>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paragwaj (Division Profesional) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj zaczynamy nowy sezon ale mi się nie chce zakładać nowego tematu. Jak któryś z modów uzna, że trzeba założyć to niech przeniesie mój post. Tradycyjnie faworytami Guarani, Cerro Porteno, Olimpia, Nacional czy Libertad. W pierwszej kolejce dojdzie do starcia Guarani-Cerro. Ten mecz jutro, a ja już mam na niego pomysł tylko muszę poczekać na składy i wtedy ostatecznie się zdecyduje. Dzisiaj jedyny mecz to Libertad-General Caballero i tutaj też wybrałem swój typ:
VS

Libertad w poprzednim sezonie sięgnął po mistrzostwo i teraz też chcą powtórzyć swój sukces. W roku 2010 również udało im się dojść do 1/4 finału Copa Libertadores. Ich trenerem został Gregorio Perez, który te sukcesy z nimi święcił, a poza tym czytałem, że aż 4 razy w latach 90 poprzedniego stulecia zdobywał tytuły z Penarolem Montevideo u siebie w kraju. Teraz drużyna 63-letniego szkoleniowca wzmocniona dwoma Argentyńczykami: Nicolasem Pavlovichem z Necaxy oraz Ignacio Canuto, który przychodzi z Izreaela oraz nie będącego w stanie zagrać dzisiaj Kolumbijczyka, Pedro Portocarrero. Z tego co widzę kadrę na to spotkanie to jest pełny skład i są najmocniejsi gracze jak Victor Caceres i Rodolfo Gamarra, którzy przecież byli na Mundialu w RPA w ubiegłym roku. O gościach ciężko cokolwiek powiedzieć. Z tego co wyczytałem to nie grali oni zbyt często w pierwszej lidze, a do tej właśnie weszli dzięki wygraniu ligi drugiej. Libertad w swoim pierwszym meczu na pewno będzie się chciał pokazać przed swoimi kibicami i zrobi wszystko by wygrać to spotkanie i dlatego ja spróbuje na nich pograć. Oto kadra Libertadu na to spotkanie:
1. Bernardo Medina
2. Tobías Vargas
3. Pedro Sarabia
4. Arnaldo Vera
5. Ignacio Canuto
6. Miguel Samudio
7. Carlos Bonet
8. Víctor Ayala
9. Omar Pouso
10. Sergio Aquino
11. Víctor Cáceres
12. Jorge González
13. Rodolfo Gamarra
14. Manuel Maciel
15. Ariel Núńez
16. Nicolás Pavlovich
17. Ángel Orué
18. Nelson Romero

Moje typy:
Libertad @ 1,40 Bwin✅
Libertad(-1) @ 2,30
Libertad HT/FT @ 2,20
✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

To już najbliższego wieczora dojdzie do zapowiadającego się niezwykle ciekawie spotkania w Paragwajskiej lidze. Cerro Porteno będzie podejmować kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa Olimpię Assuncion. Obie ekipy mają w tym meczu jeden cel - zwycięstwo ale wiadomo, że ktoś będzie nie zadowolony.
Cerro jak na razie grało tylko 3 mecze w lidze, gdyż dwukrotnie musieli przekładać swoje spotkania ze względu na Copa Libertadores. Bilans nie jest zbyt dobry. Wygrali wyjazdowy mecz z 3 de Febrero 2:1, a poza tym zremisowali 1:1 z Tacuary i Rubio Nu na wyjeździe. Czyli dzisiaj tak naprawdę debiutują w tym sezonie ligowym na własnym stadionie. Trener zapowiedział, że po mimo meczu w środku tygodnia zagra najmocniejszy skład z Roberto Nannim na czele. Jak widać po składach, które wkleiłem nie brakuje znanych graczy zwykłym kibicom. Diego Barreto i Aldo Bobadilla byli w kadrze Paragwaju na Mundial w RPA. Lautaro Formica to brat Mauro, który nie dawno przeszedł do Blackburn Rovers. Do tego Lautaro grał w reprezentacji Argentyny U20. W ataku Jonathan Fabbro wybrany najlepszym graczem poprzedniego sezonu, gdy grał jeszcze w barwach Guarani. Na ławce jest Julio Dos Santos, który zaliczył w swojej karierze epizod w Bayernie Monachium. Jednak ja czekam na występ siedzącego też na ławce dzisiaj Juana Manuela Iturbe. Ten chłopak nie skończył jeszcze 18 lat, a na ostatnich mistrzostwach Ameryki Płd. do lat 20 czarował wszystkich swoją grą. Ja również widziałem nie dawno jak w 45 minut działał cuda przeciwko Colo Colo. Dwa gole i niezliczona ilość rajdów wprawiły mnie w zachwyt nad nimi. Olimpia z kolei wygrała do tej pory wszystkie 5 meczów i ma w bramkach 17:2!!! Fakt, że rywale poza Nacionalem nie byli mocni ale jednak te wyniki budzą szacunek. W obronie gra chociażby Julio Caceres, który grał w wielu ważnych imprezach w barwach Paragwaju. Jest doświadczony Edgar Robles, który zdobył w swojej karierze już 6 tytułów mistrzowskich w barwach Libertadu. Również jest były reprezentant Kolumbii, Vladimir Marin. W ataku jest Juan Ferreyra, który w ostatniej Clausurze strzelił 12 goli tak jak Nanni i obaj zostali królami strzelców. Dzisiaj obaj również całkiem możliwe, że trafią do siatki. Tak więc zapowiada się nam bardzo ciekawe widowisko i liczę, że padnie tutaj kilka goli. Sam nie podejmę się tutaj typowania zwycięzcy ale ja trzymam kciuki za Cerro, które miałem już kilka razy przyjemność oglądać w tym sezonie.
Cerro Porteno: Diego Barreto; Iván Piris, Pedro Benítez, Luis Cardozo y Lautaro Formica; Jorge Núñez, Rodrigo Burgos, Luis Cáceres e Iván Torres; Jonathan Fabbro y Roberto Nanni
Olimpia:
Aldo Bobadilla; Jamell Ramos, Julio Cáceres, Francisco Nájera y Sebastián Ariosa; Edgar Robles, Osmar Molinas, Miguel Amado y Vladimir Marín; Pablo Zeballos y Juan Ferreyra

Moje typy:
BTS @ 1,65 Bwin✅1:2
Over 2,5 @ 1,91✅
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Nacional Asunción- 3 de Febrero
Końcówka sezonu 2 mecze do końca rozgrywek gospodarze zajmują pierwsze miejsce ,wyprzedają o 2 pkt Olimpie czyli dziś jak wygrają to przybliżą się troszkę do mistrzostwa forma dobra ,u siebie ofensywnie grają sporo strzelają ,goście o nic już nie grają czyli mecz wydaję się do jednej bramki .Jest to duża szansa przed gospodarzami ponieważ Olimpia gra bardzo trudny mecz z Libertadem więc nastawienie jest konkretne nie ma mowy o odpuszczaniu.H2H i ostatnia forma zdecydowanie przemawia za gospodarzami.
Typy:
Nacional Asunción 1.30 bet365⛔
Nacional Asunción -1 1.525 bet365 (przy wygranej jedną bramką zwrot)⛔
edit
wstyd mi
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Muszę zamazać ten u góry typ a jest okazja:cool:
Guarani-Olimpia
Do zakończenia Apertury zostało 4 kolejki,gospodarze jak i goście radzą sobie dobrze.Guarani 4 miejsce 13pkt ,Olimpia 1 miejsce 17pkt różnica nie jest duża.Obie ekipy preferują ofensywny futbol ,grają fajną piłkę dla oka szczególnie goście.Guarani na ostanie 10 meczy u siebie 7 to overy strzelili 15 bramek stracili 12 ,goście na ostatnie 10 wyjazdów strzelili także 15 bramek i stracili 9 .Wygląda to nie źle ,ponieważ jeszcze obie ekipy walczą o miejsce a i forma u obu dobra jest.W Olimpii najlepszy strzelec to L. Caballero 5 goli 7 meczy (ligowych) ,w Guarani F. Escobar 3 bramki 7 meczy.Niby faworytem jest Olimpia ale łatwo mieć nie będzie a kurs na over 2.5 sporo przesadzony.
Typ:
Over 2.5 2.00 Bet365⛔
kto oglądał i pisał w czasie meczu w HP ten wie co stało na przeszkodzenie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom