdziwy koncert.

Price vs DVD
Będzie finisz na czerwonym środku @2,00 Price zamyka 170 w 9 legu
DvD C/O powyżej 110,5 @1.85 / pierwszy C/O i od razu shanghai na 20 :)

Linia na Dirka dość niska. Z Ratajskim zaczął bardzo mocno, ale później siadł i skończył mecz na średniej tylko 92, ale być może dostosował się tempem do Krzyśka i stwierdził, że nie będzie szarżować. Double siedziały, a punktacja słabo. Dzisiaj 7 legów to minimum czego musi od siebie Dirk wymagać.
Słyszałem o chorobie Price'a, ale ciężko powiedzieć, czy to nie jest jakaś zasłona dymna i w jakiej jest dyspozycji. Dlatego nie stawiam na wygraną.
A finisz na bullu, to w przypadku obu dość częste zjawisko, więc dorzucam.

MVG vs Sousa
MVG - 3.5 @1.80 / ja pierdole. 2 lotki meczowe przepuszczone i 1.5k przeleciało. Dramat
Najwyższy C/O w rozgrywce poniżej 128,5 @1.85

MVG nie był sobą podczas Masters w Danii, ale Sousa jest w takim dołku od kilku miesięcy, że Holender ograłby go rzucając lewą ręką. Takie Handi wydaje się w zasięgu.

Wright vs Chisnall
Wright wygra @1.70
Brak 180 w pierwszym legu @1.98

Dave już na mistrzostwach świata miał problem z podwójnymi i mimo świetnej punktacji odpadł z Buntingem właśnie przez podwójne. Wright ostatnio bryluje w tym aspekcie i uważam, że dzisiaj jak zakręci się w granicach 50-60% to wygra.
Dla Chizzego sufitem wydaje się 40%. Tym bardziej, że miał kłopoty w pierwszym mecuz ze słabym Searlem, więc może być różnie z pewnością siebie.

R.Smith vs M.Smith
Over 12,5 maxów @2.10
Więcej maxów Ross DNB @1.91
R.Smith wygra @2.85


Linia na maxy dość wysoka i obaj zawodnicy ostatnio troszkę później swojej rocznej średniej w tym aspekcie. Jednak liczę, że będą się nawzajem nakręcać i na dłuższym dystansie pokryją linię. Kto rzuci więcej 180? Trochę loteria, ale intuicyjnie stawiam na Rossa.
Za drobniaki pobieram również wygraną Rossa.
Michael nie jest robotem i wszystkiego wygrywać nie da rady. Myślę, że tutaj może się skończyć nawet disajderem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Dzisiaj pograne na Unibet:
Wright handicap maxów -1.5 @2.20
Cross wyższy C/O DNB @2.16
Cross +2.5 @1.86
Smith C/O powyżej 114.5 @1.85
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom