>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paweł Wolak (29-1; 19KO) - Delvin Rodriguez (25-5; 14KO)/Cotto - Margarito 04.12.2011

Status
Zamknięty.
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Paweł Wolak - Delvin Rodriguez 2 3.00 (sts)
Rewanż za lipcową, remisową walkę. Dwóch sędziów punktowało wtedy remis 95:95, a jeden 97:93 dla Rodrigueza. Ja sam jeszcze raz oglądałem wczoraj tą walkę i punktowałem podobnie jak trzeci sędzia tj. 97:94 dla Dominikańczyka. Warto dodać, że Rodriguez w pierwszej walce wracał po roku przerwy, a także w nowej dla siebie wadze. Myślę, że jutro znowu możemy liczyć na świetną walkę, jej przebieg też powinien być podobny. Trudno spodziewać się zmiany w stylu boksowania Polaka, ponieważ za każdym razem walczy tak samo, tj ciągła presja od 1 rundy. To co dało mu największe zwycięstwo w karierze, czyli pokonanie w marcu byłego mistrza świata Yuri Foremana, nie wystarczyło już na Rodrigueza, który wielokrotnie świetnie kontrował Polaka, nie bał się również pójść z nim w wymianę, czym udowodnił też, że nie jest słabszy fizycznie. Myślę nawet, że tym razem będzie jeszcze silniejszy, a widzieliśmy wszyscy co zrobił w pierwszej walce z twarzą Polaka. Kolejne plusy po jego stronie to aklimatyzacja w nowej wadze i fakt, że przystąpi do walki bez dłuższej przerwy. Zazwyczaj po pierwszej wyrównanej walce, gdzie jednak zdaniem wielu nie przyznano zwycięstwa lepszemu, ten lepszy drugą walkę już wygrywa. Myślę, że tak właśnie będzie tym razem. Kurs warty zagrania. 1/5 stawki na Rodrigueza asekuracyjnie można zagrać jednak na remis - kurs 26.00, który co jest możliwe, ponownie szczęśliwie może zostać przyznany Polakowi.
przeniosłem w odpowiednie miejsce ;) / Konrad
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Przed nami rewanż walki po między Wolakiem i Rodriguezem. Pierwsza , świetna walka zakończyła się remisem. W II walce ma zostać wyłoniony zwycięzca dla którego wygrana sprawi , że grubsze walki same zaczną się pojawiać ;) Wg kursów faworytem jest Wolak , ale w pierwszej walce też tak było więc śmiało można się spodziewać dobrej walki ????



Na tej samej gali walką wieczoru będzie druga walka Margarito z Cotto. Pierwsza walka odbiła się wielkim echem w świecie boksu , gips w rękawicach Mararito itp. Mocno napięta atmosfera powinna sprawić , że i ta walka będzie bardzo ciekawa ;) tak więc jest to temat dla dwóch walk.

Zachęcam do dyskusji

Wstep trochę tak na szybko ale nie mam czasu ????
 
S 11

skorp

Użytkownik
Cotto - Margarito 2@2,65
W moim odczuciu wyraznym faworytem tego pojedynku jest Margaryna wydaje mi sie iz ta walka bedzie blizniaczo podobna do pierwszego starcia z przed 3 lat gdzie Margarito zdemolowal cotto.Pomijajac afery bandazowe i inne sprawy wokol tej walki Cotto walką z cieniem Mayorgi pokazal,ze od czasu nokautu z rak Antonio jest zdecydowanie slabszym piesciarzem i niesadze aby wytrzymal dzisiejszej nocy ultra ofensywe Margarito ktory powinienen poslac go na deski do 10 rundy.
Gram antonio za 2000zł
Natomiast dorzucam za 300 zl remis w tej walce po kursie 26 dla bezpieczenstwa.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Za 2 koła taki pojedynek ? Margarito jest faworytem ale jest też niesamowicie rozbity po walce z Pacem, oko miał tak rozwalone że nie wiadomo do końća czy pierwsze ciosy Cotto nie sprawią że odnowi mu się kontuzja. Pamiętajmy że miał problemy z uzyskaniem licencji na te walke. Jeżeli Cotto zawalczy mądrze to powinien wygrać.
Co do walki Wolaka to czuje że on to wygra. Z pewnością wyciągnął wnioski po ostatnim remisie. Na wadze widać że była jest moc u Pawła ;)
 
S 11

skorp

Użytkownik
Co do walki Wolaka to mam wielka nadzieje ,ze wygra bo chyba jak kazdy uwielbiam zawodnikow z takim sercem do walki jednak moim zdaniem naciagany remis w pierwszej walce chodz moim zdaniem Pawel ja przegral niebyl przypadkowy i niepostawil bym na niego.Wierze ,ze Pawelek zlamie Delvina i bedzie piekne Ko jednak mowiac szczerze to mysle ,ze lepsi zawodnicy w tej kategori wagowej wypykaja Wolaka jak dziecko jest on niesamowicie dziurawy w obronie ale wkoncu to wsciekly byk wiec WARRR WOLAKK!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom