>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Part Poker promocja dla zarejestrowanych graczy

mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Take your seat and claim your bonus
Hi Michal,
We�ve noticed you�ve not visited us at PartyPoker.com for a while. We�d love to see you at the tables again, which is why we�re offering you a great $75.00 USD bonus to welcome you back.


Radzę więc przeglądać mejle:spokodfhgfh: Może i wy dawno nie graliście u nich :-D Ja dziś rano dostałem!
 
D 0

dzc

Użytkownik
We’ve noticed you’ve not visited us at PartyPoker.com for a while. We’d love to see you at the tables again, which is why we’re offering you a great $20.00 USD bonus to welcome you back.

zaraz napisze do supportu ze inni koledzy z polski sa bardziej doceniani niz ja ???? ( ????
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
ja wczoraj od nich dostałem 7 euro, można było wypłacić to co udało sie ugrać ponad stan a jeśli ugrało sie chyba 70 pkt to można było wypłacić całość ????
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Ja jakiś miesiąc temu dostałem sponsorshipa od pikerinside do partypoker właśnie i z 40$ ugrałem w parę godzin ponad 600$ i od wypłaty tej kasy nie grałem u nich więc może 75$ przez to :jezora:
 
drago 108

drago

Użytkownik
We�ve noticed you�ve not visited us at PartyPoker.com for a while. We�d love to see you at the tables again, which is why we�re offering you a great $20.00 USD bonus to welcome you back.
Znaczy dostałem od nich 20$ za nic? ????
Dzięki Mic ????
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
We�ve noticed you�ve not visited us at PartyPoker.com for a while. We�d love to see you at the tables again, which is why we�re offering you a great $20.00 USD bonus to welcome you back.
Znaczy dostałem od nich 20$ za nic? ????
Dzięki Mic ????
Nie za nic, tylko z tęsknoty za graczami dają takie promo:-D znaczy że im na nas zależy he he:jezora:
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
On top of that, for ANY investment of $20.00 or more, you will receive a
further $20.00 real cash money, in your account - FREE
A do mnie to napisali z CD Poker ... ;]
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Mi ciągle przysyłają jakieś swoje reklamy, żebym wpłacił, bo jest promocja od depozytu, ale kasy darmowej to mi nie dali:-?
 
Do góry Bottom