>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Płatne typy

bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Witam
Kolega kupił takie o to typy a ja dziele się nimi z wami ????
1. Fortaleza EC @ 2,15
2. Sao Bento @ 4,00
3. Coritiba @ 2,10
4. Independiente FBC v Sportivo Luqueno - Remis @ 3,40
5. Finn Harps @ 2,75
6. Longford Town @ 2,62
7. Valbo FF @ 2,25
8. Torslanda IK @ 2,00
9. Assyriska BK @ 2,30
10. Kramfors-Alliansen v Gottne IF - Remis @ 3,75
11. Kober Khartoum v Wad Hashim Sennar - Remis @ 3,25
12. Augsburg II @ 2,80
13. Viktoria Aschaffenburg @ 2,70
14. Torpedo Minsk @ 3,10
15. Navbahor Namangan @ 2,75
16. Aceh United FC v Persita Tangerang- Remis @ 3,25
17. Martapura FC @ 2,80
Jak widać kursy są zacne i dlatego cena też nie była mała ???? Podsumuję na koniec i zobaczymy czy warto płacić czy też nie ????
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
No z tego co sprawdziłem, straszna klapa. Z ciekawości. Jak to jest z tymi płatnymi typami. Kupujesz na własne ryzyko? Czy jak kupisz i nie wejdzie, to typer oddaje Ci jakiś % wkładu + wkład za typy ? Może pytanie głupie, ale w sumie zawsze mnie to zastanawiało.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Płatne typy to coś co stało się popularne w ostatnich latach. Większość korzystających myśli, że jak ktoś zamienił swoją działalność z otwartej na zamkniętą i pochwalił się skutecznością na poziomie 70-90% to warto wpłacić parę złoty na dobry typ. Często jednak te statystyki nie są poparte żadnymi danymi, a wszystkie procenty są zazwyczaj wyssane z palca. Nie oszukujmy się, płatne typy to niemal zawsze wyłapywanie naiwniaków, którzy tracą podwójnie - gdy kupią typ i gdy stracą gdy nie wejdzie. Zazwyczaj wtedy podnoszą też stawkę wierząc, że w tej propozycji jest ukryty wałek.
Zaraz pewnie pojawią się głosy, że są tacy co podają dobre typy. A ja mam pytanie na jak długą to jest metę? Czy czasem nie jest tak, że ktoś rozkłada interes na krótki czas, a kiedy dobije do celu zwija go i kreuję nową postać na tych samych zasadach?
Kupujesz na własne ryzyko? Czy jak kupisz i nie wejdzie, to typer oddaje Ci jakiś % wkładu + wkład za typy ?
Jeśli to działałoby na zasadach, które mówisz to takie osoby szybciej by poszły z torbami niż coś zarobiły. Chyba tylko Ci co chcą budować swoją rangę mogą pozwolić sobie na jakieś minimalne zwroty gdy typ nie wejdzie. Raczej odbywa się to na zasadzie, że kolejny typ gratis ale kasy zainwestowanej nikt Ci nie zwróci, bo nikt się nie martwi czy typ wejdzie czy nie. On zarobiony jest zanim spotkanie się rozpocznie.
Przypominam, że na forum jest zakaz reklamowania konkurencji gdyby ktoś chciał rzucać przykładami.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
pochwalił się skutecznością na poziomie 70-90%
W platnych typach, a raczej typach ktore warto grać długoterminowo nie liczy się skuteczność. Aby móc ocenić wartosc typów/typera trzeba znać sie na typowaniu i widzieć historię typów, tj profit, yield za konkretny okres (czy typowanie ma charakter inwestycyjny oraz jaki % zysku jest uzyskany w stosunku do początkowego budżetu).
Podawanie typów jednorazowo itp mija się z celem. A wstawka typów tego Pana tu w temacie, a później pisanie o skuteczności 70-80% oznacza, ze Wy nawet nie wiecie co znaczy typowanie, a do oceny typów, bądź samodzielnego typowania z sensem daleka droga ...
Dlatego zawsze pisze negatywnie w tematach, gdzie są proponowane &quot;polskie buki&quot;, zaklady ako, naście typów w jeden dzień itp, itd. Ostatnio na forum jakiś fantasta coś majaczy o algorytmach do gry... Zamiast być coraz lepiej, to jest tylko gorzej!
 
Do góry Bottom