>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Półfinał] Monaco - Juventus [03.05.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: forbet

W drugim półfinale na przeciw siebie staną Monaco z Juventusem. Zespół z Włoch zachował czyste konto w dwumeczu z Barceloną, czy teraz będzie podobnie?. A może to Monako sprawi kolejną niespodziankę i awansuje do finału.

Zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz.

Aby was zmotywować najlepsze analizy będą nagradzane reputacją

 
K 538

kopciu

Użytkownik
Myślę,że nie będzie tutaj mowy o żadnej niespodziance i Juventus awansuje. Na razie kursy wahają się w okolicach 1,35-1,41. Na bahu jest 1,35. Do meczu na pewno spadną. Monaco naprawdę ładnie w tym sezonie ale już z Juve nie dadzą rady. To nie ten poziom. Monaco przeszło Manchester City i Borrusie Dortmund. Pokazali się naprawdę dobrze w 1/8 oraz w 1/4 ale nie można zapominać,że Borrusia przystępowała do tego dwumeczu w lekkim szoku po nieudanym zamachu. Broń Boże nie odbieram im zasług aczkolwiek kto wie czy drużyna z Dortmundu nie stworzyła by cięższych warunków zespołowi z księstwa gdyby nie ta sytuacja. Do samego meczu z Juve Monaco zagra 3 mecze. 2 w lidze francuskiej i 1 w pucharze Francji. 2 z tych 3 meczy o bardzo wysokim ciężarze gatunkowym. 1 z nich już w niedziele z Lyonem na wyjeździe w lidze. Po tym już w środę 1/2 finału Pucharu Francji z PSG również na wyjeździe. Grają jeden mecz, a więc do rozstrzygnięcia i jest spora szansa na dogrywkę lub nawet rzuty karne. Po tych meczach zostaje teoretycznie najłatwiejsza potyczka w lidze u siebie z Toulouse. Tydzień poprzedzający mecz z Juve można nazwać wielkim tygodniem bo patrząc z perspektywy piłkarzy Monaco grają o pełną pule. Na pewno przystąpią do dwumeczu bardziej zmęczeni niż włoska drużyna. W lidze są na pierwszym miejscu depcze im po piętach PSG,a niedzielny mecz z Lyonem to najtrudniejsza potyczka ligowa Monaco do końca sezonu. Później środa i bezpośrednie starcie z największym rywalem o krajowe trofea,a wiec PSG. Z kolei Juventus 5-krotny Mistrz Włoch, zdecydowanie prowadzi w tabeli. Prawdopodobnie będzie 6 mistrzostwo z rzędu. Mogą sobie pozwolić na komfort skupienia się tylko na Lidze Mistrzów. Mają 8 punktów przewagi na 6 spotkań do końca. Juve jest spragnione sukcesu w Lidze Mistrzów. Ostatni raz wygrali w roku 1996 od tamtej pory przegrali 4 finały. Nikt ich nie musi specjalnie motywować na ten półfinał. Oglądam sporo meczy Juve i widzę, że chłopaki w lidze specjalnie się nie wysilają. W momencie ,w którym obejmują prowadzenie grają tak aby zużyć jak najmniej energii. W meczu 1/8 finału z Porto też tak było. Z Barceloną pokazali swoją siłę. Jedna z najlepszych ofensyw na świecie nie była w stanie pokonać defensywy Juventusu przez 180 minut. Prawdopodobnie jest to najlepsza obok Atletico defensywa w Europie. Monaco dużo strzela lecz dużo również bramek traci. Myślę, że i tak będą zadowoleni ze swojej postawy w tym sezonie wszak rywalizowali do końca na 4 frontach. Po prostu uderzam w stronę Juventusu bo to lepsza drużyna od Monaco. Będzie miała więcej czasu na przygotowanie do meczu, ma szerszą ławkę a co najważniejsze moim zdaniem dorosła do tego aby w końcu sięgnąć po Ligę Mistrzów. Drużyny grały ze sobą 1/4 finału w 2015 roku wtedy minimalnie lepsze okazało się Juve.
 
X 24

xavery84

Użytkownik
tutaj BTS powinien wejść. Monaco będzie chciało coś ustrzelić i zapewne to zrobi bo w Turynie będzie im bardzo ciężko. Juve to mój faworyt do triumfu w całej LM. Wg mnie pierwszy mecz 2:1 Monaco.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Osobiście poczekałbym na te obstawianie, że Juventus awansuje. Zapewne się tak stanie ale jak Monaco wygra lub zremisuje u siebie co jest możliwe po ostatnich występach to kurs znacząco pójdzie w górę.
 
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
W tym meczu widze spory overek. 4 gole powinny lekko wpasc, tym bardziej ze te druzyny lubia sobie pograc ofensywnie. Mozna bylo to zauwazyc w poprzednich meczach. Poza tym za wieksza kwote mozna smialo BTS bo kurs 1,7 bardzo zacheca.
Moje typy:
Over 3,5 @3,25
BTS @1,73
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W tym meczu widze spory overek. 4 gole powinny lekko wpasc, tym bardziej ze te druzyny lubia sobie pograc ofensywnie. Mozna bylo to zauwazyc w poprzednich meczach. Poza tym za wieksza kwote mozna smialo BTS bo kurs 1,7 bardzo zacheca.
Moje typy:
Over 3,5 @3,25
BTS @1,73
Po pierwsze to Juventus na wyjazdach zazwyczaj się broni, a po drugie skoro Barcelona nie była im w stanie w dwumeczu strzelić choćby jednej bramki to ma to zrobić Monaco ? Ani over ani tym bardziej BTS wcale nie są takie pewne. Juventus to nie BVB ! Ja uważam, że Juventus awansuje a w tym meczu będzie skromne lub wysokie zwycięstwo Juventusu dlatego na dzisiaj dla mnie do gry byłby awans, Juventus czysta 2 i Juventus AH:-1. Monaco owszem świetnie się prezentuje w formacji ofensywnej, ale defensywa na tyle kuleje, że jak Juventus tak zagra jak z Barceloną to awans mogą rozstrzygnąć już teraz.
 
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
Po pierwsze to Juventus na wyjazdach zazwyczaj się broni, a po drugie skoro Barcelona nie była im w stanie w dwumeczu strzelić choćby jednej bramki to ma to zrobić Monaco ? Ani over ani tym bardziej BTS wcale nie są takie pewne. Juventus to nie BVB ! Ja uważam, że Juventus awansuje a w tym meczu będzie skromne lub wysokie zwycięstwo Juventusu dlatego na dzisiaj dla mnie do gry byłby awans, Juventus czysta 2 i Juventus AH:-1. Monaco owszem świetnie się prezentuje w formacji ofensywnej, ale defensywa na tyle kuleje, że jak Juventus tak zagra jak z Barceloną to awans mogą rozstrzygnąć już teraz.
Mowisz, ze Barca nie byla w stanie im strzelic, ale Barca wtedy byla w strasznej rozsypce, nie potrfili stworzyc dobrych sytuacji, a juz tym bardziej cos wykorzystac. Monaco tworzy bardzo ladne sytuacje i ma kto uderzyc, dlatego bardziej ide w strone overka i btsa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mowisz, ze Barca nie byla w stanie im strzelic, ale Barca wtedy byla w strasznej rozsypce, nie potrfili stworzyc dobrych sytuacji, a juz tym bardziej cos wykorzystac. Monaco tworzy bardzo ladne sytuacje i ma kto uderzyc, dlatego bardziej ide w strone overka i btsa.
W rozsypce to była może w pierwszym meczu, ale w drugim to był zmasowany ciągły atak jak z karabinu maszynowego, a mimo to żelazna ściana Juventusu dała radę. We współczesnym futbolu problem obecnie jest tylko z jedną formacją - defensywną. Mamy znakomitych napastników, pomocników, środek i bramkarzy, ale w defensywie gubią się największe zespoły. A Juventus ma genialnego, na maksa doświadczonego bramkarza, który jedyne o czym marzy to o finale LM i równie doświadczoną obronę. Z Juventusem to tak jest, że nawet jak stracą jedną bramkę dalej grają swoje. Z przodu też nie ma wielkiej tragedii. Ja zdecydowanie idę w stronę Juventusu. To nie City czy BVB, a i z tymi ekipami Monako traciło bramki. Gram awans Juventusu z awansem Realu w dubelku, zagram jeszcze czystą 2 w tym meczu, AH:-1 i Juventus i poniżej 3,5 gola. Zapraszam do swojego tematu.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
W tym meczu widze spory overek. 4 gole powinny lekko wpasc, tym bardziej ze te druzyny lubia sobie pograc ofensywnie. Mozna bylo to zauwazyc w poprzednich meczach. Poza tym za wieksza kwote mozna smialo BTS bo kurs 1,7 bardzo zacheca.
Moje typy:
Over 3,5 @3,25
BTS @1,73
Osobiście się z tym nie zgodzę. Jak ktoś z tych drużyn lubi pograć ofensywnie to jest Monaco. Juve może strzela bramki, ale oni IMHO mają inny system gry. Dla nich na pierwszym miejscu jest defensywa, później dopiero szukają swoich szans w ofensywie.


A co do tego meczu to kompletnie nie wiem jak go ugryść, Chyba najlepiej go odpuszczę osobiscię. Lub poszukam jakiegoś dobrego typu w stronę Cornerów. Monaco z pewnoscią tutaj się nie cofnie, bowiem nie preferują takiego stylu gry, a do tego wyglądają przeciętnie w defensywie. To powinno skutkować cornerami dla nich. Juve podobnie .

Co Wy na to ???? ?
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Typ: X2 @ 1,40 w STS

Juventus w tej edycji LM stracił ledwie dwie bramki i jeszcze żadnej w fazie pucharowej, o sile ich defensywy świadczy dwumecz z Barceloną, a co do Monaco to trzeba pamiętać, że ich priorytetem jest liga francuska i mistrzostwo, a w LM już zrobili dużo więcej, niż ktokolwiek się od nich spodziewał.
 
areck 213

areck

Użytkownik
over 4,5 kartek
Sędziuje Antonio Mateu (5,33 żk/mecz), w pierwszym meczu City - Monaco pokazał 10 kartek. Juventus zapewne będzie chciał obrzydzać faulami ofensywną grę Monaco. U Francuzów wielu graczy potrafiących zachować się w sytuacjach 1 na 1. Mateu wyciąga kartki ot tak, dla mnie linia 4,5 jest bardzo do gry (sam wystawiłbym po takim kursie 5.0), i to pomimo że to dopiero pierwszy mecz.
Do tego pewniakiem dla mnie kartka dla Kamila Glika. Ex kapitan Torino, grając w derbach łapał raz za razem kartki przeciwko Juve (2x czerwone), a po losowaniu wstawił na FB coś takiego https://www.facebook.com/GlikOfficial/photos/a.640726896001106.1073741828.640677479339381/1450561201684334/?type=3&amp;amp;pnref=story
Wręcz kipi nienawiścią, to tamten faul, boli patrzeć
https://www.youtube.com/watch?v=962HGsZUsrE
Over 4,5 kartek
unibet 1,83
betsafe 1,9
Kamil Glik kartka
2,6 unibet, betsafe
 
pikobans 12,1K

pikobans

Użytkownik
sory za offtopa.. ale czy ktoś sie orientuje czy u jakiegoś buka można zagrać kilka akcji z jednego meczu?? jak to było np w bet365 gdzie można bylo łączyc typy na kartki, rożne i gole w jeden zakład... z góry dzięki , oczywście post do wywalenia
 
varley 21

varley

Użytkownik
sory za offtopa.. ale czy ktoś sie orientuje czy u jakiegoś buka można zagrać kilka akcji z jednego meczu?? jak to było np w bet365 gdzie można bylo łączyc typy na kartki, rożne i gole w jeden zakład... z góry dzięki , oczywście post do wywalenia
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Monaco vs Juventus kurs: 2,40 buk: forBET ✅✅✅ 0:2
Nie podaję dokładnie wszystkich typów, ale w AKO i dubelkach gram mocno jeszcze awans Juventusu z awansem Realu (oczywiście pograne wcześniej - zapraszam do swojego tematu). Gram też w opcji DNB✅✅✅ i za mniejsze stawki Juventus i poniżej 3,5✅✅✅ goli oraz handi EH: -1✅✅✅ na Juventus. Generalnie idę w stronę włoskiej ekipy. Juventus jest drużyną bez porównania bardziej doświadczoną w grze w LM i w ogóle na takim etapie rozgrywek. Ma chyba najlepszą defensywę na świecie. Monaco rzeczywiście ładnie i z sercem gra w piłkę. Mają świetny atak, ale powiedzmy sobie szczerze - pokonanie BVB dzień po zamachu (wtedy grałem na Monaco bardzo mocno) czy City to nie są takie dokonania jak stracone 0 (słownie: ZERO) bramek z jedną z najlepszych drużyn świata czyli Barceloną. Juventus umie cierpieć, umie się świetnie bronić nawet 85 min. po to żeby w 86 strzelić na 1:0. Do tego potrafi świetnie kontrować. Góruje tak doświadczeniem zespołowym jak i indywidualnym. Pamiętajmy, że Monaco zwyciężało drużyny również usposobione ofensywnie jak np BVB, natomiast taki zespół jak Juventus może być dla nich naprawdę ciężką przeprawą. To nie będzie tak, że Juventus się otworzy i zaatakuje pozostawiając luki w obronie jak było z BVB. Tu będzie ruchoma ściana obrony z której będą szły groźne kontry. W kursie 2,40 widzę value. W mentalności Juventusu będzie być może zagranie na remis żeby u siebie rozstrzygnąć losy awansu dlatego za większe stawki warto pograć awanse lub 2x lub 2(DNB), ale ja idę jeszcze dalej grając na czysty Juventus mniejszymi stawkami bo czuję, że jutro to będzie nauka nauczycieli dla dzieci jak grać w piłkę.

edit:// Moja analiza wzorowa - było dokładnie jak pisałem przed meczem
✅✅✅
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
AS Monaco - Juventus Turyn
Typ: 1x
Kurs:
1,60
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Przed nami drugi półfinał. W pierwszym półfinale Real łatwo ograł Atletico i pewnie zmierza do wielkiego finału, kto będzie jego przeciwnikiem?
Przed Monaco wielka szansa na powtórzenie wyniki z przed 13 lat gdzie grali w finale z Porto, przegranym 0:3. Juventus grał w finale 2 lata temu i także przegrał 1:3 z Barceloną. To tak w roli ciekawostki a teraz do sedna.
Obie ekipy są w znakomitej formie, w swoich ligach pokonują każdego i pewnie dążą do wygrania Mistrzostwa w lidze.
Monaco w fazie pucharowej ograł już Manchester City w dwumeczu 6:6 lecz wynik na wyjeździe mieli lepszy i Dortmund 6:2, w każdym z tych 4 meczy strzelali po 3 bramki, świetna skuteczność.
Juventus ograł Porto 3:0 w dwu meczu i Barcelonę także 3:0 w dwu meczu.
Monaco grając u siebie strzela mnóstwo bramek, w tym sezonie nie było jeszcze meczu by Monaco nie strzeliło bramki u siebie! Są w kapitalnej formie i cóż można jeszcze więcej powiedzieć, nie mogą przegrać meczu u siebie, bo zamkną sobie szansę na awans. W tym meczu nie zagrają: G. Boschilia, T. Bakayoko, G. Carrillo, D. Sidibe i P. Nguinda Ndiffon czyli można powiedzieć, że wszyscy najlepsi piłkarze są zdrowi i gotowi na batalię.
Juventus ma piekielnie mocny skład w tym sezonie, wydawało by się, że po odejściu paru piłkarzy przed sezonem będą dużo słabsi nic bardziej mylnego. M. Allegri ich tak kapitalnie poustawiał, że nie mają słabego punktu. W tym meczu nie zagrają: M. Pjaca i D. Rugani.
Monaco myślę, że na swoim polocie, młodości i pięknej grze jaką prezentują w ataku strzelą minimum 1 gola i nie przegrają tego meczu dlatego ostrożnie typuję 1x po dość dobrym kursie.
Powodzenia.

 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
W rozsypce to była może w pierwszym meczu, ale w drugim to był zmasowany ciągły atak jak z karabinu maszynowego, a mimo to żelazna ściana Juventusu dała radę. We współczesnym futbolu problem obecnie jest tylko z jedną formacją - defensywną. Mamy znakomitych napastników, pomocników, środek i bramkarzy, ale w defensywie gubią się największe zespoły. A Juventus ma genialnego, na maksa doświadczonego bramkarza, który jedyne o czym marzy to o finale LM i równie doświadczoną obronę. Z Juventusem to tak jest, że nawet jak stracą jedną bramkę dalej grają swoje. Z przodu też nie ma wielkiej tragedii. Ja zdecydowanie idę w stronę Juventusu. To nie City czy BVB, a i z tymi ekipami Monako traciło bramki. Gram awans Juventusu z awansem Realu w dubelku, zagram jeszcze czystą 2 w tym meczu, AH:-1 i Juventus i poniżej 3,5 gola. Zapraszam do swojego tematu.
Żelazna ściana? Chiellini był wożony jak dziecko i popełniał błędy jak amatorzy na orliku, a to że gola nie stracili mogą zawdzięczać w bardzo dużej mierze Buffonowi i sędziemu, że w pod koniec nie gwizdnął tego karnego za rękę w polu karnym. Poza tym od kiedy to Barcelona jest jakimś wyznacznikiem? Barca im nie strzeliła, a ostatnio w lidze stracili dwa gole z Atalanta i grali jak dzieci we mgle - widzisz? Równie głupie gadanie jak Twoje. Oczywiście, że mogą zachować czyste konto, ale nie pisz głupot, że &quot;jak Barcelona im nie strzeliła to Monaco tym bardziej nie strzeli&quot; ... bo serio szkoda czytać. Barcelona im nie strzeliła, ojejku, to teraz do końca sezonu chyba nikt im nie strzeli ???? Dzięki, każdy kolejny mecz będę grać czyste konto Juve, może w końcu będą te Malediwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
varley 21

varley

Użytkownik
Typ: Mbappe strzeli jako pierwszy bramkę
Kurs: 5.0
Bukmacher: Totolotek
Mbappe w czterech poprzednich meczach fazy pucharowej strzelił pierwszy gola aż w trzech, nie udało mu się zrobić tego jedynie w pierwszym spotkaniu z City na wyjeździe. Myślę, że jest to typ warty zaryzykowania, gdyż młody Francuz jest w wyśmienitej formie i strzela bramki za bramką.
 
psychol32 450,7K

psychol32

Użytkownik
Żelazna ściana? Chiellini był wożony jak dziecko i popełniał błędy jak amatorzy na orliku, a to że gola nie stracili mogą zawdzięczać w bardzo dużej mierze Buffonowi i sędziemu, że w pod koniec nie gwizdnął tego karnego za rękę w polu karnym. Poza tym od kiedy to Barcelona jest jakimś wyznacznikiem? Barca im nie strzeliła, a ostatnio w lidze stracili dwa gole z Atalanta i grali jak dzieci we mgle - widzisz? Równie głupie gadanie jak Twoje. Oczywiście, że mogą zachować czyste konto, ale nie pisz głupot, że &quot;jak Barcelona im nie strzeliła to Monaco tym bardziej nie strzeli&quot; ... bo serio szkoda czytać. Barcelona im nie strzeliła, ojejku, to teraz do końca sezonu chyba nikt im nie strzeli ???? Dzięki, każdy kolejny mecz będę grać czyste konto Juve, może w końcu będą te Malediwy.
Każdy mecz jest inny. To że nie tracisz gola z lepszymi nie oznacza że za trzy dni nie stracisz ze słabszymi. Wczorajszy mecz był tego przykładem. Real traci bramki ze wszystkimi jak leci a mocne Atletico nie dało rady im nic strzelić.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Monaco - Juventus
Typy:
Monaco z remisem @ 1.61
obie strzelą @ 1.63
buk: unibet


Środowy mecz można reklamować jako rywalizacja piekielnie silnej ofensywy z niezwykle mocną defensywą. Wszyscy stawią Juventus w roli faworyta tego dwumeczu i nic w tym dziwnego, bowiem Stara Dama jest doświadczona w tych rozgrywkach i na tym etapie rozgrywek. Ja dziś spróbuję pograć na młodzież z Monaco, która tak naprawdę musi stanąć na wysokości zadania żeby przebić się przez ten Mur Turyński. Kapitalny atak Monaco z Falcao, Mbappe czy świetnym Bernardo Silvą to formacja, z którą musi się liczyć nawet tak świetna defensywa jak Juventus. Nie zapominajmy, że gospodarze w trwającym obecnie sezonie strzelili 95 bramek w 34 meczach Ligue 1. Na dodatek Monaco to ekipa, która strzelała przynajmniej jednego gola w 13 z 14 spotkań w tegorocznej Lidze Mistrzów. Za tym zespołem przemawiają same plusy przed tym spotkaniem i nie będę zdziwiony jeśli gospodarze dziś odniosą skromne zwycięstwo. Juventus tak jak wspomniałem słynie z solidnej i dobrze zorganizowanej obrony. Juventus nie stracił jeszcze gola w żadnym z czterech ostatnich spotkań fazy pucharowej, moje słowa tylko potwierdzają, że Allegri zrobił z tej drużyny maszynę. Nie zapominajmy też o ataku, świetny Higuain, młody Dybala, czy też Mandzukić z Cuadrado potrafią w mgnieniu oka odmienić losy meczu. Reasumując spotkania AS Monaco w Lidze Mistrzów zawsze dostarczają sporej dawki emocji i bramek i dziś liczę, że będzie podobnie. Gospodarze są ofensywnie usposobionym zespołem dlatego stąd tyle goli w ich spotkaniach, dziś dla nich prawdziwy sprawdzian, który pokaże co są wart Ci młodzi panowie.

żółte kartki powyżej 4.5 @ 1.77
buk: unibet
Wynik:​


Świetny Typ na to spotkanie wraz z linią jaką zaproponował na buk. Sędzią tego spotkania będzie Pan Mateu Lahoz, który w tym sezonie zaliczył już kilka kontrowersji w swoim wykonaniu. Ten Pan miał okazję już sędziować spotkanie Monaco w tej edycji LM i pokazał w spotkaniu z City 10 żółtych kartoników. W La Liga na 15 spotkań, które miał okazję gwizdać pokazał 81 żółtych kartek co daje nam średnią 5.4 kartki na mecz. Dziś na pewno fauli nie zabraknie i dobrze o tym wiemy. Obie drużyny, które grają dość mocno ofensywnie stworzą sobie kilka sytuacji podbramkowych, które mogą zakończyć się ratowaniem faulem na żółtą kartkę. Nie zapominajmy też o emocjach i nerwach, które drzemią w każdym zawodniku. W tej fazie rozgrywek niema mowy o odpuszczaniu i dziś będzie podobnie. Mam tylko nadzieje, że hiszpańscy sędziowie, którzy nie cieszą się dobrą reputacją nie spieprzą tego meczu! Obsadę sędziowską uzupełnią liniowi: Pau Cebrián Devis, Javier Aguilar Rodríguez oraz arbitrzy zabramkowi: Jesús Gil Manzano, Carlos Clos Gómez.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Żelazna ściana? Chiellini był wożony jak dziecko i popełniał błędy jak amatorzy na orliku, a to że gola nie stracili mogą zawdzięczać w bardzo dużej mierze Buffonowi i sędziemu, że w pod koniec nie gwizdnął tego karnego za rękę w polu karnym. Poza tym od kiedy to Barcelona jest jakimś wyznacznikiem? Barca im nie strzeliła, a ostatnio w lidze stracili dwa gole z Atalanta i grali jak dzieci we mgle - widzisz? Równie głupie gadanie jak Twoje. Oczywiście, że mogą zachować czyste konto, ale nie pisz głupot, że &quot;jak Barcelona im nie strzeliła to Monaco tym bardziej nie strzeli&quot; ... bo serio szkoda czytać. Barcelona im nie strzeliła, ojejku, to teraz do końca sezonu chyba nikt im nie strzeli ???? Dzięki, każdy kolejny mecz będę grać czyste konto Juve, może w końcu będą te Malediwy.
Ja pamiętam, że Barcelona praktycznie cały czas atakowała, był ogromny pressing, a mimo to Juventus się obronił. Zapomniałem oczywiście dodać, że za żelazną ścianą defensywy jest jeszcze żelazny Buffon. Sytuacji z karnym nie pamiętam. I jeszcze raz to napiszę: jak Barcelona im nie strzeliła tym bardziej nie strzeli Monaco - i tak - Barcelona jest wyznacznikiem i to ogromnym bo to w tej chwili to najlepsza lub jedna z 5 najlepszych drużyn na świecie więc jak nie oni to kto ma być wyznacznikiem - Legia ? A sam atak Barcelony (MSN) uważa się za najlepszy na świecie ! Właśnie o to chodzi, że Juventus już został przetestowany w tej edycji LM, a Monaco dopiero dzisiaj natknęło się na klasową drużynę z TOP 10 lub nawet TOP 5 świata. Co do Atalanty to wiesz doskonale, że Juventus (nawiasem mówiąc w przeciwieństwie do Monaco) ma już praktycznie ligę ogarniętą. I takie wpadki zdarzają się rzadko. Nie oglądałem meczu, ale mogę się założyć, że oni myślami już byli przy dzisiejszym meczu, a + kwestia tego, że tak czy inaczej zdobędą mistrzostwo ligowe to po co mieli się spinać. No chyba, że to był jakiś prognostyk początku tracenia formy, jeśli tak przekonamy się już dzisiaj. Zapomniałem jeszcze dodać wcześniej, że w przeciwieństwie np do Realu czy Barcelony - Juventus marzy o LM od wielu dziesięcioleci, a Buffon powiedział, że pójdzie na emeryturę jak to zdobędą więc motywacja jest na maksa, a Monaco i tak już osiągnęło bardzo dużo. Ja idę dzisiaj i w całym dwumeczu w stronę Juventusu ! Zobaczymy kto będzie miał rację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom