>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Real Madryt - Borussia Dortmund 30.04.2013

Status
Zamknięty.
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
WilliamHill wystawił ciekawą ofertę specjalną .
Ronaldo strzeli i Real wygra po 90 minutach Kurs : 2.20 ⛔ Naprawdę warty grania Ronaldo to klasa sama w sobie i wiadomo że to on jest zawsze najbliżej strzelenia bramek . Real wygra bo musi poprostu . Wynik 3:0 3:1 dla Realu jak najbardziej realny nie wierzę w ich awans szczerze ale wygrana na Santiago Bernabeu jak najbardziej .
Typ: Angel Di Maria strzeli Kurs: 3.25 Buk: WilliamHill ⛔
Moim zdaniem dziś Di Maria ustrzeli coś razem z Ronaldo
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
@bryfsztyk - jest taka zasada że w pucharach statystyka nie ma żadnego zastosowania, to nie jest maraton gdzie z tabelek można coś wyczytać,
Gigantyczna bzdura. Cała ta zabawa w bukmacherskie cyferki opiera się na statystykach. Buki opierają kursy o statystyki, większość obstawiających tak robi.
Tylko oczywiście nie chodzi tutaj o statystyki na poziomie &quot;dla uczniów szkoły podstawowej&quot; i stylu wnioskowania: &quot;BVB wygrała 2 z 3 ostatnich meczów z Realem, więc teraz jest 67% szans na wygraną&quot; czy coś w ten deseń, mimo, że praktycznie tylko takie pojęcie statystyki lansowane jest w ogólnodostępnych mediach. Tutaj chodzi o bardziej zaawansowane statystyki w stylu: ile razy w dwumeczu przy stanie 1:4 drużyna o sile X wyeliminowała drużynę o sile Y; ile razy w rewanżu przy stanie 1:4 goście o sile Y wygrywali mecz, itp.
Jeśli chodzi o sam mecz to wskazałbym na dwa zakłady:
HT/FT Real/Real @ 2,25 (skybet) ⛔
Awans Borussia @ 1,24 (betfair) ✅
Ciężko sobie wyobrazić by żaden z powyższych scenariuszy się nie zdarzył. Zarazem nie ma przeszkód by sprawdziły się obydwa.
Dwa ciekawe kursy na bramkowiczów:
Lewandowski strzeli bramkę @ 2,88 (Betfred) ⛔
Di Maria strzeli bramkę @ 4,00 (ladbrokes) ⛔
Dość zabawne jest usilne przekonywanie przed meczem do swoich racji przez niektórych forumowiczów i próby nawracania innych na właściwą ścieżkę. Szkoda, że w poprzednim meczu nikt wyraźnie nie typował bardzo wysokiego zwycięstwa Niemców u siebie, bo zapewne momentalnie zostałby żywcem poćwiartowany, ugotowany i zjedzony. A że Borussia wygrała? Cóż z tego, skoro to w kursie na Real tkwiło to mistyczne &quot;value&quot; :mrgreen:
 
T 0

thevestgal

Użytkownik
Real to qualify @4.80 Betfair 4/10
Correct Score: 4:1 Real @17.00 Bet365 1/10

Nie jest to jakies mission impossible. Stawka jest wszystkim znana i jesli gdzies w tym sezonie maja pilkarze Realu zostawic zdrowie to bedzie to wlasnie ten mecz. Przeciez Borussia nie zamuruje sie w stylu wloskiego catenaccio gdyz nie umie tak grac. Spodziewam sie otwartego meczu.
I teraz tak.... dajmy na to Real szybko obejmuje prowadzenie 1:0, przed przerwa doklada na 2:0. Pytanie teraz jest takie. Kto w takiej sytuacji wychodzac na druga polowe bedzie faworytem do awansu? Bo wg mnie Real. Takze podsumowujac. Jesli Real szybko obejmie prowadzenie, powiedzmy gdzies w pierwszych 15-20 minutach to spodziewam sie tutaj ciekawego meczu i sporych szans na awans Realu.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Widze, ze nikt jeszcze nie podal typu na remis, co jest zaskakujace, zwlaszcza ze niektorzy typuja czyste zwyciestwo Dortmundu. Jak gral Real ostatnio - kazdy widzial. Dzis napewno beda chcieli zagrac duuzo lepiej, w koncu graja u siebie i dadza z siebie wszystko zeby tylko ustukac te 3 bramkowe zwyciestwo.
Wg mnie jednak jest to watpliwy scenariusz, Borusia nie wypusci takiej szansy z rak, wiec generalnie awans Borusii (~1,20 u wiekszosci bukow) to imo lokata, ja to osobiscie pogralem all in.
Mysle jednak, ze mimo usilnych staran, dzis padnie remis. Dortmund po stracie bramki napewno nie odpusci, bo nie beda mogli sobie pozwolic na przypadkowa druga bramke, ktora juz by byla mocnym zagrozeniem. Nie bedzie zadnego schodzenia do defensywy. Beda mocno atakowac tak samo jak i Real, i ja obstawiam dzis spotkanie zakonczone remisem. Nie ukrywam tez, ze troche sugeruje sie ostatnim ich meczem na SB, gdzie Dortmund wywalczyl remis.
Real - BvB - X @ 5,20 (Pinnacle) ⛔
 
N 3

navson

Użytkownik
Zaryzykuje tu na BvB typ: 2

Piszecie o Maladze każdy ma słabszy mecz w Lidze Mistrzów. Barcelona celtic, Bayern Bate, Bayern Arsenal, Galatasaray Madryt. Borussia powinna wygrac wysoko z Malagą już w Hiszpanii a nastepnie zagrała by to co uwielbia czyli kontrataki. Wydaje mi sie, ze jeśli Borussia nie spanikuje to wygra i drugi mecz. Bazujac na kontrach.
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Ale tu gorąca atmosferka widzę za 1 h się dowiemy kto jest lepiej przygotowany do meczu psychicznie jak i sportowo.Poszło na awans Realu jeśli nie wejdzie trudno takie mecze trzeba próbować grać bo gdy się nie zagra a wejdzie wtedy jest większa złośc niż wtedy gdy się przegra.Jeśli BVB awansuje trudno nie pierwsza i nie ostatnia kasa zostanie u buka ale jeśli real awansuje po takim kursie jest podwójna satysfakcja bo kto jak nie real ma odrobić taką różnicę ????
HALA MADRIT!!!
 
frem 59

frem

Użytkownik
Dałem x2 na BVB. Kibicuje BVB, dla mnie ten zespół gra lepszą piłkę i uważam, że finał będzie bardziej widowiskowy z BVB niż z Realem, który w moich oczach gra chaotyczną piłkę.
Jest ryzyko, Real może wygrać ten mecz, ale myślę, że jest duża szansa na remis. Oczywiście postawie jeszcze live na prawdopodobnie over 1,5 gola w pierwszej połowie, kurs będzie wysoki już od 15 minuty o ile wcześniej nie będzie bramek, czego sobie życzę ????
Pozdrawiam i życzę nam wielkich emocji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom