>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

paypal, zostalem oszukany przez kupujacego?

bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Wczoraj w godzinach popoludniowych sprzedalem konto do gier za cene 55zl. Kupujacy wyslal pieniadze na rachunek bankowy(troszke sie nie zrozumielismy, bo mogl na paypal). Konto mam w pko bp, transakcja na potwierdzeniu brzmi &#39;realizacja&#39;. Niepokoi mnie fakt, ze dostalem potwierdzenie, i dalem to konto, po czym blok na gg po jakis dwoch godzinach. Koje pytanie: co teraz? Mozna anulowac wplate na konto bankowe? Kupujacy moze poniesc tego jakies konsekwencje? Moge zadzwonic do paypala i zapytac czy transakcja przebiega pomyslnie? Czekam na wasza pomoc. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
blads 187

blads

Użytkownik
Zrobił przelew z innego banku, pieniądze wiszą do dnia następnego oczekując na transfer. Wziął na szybko ściągnął potwierdzenie transakcji i Ci je wysłał na maila, po czym anulował transakcje... Pieniądze fizycznie u niego z konta nie zniknęły mimo że na potwierdzeniu masz realizacje. Gość anuluje i kaska która była zamrożona wraca na jego konto. Prawdopodobnie zostałeś wydymany na szybko, przykro mi :/
 
blads 187

blads

Użytkownik
Bank tutaj nic nie poradzi raczej...anulował transakcje więc nic mu nie zrobisz raczej, wątpię że kontakt z nimi coś pomoże, ale nie zaszkodzi spróbować
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
No a paypal bedzie miec cos do powiedzenia? Mam dowod, ze konto zostalo oddane, oni tez wszystko moga posprawdzac z platnosciami.. ja pierdole, nigdy wiecej platnosci na tym gownie.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Jeżeli chodzi o samego PayPala to przecież tam płatność przechodzi w momencie z konta na konto...więc tam oszukać się nie da raczej. On robił Ci przecież zwykły przelew na Twój rachunek bankowy, ze swojego rachunku bankowego. Po tym co pisałeś w 1 poście tak wnioskuje...tutaj paypal akurat nic do gadania nie ma.
Kupujacy wyslal pieniadze na rachunek bankowy(troszke sie nie zrozumielismy, bo mogl na paypal)
tak napisałeś i tak wnioskuje
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Czyli jedynym prostym rozwiazaniem jest sie do goscia przejechac i mu wpierdolic, norma, takie rzeczy tylko w polsce ;)
Jakby ktos chcial pomoc mi to zapraszam na pw, gosc z krakowa.
 
Do góry Bottom