>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PartyPoker - bonus 10$ (pytanie).

N 0

ncn

Użytkownik
Witam serdecznie. Dostalem od PartyPokera bonus w wysokosci 10USD. Ugralem z tego troche kasy i teraz pisza mi ze musze pierw cos wplacic zeby moc wyplacic swoja wygrana. Myslice ze warto im zaufac ? mam zerowe doswiadczenie w internetowych kasynach, dlatego pytam o wasze zdanie.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
PartyPoker to zaufana firma , więc bez obaw.
Jezeli chcesz wypłacać przelewem na konto bankowe to nie trzeba dokonywać depozytu , ale ostrzegam prowizja za taki przelew to ponad 30 zł nie wiem czy nawet coś około 40, ale ja tym sposobem wypłacałem z rok temu więc może coś się zmieniło.
Najlepiej dokonaj depozytu przez mb i tym samyym sposobem wypłać
 
N 0

ncn

Użytkownik
Czyli przez MB albo netellera nie powinienem ponosic zadnych dodatkowych kosztow ? A jak bedzie z przelewem MB --&gt; konto bankowe ? za przewalutowanie sie cos placi ?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Wplac sobie na mb 10$ potem wplac to do Party Poker i zlec wyplate calosci (moga zechciec Cie zweryfikowac i zadzwonic do Ciebie), jesli wszystko przebiegnie pomyslnie dostaniesz calosc na MB. Potem koszt wyplaty na konto bankowe to jakies 6.5 zl ale jesli wczesniej nie korzystales z MB to bedziesz musial zrobic weryfikacje konta (bez weryfikacji maksymalna wyplata to z tego co pamietam 60 zl) tak wiec jesli kwota, ktora masz jest wieksza to bedziesz musial wyplacac na dwa razy co wyniesie Cie lacznie ok 13zl.
Jesli masz kredyciaka wplac 10$ bezposrednio do PartyPoker i zlec wyplate na kredyciaka (bedzie najszybciej i chyba najtaniej)
 
Do góry Bottom