>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pary 1/8 Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Bolton Wanderers - Sporting Lizbona
Typ: under 2,5
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W rundach pucharowych jakichkolwiek rozgrywek, kiedy mamy do czynienia z systemem gry mecz - rewanż, bardzo często jest tak, że w tym pierwszym spotkaniu zarówno jedna jak i druga drużyna przede wszystkim stara się nie stracić bramki, która ewentualnie mogłaby przekreślić jej szanse na awans. Wydaje mi się, że podobnie może być i w przypadku meczu Boltonu ze Sportingiem. &quot;Kłusaki&quot; w krajowych rozgrywkach nie zachwycają swoich fanów, ale już w Pucharze UEFA trochę niespodziewanie dotarli już do 1/8 finałów po drodze eliminując faworyta rozgrywek - Atletico Madryt. Mówi się, że teraz podopieczni Megsona nie mają się już kogo obawiać, bo skoro pokonali Atletico to mogą wygrywać także i z innymi drużynami. Kluczem do zwycięstwa może okazać się solidna gra w defensywie, czyli to co dotychczas prezentowali piłkarze Boltonu w rozgrywkach o Puchar UEFA, a zwłaszcza jeśli chodzi o spotkania na Reebok Stadium gdzie tracili mało bramek. Ich dzisiejszym rywalem jest drużyna Sportingu, która w 1/16 okazała się lepsza od Basel. Także i tym razem Portugalczycy są faworytem do awansu, ale jak już wspominałem należy się spodziewać, że Bolton postawi im trudne zadanie. W dniu dzisiejszym w składzie gości najprawdopodobniej zabraknie napastnika Liedsona, który jest ważną postacią dla drużyny. Jeśli chodzi o Bolton to narzuca się tutaj przede wszystkim absencja Dioufa. Kto więc będzie strzelał bramki jeśli nie ma liderów drużyn? Co prawda są gracze, którzy mogą ich zastąpić, ale według mnie zarówno jedną jak i drugą drużynę stać w dniu dzisiejszym na strzelenie maksymalnie po jednej bramce. W zwiazku z czym ciekawym typem według mnie wydaje się ten na under 2,5 bramek :wink:
 
funio25 0

funio25

Użytkownik
A wiec Slicznie Bayern wszedl Anderlecht przegral 0:5 i w sumie moze pozegnac sie z PUEFA ????
Czekam teraz na moj typ wazny Totencham-PSV DW.1:1 moze sie uda ????
 
funio25 0

funio25

Użytkownik
Powinniście podziękować Wasylowi. Fart jak nic. Po raz kolejny kurs 1,20 z udziałem Bayernu nie wchodzi.
Hmm czy ja wiem nawet jak Wasyl gral Anderlech sobie nie radzil Bayern mial chwile przestoju kiedy to Anderlch odal kilka strzalów w tym slupek.
Także zaslużona wygrana :]
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
no i zaczynają się schody ????
bardzo cięzkie mecze do typowania.
Jednak zawsze można coś wygrać.

Olympique Marsylia-Zenit St.Petersburg✅✅
W tym meczu moim faworytem są Francuzi.
Marsylia znajduje się ostatnio w wysokiej formie.
Bardzo dobrze gra duet napastników Cisse-Niang
reszta zawodników stara dotrzymać im kroku.
Także ostatnie wyniki potwierdzają dobrą forme zespołu.

Drużyna z Rosji jak wiadomo jest jeszcze przed sezonem.
Może to być przewagą dla francuzów którzy są &#39;w gazie&#39;.
W poprzedniej rundzie jednak Zenit pozytywnie wszystkich zaskoczył eliminując chyba troche przemęczony Villareal.

Ja jednak uważam że w tym meczu Marsylczycy zdecydowanie wygrają tak jak miało to miejsce w spotkaniu ze Spartakiem.

Jestem bardzo zadowolony z tego typu bo grałem go grubo:p
potwierdziły się moje oczekiwania co do gry Niang&#39;a i Cisse.
Oby więcej takich
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Najciekawszym chyba jutro meczem zdaje się być PSV - Tottenham, koguty przegrały w pierwszym mieczu 1:0 i na pewno będą się chcieli odegrać, ostatnio są w dobrej formie więc na pewno powalczą o zwycięstwo a kurs super bo aż 2,8 a na awans także dość dobry ( około 2,5 ), drugim ciekawym spotkaniem i po dobrym kursie jest granie na Getafe, w drugiej części sezonu grają wręcz wyśmienicie, wygrali na wyjeździe ( chyba 2:1 ;&gt; ) i spokojnie u siebie także powinni wygrać, a do tego dochodzą kłopoty Benfica i nie miła atmosfera w drużynie więc kurs 2 na gospodarzy jest całkiem eleganckim kursem ???? Także ciekawie powinno być w Niemczech gdzie Hamburger będzie podejmować drużynę z Leverkusen - Bayern , pierwszy mecz był bardzo zacięty ale minimalnie zwyciężył Bayern po pięknym dośrodkowaniu z rzutu rożnego i jeszcze lepszym strzałem głową piłkarza jutrzejszych gości, ale jak dla mnie do następnej rundy awansuje Hamburger. Po fatalnych błędach bramkarza Werderu w Glasgow jutrzejsi gospodarze stoją przed trudnym wyzwaniem, nie grają ostatnio najlepiej , ich najlepszy zawodnik - Diego zawodzi i nie wygląda to zbyt różowo, chociaż buki dali bardzo mały kurs na Werder to ja uważam że tak łatwo Oni nie będą mieli i kurs na Rangersów ( jakim jest 4 - remis nie ma zakładu ) jest super i warto go zagrać. Rangersi nie przegrali spotkania od 5 meczu a 6 meczy temu zremisowali zwycięski awans z Panathinaikosem 1:1. Grają dość skrupulatnie w tyłach i skutecznie z przodu, ich ostatni bilans bramek to ( ostatnie 5 meczy ) : 14 strzelonych - 3 stracone, wiem , wiem każdy powie że liga Szkocka jest słabą ligą i nie mieli ostatnio dobrych rywali a bramki jakie strzelali Werderowi były przez błędy bramkarza ale to wcale nie jest tak bo jeżeli się wejdzie w rytm meczów i do tego zwycięskich to ciężko się zatrzymać ^^ a dodatkowo będą chcieli udowodnić że nie tylko błędy Wisse a także ich dobra gra przyczyniła się do wygrania pierwszego meczu :spokodfhgfh: Werder gra słabiutko , tak jak pisałem wcześniej , wprawdzie strzelili ostatnio na wyjeździe 3 bramki Stuttgartowi ale stracili ich aż 6 ! ???? Fiorentina pierwszy mecz wygrała 2:0 teraz przegrali na wyjeździe 1:0 i nie wiem czy szykowali się pod Rewanż z Evertonem czy ich forma opuściła dlatego odpuszczam to spotkanie podobnie jak mecz Bayernu z Anderlechtem bo Bawarczycy wygrali pierwsze spotkanie aż 5:0 i dlatego tutaj może się także wszystko zdarzyć :] Bolton ostatni mecz jaki zagrał był to właśnie mecz Sportingiem zremisowany 1:1 i ciężko mi co kolowiek powiedzieć ale myślę że padnie w tym meczu remis a już zdecydowanie nie interesuje się meczem FC Zenit St.Petersburg - Olympique Marseille bo nie dość że żadna z tych drużyn mi się nie podoba, to wytypować zwycięsce bardzo ciężko bo pierwszy mecz Francuzi wygrali 3:1 i tak jak w poprzednich meczach ciężko wytypować kto wygra ???? Ale jeżeli miałbym stawiać na zwycięsce to dałbym jedynke ???? To na tyle z mojej strony :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????

Podsumowując :
PSV - Tottenham Typ : 2✅
Getafe - Benfica Typ : 1✅
Hamburger - Leverkusen Typ : 1 ✅
Werder - Rangers Typ : 2⛔
Everton - Fiorentina Typ : 1X✅
Bayern - Anderlecht Typ : bez typu ...:jezora:
Bolton - Sporting Typ : X⛔ na prawdę wiele nie brakowało :jezora:
FC Zenit St.Petersburg - Olympique Marseille Typ : 1 ✅
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Lalo chyba sobie żartujesz. Jak PSV miało by odpasc to musieli by grac 3 składem. I przemyśl czy dobrą forme można określac po 1 wygranym meczu z angielskim przeciętniakiem. Biało-czerwoni zagrają jutro w najsilniejszym składzie. Tylko Afellay narzekał coś wczoraj po treningu, ale myśle, że na jutro bedzie gotowy. W końcu ofensywa jest max przygotowana, bo w poprzednim tygodniu narzekało kilku snajperów. Z tego co wiem to większe probemy ze składem bedzie miał Tottenham. PSV jak wiadomo nie grało w niedziele z Ajaxem, więc chęci do gry ze strony gospodarzy nie zabraknie. Mr. Vergoossen na pewno nie bedzie kombinował i ustawi zespół defensywnie, aby bronic wyniku. Bramki mogą sie posypac w drugiej połowie, ale czy sie posypią to też wątpliwa sprawa.

Mój typ: Under
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Everton - Fiorentina ---&gt; 1 1,90
Krótka Analiza : Ekipa Evertonu na własnym obiekcie jest mocna wielokrotnie udowodniła że na własnym &#39;&#39;podwórku&#39;&#39; może zrobić wiele dlatego myślę że tutaj nie będzie niespodzianki.
Bayern Monachium - Anderlecht --&gt; x2 3,52
Bawrczycy w pierwszym spotkaniu wygrali 5:0 co na pewno im pozwala do tego spotkania podchodzić spokojnie i w mocno okrojonym skłądzie.W bramce wystąpi znany już kibicom Michael Rensing. W ekipie gospodarzy zadebiutuje jednak Brazylijczyk Breno. Obrońca sprowadzony zimą z Sao Paulo będzie miał okazję pokazać próbkę swoich możliwości jakimi oczarował skautów ze stolicy Bawarii. Trener Ottmar Hitzfeld oszczędzi także nogi Franka Ribery i w pomocy zobaczymy młodego Toniego Kroosa. Nie zagra również snajper Luca Toni a w jego miejsce pojawi się niedoceniany ostatnio w Bundeslidze Lukas Podolski.W ekipie gości nie zagra oczywiście Polak Marcin Wasilewski, który obejrzał w pierwszym meczu czerwony kartonik. Wiele wskazuje tutaj na Bayern ale myślę że Anderlecht skoro odpaść będzie chciał z Honorem

20:45 Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela
Sędzia: Terje Hauge (Norwegia)
Bayern: Rensing - Sagnol, Breno, van Buyten, Lahm - Sosa, van Bommel, Ottl, Kroos - Klose, Podolski
Anderlecht: Zitka - Gillet, Juhasz, Pareja, van Damme - Biglia, Polak, Chatelle, Boussoufa, Goor - Serhat
Pierwszy mecz: 5:0
 
czirimbollo 0

czirimbollo

Użytkownik
A mi się jednak wydaje , że Bayern w tak okrojonym składzie jest w stanie wygrac.
Chociaż nie wystąpi kilku podstawowych zawodników to i tak patrzac na skład jest on bardzo silnt , dlatego twardo 1.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Getafe CF - Benfica Lizbona (21:00); pierwszy mecz 2:1

Pierwsze spotkanie w Portugalii rozstrzygnęło się już w 9. minucie. To wtedy polski sędzia Grzegorz Gilewski pokazał Oscarowi Cardozo z Benfiki czerwoną kartkę. Później gracze Getafe kontrolowali grę i wygrali 2:1. Tuż przed rewanżem Benfica została bez trenera, Jose Antonio Camacho. Do końca sezonu trenerem będzie były reprezentant Portugali, Fernando Chalana. Mała nadzieja dla Benfiki to długa lista kontuzjowanych w Getafe. W środę Michael Laudrup nie będzie mógł skorzystać z takich zawodników jak: Esteban Granero, Cata Diaz, Mario Alvarez, David Sousa, Miguel Pallardo, Ikechukwu Uche, Manu del Moral (wszyscy są kontuzjowani) oraz zawieszeni za kartki Braulio Nobrega i Pablo Hernandez. Żeby skompletować meczową osiemnastkę Laudrup będzie musiał sięgnąć do zespołu rezerw.
Benfica jest zespołem który lepiej spisuje się na wyjazdach więc... nie skreślałbym ich jeszcze z Pucharu.
 
k1910 0

k1910

Użytkownik
20:45 Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela

Sędzia: Terje Hauge (Norwegia)

Bayern: Rensing - Sagnol, Breno, van Buyten, Lahm - Sosa, van Bommel, Ottl, Kroos - Klose, Podolski

Anderlecht: Zitka - Gillet, Juhasz, Pareja, van Damme - Biglia, Polak, Chatelle, Boussoufa, Goor - Serhat

Pierwszy mecz: 5:0
Nicolas Pareja nie zagra, Thomas Chatelle z powodu kontuzji też prawdopodobnie nie zagra, Jan Polak nie trenował ostatnio z powodu urazu, nie wiadomo czy zagra. Mbark Boussoufa również z powodu kontuzji nie trenował normalnie Ponadto Jonathan Legear i Mbo Mpenza dalej leczą urazy i nie zagrają. Stanislav Vlcek i Luigi Pieroni nie zagrają, bo nie są dopuszczeni do rozgrywek UEFA.

Składy z pierwszego meczu, w nawiasach planowane zmiany na dzisiaj:

Bayern: Rensing - Sagnol, Van Buyten, Demichelis (dzisiaj Breno), Lahm, Schweinsteiger (dzisiaj Kroos), Ottl, Altıntop (dzisiaj Sosa, który grał od 58 minuty w pierwszym meczu), Van Bommel, Podolski, Toni (dzisiaj Klose, który w peirwszym meczu grał od 46 minuty)

Anderlecht: Zitka - Wasilewski (dziś Goor na pozycji Gilleta, Gillet na pozycji Wasyla), Pareja ??, Juhász, Van Damme, Chatelle ??, Gillet, Biglia, Polak ??, Boussoufa ??, Serhat

Z całym szacunkiem, ale typ X2 wydaje mi się nierealny. Anderlecht z poważnymi problemami kadrowymi, koncentrujący się na lidze, gdzie jeszcze ma o co walczyć. Skoro w domu przegrali 5:0, to czemu dzisiaj na stadionie Bayernu, (który zagra w bardzo podobnym składzie co pierwszy mecz) mają nie przegrać? Hitzfeld zapowiada zwycięstwo dla kibiców, dlatego też nie wystawia kompletnie rezerwowego składu. Ja odradzam to X2
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Puchar Uefa ostatnio to mój konik:p
Dziś znowu podam typ związany z Marsylia.
Tak więc
Zenit St.Petersurg-Olympique Marsylia
Co tu dużo mówić, Marsylia ostatnio wygrywa z kim chce i jak chce.
Niewiem co ze swoją drużyną zrobił Eric Gerets, bo Marsylczycy w żadnym stopniu nieprzypominają drużyny z początku sezonu. Jak pisałem o pierwszy meczu tak teraz to powtórzę, Zenit jest przed startem rozgrywek ligowych więc ich forma jest zagadką. Oglądając pierwszy mecz tych zespołów, widziałem tylko jeden zespół i niebyli to Rosjanie. Zawodnicy Mistrza Rosji mogą mówić o szczęsciu że nieprzywieźli z Francji 5-6 bramek...napastnicy Olympiqe mieli pecha trafiając w słupki i poprzeczke.
Jestem przekonany że w tym meczu Marsylia będzie zwalniać grę. Mając taką zaliczkę wystarczy tylko umiejętnie się bronić. Zenit napewno będzie próbował coś strzelić ale to niebędzie takie proste. Kusi mnie w tym meczu postaiwenie czystego &#39;X&#39;, jednak pewniejsze wd mnie jest zagranie UNDER 2,5 po kursie w okolicach 1.75
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Spotkanie:Hamburger SV - Bayer 04 Leverkusen
Typ: Obie drużyny strzelą gola ( TAK )
Kurs:1,72
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na Nordbank Arena gospodarze czyli Hamburger będzie sie starał odrobić jedną bramke z przegranego meczu w Leverkusen ( 0-1 ) , w rewanżowym spotkanie Pucharu Uefa. Los nie był łaskawy dla Niemców , któraś z tych drużyn będzie musiała pożegnać sie z batalią pucharową już na tym szczeblu. Zaliczka z pierwszego meczu jest bardzo skromna ,każdy wynik w tym meczu jest możliwy , a za faworyta nie uważałbym gospodarzy , więcej szans daje &quot;Aptekarzom&quot; ,którym wystarczy strzelić jedną bramke ,wtedy HSV do awansu potrzebuje aż 3 . W tabeli oba teamy sąsiadują ze sobą ( 3 HSV , 4 Bayer ) , ale to chyba mało istotne ,bo to są puchary i przesądzi najprawdopodobniej dyspozycja dnia. Jeśli chodzi o braki w składach to w HSV nie zagrają ( Company , De Jong i Zidan ) , w ekipie gości zagrają wszyscy podstawowi zawodnicy. Gospodarze od początku meczu rzucą sie do odrabiania strat , Bayer też nie będzie tylko sie bronił , swoich okazji będzie szukał w kontrach , podejrzewam że tak będzie wyglądał ten mecz otwarta gra , co musi przynieść bramki dla obu drużyn i taki właśnie jest mój typ.
Przewidywan składy :
HSV: Rost - Demel, Reinhardt, Mathijsen, Boateng - Jarolim - Choupo-Moting, van der Vaart, Trochowski - Guerrero, Olic
Bayer: Adler - Castro, Friedrich, Haggui, Sarpei - Rolfes, Barnetta - Schneider, Barbarez, Kießling - Gekas
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Puchar Uefa ostatnio to mój konik:p
Dziś znowu podam typ związany z Marsylia.
Tak więc
Zenit St.Petersurg-Olympique Marsylia
Co tu dużo mówić, Marsylia ostatnio wygrywa z kim chce i jak chce.
Niewiem co ze swoją drużyną zrobił Eric Gerets, bo Marsylczycy w żadnym stopniu nieprzypominają drużyny z początku sezonu. Jak pisałem o pierwszy meczu tak teraz to powtórzę, Zenit jest przed startem rozgrywek ligowych więc ich forma jest zagadką. Oglądając pierwszy mecz tych zespołów, widziałem tylko jeden zespół i niebyli to Rosjanie. Zawodnicy Mistrza Rosji mogą mówić o szczęsciu że nieprzywieźli z Francji 5-6 bramek...napastnicy Olympiqe mieli pecha trafiając w słupki i poprzeczke.
Jestem przekonany że w tym meczu Marsylia będzie zwalniać grę. Mając taką zaliczkę wystarczy tylko umiejętnie się bronić. Zenit napewno będzie próbował coś strzelić ale to niebędzie takie proste. Kusi mnie w tym meczu postaiwenie czystego &#39;X&#39;, jednak pewniejsze wd mnie jest zagranie UNDER 2,5 po kursie w okolicach 1.75
✅✅✅

Niewiem co sie stało z Marsylia.
Przegrali awans, i kolejna niespodzianka stała się faktem.
Jednak cieszy mnie to, że mój typ wszedł, aczkolwiek jestem bardzo zaskoczony typ wynikiem
 
frans 0

frans

Użytkownik
Spotkanie: Sporting Lizbona - Bolton
Analiza: Rewanżowe spotkanie pucharu uefa pomiedzy ekipą Sportingu Lizbona a Boltonem, w lepszej sytuacji napewno gospodarze któży wywieźli z Reebok Stadium kożystny wynik (1-1). W tym meczu mają konfort ponieważ wynik 0-0 premiuje ich awansem do kolejnej rundy, gdy uda im się dotrwac do ht z wynikiem 0-0 to potem powinni już spokojnie ograc rywala swoimi kątrami. Pamiętajmy, że Sporting Lizbona to drużyna, która walczyła w tym sezonie w Lidze Mistrzów, w której nie poszło jej aż tak źle gromadząc 6pkt. Ważnym atutem może okazac się doping swoich kibiców ale także osłabienia w Boltonie, do Lizbony nie poleciało dwunastu zawodników z pierwszego zespołu. Z powodu kontuzji nie zagrają: Jussi Jaaskelainen, Kevin Nolan, Kevin Davies, El Hadji Diouf, Matt Taylor, Andy O&#39;Brien, Ivan Campo i Ricardo Gardner. Zawieszony za kartki jest Gavin McCann, a Tamir Cohen, Grzegorz Rasiak i Gretar Steinsson nie zostali zgłoszeni do Pucharu UEFA.
Mój typ to Sportinig
Pozdrawiam Frans
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Everton - Fiorentina ---&gt; 1 1,90 ✅
Krótka Analiza : Ekipa Evertonu na własnym obiekcie jest mocna wielokrotnie udowodniła że na własnym &#39;&#39;podwórku&#39;&#39; może zrobić wiele dlatego myślę że tutaj nie będzie niespodzianki.
Bayern Monachium - Anderlecht --&gt; x2 3,52 ✅
Bawrczycy w pierwszym spotkaniu wygrali 5:0 co na pewno im pozwala do tego spotkania podchodzić spokojnie i w mocno okrojonym skłądzie.W bramce wystąpi znany już kibicom Michael Rensing. W ekipie gospodarzy zadebiutuje jednak Brazylijczyk Breno. Obrońca sprowadzony zimą z Sao Paulo będzie miał okazję pokazać próbkę swoich możliwości jakimi oczarował skautów ze stolicy Bawarii. Trener Ottmar Hitzfeld oszczędzi także nogi Franka Ribery i w pomocy zobaczymy młodego Toniego Kroosa. Nie zagra również snajper Luca Toni a w jego miejsce pojawi się niedoceniany ostatnio w Bundeslidze Lukas Podolski.W ekipie gości nie zagra oczywiście Polak Marcin Wasilewski, który obejrzał w pierwszym meczu czerwony kartonik. Wiele wskazuje tutaj na Bayern ale myślę że Anderlecht skoro odpaść będzie chciał z Honorem

20:45 Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela
Sędzia: Terje Hauge (Norwegia)
Bayern: Rensing - Sagnol, Breno, van Buyten, Lahm - Sosa, van Bommel, Ottl, Kroos - Klose, Podolski
Anderlecht: Zitka - Gillet, Juhasz, Pareja, van Damme - Biglia, Polak, Chatelle, Boussoufa, Goor - Serhat
Pierwszy mecz: 5:0
Obie analizy Issii kto obstawił wygrał ładne pieniądze przyznać się ;) :?:
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Najciekawszym chyba jutro meczem zdaje się być PSV - Tottenham, koguty przegrały w pierwszym mieczu 1:0 i na pewno będą się chcieli odegrać, ostatnio są w dobrej formie więc na pewno powalczą o zwycięstwo a kurs super bo aż 2,8 a na awans także dość dobry ( około 2,5 ), drugim ciekawym spotkaniem i po dobrym kursie jest granie na Getafe, w drugiej części sezonu grają wręcz wyśmienicie, wygrali na wyjeździe ( chyba 2:1 ;&gt; ) i spokojnie u siebie także powinni wygrać, a do tego dochodzą kłopoty Benfica i nie miła atmosfera w drużynie więc kurs 2 na gospodarzy jest całkiem eleganckim kursem ???? Także ciekawie powinno być w Niemczech gdzie Hamburger będzie podejmować drużynę z Leverkusen - Bayern , pierwszy mecz był bardzo zacięty ale minimalnie zwyciężył Bayern po pięknym dośrodkowaniu z rzutu rożnego i jeszcze lepszym strzałem głową piłkarza jutrzejszych gości, ale jak dla mnie do następnej rundy awansuje Hamburger. Po fatalnych błędach bramkarza Werderu w Glasgow jutrzejsi gospodarze stoją przed trudnym wyzwaniem, nie grają ostatnio najlepiej , ich najlepszy zawodnik - Diego zawodzi i nie wygląda to zbyt różowo, chociaż buki dali bardzo mały kurs na Werder to ja uważam że tak łatwo Oni nie będą mieli i kurs na Rangersów ( jakim jest 4 - remis nie ma zakładu ) jest super i warto go zagrać. Rangersi nie przegrali spotkania od 5 meczu a 6 meczy temu zremisowali zwycięski awans z Panathinaikosem 1:1. Grają dość skrupulatnie w tyłach i skutecznie z przodu, ich ostatni bilans bramek to ( ostatnie 5 meczy ) : 14 strzelonych - 3 stracone, wiem , wiem każdy powie że liga Szkocka jest słabą ligą i nie mieli ostatnio dobrych rywali a bramki jakie strzelali Werderowi były przez błędy bramkarza ale to wcale nie jest tak bo jeżeli się wejdzie w rytm meczów i do tego zwycięskich to ciężko się zatrzymać ^^ a dodatkowo będą chcieli udowodnić że nie tylko błędy Wisse a także ich dobra gra przyczyniła się do wygrania pierwszego meczu :spokodfhgfh: Werder gra słabiutko , tak jak pisałem wcześniej , wprawdzie strzelili ostatnio na wyjeździe 3 bramki Stuttgartowi ale stracili ich aż 6 ! ???? Fiorentina pierwszy mecz wygrała 2:0 teraz przegrali na wyjeździe 1:0 i nie wiem czy szykowali się pod Rewanż z Evertonem czy ich forma opuściła dlatego odpuszczam to spotkanie podobnie jak mecz Bayernu z Anderlechtem bo Bawarczycy wygrali pierwsze spotkanie aż 5:0 i dlatego tutaj może się także wszystko zdarzyć :] Bolton ostatni mecz jaki zagrał był to właśnie mecz Sportingiem zremisowany 1:1 i ciężko mi co kolowiek powiedzieć ale myślę że padnie w tym meczu remis a już zdecydowanie nie interesuje się meczem FC Zenit St.Petersburg - Olympique Marseille bo nie dość że żadna z tych drużyn mi się nie podoba, to wytypować zwycięsce bardzo ciężko bo pierwszy mecz Francuzi wygrali 3:1 i tak jak w poprzednich meczach ciężko wytypować kto wygra ???? Ale jeżeli miałbym stawiać na zwycięsce to dałbym jedynke ???? To na tyle z mojej strony :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????

Podsumowując :
PSV - Tottenham Typ : 2✅
Getafe - Benfica Typ : 1✅
Hamburger - Leverkusen Typ : 1 ✅
Werder - Rangers Typ : 2:?:
Everton - Fiorentina Typ : 1X✅
Bayern - Anderlecht Typ : bez typu ...:jezora:
Bolton - Sporting Typ : X:?:
FC Zenit St.Petersburg - Olympique Marseille Typ : 1 ✅
Ładnie , wszystko zielone ???? Bayern dobrze odpuszczony , na jutro dwa typy zobaczymy jak będzie ????
Lalo chyba sobie żartujesz. Jak PSV miało by odpasc to musieli by grac 3 składem. I przemyśl czy dobrą forme można określac po 1 wygranym meczu z angielskim przeciętniakiem. Biało-czerwoni zagrają jutro w najsilniejszym składzie. Tylko Afellay narzekał coś wczoraj po treningu, ale myśle, że na jutro bedzie gotowy. W końcu ofensywa jest max przygotowana, bo w poprzednim tygodniu narzekało kilku snajperów. Z tego co wiem to większe probemy ze składem bedzie miał Tottenham. PSV jak wiadomo nie grało w niedziele z Ajaxem, więc chęci do gry ze strony gospodarzy nie zabraknie. Mr. Vergoossen na pewno nie bedzie kombinował i ustawi zespół defensywnie, aby bronic wyniku. Bramki mogą sie posypac w drugiej połowie, ale czy sie posypią to też wątpliwa sprawa.

Mój typ: Under
Nie , nie żartowałem sobie i jak na razie czysta dwójka weszła teraz czekam na awans, i właśnie przemyślałem czy są w dobrej formie czy nie Twój typ także okazał się dobrym więc gratulacje :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
L 0

losyart

Użytkownik
Spóżnione wklejenie proszę o wybaczenie po prostu dowiedziałem się że trzeba wklejać w tematycznych co osobiście uważam za absurd

Bayern-Anderlecht HC 0:2
Typ 2
kurs 2.05
Buk:Bwin


Po blamażu na własnym stadionie ekipa ze stolicy Belgii będzie próbowała walczyć o honor w stolicy Bawarii.W pierwszym meczu dopóki nie stracili zawodnika Wasilewski (Czerwona kartka) przegrywali tylko jedną bramką później stracili wiarę że można wygrać.Teraz Bayern głównie skoncentruje się na oszczędzaniu zawodników przed meczami Bundesligi m in maja nie grać Toni,Ribery w ich miejsce ma grać Podolski i jakiś młodzian w drugiej linii.No cóż mimo wszystko bałbym się postawić tutaj remis ale z takim handicapem jest szansa na 2
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sporting Lizbona - Bolton Wanderers
Typ : 1
Kurs : 1,55
bwin
Gospodarze do tego meczu z pewnoscia podejda bardzo zmobilizowani bo ich pozycja w lidze nie jest taka jak oczekiwali by kibice i postaraja sie dac im dzisiaj powody do zadowolenia . Goscie do meczu podejda w sposob troche luzniejszy bo dla nich najwazniejsze jest nie spasc w tym sezonie z Premiership. Bolton dzisiaj zagra bardzo oslabiony bo prawie polowa skladu zostala w Anglii tj Jussi Jaaskelainen, Kevin Nolan, Kevin Davies, El Hadji Diouf, Matt Taylor, Andy O&#39;Brien, Ivan Campo i Ricardo Gardner. Zawieszony za kartki jest Gavin McCann, a Tamir Cohen, Grzegorz Rasiak i Gretar Steinsson nie zostali zgłoszeni do Pucharu UEFA. To powinno dawac do myslenia i typ jest jeszcze pewniejszy.
oto kadra Boltonu na ten mecz :

Bolton: Al Habsi (B), Hunt, Samuel, Meite, Giannakopoulos, Helguson, Teymourian, Vaz Te, J O&#39;Brien, Braaten, Harsanyi, Cahill, Sinclair, Guthrie, Cassidy, Sissons, Woolfe, Walker (B).
Gospodarze w ostatniej kolejce w lidze przegrali z rewelacja tego sezonu Vitoria Guimaraes 0:2 mimo iz ich bramkarz Rui Patricio obronil nawet karnego to przegrali dosyc wyraznie. Dzisiejszy mecz moze byc bardzo wazny dla ich trenera Bento ktorego posada zdaje sie ze wisi na wlosku po tak slabych wynikach w lidze. Dzisiaj sadze ze Sporting pokona rywala minimum 2:0 ;)

Werder Brema - Glasgow Rangers
Typ : 1
KUrs: 1,55
bwin
Weserstadion - to miejsce w ktorym dzisiaj Werder podejmie Rangersow. Pierwszy mecz to &quot;popis&quot; bramkarskich umiejetnosci Tima Wiese :jezora: i wygrana 2:0 Szkotow. Dzisiaj przyjdzie wiec gospodarzom odrabiac straty w tym dwumeczu a o to nie bedzie z pewnoscia latwo. Jednak nie mogacy grac w trzech meczach Bundesligi Diego bedzie wypoczety i napewno pokaze wszystko na co go stac . Rangersi dzisiaj nie beda mogli skorzystac z Cousina, Darchevilla.
prawdopodobne sklady :


Werder:
Wiese - Fritz, Mertesacker, Naldo, Boenisch - Jensen - Borowski, Hunt - Diego - Rosenberg, Hugo Almeida

Rangers: McGregor - Broadfoot, Weir, Cuellar, Papac - Dailly - Davis, Hemdani, Ferguson, Adam - McCulloch

Niemcy potrafia grac na wlasnych stadionach bardzo dobrze, to samo jest ze Szkotami gdzie ich publicznosc jest 12zawodnikiem. Takze dzisiaj tez moim zdaniem wygraja gospodarze ale czy awansuja dalej to trudno powiedziec bo kazda strata bramki w dniu dzisiejszym moze ten awans oddalic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom