>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Partypoker jeszcze raz

Status
Zamknięty.
D 0

denas

Użytkownik
Witam
Wlasnie zlecilem wyplate 200 euro na moje konto bankowe z apomoca opcja Bank Transfer...(wyplata na konto bankowe)
Wyliczylo mi ze prowizje wyniesie 2 euro,czyli na moje konto trafi 198 euro?
Czy tez zostanie z tego pobrana ejszcze jakas prowizja?
I po jakim kursie mniej wiecej bank mi przewalutuje pieniadze?
Mam konto w banku PKo,prosze,powiedzcie,kiedy mozna sie spodziewac funduszy?(konto w pp bylo juz weryfikowane,byla rozmowa telefoncizna,byl kiedys juz depozyt)
I czy na moje konto trafi dokladnie 198 euro?
czy zostanie tez moze pobrana jakas prowizja?
Ile dni bedzie szla wyplata?
 
K 3

kisiel26

Użytkownik
Jeżeli konto bankowe masz w złotówkach kwota 198 euro zostanie przeliczona po kursie banku( niezbyt korzystny) i zostanie pobrana prowizja za przewalutowanie. Nie pamiętam dokładnych kwot ale nie licz na więcej niż 190 euro( po kursie NBP)
 
D 0

denas

Użytkownik
dobra,kurs sredni NBP obecnie np wynosi: 3,38
czyli
3,38 razy 190 = 642
a kurs PKO(kupno) wynosi: 3,34
czyli;
3,34 razy 190= 634,6

czyli mam sie nastawic na kwote pomiedzy 634 a 642 złote ,tak?
Dobrze rozumuję?
I ile dni bede czekal na pojawienie sie pieniedzy na moim koncie bankowym?
 
S 11

support75

Użytkownik
kiedys jeszcze pko zabieralo 11 zł za przelew zza granicy, ale nie wiem czy nadal tak jest. przelew dojdzie do 5 dni roboczych. wiec do 30 maja powinien byc,
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Kasa powinna być do 5 dni roboczych o ile nie będziesz poproszony o weryfikację konta.
Niektóre banki nie biorą opłat za przewalutowanie. U innych może to być groszowa sprawa, u innych % od transakcji. Wszystko zależy od banku. Jednak spokojnie ok 600 złotych powinno zostać zaksięgowane na Twoim koncie.
Następnym razem za zbędne posty w dyskusji będą ostrzeżenia!
 
D 0

dzc

Użytkownik
najlepiej jesli jeszcze mozesz zrezygnowac z wyplaty bo jest niedziela to pewnie nie zlecili wyplaty to polecam mb na zlotowki i wtedy tylko tracisz 6.90 bodajże
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
czemu skasowano moj post?! a co z wolnoscia slowa?! ehhh no dobra nie to nie no
Bo nic nie wnosił do dyskusji. Temat zamykam bo robi się niepotrzebne nabijanie postów. Wszystko już zostało wyjaśnione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom