>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Paysafe Card - jak z dostępnością?

kha1 40

kha1

Użytkownik
Cześć,
ostatnio miałem zablokowane konto więc postanowiłem skorzystać z innej formy płatności na jednym z buków, znalazłem PaySafe Card, to chyba dosyć nowa usługa w Polsce. Zobaczyłem gdzie mają swoje karty i skoczyłem do kiosku.
Babka w ogóle nie wiedziała co to jest, ale kiedy poprosiłem żeby sprawdziła terminal to okazało się, że ma PSC :p Kupiłem i wpłaciłem - zupełnie anonimowo ????
Mieliście może możliwość korzystania z tego?
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
Tak,chcialem kupic taka karte ale w sklepie okazalo sie ze jej nie maja mimo ze ich adres jako dystrybutora widnieje na stronie paysafecard.smiechu warte.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Tak,chcialem kupic taka karte ale w sklepie okazalo sie ze jej nie maja mimo ze ich adres jako dystrybutora widnieje na stronie paysafecard.smiechu warte.
Właśnie dlatego spytałem pani czy nie może sprawdzić w terminalu. Pamiętaj stary, że jak polak widzi coś nowego to od razu grymasi, szczególnie jeśli pracownik jest niedoinformowany lub starszy. To w tym sklepie najpewniej jest tylko trzeba im pokazać.
A kupiłeś w końcu w innym miejscu czy sobie darowałeś?
 
P 0

piotr85

Użytkownik
czy wiecie czy paysafecard dostempny w
czy wiecie czy paysafecard dostempny w moje rachunki??
sprawdzilem kupilem via moje rachunki karta dostempna czyli w kazdej zabce itp
 
P 0

piotr85

Użytkownik
w moje rachgunki jest tylko trzeba o tym kobiete poinformowac
sprawdzilem kupilem via moje rachunki karta dostempna czyli w kazdej zabce itp
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Słuchajcie, szykuje taki mały spisik o płatnościach internetowych, czy może w Waszych miastach dalej sprzedawcy mają kłopoty z udzielaniem informacji o paysafecard? Gdyby ktoś z Was spotkał się z czymś takim proszę o posta tutaj lub prywatną wiadomość :)
 
R 0

ramzes2

Użytkownik
Ja w sumie problemow nie mam, moze dlatego, ze zawsze biore ze soba wzor kuponu paysafecard, zeby pokazac sprzedawcy, w ten sposob latwiej mi wytlumaczyc, o co mi chodzi
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Ostatnio same problemy z kupnem ????
Wchodzę do Leclerca, proszę PSC. Babeczka najpierw się pyta co, a następnie gadka że wycofali bo niby za mała ilość była sprzedawana :]
Dziwne to, bo wiem ,że dużo osób kupowało z mojego miasta a tu taka niespodzianka :zoltakartka:

Pytanie tylko, czy a serio wycofali czy może nie wiedziała jak to &quot;wygląda&quot; :grin:

A znowu w drugim sklepie zablokowany terminal.

A w reszcie to tylko pytanie - co? Nie mamy. :cool:
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ostatnio same problemy z kupnem ????
Wchodzę do Leclerca, proszę PSC. Babeczka najpierw się pyta co, a następnie gadka że wycofali bo niby za mała ilość była sprzedawana :]
Dziwne to, bo wiem ,że dużo osób kupowało z mojego miasta a tu taka niespodzianka :zoltakartka:

Pytanie tylko, czy a serio wycofali czy może nie wiedziała jak to &quot;wygląda&quot; :grin:

A znowu w drugim sklepie zablokowany terminal.

A w reszcie to tylko pytanie - co? Nie mamy. :cool:
Pewnie nie wiedziała i nie mieli. U mnie są dwa sklepy z tym i nigdy takiego czegoś nie usłyszałem ze &quot;wycofali&quot;, bo słabo szło. A tylko ja, no - i może 2-3 osoby to kupują i jestem o tym przekonany.

Poza tym sklepy za to nic nie płacą (jak nie schodzi), bo to nie jest produkt spożywczy z którego trzeba zrezygnować bo szkoda firmie kasy.
 
P 0

pk2011

Użytkownik
Niestety póki co jest problem z tymi kartami. Na stronie paysafecard jest mapka najbliższych punktów sprzedaży w podanej okolicy ale w 5 podanych sklepach karty były tylko w 1 a w dwóch ekspedientki przewaracały oczami jak pytałem o paysafecard ????
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
U mnie były w kolekturze Totolotka , ale po jakimś roku usuneli ze sprzedaży z powodu braku chętnych a są dostępne także w sklepie Piotr i Paweł tak dla informacji dla tych co mają u siebie w mieście ten o to sklep ;)
 
777 28

777

Użytkownik
U mnie są w supersamach, ogolnie w kazdym miescie nawet mniejszym się znajdzie jakiś sklep który je oferuje.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Odkopuję.
Na ich stronie z pkt. sprzedaży po wyszukaniu wyskakują rożne punkty sprzedaży, a obok nich jakieś rożne grafiki - payup, epay i taki niebieski ludzki, przy czym w każdym z wyskakujących punktów jest 1, 2, rzadko 3 te symbole na raz. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to się ma do dostępności karty Paysafe Card.
I czy jest możliwe, że sklep posiadający terminal umożliwiający zakup PSC nie jest wymieniony na liście punktów sprzedaży na stronie PSC?
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
To jest po prostu typ terminalu i w każdym punkcie kupisz normalnie PSC. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby w podanym punkcie ze strony nie kupiłbym karty.
Co do drugiego pytania, to myślę, że jest taka możliwość, ale większość pewnie jest w wyszukiwarce.
 
Do góry Bottom