>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paddy Power

endriu 361

endriu

Forum VIP
http://www.paddypower.com/bet
Witam, jak było promo z freebetem to wpłaciłem kartą kaskę, a teraz chcę zmienić metodę depozytu na mb i niestety na stronie nie idzie tego zrobić, a na czacie mi gość mówi że pracownicy mb mogą mi to ustawić, dziwne ... chciałbym tam znów wpłacić bo mają większe kursy, szczególnie u/o może ktoś już metodę zmieniał to mi podpowie ?
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Odkopię temat dotyczący tego buka z racji tego że gram tam już od jakiegoś czasu i podzielę się moimi doświadczeniami. Gram tam głównie tenis, czasami siatkę albo piłkę kopaną. Co do tenisa oferta całkiem ładna, są oczywiście wszystkie główne turnieje, do tego challengery oraz sporadycznie trafiają się kwalifikacje. Oferta live też OK, sporo zakładów na każde zdarzenie, jest z czego wybierać. Z siatki zawsze znalazłem mecz który chciałem grać, wszystkie ważniejsze ligi piłkarskie, oraz te mniej ważnie też są, do każdego meczu oczywiście kilka, kilkanaście bądź kilkadziesiąt możliwości typowania. Bardzo szybkie wypłaty na MB, live czat z supportem (zawsze rozmowa praktycznie &quot;od ręki&quot;). Pewnym ograniczeniem może być brak polskiej waluty oraz polskiego interfejsu strony. W każdym razie solidny buk i szczerze go polecam.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
za 10-15 zakladow maks 100 euro i dzisiaj na siatkowke moge zagrac za 2-3 euro na nba za 5-6 na pilke angielska pozwalaja jeszcze sporo bo w okolicach 100
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
PaddyPower
Witam, z tego, co widze na flashscore podaja na tenis spore handicapy dodatkowe, dlatego zastanawiam sie nad graniem w tym buku, tylko prosilbym o rzetelene info na temat ew. problemow z wyplatami?

Czy robia problemy, czy nie?

Prosze o odp. tylko tych, ktorzy sa w temacie.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Dobra, temat do usuniecia, teraz dopiero dostrzeglem, ze sa jeszcze kolejne strony w tym &quot;Podforum&quot; i dogrzebalem sie na temat PaddyPower, ze szybko daja limity.
Wielka szkoda, bo nie chce mi sie probowac, zapewne po tygodniu dostane limit i taki bedzie final.
Szkoda, ze na BetFair nie ma takich wielkich handi na tenis.
Ajajaj... niedlugo sie monopol zrobi na betfair i tyle.
 
A 0

arkoro

Użytkownik
Witam. Ten buk to jest jakis zarcik. Wystarczy ze raz u nich zagralem na tenis za 100£ + bonus 50£ o kursie 2.1 oczywiscie weszlo mi to i zlecilem wyplate na moje konto bankowe. Pieniazki otrzymalem bez problemu po kilku dniach. Nastepnego dnia chcialem zagrac cos jeszcze i tu niespodzianka limity . Na siatkowke polskiej ligi moge postawic co najwyzej 2 do 5 £ w tenisie to samo i nie dadza wyciagnac wiecej niz 10£. Zdecydowanie polecam aby zagrac raz i zgarnac bonus. Potwierdzam ze szybko daja limity a nawet w moim przypadku to blyskawicznie ???? .
 
firer 886

firer

Użytkownik
Odswieze temat:
Wplacilem kasę zeby obrócić sobie Frebeta, a okazało sie ze promocja nie jest dostępna dla Polakow
Co do limitow to jeszcze nie mam , ale za mną dopiero pare zakladow w granicach 100$
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
gram dosyc sporo w tym buku i muszę powiedzieć ,że limitów nie mam co do freebetow ta sa dla Polakow tak jak bonusy lojalnosciowe .Może dla nowych graczy z Polski nie ma ofert i darmowych zakladow ????
 
firer 886

firer

Użytkownik
No i limit juz na moim koncie. Naprawde nie polecam wplacac tam kasy bo to strata czasu. Pogralem tam trzy dni przy obrocie ok 600$ ,teraz maksymalna stawka wynisi ok 3$, wyplata ok 3-4h
 
M 135

mhm

Użytkownik
paddy power to jest zart a nie bukmacher. Wygrasz u nich 100 dolarow i masz limit. Zagrasz jakies wg nich podejrzane zaklady i masz limit. Zagralem 3 mecze rugby i nastepny moglem zagrac chyba za 4-5 euro. Juz nie pamietam.
Dostalem limit chyba po 5 dniach.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja na razie grałem u nich 5 kuponów z czego 3 wygrane ,ostatni zakład zagrany na LM na over kartek (punktów) Braga -Udine za całość wygranej 124 EUR.
Kasę 2 razy wypłacałem na MB,w obu przypadkach miałem po godzinie na koncie.
Zakłady mają bardzo różnorodne i ciekawe.
Weryfikacja dokumentów w 20 minut z info na e-mail.
Na razie są dla mnie O.K.Zagram na pewno jeszcze w PP za dobrą stawkę.Chcę zobaczyć czy tak szybko założą limit,jak niektórzy tu o tym piszą.
Troche mnie rozbawili przyznaniem freebetu 2 EUR,ale zrezygnowałem z niego na live chat.Załatwienie sprawy trwało 3 minuty.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kolejny buk do kolekcji.
Jednak opinie, że strasznie niskie limity tam obowiązują nie były przesadzone. Na wejściu można grać za maksymalnie 50 kilka euro, po paru kuponach limity te są jeszcze niższe.
No do jakichś taśm itd może i się nadają, bo do normalnego grania niezbyt i mówię tu o w 100% uczciwym graniu niezbyt.
Trzeba im przyznać, że oferta i wypłaty w przeciwieństwie do limitów nie są powodem do narzekań..
W kilka chwil kasa na MB bez żadnej weryfikacji.
Reasumując, buk do grania za tą &quot;dyszkę&quot;, gdy jest jakaś okazja.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Obserwator, a możesz sprawdzić, jakie limity masz na LIVE koszykówki (przedziały linii sumy punktów zdobytych przez obydwie ekipy under/over) - europejskie ligi, euroligę, filipińską PBA, koreańską KBL, australijską, oczywiście NBA - czy wyskakuje Ci możliwa maksymalna stawka do grania, czy nie pokazuje nic, tylko informacja, że przekroczono dozwolony limit stawek (jak ma to miejsce w Bet-at-home). Dzięki z góry za info.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wyskakuje max, bo jest takie okienko pod polem na stawkę. Pierwotnie to było 56 euro z groszami. Grałem same linie w kosza lub handicapy, po 6 kuponach granych po 50euro limity teraz mam :
NBA i Euroliga - 10euro
Euroliga Kobiet, ligi europejskie - 5e
Nowozelandzka - 2.5e
kopana piłka - w zależności od ligi 20-40e
Wszystkie limity są na zysk, a nie stawkę, więc kurs 10 mogę postawić za 1e np ;)
A wszystko to po 6 kuponach :
Stelmet - Eurocup u/o
Bundesliga w Ręczną
Banvit w lidze u/o
Skra-Resovia (tu limit był 30e)
Adriatycki kosz
i raz na livie kosz.
Żadne filipińskie, gruzińskie, czy kuwejckie 3-4.ligi. Reasumując, limity tam chyba spotykają każdego, baa, tak jak mówię, 1.zakład to maks 50euro stawki...
 
Do góry Bottom