>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

pavlinho vs. typer_browar vs. xavy vs. ice29 vs. magiki

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
jak ice zakwestionuje od wszystkich siano to zrobimy rewanż. czyli do końca tygodnia na pewno zaczniemy.
teraz pytanie:
kto się pisze?
(wpisujcie się tutaj, zagramy w 6 osób, 6 pierwszych zgłoszeń)
1. Magiki
2. Hajduk ( z tym obywatelem już dawno miałem się zmierzyć ale jak ktoś był wolny to drugi był zajęty i tak w kółko.)
3...
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
@ Magiki
a moze zorganizowac challenge w ramach playoffow z roznym podzialem wygranych? byloby to zroznicowane i ciekawe napewno.. taka moja propozycja:
powiedzmy 8 osob, zglasza sie do Ciebie 8 osób i rozdzielamy te osoby na 4 pojedynki (no dobra ale kto gralby z ktorym? otoz powiedzmy ustalasz jakas godzine w ktorej podasz jakies pytanie zwiazane np z pilka nozna - proste pytanie, osoby pisza ci na PW odpowiedz.. wg godziny masz nadejscie wiadomosci PW i wg tego rozdzielasz osoby, np. ty jako zalozyciel jestes numer 1, ktos przysle ci pierwszy wiadomosc PW to jest numer 2, czyli grasz z numerem 2, 3 z 4, 5 z 6 itp..) okej mamy podzial zrobiony, odrazu z gory jest ustalone, ze zwyciezca pierwszego pojedynku gra ze zwyciezca 2 itp (zeby nie bylo potem problemow z ustalaniem kto z kim gra).
No i tak.. 8 osob ma 30zl na gre = 240zl.. po pierwszych pojedynkach zostanie 4 graczy i suma 240zl.. przegrani z ierwszego etapu odpadaja i nie licza sie juz w grze..
No to teraz gramy polfinal.. sa 4 osoby czyli 2 pary.. osoby przegrywajace czyli te 2 otrzymuja spotykaja sie w pojedynku o 3 miejsce (przegrany w tym pojedynku dostaje 20zl = czyli w calym pojedynku traci tylko 10zl, a wygrany zgarnia 40zl czyli jest na plusie 10zl).
W walce o finał zostaje 2 zawodnikow i pula do wygrania 180zl. Zwyciezca zgarnia 120zł (czyli na plusie jest 90zl), a przegrany (60zl = 30zl na plusie).
Pierwszy etap z 8 osobami gramy w zalozonym temacie gdzie kazdy podaje odrazu 2 typy na dany dzien w jednym poscie aby nie bylo syfu! (dyscypliny np noga i kosz) - ten etap trwa tydzien, potem drugi etap z 4 zawodnikami w nowym temacie aby nie bylo syfu i tez podajemy w jednym poscie 2 typy przez tydzien, rozgrywka finalowa (czyli np pojedynek o 3 miejsce i o 1 miejsce moga byc w jednym temacie tez przez tydzien) - czyli mamy prawie 3 tygodnie grania i emocji, a tak naprawde najbardziej stratne beda osoby ktore przegraja w pierwszym etapie (bo przegraja 30zl), reszta bedzie na malym minusie lub plusie, a w przypadku finalu nagrody juz sa chyba okej.
Reszta zasad taka jak min i max kursy jak w typowych pojedynkach.. i co myslcie o takim pojedynku? oczywiscie mozliwosc zmiany czegos z tych propozycji wskazana ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
idąc za inicjatywą Adiego zrobimy niekonwencjonalny challenge:

- gramy w 8 osób
- przydzielanie par będzie zależć od kolejności zgłoszeń 1-8 itd.
- każdy wrzuca 20 zł (tutaj, ze względu na prośbę Hajduka a wolę mu ulec bo chcę choć raz się z nim zmierzyć ;))
- 1 tydzień- walka w parach, 4 odpada tracąc 20 zł
- 2 tydzień- tutaj przydział par jest analogiczny zwycięzca z pary 1-8 (1tydzień) zagra z zwycięzcą z pary 4-5 (1 tydzień) itd. Tutaj dajmy na to gramy 3 dni, po których wyłonimy zwycięzców którzy zagrają w finale, a przegrani o 3m. gramy 3 kolejne dni po których przydzielamy odpowiednie miejsca:

4m. 0zł
3m. 20zł
2m. 40zł
1m. 100zł


..wydaje mi się że tak będzie adekwatnie od zajmowanego miejsca. Rozbieżność w kwotach musi być żeby była większa rywalizacja o zwycięstwo.


Dobra dajemy zdłoszenia:

1. Magiki
2. Hajduk
3...


następny tylko niech się wpisze poniżej z przydzielonym zgłoszeniem.


pozdro i w razie czego możemy zrobić jakieś małe korekty odnośnie pojedynku żeby każdy to zaakceptował.

Regulamin:


ZASADY POJEDYNKU:

- najlepiej byłoby zacząć od piątku tj. 1 maja.
- gramy o 20zł, pieniążki wypłacane na Moneybookers lub konto bankowe zwycięzcy
- obstawiamy ZAWSZE dwa typy na dany dzien (są to dwa pojedyncze typy, nie ma zadnego mnozenia ich kursow dla AKO - poprostu kazdego dnia podajemy dwa single, ktore potem są rozliczane)
- można stawiać dwa zdarzenia z tego samego jednego meczu (ale typy musza być różne),
- minimalny kurs każdego zdarzenia to 1,50
- maksymalny kurs pojedyńczego zdarzenia to 5,00
- każda dyscyplina
- kursy bierzemy z 4 buków: pinnacle, bet365, bwin i expekt.
- nie gramy takich zdarzen, za ktore moze byc przyznany zwrot (np. over 2.0),
- jezeli ma byc stawiony strzelec bramki, to najpierw trzeba sie zapoznac przed podaniem typu czy wogole wystapi on w meczu (jeżeli nie to -100pkt),
- płaska stawka 100j
- rozliczanie kuponów tak jak w Typach Dniach (trafione zdarzenie z kursem 1,50 to +50pkt), nietrafione to -100pkt
- brak typu na dany dzień to -100pkt
- nie gramy tego samego co przeciwnik (mecz może być ten sam, ale musi być inny typ)
- typ musi być postawiony na 10min przed rozpoczęciem danego meczu (typ postawiony za późno to z góry -100pkt)
- zakaz edycji postów (podsumowanie swoich typów za każdy dzień robimy poprzez cytowanie swojego posta z meczami)
- wypłata dla zwycięzcy następuje do 3 dni po zakończeniu pojedynku (czyli do 6 maja)
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
zgłaszam sie - ADI
tylko male &quot;ale&quot; - proponuje kazdy etap zagrac po tydzien czasu bo co to jest 3 dni? dwa typy nie wejda pierwszego dnia, druga osoba trafia dwa z duzymi kursami i jest po zawodach praktycznie, musi byc szansa na jakies odrobienie strat - dlatego rozgrywajac kazdy etap po tydzien czasu zwyciezcy otrzymaja kaske pod koniec maja (czyli akurat na dzien dziecka).
i proponuje z gory okreslic jakie beda dyscypliny do grania - ja jestem za koszem i nogą
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
PS. jezeli juz zglosi sie te 8 osob to postaram sie magiki wrzucic Tobie na PW regulamin - ja go ladnie napisze i wszystko w nim zawre bo widze ze ten na szybkiego skopiowales z mojego jakiegos pojedynku;p
i dodalbym do bukow jeszcze betsafe (akurat 5 do wyboru by bylo - mysle ze wszyscy byliby usatysfakcjonowani)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
dobra to już coś ustalmy:
wygrane- ok.

..regulamin skopiowałem od Ciebie, jak chcesz to napisz tylko najpierw czekamy na akceptacje od wszystkich 8 osób na grę.
na razie mam na myśli:
magiki
hajduk
adi
pavilnho
ice29
typer_browar
i dwie pierwsze osoby spoza tematu..

dalej, co do dyscyplin to trochę wąsko tj. piłka i kosz. dodajmy siatkówkę, baseball i tenis.
buki ok ale betsafe mi nie pasuje z powodów osobistych ???? te 4 wystarczą, mają szeroką ofertę a i kurs mozna ładny wyciągnąć.
ok, każdy etap gramy tydzień. rozstawienia przeciwników tak jak napisałem wyżej.

i na koniec jak to Adi ładnie napisał walczmy bo warto mieć trochę sianka na Dzień Dziecka ???? hehe

p.s
jeszcze można coś zmodyfikować.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Regulamin:

1. W pojedynku bierze udział 8 osób. Pierwsza faza pojedynku odbywać się będzie systemem play-off od dnia 1 maja do 8 maja (włącznie).
2. Po rozdzieleniu par każdy zawodnik w temacie podaje swoje dwa typy ze swoim zdarzeniem w jednym poście (konieczne!)
3. Po każdym dniu jedna z osób z każdego pojedynku pisze posta, który podsumowuje ich pojedynek po każdym dniu.
4. Po ostatnim dniu (8 maja) następuje podsumowanie każdego z pojedynków - ich zwycięzcy przechodzą do kolejnego etapu, który rozegrany będzie już w nowo założonym temacie z nowym regulaminem jeśli chodzi o daty jego rozgrywania (reszta zasad pozostaje ta sama).
5. Przegrane osoby w pierwszym etapie wpłacają na konta swoich przeciwników, z którymi przegrali kwotę 20zł (termin wpłaty do 12 maja).
6. Drugi etap w nowo założonym temacie odbywać się będzie w dniach 9-16 maja (włącznie).
7. W drugim etapie spotykają się zwycięzcy pojedynków: 1-3 i 2-4.
8. Zasady co do podsumowania każdego dnia są te same co w pierwszym etapie.
9. Zwycięzcy drugiego etapu spotykają się w finale, a przegrani w pojedynku o 3 miejsce (te pojedynki będą rozgrywane w tym samym temacie co pojedynki półfinałowe).
10. Finał i pojedynek o 3 miejsce odbywa się od 17-24 maja (włącznie).
11. Czyli w drugim etapie mamy 4 graczy - każdy ma zarobione 20zł z poprzedniego etapu + 20zł swoje = w sumie 160zł.

....

myslalem teraz nad podziałem tych 160zl miedzy te 4 osoby ale cos moje liczenie nie wyszlo i zostawiam to wam..
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
system bardzo dobry i długoterminowy ???? Z buków dodałbym jeszcze unibet, gdyż mają szeroką ofertę z siaty. Reszta buków w porządku ???? Co do kwoty to zależy czy wygram z Qozim, ale wątpie, a wcześniejszej wpłaty z pojedynku jeszcze nie dostałem... :| Dyscypliny przynajmniej te co Magiki napisał, przynajmniej ciekawiej będzie i każdy bedzie miał swoja ulubioną. Pozdro i zapisywać się ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
2. Po rozdzieleniu par każdy zawodnik w temacie podaje swoje dwa typy ze swoim zdarzeniem w jednym poście (konieczne!)

..Adi to raczej nie przejdzie. Cholerne ograniczenie. Czasami tak się zdarza że przypaszą mi dwa typy rozgrywane o skrajnych godzinach a nie podam ich przeciez w jednym poscie bo to drugie zdarzenie musialbym wtedy szukac na pale. mozna podawać pojedynczo, tylko każdy typ trzeba odpowiednio numerowac tak jak było to w poprzednim challengu. A każdy dzień jedna, niezależnie kto, niech podliczy również na wzor poprzedniego pojedynku i bedzie porzadek.
do proponowanych buków dodajmy unibet, bo rzeczywiście jest niezla oferta z satkówki a dyscypliny mysle ze wystarcza. wiem że pavilnho kuma pilke i siatke, hajduk tez, adi widzialem siedzi w nodze, browar do tego nba a jak preferuje nba i mlb :jezora: a tenis jest idealnym rozwiazaniem na poszuaknie wysokiego kursu. i git majonez ;)

dpbra kolejny raz aktualizacja:
magiki
hajduk
adi
pavilnho ( na 70% )

typer?
Qozi ? ( Hajduk werbuj Go ???? )
i dwie osoby spoza.

tymczasem.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Właśnie zostałem zaproszony na krakowskie juwenalia...:| ALe nie wycofuje się, mam nadzieje że podołam i choć na 15min będe miał dostęp do kompa... Jakby było naprawde krytycznie to dam znać, ale powinno być ok...:spokodfhgfh:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ja moge ale nie na MB tylko konto bankowe
z tym nie ma problemu, można tak i tak, m.in sam też tak płatności bym regulował, bo nie mam konta na MB. Wspomniałem o tym Magikowi i nic nie pisał przeciw temu, także Magiki zapisuj Teda, trudny rywal będzie :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom