>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

paddy power poker wyplata

R 0

robsonsc

Użytkownik
Witam
zlecilem wyplate z ppp dokladnie 250$ na mb po dokaniu depozyty i po 1 godz konto bylo zawieszone i dostalem email
As part of a routine security check we require that you verify your
account.
To do this you will have to send us in a copy of identification.
Your account has been suspended until this documentation has been sent in.
These can be scanned and emailed to [email protected] or
alternatively
faxed to 00353 1 4045986
Apologies for the inconvenience but we must ensure the security of our
customers and
ourselves alike.
If there is anything else we can help you with, please let us know.
Kind Regards,
Andy Ryan
Customer Security
PaddyPower.com
Contact Details:
Fax : 003531 4045986
Mail: [email protected]


a wiec chodzi o to aby wyslac scan dowodu
w tym problem ze nie wiem czemu zawieszają konto ale ok
i w tym tkwi moje pytanie
Czy wysylal ktos kiedys scan dowodu do ppp ile trzeba czekac az odblokuja to konto bo wyslalem o 14 a narazie zadnej odpowiedzi ani konta odblokowanego,Nurtuje mnie to poniewaz szlyszalem ze jak i support i wyplaty od nich ida bardzo szybko

z gory thx za odpowiedz
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Robson wysłałeś to 4h temu. Poczekaj trochę. Rozumię, że sie niecierpliwisz ale musisz się uzbroić w cierpliwość. Takie sprawy (sprawdzanie czy nie było żadnych przekrętów itp.) kilka dni.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
nikifor troche masz racji ze sie niecierpliwie nie chodzi o to ze chca scan tylko czemu konta zawieszaja jak chca scan ???? w sumie tu nie chodzi o drobne tylko o pokazna sume wiec wiadomo czlowiek niecierpliwy ????
bo sie troche martwie ze na moim ip bylo kiedys inne konto na inne dane na ktorym nie gralem na kase tylko w kilku free sie zdaje
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wiele platform pokerowych i firm bukmacherskich &quot;zamraża&quot; konta przed wypłatą, prosząc o scan dokumentów. Jest to normalna procedura.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
No nie wpłaciłem ani grosza kiedyś tam wygrałem jakieś grosze bodajże kilka dolarów we free to przegrałem wiekszosc na sit&amp;go a reszte na cash table.Dodatkowo tamto konto bylo NIE NA TE dane co teraz wiec raczej jest OK
Wie ktos czy paddy power sprawdza scany 7 dni w tygodniu:? bo na ich stronie pisze ze niby ich support jest aktywny 24h i 7 dni w tygodniu ale nie wiadomo jak z support security
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
zas problem ehh ????
przyslali mi takiego emaila
Dear Sir,
Would it be possible to re-send the documents in a different file format as
I unable
to view them.
Kind Regards,
Brian O’Reilly
Customer Security

czyli ze jest zly format,wiec jaki ma byc ten format? bo wyslalem im w zalacznikach kopie dowodu taka jak mi przyslal na maila gosciu co mi ten dowod zeskanowal ocb
PaddyPower.com
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
w formacie JPEG im wyslij ja zawsze w takim wysylam skany do wsztkich pokerroomow i nigdy nie ma zadnych problemow z potwierdzeniem danych
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
temat do zamkniecia/usuniecia
konto odblokowane,kasa w drodze na mb
+dla ppp jednak dobra firma tak jak wiekszosc mowila
Pozdrawiam (szczegolnie Spirola)
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Dobra to mało powiedziane... ja jak we fr o 5000$ zająłem 2 miejsce i trochę ponad 250$ wygrałem to skan dowodu wysłałem i bez wpłaty własnej po 30 min kasa była na koncie. Często u nich gram wpłacę 20E a wypłacam po 70-80E po 2h gry na Omaha PL i zawsze jest tak samo kasa po 30 min max nawet o 2 w nocy wysłali kilka razy. Poza tym często fajne turki z nie małą pulą są jak np. ostatnio 10K. I mają buka z zakładami live &lt;kolejny plus&gt;:-D:-D:-D Solidna firma!!!! POLECAM!!!
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Tak mici buk takze bardzo dobry ja wygralem tam 2000$ 1 miejsce o 10k i po wyslaniu scanu kasa na mb po 10 min !!!!!!! chyba najlepsza firma z jaka sie do tej pory spotkalem
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Myślę że już wszystko zostało wyjaśnione i można zamknąć temat ;)
Jak coś to PW i w razie konieczności powtórnie otworzę :]
 
M 0

maddog

Użytkownik
no po tym co pisaliscie myslalem ze nie bedzie problemu z wyplata ale po zapytaniu dostalem maila:

The rules for the site dictate that you cannot add a new pay method to your
account
while you have a balance in it. For you to be able to deposit using a card
or
neteller, etc, your balance would need to be zero.

Therefore, the only withdrawal option for you, is through the medium of
cheque.

I zglupialem teraz... niby tylko przez czek moge wyplacic...
mial ktos kiedys taki problem ?
i jak bylo np. u Ciebie robson miales juz aktywne konto przed wygrana czy poprostu zrobiles depozyt po wygranej w tym freerolku i dostales wyplate na MB ?
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
Tak mici buk takze bardzo dobry ja wygralem tam 2000$ 1 miejsce o 10k i po wyslaniu scanu kasa na mb po 10 min !!!!!!! chyba najlepsza firma z jaka sie do tej pory spotkalem
to niezle ze dostales kase ma nadzieje ze cos dasz ????
 
Do góry Bottom