>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pajęcze zmysly typują - NBA NFL NHL piłka nożna

arachnus 24

arachnus

Użytkownik
Witam od jakiegoś czasu bacznie obserwuje forum i postanowiłem spróbować swoich sił w typowaniu jak i pomnożyć trochę swoje dochody. Mam nadzieje ze skutecznie :razz:
Od paru lat interesuje się ligami NBA NFL NHL trochę mniej piłką nożną i to główne na typowaniu spotkań z tych lig będę opierał swoje kupony.
Forum traktuje jako swojego rodzaju dziennik do zapisywania swoich przemyśleń. Nikogo nie zmuszam do typowania w ten sam sposób co ja wiec proszę nie mieć pretensji gdy stracicie trochę kasy. Zakłady bukmacherskie to hazard a ja jestem od nich uzależniony :razz:

kwota na start; 500 zł
 
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
#1

Phoenix Suns vs Memphis Grizzlies
Dzisiejszej nocy dojdzie do spotkania Phoenix Suns z Memphis Grizzlies. Nie ma co ukrywać że drużyny prezentuja calkowicie inny poziom niż jeszcze sezon temu. Niespodzianka z pewnoscia jest drużyna Phoenix suns która
w tym sezonie maja spore aspiracje na play-offy. Graja swoją solidna piłkę, nie kombinują i to przynosi efekty.
Po ostatniej wygranej z Los Angeles Clippeers udowodnili ze są w stanie podjąć walke z każda drużyna.
W dobrych humorach wracają na własne boisko by podjąć gości z Memphis. Bilans gości na wyjeździe to 6/12, osobiście uważam ich gre za bardzo chaotyczna, rzuty oddawane na siłe, i problemy z ułożeniem akcji.
To będzie drugie spotkanie tych drużyn w sezonie. Pierwsze zakonczyło sie wygraną Memphis Grizzlies na własnym boisku stosunkiem pkt 110-91
Niewątpliwie gracze z Phoenix będę chcieli się zrewanżować.
Typ Phoenix Suns( w tym dogrywka) kurs: 1,42 UNIBET stawka 500zł
Typ Phoenix Suns -3,5 kurs: 1,65 UNIBET
 
Do góry Bottom