>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PŁACZ OF THE DAY EDYCJA 3 - US OPEN 2015

pawcio1991 47

pawcio1991

Użytkownik
:browar565:????
Ale się uśmiałem ????

&quot;mam nadzieje ze po tym meczu nadal pojdzie do wiezienia, ludzie zobaczcie co on zrobil 6-3 6-4 3-1 i puscil mecz.&quot;
&quot;cyrk bedzie jak nadal z 6-3 6-4 3-0 sprzeda mecz jesli tak bedzie to powinni mu rece uciac na zywca zeby zapamietal do konca zycia swoje kur... sprzedawanie.&quot;
Leżę na podłodze i nie wstaję ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 9.
Turniej wchodzi w decydującą fazę, a płacz cichnie, jednak nie na tyle, aby zamknąć ten temat na forum ;)
1. Marcin na posterunku:
djoko demoluje 6-1 w 1 secie zeby potem przegrywac 3-0 w 2 secie i niech ktos nie powie ze to jest serbski sprzedawczyk.
Boris Becker trener djokovica nawet nie patrzy na mecz tylko w telefonie cały czas obstawia dlatego ma całe tyły za soba obstawione żeby nikt nie zajrzał mu za plecami jak stawia kase, jedno zdjęcie za pleców zrobic Beckerowi i cały team Djokovica jest ugotowany i można ich szantażować.
właśnie Djokovic sprzedal 2 seta a Beker wszystko stawial z telefonu ciekawe co jeszcze za atrakcje wymylili w tym meczu.
2. Inne płacze:
Errani z Pennetta siano we lbie
co ta Vinci za patologię gra z jakieś pół godziny już masakra.
wydaje mi sie ze grubas Matkowski musi wiecej żreć bo za chudy jest...by sie wstydził zawodowy sportowiec
Kuzwa drewniany Marin bedzie sie obsrywal do rana a ja chce juz inne mecze widziec
kicker moglby sie od tych malp nauczyc jak sie sprzedaje show kierwy dwie
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 12. - PÓŁFINAŁY
1. Flavia Pennetta - Simona Halep:
Halep to Berdych tenisa zwykła pusia ????
Jak ja nie lubię Rumunów ????
3*-1 -&gt; 3-4* zaraz. ***** jaka ona jest..
No nie wytrzymam, Halep kur** bierz się do gry albo spie***** do tej swojej rumunii, no co za babsko....
Ona nie potrafi wygranej piłki wygrać!!!!
Ale i tak bym puknął Simonkę z tymi piersiami co teraz
2. Serena Williams - Roberta Vinci:
Tłuścioch myśli że na stojąco samo sie wygra ;D
antykobieta ze swoim antytenisem fuuuuj
Klucha zacznie płakać bo nie wygrywa wszystkiego na stojąco ona powinna grac w teatrze
Gratulacje czarna tak to jest jak się lekceważy
jak patrze na Serene to mysle, czy mamy do czynienia ze zwierzeciem czy z normalna kobieta ????
Dzikuska macha ręką do zoo
hahahha bambus spadaj do afryki na drzewo a nie jakis klasyczny szlem w glowie ???? ????
3. Novak Djokovic - Marin Cilic:
mam nadzieje że ta pasywna fałszywa serbska ***** nie potrafiąca się zachować na korcie w końcu przewali
czemu ta kloda tak z tsonga nie serwowala?
niech on skreczuje,przecież to jest przypał takie widowisko w półfinale..
Kreczuj!! Nole u18,5 to było promo, znowu kombinwcje urwa!
Po co on sie dalej kompromituje ? Moglby skreczowac i chociaz zwrot bym mial :/
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 13. I 14. - FINAŁY
o 7 egzamin ale ch** trzeba oglądać w końcu finał US Open
No raczej ;)
Novak Djokovic - Roger Federer:
Płacze nad Djokovicem:
z djokiem to ja ostatnio amarene pilem
djoko chyba jeszcze na amarenie jest bo daje sie polamac wlasnie
djoko pewnie na klina znowu amerene wypil i teraz sie przewraca
Jak Djokowi minie sraka, ze mogl przed chwila skrecic kostke ubezpieczona na miliard funtow to wszystko wroci do normy
Kur*a ramie roz*ebane
Krwawi jak zarżnięty świniak
Płacze nad Fedexem:
Niestety klasyka, Roger zesrany po pachy jest męki ogromne przy wlasnym.
jakim cudem on wygral tyle szlemow z taka glowa ? czy to na staros sie piep*** ?
Poki co to obaj wypierdalac na korki z serwisu do Errani ????
Brawo Roger BRAWO 0:40 do przegranego gema BRAWO chora glowa, chora ***** glowa.
aż się prosi o wpierdol, normalnie błaga o to, zenada
No skurwiel proste piłki wyrzuca w auty no co za pajac
Albo Roger to sprzedał albo nie wiem, takie rzeczy dziś podejrzane gra że nie ogarniam umysłu
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
KONIEC TURNIEJU - WYBIERZ NAJLEPSZEGO PŁACZKA
Morze łez przelane, tona chusteczek zużyta, pora wybrać największego płaczka US OPEN! Głosujcie w ankiecie podpiętej do tematu!
Oto nominowani (kolejność przypadkowa):
DeepRed - dramatyczne płacze pełne przejęcia i desperacji, wulkan emocji, jak twierdzi ma w dupie ten konkurs i mówi co myśli, jednak momentami jego płacz był bardziej przeraźliwy niż odgłosy, jakie wydaje z siebie Svetlana Kuznetsova w TB trzeciego seta;
MILO93 - wicelider w kategorii częstotliwości płaczu, zwolennik prostoty przekazu, przeszkadzał mu m. in. Vasek Pospisil co nie chciał skreczować oraz kolor skóry Monfilsa;
Siekiera512 - forumkowy szaman, nominacja za zaksięgowanie zwycięstwa Troickiego z Youngiem w połowie 3. seta i koncertowe zatopienie typu, za zatopienie Murraya z Andersonem, a także w kategorii etniczno-rasowej za zapędzanie Dustina Browna do klatki;
marcin1981 - chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, specjalista od sprzedanych meczów , przeciwnik kreczów, jego marzeniem jest m. in. porwanie i przetrzymywanie Nadala (i przystawienie mu noża do szyi) oraz rzucenie się na Djokovica jak go tylko spotka (trzymamy za słowo!);
defox - za dopingowanie Sabiny Lisickiej oraz hejt na Misaki Doi, dziewczynie mocno się oberwało za przegranie meczu z 1-0, 6*-5, 40-0 ????
Jeśli uważasz, że kogoś zabrakło w nominowanych, możesz wyrazić swoje zdanie odrębne ????
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Zdecydowanie w top3 powinien się znaleźć użytkownik KoVal, jego nieobecność w tym zestawieniu jest dla mnie największym zaskoczeniem.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Zdecydowanie w top3 powinien się znaleźć użytkownik KoVal
????

w ogóle to świetny przegląd idiotów którzy się powinni u stabilnych emocjonalnie userów znaleźć w ignorach, zupełnie inaczej wtedy hp się czyta, mocno polecam :cool:

pozdr.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
dla marcina powinna być osobna nagroda, płaczu w tym nie było, siekiera już wystarczająco pokrzywdzony przez los jest, głos na dipred, dzięki takim osobom, którzy mają dodatkowo rangę, opinia o forum jest jaka jest ????
 
Do góry Bottom