>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Manchester United - AC Milan 24 IV

Status
Zamknięty.
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
Na Old Trafford w Manchesterze w półfinałowym meczu Elitarnej Champions League zmierzą się piłkarze legendarnych i niezwykle załsużonyc klubów: Manchesteru United i AC Milan.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oto jak przedstawiają się notowania u bukmachera Bwin na to spotkanie
Manchester United - AC Milan 1.95 3.10 3.80

Typ 1
Ja stawiam 400zł na manchester united moim zdaniem to faworyci . Niemogą pozwolić sobie na porazke na swoim stadionie w tak waznym meczu .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do dyskusji na temat tego spotkania... jaka jest Wasza opinia? czy Red Devils wygrają po raz kolejny w Teatrze Marzeń, czy może zdominuje ich taktyczna myśl Milanu - Carlo Ancelottiego ;)?

Edit: TBM - naniosłem małe poprawki ;)
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ja uważam podobnie jak przed mówca, usibie rozjadą Milan, pokazali, że u siebie grają supernacko, ale na Milanie będzie już ciężko, bo tam będzie ciężki mecz, dlatego u siebie muszą ich pojechać, mecz nie będzie łatwy na pewno, ale Man U jest moim głównym faworytem do Zwycięstwa całej Ligi Mistrzów. Więc zdecydowanie 1 chociąż kurs 1,95 to śmiech na sali co najmniej powinno być 2,3 ale buki nie dają się ogrywać ???? pozdro
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Manchester United-Ac Milan
Ja myśle ze w tym meczu faworytem są czerwone diabły. Na własnym stadionie przegrywają bardzo rzadko. Choć Milan jest to bardzo dobra drużyna to myśle ze man utd bedzie chciało wygrac zeby miec zapas bramek na rewanz we włoszech. TYP 1 KURS 1,95 BET-AT-HOME ⚽
 
hotsauce1986 0

hotsauce1986

Użytkownik
po tym co zobaczylem w meczu z middlesborough nie bylbym taki pewny ich wygranej. dodatkowo stracili rio ferdinanda, ktory nie wiadomo czy zagra z milanem. bez srodkowych obroncow (vidic takze kontuzjowany) moga miec problem. nie zagra najprawdopodobniej tez g. neville a wiec obrona w rozsypce. scholes i carrick rowniez mnie nie zachwycili z boro. co do napastnikow to sie na ich temat nie wypowiadam - rooney, smith czy solskjer, ich gre pozostawie bez komentarza.

taka mala analogia: niedawno w weekend mecz portsmouth-manu i porazka diablow a w srodku tygodnia fantastyczne 7:1 z roma. teraz sobota i szczesliwy remis z middlesborough na old trafford. czy manu po slabym meczu w lidze znow zagra fantastycznie w champions league i wygra (nie pisze, ze rozniesie) z milanem?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
hotsauce1986 myślę, że to żaden przypadek - sir Alex poczuł, że ma przewagę ligową nad Chelsea, więc na spotkania przed LM albo wypuszczał jokerów albo dawał do zrozumienia graczom z podstawowej &quot;11&quot;, że mają przed sobą dużo ważniejszą potyczkę aniżeli spotkanie z jakimś tam M&#39;Boro czy Portsmouth. Feguson ma łeb na karku, ale na pewno bardzo zależy mu na triumfie w CL... Nie wiem czy nie bardziej niż na koronie Premiership.

po tym co zobaczylem w meczu z middlesborough nie bylbym taki pewny ich wygranej. dodatkowo stracili rio ferdinanda, ktory nie wiadomo czy zagra z milanem. bez srodkowych obroncow (vidic takze kontuzjowany) moga miec problem. nie zagra najprawdopodobniej tez g. neville a wiec obrona w rozsypce. scholes i carrick rowniez mnie nie zachwycili z boro. co do napastnikow to sie na ich temat nie wypowiadam - rooney, smith czy solskjer, ich gre pozostawie bez komentarza.
No właśnie, typując mecz z Milanem kompletnie zignorowałbym spotkanie z Middlesbrought. Manchester jest drużyną silniejszą od Milanu i najprawdopodobniej awansuje do finału. By to uczynić musi wygrać mecz domowy. Kurs 2,0 jest bardzo dobry. Milan co prawda nabrał wiatru w żagle, ale to wystarczyć może jedynie na rewanż na San Siro.
Jestem przeciw rozpływaniem się nad grą ManUtd, ale tego meczu Czerwone Diabły nie mogą odpuścić...
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Też wydaje mi się że różnica pomiędzy meczem z Boro zremisowanym 1:1 a tym co będzie z Milanem jest ogromna, podobna sytuacje miała miejsce przed meczem z Romą gdzie Diabły przegrały 1:2 z Portsmouth i później przegrały z Roma 1:2. Tutaj jest podobnie tylko że teraz Manchester zremisował a mecz z Milanem grają na własnych &quot;śmieciach&quot;. Najważniejsze dla Mu jest to żeby nie stracić bramki a jak najwięcej strzelić. Tylko z tym nie straceniem bramki będzie bardzo ciężko, bo nie gra Ferdinand, Neville i Vidić. W Obronie zagra pewnie jak to miało kiedyś miejsce w środku Heinze na lewej Evra, Wes Brown :;/: i nie wiadomo kto zajmie miejsce na prawej stronie. Oprócz obrony jest bardzo dobrze bo reszta formacji zagra w pełnym składzie no... oprócz Sahy, który od pół roku męczy się z kontuzją. Ale podsumowując wydaje mi się że wygrana Manchesteru u siebie jest pewna tylko jakie będzie końcowy rezultat :?: Stawiam 2:0
 
widmo21 0

widmo21

Użytkownik
Re: Półfinał Ligi Mistrzów: Manchester United - AC Milan 24
Typ 1
Ja stawiam 400zł na manchester united moim zdaniem to faworyci . Niemogą pozwolić sobie na porazke na swoim stadionie w tak waznym meczu .
Ja uważam podobnie jak przed mówca, usibie rozjadą Milan...
Ja myśle ze w tym meczu faworytem są czerwone diabły
Ale podsumowując wydaje mi się że wygrana Manchesteru u siebie jest pewna...
Pogratulować wszystkim optymizmu, a dla marcinforever także głupoty ;-)
A wystarczy trochę poczytać -&gt; w dzisiejszym treningu udział brało 10 zawodników z pola, w spotkaniu na pewno nie zagrają: Rio Ferdinand, Gary Neville, Nemanja Vidic, Mikael Silvestre, Craig Cathcart, Ji-Sung Park, Kieran Richardson, Louis Saha, a na tej prawej obronie może zagrać Fletcher.
Dla mnie takie info od razu przekreśla granie na wygraną gospodarzy.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widze że wszyscy ostro na MU.Wcale tak łatwo Czerone Ciabły nie bedą miały,Milan gra według mnie lepiej na wyjazdach niz u siebie.Każdy zan włoskie catenaccio.Zapowaida się także bardzo ciekawie pojedynki indywidualne np.starych zawodników takich jak:Maldini, Nesta z jednej, Scholes i Giggs z drugiej i młodej gwardii:Gilardino, Kaka - Rooney Ronaldo,trenerów:CA and AF :mrgreen: (Carlo Ancelotti - Sir Alex Ferguson) a także bramkarzy Dida - Edwin van der Sar.Ferguson ma ogromne kłopoty przede wszystkim z defensywą dlatego ma nadzieję na powrót Patrice Evry, który dzisiaj trenował w małej grupie oddzielonej od piłkarzy pozbawionych kontuzji. W odosobnionej grupie trenowali także Kieran Richardson, Nemanja Vidic i Louis Saha. Jeśli Evra nie będzie gotowy wyjść na boisko w pierwszym składzie to role prawego obrońcy zajmie Darren Fletcher, a John O&#39;Shea będzie partnerem na środku obrony Wesa Browna.Raczej nie zagra Rio Ferdinand a także-Gary Neville,Mikael Silvestre i Park Ji-Sung.Poporstu mnóstwo kontuzji,ja osobiscie jestem w szoku takie fatum na United.Ale Sir Alex powiedział mamy Rooneya i Cristiano Ronaldo jesteśmy w stanie pokonać każdego.W zespole z Mediolanu nie ma takich kłopotów kadrowych jak w MU ale tez są osabienia pod zankiem zapytania stoja występy:Ambrosiniego,Cafu,Gilardino,Jankulovskiego,Oliveiry,Simicia,Storariego.Moim zdaniem ten mecz nie bedzie pięknym widoswiskiem i zakonczy się wynikiem remisowym raczej nie zobaczymy wielu bramek.

pzdr
 
B 0

bluebird

Użytkownik
tez jestem zdania, ze remis MU z boro to zagrywka taktyczna Fergusona, kłopoty kadrowe MU to inna sprawa, ale wierze w duet Rooney-Ronaldo, jak będą mieli dobry dzień a ich dziewczyny postarają się w noc przed meczem i przekonają ich że już są zwycięzcami :mrgreen: to rozniosą włoskich tandeciarzy 3-0 :jupi:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
tez jestem zdania, ze remis MU z boro to zagrywka taktyczna Fergusona
To już przesada ! Czy sugerujesz, że Alex celowo oddał punkty :?: A może przewidział niedzielny remis w Newcastle i postanowił odpuścić Boro :?:

Chelsea, zanim rok temu odpadła w LM z Barcą, też miała słabsze wyniki w lidze. Ja tłumaczyłem sobie to tak jak kolega wyżej - geniusz Mourinho, podstęp. Ale utrata punktów jest tylko i wyłącznie wynikiem słabszej formy danego zespołu.

Wcześniej napisałem, że ManU musi wygrać ten mecz. No bo musi. Ale jest bardzo ważna kwestia do poruszenia - nie wynik dzisiejszego meczu, ale ilość bramek strzelonych w tym meczu przez Włochów. Myślę, że nawet rezultat 3:1 na korzyść ManUtd w pierwszym meczu może dać awans Milanowi.

Reasumując, jestem oczywiście przeciw awansowi Machesteru, więc obstawiam awans Włochów. Jednak mecze United w tym sezonie + prezent od buka w postaci kursu 2,0 zmusza mnie do zagrania na zwycięstwo podopiecznych sir Fergusona.

P.S. Dlaczego tak mało o absencji Didy ? To kluczowa postać Rosso-nerich...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Manchester United - AC Milan

Na Old Trafford w Manchesterze zapowiada nam się mecz pełen niesamowitych wrażeń. Osłabiony wieloma kontuzjami, głównie obrońców Manchester United podejmie AC Milan, drużynę wspaniale poukładaną taktycznie przez Carlo Ancelottiego. Za faworyta tego pojedynku uznawani są piłkarze Red Devils, którzy gromiąc na własnym stadionie AS Romę 7:1 udowodnili, że są w tym sezonie niezwykle mocni. Bardzo ważnym w kontekście walki o awans będzie dzisiejsze spotkanie, gdyż Angielskim zespołom ciężko gra się we Włoszech i jeśli dziś ManU nie wygra to o awans będzie bardzo ciężko. Włosi zawsze potrafią się zmobilizować na europejskie puchary i potrafią rozgrywać w nich znakomite mecze, jednakże tym razem rywal będzie, że tutaj jeszcze raz podkreśle niezwykle mocny. Manchester United pomimo wielu absencji, wielku kontuzji przez cały czas walczy na wszystkich frontach Premiership + Puchar Anglii + Liga Mistrzów. Zawodnicy na pewno są już zmęczeni, ale jestem przekonany, że takie mecze jak dzisiejszy z Milanem wyzwalają w nich taką moc, że o zmęczeniu spowodowanym wcześniejszymi meczami zapominają. W sobotnie popołudnie ManU niespodziewanie stracili punkty w meczu z Middlesbrough jednak tamten mecz według mnie był z gatunku tych w których w drużynie nie było pełnej mobilizacji, ale mogę się tutaj mylić, bo Borough grało naprawdę dobre spotkanie. Wracając jednak do meczu Ligi Mistrzów to Red Devils od początku rozgrywek byli moimi faworytami do zwyciestwa i nadal nimi pozostają, dlatego też wierzę, że uda im się awansować finału, choć wiem, że Czerwony Diabłom będzie o to naprawdę ciężko.
Mój typ: no bet.. no chyba ze awans Red Devils i dzis &quot;1&quot; ;)
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
tez jestem zdania, ze remis MU z boro to zagrywka taktyczna Fergusona
Tutaj na pewno nie było takiej sytuacji że SAF odpuścił ten mecz jak byś widział to mecze MU z Boro nigdy nie należały do łatwych, po prostu Manchesterowi nigdy nie leżała ta drużyna.
Dlaczego tak mało o absencji Didy ? To kluczowa postać Rosso-nerich...
Jeśli to prawda i Dida nie zagra to Ronaldo może postrzelać sobie z dystansu i nie wątpliwe jest że coś wpadnie, a nie tylko Ronaldo potrafi dobrze uderzyć z daleka bo Scholsowi też nie jest obce strzelanie bramek za pola karnego.
Najbardziej niepokoję się o obronę United bo gra bez Vidicia, Ferdinanda i Nevilla nie będzie zależała do łatwych. A przecież 4 obrońcy MU wraz z Evra jest to najlepsza 4 obrońców w PS . W poprzednim poście pisałem że jestem pewny wygranej MU ale może dla tego że jest to moja ulubiona drużyna i za bardzo w nich wierze już nie raz się przejechałem właśnie tak stawiając mecze. Ale mam nadzieje że Manchester wygra oby tylko nie stracili bramki bo wtedy będzie bardzo ciężko.
 
gcft 0

gcft

Użytkownik
Ja nie bede sie długo rozpisywał. Poprostu pokaże moj typ na ten mecz. Życze wszystkim miłego oglądania ????

 
sawas 27

sawas

Użytkownik
To jak z tym Didą :?: Ja napisałem o jego absencji, bo widziałem już wcześniej to info: http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&amp;id=68096. Ale to jest wiadomość z 17.04 , sytuacja zapewne uległa zmianie.

- Martwimy się. Aby powiedzieć coś więcej musimy przeprowadzić szczegółowe badania, co na razie jest niemożliwe z powodu opuchlizny - powiedział lekarz Milanu Jean Pierre Meersseman. Według niego, przy tego typu urazach przerwa w treningach wynosi około 8-10 dni.
Tak było na Interii, ale też właśnie 17 kwietnia. To zagra czy nie :?:
 
M 0

magy84

Użytkownik
. W Obronie zagra pewnie jak to miało kiedyś miejsce w środku Heinze na lewej Evra, Wes Brown :;/: i nie wiadomo kto zajmie miejsce na prawej stronie.Stawiam 2:0
wystape Evry niestety ale tez stoi pod znakiem zapytania :mrgreen: Panowie - to bedzie ciezki mecz. Sadze ze MU bedzie tu walczyc, ale o niestarcenie bramki !!

Defenders Rio Ferdinand, Gary Neville, Nemanja Vidic, Mikael Silvestre and Craig Cathcart will definitely miss the game, while Patrice Evra is doubtful.
 
michau 84

michau

Forum VIP
http://www.acmilan.pl
wciąż niepewny jest za to udział Filippo Inzaghiego
Ale mysle ze to jest nieduzy problem, bo Ancelotti dysponuje w miare szeroka kadra.

Z kolei Ferguson bedzie mial wiekszy, bo nie zagra az 4 :!: obroncow: Rio Ferdinand, Gary Neville, Nemanja Vidic i Mikael Silvestre. Ciekaw jestem jak sobie poradza zastepcy.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Brak SuperPippo na pewno nie jest kolosalnym osłabieniem, ale ten zawodnik pokazał, że w LM grać potrafi. Jego szybkość, spyt przydałyby się w meczu wyjazdowym, kiedy to goście nie stwarzają zbyt wielu okazji do zdobycia bramki.

Natomiast wydaje mi się, że za bardzo rozduchano aferę z obroną Machesteru, ponieważ ten klub miał już podobną sytuację we wcześniejszej fazie sezonu a dublerzy spisali się znakomicie.

To mój ostatni przedmeczowy post, więc typuję:
Machester Unied - AC Milan
1. mecz &gt; 3:1
2. mecz &gt; 0:2

dwumecz: 3:3
awans; AC Milan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom