>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Paradise poker

TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wpłać pierwszy raz do Paradise Poker, uzbieraj 5 punktów lojalnościowych i odbierz żetony pokerowe i profesjonalne karty do gry ZA DARMO!
----
W celu otrzymania żetonów i kart (po wyrobieniu 5 punktów lojalnościowych) wyślij swój adres z numerem kontaktowym oraz pokerowym numerem PIN w Paradise Poker na [email protected], w temacie wpisz &quot;zetony&quot;.
*Żetony i karty zostaną wysłane nowym użytkownikom, którzy wnieśli do Paradise Poker 1szy depozyt i rozegrali pierwsze rozdanie za prawdziwe pieniądze po 22.08.2007. Stosuje się standardowe warunki i regulamin Paradise Poker i Sportingbet. Jeden gracz może otrzymać tylko 1 zestaw.

Duperel co prawda ale przynieśli mi 6kilową metalową teczke ????
a z tego co patrzyłem miałem wyrobone 0 punktów ????

 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tommy musiałeś miec po prostu szczęście bo zawsze sprawdzają liczbę pkt lojalnościowych.
Ewentualnie miałeś ugrane te 5 pkt, tylko możliwe, że co miesiąc je zerują. ;)
 
R 37

robinho

Użytkownik
tylko nie pomylcie ID sporting i Paradise bo są różne
Tzn Tommy jak gralem na swoim ID ze SportingBetu kiedys, to moge teraz zalozyc nowe konto na Paradise i nie bedzie zadnych problemów?? Dzieki z gory za odp, pzdr ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
1. Jaka wpłata minimalna?
2. Ciężko ugrać te 5pkt?
Bercik, nie ma minimalnej wpłaty. Tyle ile wpłacisz na Sportingbet, tyle będziesz mógł przelac na poker (Paradaise) bo obie firmy razem współpracują.
Wiadomo tylko, że na pokera minimalny przelew to kwota rzędu 1 czy 2-óch euro.
Co do drugiego pytania, to tak powiem tak. Trzeba sporo grac, na dosc wysokich stawkach aby ugrac te 5 pkt. Nie wiem, jak są naliczane te pkt.
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
jak chce sprawdzić liczbę punktów to wypisuje mi &quot;Podany PIN nie występuje w naszej bazie!&quot; ????
zapisałem go w ciasteczkach więc jest dobry i wczesniej było ok... nawet wpisałem od nowa PIN z Lobby paradise i nic ???? HELP
zaraz wysle email :p jak bedzie zle to poprostu odesla mi email ze jestem uposledzony albo cuś :jezora:
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tzn Tommy jak gralem na swoim ID ze SportingBetu kiedys, to moge teraz zalozyc nowe konto na Paradise i nie bedzie zadnych problemów?? Dzieki z gory za odp, pzdr ????

Paradise to poker sportingbet jezeli nie masz tam konta to normalnie sie rejestrujesz na nick ze sportingbet pin który nalezy wysłac znajduje sie w zakładce profil w na pokerze

Warunek: pierwsze rozdanie za prawdziwe pieniądze po 22.08.2007 i 5 pkt lojalnościowych
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
POTWIERDZAM :spokodfhgfh: mając 1 punk lojalnościowy wysłałem email i 8 dniach dostałem walizeczkę z paradise poker ???? taką samą jak Tommy ma w pierwszym poście:jupisdfgdfg:
więc chyba wystarczyło zrobić depozyt w podanym w promocji terminie pograć troszkę i wysłać email ????
to już druga walizeczka
pierwsza od Unibetu...
uważam, że ta z Paradise jest lepsza z jednym wyjątkiem... karty z Unibetu są ewidentnie lepszej jakości :-D
Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z tej promocji
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Zobaczymy czy ja też dostanę. Kilka razy grałem na Paradaise, robiłem kilka depozytów. Czy miałem jakieś punkty lojalnościowe ugrane, tego nie wiem.
Wysłałem mail tego samego dnia co grzywkers. Zobaczymy czy dostanę ;)
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
dla zainteresowanych ????
PokerGalaxy daje koszulkę za 20$ depozytu
&quot; Aby otrzymać koszulkę z limitowanej serii PokerGalaxy dokonaj swojego pierwszego depozytu na kwotę min. $20. Następnie na adres [email protected] prześlij następujące dane: imię, nazwisko, PIN, rozmiar koszulki (L, XL) oraz adres wysyłki.
Proszę pamiętać aby podane informacje wysłać z adresu e-mail który podano nam podczas rejestacji. Koszulkę otrzymasz w ciągu 21 dni roboczych. &quot;
 
K 0

krzyhoo83

Użytkownik
mam pytanie chlopaki , ile czekaliscie na te zetony, bo dostalem info o tym zbym czekal na kuriera 11.01 i nie wiem, czy mam sie go spiodziewac na dniach, czy tak jak mi na czacie sportingbet powiedzieli ze do dwoch tygodni... jak to wyglada w praktyce??
 
M 2

mariusz14

Użytkownik
Witam
To trzeba mieć tam konto po 28.08.07 dokonać depozytu i zagrać 1 raz na prawdziwe pieniądze i ugrać np 1,2 pkt L i wysłać meila do nich i za ile dni gdzieś walizeczka dojdzie?
Prosiłbym o odpowieź ... ????
Pozdrawiam
 
z1emn1ak 0

z1emn1ak

Użytkownik
Skoro niektórzy z was dostali żetony mając niby mniej punktów niż wymagane 5 to dlaczego ja miałbym nie spróbować. Pierwszy raz wpłaciłem 50zł i bo dosłownie straceniu tej kasy w kilka minut dostałem 3 punkty, więc potem bodajże wpłacałem znowu kilka razy po 20zl jak dobrze pamiętam, ale już później żadnych punktów nie dostałem. Więc pomyślałem że napisze i może ja również stanę sie posiadaczem żetonów. Jak przyjdą to dam znać czy dają mając mniej niż te 5 punktów. Pozdrawiam i lecę wypatrywać srebrnej teczki.
 
Do góry Bottom