>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Partouche Betting

K 2

kastol

Użytkownik
macie z nimi jakies doswiadczenia? z tego co wiem dzialaja do niedawna , na jak na razie maja maly wybor dyscyplin, ale kursy calkiem dobre
 
typper 2

typper

Użytkownik
bo liczą, że przyciągną osoby grające SB, podobnie jak Europlay. Osobiście odradzam, szkoda nerwów i kasy;]
 
K 2

kastol

Użytkownik
Maja podobnie wysokie kursy jak pinnacle , czy giledy zakladow. Osobiscie uwazam ze jak ktos zna sie na surebetach to moze u nich grac, niewiem czemu odradzasz - miales z tym doswiadczenia?
 
typper 2

typper

Użytkownik
Nie grałem i nie mam zamiaru póki nie będą trochę na tym rynku. Wpłacić zawsze jest łatwo, gorzej potem z wypłatą tej kasy. Co to znaczy znać się na SB? Jak tam wpłacisz to nie ma znaczenia czy się znasz czy też nie. No chyba, że będziesz liczył na to, że typ postawiony u nich nie wejdzie;]
 
K 2

kastol

Użytkownik
Pytajac o twoja znajomosc mialem na mysli to; czy znasz np. limity bukow, oplaty, itp. Sam mowisz ze wystraczy wplacic i zagrac, ale tak nie jest do konca , bo jesli wplacisz zagrasz Sb za 2% a oni maja oplate 5% za wyplate gotowki to nic z zyskow. Chociaz to oczywiste rzeczy.Ja raz do nich wplacalem wyplacili mi na drugi dzien, ale to dopiero ich poczatki.
 
K 2

kastol

Użytkownik
kto mi wyjasni jak to jest z limitami na mecze w partouche, u mnie moge max. stawiac na mecz ok. 64 usd., czemu sa takie male limity, ktos z was gra tam?
 
Do góry Bottom