>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Chelsea Londyn - FC Barcelona 18.04.2012

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Czy zostanie podyktowany rzut karny? TAK@3,25 SB⛔⛔

Ja podobnie jak wczoraj nie podejmę się typowania wyniku,liczby goli czy też zwycięzcy,bo na tym etapie to jest naprawdę zadanie karkołomne.Przeglądając ofertę trafiłem na ten zakład z rzutem karnym. Barcelona w tej edycji strzeliła 6 rzutów karnych(nie wiem czy któregoś z karnych nie strzelili?),Chelsea wykorzystała 2 karne,z jednego straciła bramkę. Ale te statystyki tu nie były głównym argumentem dla mnie.Styl gry Barcelony przekonuje mnie do tego betu,bo jestem przekonany że Chelsea dziś będzie głęboko się bronić i ewentualnie kontrować. Dynamiczne wejścia graczy z Katalonii w pole karne to sytuacje powtarzające się w meczu kilkanaście razy.Szansa że za którymś razem będzie faul są według mnie spore.Z drugiej strony jest jeszcze Drogba, który ostatnio jakby w lekkim gazie-może jakiś głupi faul Mascherano i...Moim zdaniem ciekawy to jest zakład,kurs też przyjemny.Ze stawką nie szaleję,ale oby był plusik.Będzie się ciekawiej oglądać na pewno.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Ja tu się poważnie zaczynam zastanawiać na underem. Cały czas mam w pamięci ten dwumecz z 2009r (gol Iniesty pozbawił mnie sporej sumy),Wtedy byłem pełen podziwu jak Chelsea potrafiła zneutralizować zapędy ofensywne Barcy na Camp Nou a u siebie kompletnie zdominować rywala. Wiem że jednak to był Hiddink i mimo wszystko trochę inna drużyna,ale myślę że strategia będzie podobna.Grunt nie stracić bramki,żelazna konsekwencja z tyłu
Mecz w Mediolanie już pokazał że Barca wcale nie musi strzelać goli w każdym meczu,teraz pewnie też nie rzucą wszystkich sił na szalę już w pierwszym spotkaniu bo przecież w sobotę Gran Derbi.Także wcale bym się nie zdziwił gdyby dziś wieczorem gole nie padły
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dzisiaj o 20.45 zostanie rozegrane drugie spotkanie polfinalowe Ligi Mistrzow czyli mecz pomiedzy Chelsea - Barcelona.Bukmacherzy faworyta w tej konfrontacji upatruja w zespole Barcelony,ja sie z tym nie zgodze i twierde,ze dzisiaj Chelsea twardo sie postawi i latwo skory nie sprzeda.Chelsea ostatnio gra calkiem niezle, szacunek moze wzbudzac zwyciestwo w pofinale Pucharu Anglii nad Tottenhamem az 5-1...Barcelona natomiast w ostatnim meczu ligowym strasznie sie meczyla na wyjezdzie z Levante gdzie ostatecznie wygrali 2-1...Za Chelsea przemawia oczywiscie atut wlasnego stadionu i publika a takze historia ostatnich spotkan...Na ostatnie 8 meczy mamy tutaj idealny remis...po dwie wygrane kazdej z ekip i az cztery remisy...
06/05/09 LM Chelsea - Barcelona 1:1
28/04/09 LM Barcelona - Chelsea 0:0
31/10/06 LMGA Barcelona - Chelsea 2:2
18/10/06 LMGA Chelsea - Barcelona 1:0
07/03/06 LM Barcelona - Chelsea 1:1
22/02/06 LM Chelsea - Barcelona 1:2
08/03/05 LM Chelsea - Barcelona 4:2
23/02/05 LM Barcelona - Chelsea 2:1
Tak wiec statystyki pokazuja,ze Barcelonie wcale nie gra sie tutaj latwo...Na 4 mecze 2 razy wygrala Chelsea,zanotowalismy 1 remis i 1 wygrana Barcelony.Mysle,ze dzisiaj zobaczymy naprawde wyrownany mecz ktory zakonczy sie remisem,a sprawe awansu Barcelona przypieczetuje w meczu na wlasnym stadionie.Dzisiaj typuje wynik 1-1.
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
W przeciwieństwie do kursów wystawionych przez bukmacherów myślę że Barcelona nie zdominuje całkowicie Chelsea na Stamford Bridge. Gospodarze są w stanie wywalczyć wygraną, jednak ja podejmę się mniej ryzykownego zakładu. &quot;Duma Katalonii&quot; wygrała ostatnio z Levante na wyjeździe po mękach, natomiast klub z Londynu rozgromił Tottenham - 5:1. Barca oszczędza siły na mecz z Realem, a twarda obrona Chelsea powinna powstrzymywać ich ataki. Punkty w Bet365 drużyny otrzymują za:
Zwycięstwo = 25 pkt
Remis = 10 pkt
Każda zdobyta bramka = 15 pkt
Czyste konto = 10 pkt
Bramka zdobyta przed 20 min. = 10 pkt (jednorazowo)
Każdy przyznany i wykorzystany rzut rożny = 3 pkt
Każda żółta kartka = -5 pkt
Każda czerwona kartka = -15 pkt
Linie ustawione nisko jeśli chodzi o Chelsea i wysoko jeśli chodzi o Barcelone - temperament i chęć do symulowania mogą przynieść im kilka kartek w tym meczu, a tak jak pisałem ich pewna wygrana jest mało prawdopodobna.
Chelsea powyżej 20 punktów 1.95 6/10 Bet365 ✅
Barcelona poniżej 50 punktów 2.10 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Króciutko, bo czasu mało a uważam że mam przysłowiowego pewniaka dnia. A mianowicie chodzi o posiadanie piłki, nie będę powtarzał stały frazesów o tym jak gra Barcelona, jak wygląda jej posiadanie piłki. Dzisiaj? Chelsea, zdecydowana twarda gra w defensywie (ustawienie 4-5-1), liczenie na kontratak. Czyli żadnych nowości, to Barcelona będzie przy piłce - regularnie. Dwa lata temu, dwukrotnie Barcelona posiadanie miała na poziomie 70% w pojedynku z Chelsea. Linia 61.5%? Na moje oko strasznie niska, dla porównania w Expekt 63.5%. ;) Z Milanem Barcelona posiadanie na poziomie 60-62% jednak Milan gra zupełnie inaczej niż drużyna ze Stamford Bridge. Oni próbowali kreować, atakować, grać ofensywnie.
A już ustawienie Chelsea pokazuje jak grać w dzisiejszym spotkaniu chcą. Dlatego uważam że lepiej zagrać coś, co jest niezmiennego, bo Chelsea grać nie będzie inaczej jak również Barcelona. A wynik? Jest możliwy różny, zwłaszcza że Chelsea dla mnie dzisiaj &#39;ręce do góry i 11 w bramce&#39;.
Barcelona over 61.5% posiadania @ 1.72 / Betsafe.
Dodatkowo kolega wcześniej napisał o kartkach, Chelsea za pewne grać będzie twardo, a co za tym idzie polecą kartki. Barcelona gra, a raczej stara się grać czysto. Stawiam na 2-1, 3-1 dla Chelsea w kartkach.
Chelsea więcej kartek @ 1.60 / Unibet.
;) pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
p.nozna, liga mistrzow, 20-45, 18.04.2012
Chelsea - Barcelona
typ; under 1,5 bramki
3.80
Betclic
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym pilkarskiej ligi mistrzow, Chelsea Londyn spotka sie z Barcelona, triumfatorem tych rozgrywek sprzed roku. Zdecydowanym faworytem bukmacherow, mimo tego, ze w tym spotkaniu wystapi ta druzyna w roli gosci jest Fc Barcelona. Ja jednak osobiscie nie bylbym taki pewny zwyciestwa podopiecznych Josepa Guardioli. Chcialbym zajac sie w tym spotkaniu jednak opcja na ponizej 1,5 bramki. Uwazam, ten typ za bardzo prawdopodobny do wejscia, a juz pisze dlaczego. Po pierwsze sklonil mnie do tego wysoki kurs na to zdarzenie, ktory ni jak sie ma do tego jakie rzeczywiscie sa szanse na 0 lub 1 bramke w tym spotkaniu. Po drugie druzyna dzisiejszych gospodarzy na pewno nie rzuci sie do szalenczych atakow na teoretycznie mocniejsza druzyne hiszpanska. Mysle, ze Anglicy zagraja dzis bardzo uwaznie w defensywie, tak, aby bramki przede wszystkim nie stracic. Druzyna Barcelony tez nie powinna dzis sie rzucic do szalenczych atakow, tym bardziej, ze musi sie troche oszczedzac w walce o mistrzostwo Hiszpanii, a juz niedlugo mecz z Realem Madryt. Ponadto Barcelona moze tutaj spokojnie grac na remis, majac w zanadrzu mecz na wlasnym stadionie, na ktorym czesto gromi rywali. Na cztery ostatnie spotkania pomiedzy obiema druzynami az dwukrotnie padal taki rezultat, gdzie bylo ponizej 1,5 bramki. Sadze, ze taki rezultat jest w dzisiejszym meczu bardzo prawdopodobny, a wysoki kurs na to zdarzenie wydaje sie byc bardzo zachecajacy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Można mi zarzucić stronniczość ale... nie widzę innej możliwości niż awans Barcelony w tym dwumeczu a i dzisiaj spodziewam się korzystnego rezultatu, dającego duże (ogromne?) szanse przed rewanżem.
Rzuciłem okiem na wcześniejsze wypowiedzi i wiem jedno. Porównywanie spotkania do 2009 roku nie jest dobrym pomysłem. Wiele zostało bez zmian ale jeszcze więcej się zmieniło. Barcelona to zupełnie inny zespół - przede wszystkim jeszcze bardziej (!) doświadczony, utytułowany... Wielu graczy Barcy zdążyło w międzyczasie zostać mistrzami świata a Messi bezapelacyjnie jest światowym numerem jeden.
W Chelsea jest Drogba, który pewnie do końca kariery będzie pamiętał, że &quot;
It was a fu**ing disgrace&quot; a i paru innych zawodników nosi sobie tą bolesną bliznę. Są to jednak gracze starsi, przez te 3 lata wiele się działo, niekoniecznie pozytywnego i może im być trudno nawiązać do bardzo wyrównanej walki ze wspomnianego wspaniałego dwumeczu.
Radzę również pominąć rozgrywki ligowe czy puchary krajowe przy analizie szans przed tym spotkaniem. Dla Barcelony jedynym prawdziwym testem wymagającym wielkiej koncentracji i odpowiedniego przygotowania będą Derby Europy. Inne mecze nie wiążą się z tak dużym zaangażowaniem ze strony Barcelony (niestety!) więc nawet przeciętna postawa nie powinna oznaczać takiej samej gry w LM.
W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się czystego konta po stronie Barcelony więc...

Chelsea - Barcelona
Barcelona czyste konto
6/10 @ 2,37
Bet365​
 
psm 921

psm

Użytkownik

Typ-Ivanovic otrzyma kartkę⛔
kurs 3,00
4/10
unibet
Krótko,bo nie ma sensu zbytnie rozpisywanie się nad takim typem.Na pewno Ivanovic bedzie miał wesoło dziś i sądzę że nie raz nie zdąży albo wrócić albo zabrać nogi.Jest to gracz nie najszybszy i łapiacy często kartki,a Iniesta i Fabregas na pewno będą mu się naprzykrzać po prawej stronie boiska i myślę że w końcu popełni błąd.​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli chodzi o kartki, to ja wielu się ich nie spodziewam. Chelsea mega agresywnie nie gra. Złapią maksymalnie 1-2 kartki za jakiś głupi faul taktyczny. Niemiec tymi kartkami też specjalnie nie macha ani w LM ani w Bundeslidze. Jeśli chodzi o Barcelonę to oni będą pod grą w tym meczu. Gdyby był to rewanż to pewnie inaczej bym na to patrzył. Tu mega presji wyniku jeszcze nie ma, a czym bardziej pompuje się w mainstreamowych mediach o randze danego spotkania, przytacza się podteksty (odwet Chelsea) to w większości scenariusz jest zupełnie odwrotny. Linia niezbyt wysoka, ale typ jest dobry.
Poniżej 4,5 kartki [1,95] Tobet ✅ 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea Londyn - Barcelona
Typ: Ile żółtych kartek w pierwszej połowie? Under 1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin
Analiza: W dzisiejszy wieczór czeka nas wisienka na torcie półfinałów Ligi Mistrzów – starcie obrońcy tytułu Barcelony z Chelsea Londyn na Stamford Bridge w zachodnim Londynie. Po trzech latach oczekiwań w końcu kibice Chelsea doczekali się rewanżowego starcia z Barceloną. Dzisiejszy mecz może mieć kluczowe znaczenie dla losów meczu na Camp Nou. Gospodarze są bardzo zmotywowani, ponieważ gwarancją gry w lidze mistrzów w przyszłym sezonie może być właśnie wygranie jej. Pierwsza połowa tego starcia może być bardzo spokojna. Piłkarze będą się wzajemnie badać i znając życie przyjezdni będą panować nad piłką. Moim zdaniem taki obrót sprawi, że nie będzie zbyt dużej agresji w poczynaniach zawodników, a w pierwszej połowie obejrzymy maksymalnie jedną kartke, wydaje mi się że dla zawodnika gospodarzy. Obysmy obejrzel idobre spotkanie, trzymające w napięciu. Jeżeli Chelsea to wygra i zagra na zero z tyłu to awans może być na wyciągnięcie ręki.
 
mariuszb 8

mariuszb

Użytkownik
Rzut Karny:
Tak - Nie
3.2 - 1.25
Buk: fortuna
Bez wątpienia dziś czeka nas ciekawe widowisko na Stamford Bridge, mecz uważam, że będzie równie imponujący i ambitny do końca.
Każdy wie, że futbol angielski znacznie różni się od hiszpańskiego, jest bardziej twardy. The Blues mają bardzo dobre warunki fizyczne i temperament. Natomiast katalończycy (jak i królewscy zresztą) mają bardzo dobrze opanowany dodatkowy element gry jakim jest symulacja, w Primera Division nieodłącznym elementem wielu meczów jest umiejętna gra aktorska która na dobre zagościła dzięki piłkarzom Jose Mourinho i Pepa Guardioli, a także dzięki nim samym. Piłkarze Di Matteo wyjdą bardzo bojowo nastawieni ze względu na kontrowersyjny mecz w 2009r w Lidze Mistrzów, po którym czuli się bardzo pokrzywdzeni po niepodyktowaniu rzekomych 5ciu jedenastek. Główny ofensor biało-niebieskich skomentował mecz krótko &quot;it&#39;s fucking disgrace&quot;, a także dodał, że nigdy więcej gry z Barceloną! Messi wraz z kumplami często będą gościć w polu karnym The Blues i powyższe &quot;atuty&quot; dają mi podstawy do właśnie takiego typowania.
Teraz coś do samego meczu, Chelsea wyjdzie bardzo zmotywowana na mecz ponieważ:
- grają u siebie i to jest jedyna szansa, aby wypracować jakąkolwiek zaliczkę na finał.
- będą chcieli pokazać Guardioli i jego podopiecznym, a także wszystkim kibicom, że mimo słabej postawy w lidze nie są bezwartościowi (niby to tylko chęci ale bez nich nie byłoby wielkich ludzi, ani osiągnięć!).
- będą próbowali odegrać się za LM w 2009r
- wyjdą podbudowani ostatnim miażdżącym zwycięstwem nad Tottenhamem
Powyższe argumenty wydają się być ciekawe, mimo wszystko wielu z Was, a zapewne większość jednak w tym spotkaniu jak i w całym dwumeczu widzi tylko 1 faworyta i jest nim bez wątpienia Duma Katalonii. Pomijając to, że piłkarze z Londynu grają w kratkę, a ich forma przypomina &quot;szachownicę do warcabów&quot; (tak, mi też się podoba to porównanie) to obrońcy tytułu notują zwyżkową formę.
Moja ocena:
Bramkarz Chelsea 5/6
Bramkarz Barcelony 5/6
Obrona Chelsea 4,5/6
Obrona Barcelony 5/6
Pomoc Chelsea 4/6
Pomoc Barcelony 5/6
Atak Chelsea 4,5/6
Atak Barcelony 5,5/6
(nie ma ideałów) i jest to tyko moja ocena.
Typ na mecz obstawiam wygraną Barcelony 2:1
&lt;table style=&quot;width: 18px; height: 24px;&quot; class=&quot;bet_table&quot; id=&quot;betTable-172-84&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;bet-12096&quot; class=&quot;toggable_row&quot;&gt;&lt;td class=&quot;col_title&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;col_bet &quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;col_bet &quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;col_toggle&quot; id=&quot;mainId-4684385&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
tomiboss23 13

tomiboss23

Użytkownik
Chelsea - Barcelona
Czy rzut karny będzie przyznany w regulaminowym czasie?
TAK na expekcie 3,35

Co tu pisać, uważam, że prędzej czy później sędzia wskaże 11. Messi i A. Sanchez są drobnej postury, a przy tym niezwykle lubią się wpychać między obrońców. Lekki kontakt z przeciwnikiem + troche współczesnego aktorstwa boiskowego i wapno na 99%. Karny padnie, moim zdaniem z lekkim wskazaniem na karny dla Barcy, ale dla bezpieczeństwa, stawiam, że zostanie przyznany generalnie w meczu. Zerknijcie także na statystykę karnych w lidze hiszpańskiej.


polecam...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kurs na Barcelone to równe przegięcie. 1.66+ :?: W tym momencie ogromne value na wygraną Chelsea, DNB, AH +1/+1.5. Bez przesady Chelsea to nie są ogórki, szczególnie u siebie. W takim wypadku na Cmp Nou wystawią kurs 1.15 co już w ogóle będzie wyniesieniem przez bukmacherów Barcy na piedestał. Nie neguję dobrej formy Barcelony, ale to już po prostu przesada. Chelsea zagrała niezły ćwierćfinał, w PL nie grają może rewelacyjnie, ale u siebie zawsze są groźni. Barca wyjazdy gra również dobrze. Oba zespoły aktualnie w formie i którejś z ekip dzisiaj passa się skończy. i szczerze dla ciekawszej rywalizacji w rewanżu życzę wygranej Chelsea. Ogólnie odradzam granie Barcy po takim kursie.
Osobiście lekko bym ruszył +1.5 na The Blues.
Powodzenia.
// I tak jak sądziłem. Buki zlekceważyły Chelsea. Ładne kursy powpadały.
✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ta rzeczywiście zlekceważyły, jeśli oglądałeś mecz to nie wiem jak takie głupoty możesz pisać, widzę że się cieszysz z typu ale więcej w tym szczęścia, słupek, poprzeczka, miażdząca dominacja Barcelony przez cały mecz, nieskuteczność ratowała Chelsea, Chelsea jedna grozna akcja i bramka, więc jak można pisać że buki zlekceważyły Chelsea, czasami taki jest że drużyna o klasę lepsza przegrywa mecz, tak było w tym meczu, bo Anglicy się jedynie bronili.
Co do tego kto awansuje nie mam cienia wątpliwości, na camp nou Barcelona de facto drużyna o klase lepsza zdeklasuje Chelsea, Londyńczycy nie dadzą rady przez cały mecz murować bramki, tego jestem pewien, nie możliwe żeby w drugim meczu tyle setek zmarnować.
Zwycięstwo Chelsea to jest fuks i po obejrzeniu meczu można to na 100% stwierdzić.
Jak buki wystawią nawet 1.15 to żadna to przesada nie będzie, bo mniej więcej taka różnica pomiędzy tymi drużynami jest, co dzisiaj było widać.
 
0rdinarum 17

0rdinarum

Użytkownik
Fuks. Dobre sobie. Ile razy w meczach decyduje fuks? Niezliczoną. Tutaj czasem nie ma co patrzeć pod tym względem. Chelsea umie postawić autobus i na CN znowu to zrobi z nadzieją strzelenia 1 bramki, która teoretycznie ich ustawi w bardzo dobrej pozycji. Chelsea nie pierwszy raz tak gra. Większość składu pamięta czasy Jose Mourinho i jak już pisał Benek, to nie są jakieś ogórki. Tanio skóry nie sprzedadzą, tym bardziej, że Abramowicz pewnie rzuci sporawą premię za wyeliminowanie FCB. Przyznaję, że na CN nie ma innego faworyta jak gospodarz, ale zwycięstwo nigdy nie przychodzi łatwo. Tym bardziej w półfinale CL. (Żaden ze mnie ekspert, ale terno w fortunie mi na Chelsea weszło).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ale ja nie twierdzę, że Barcelona nie miała miażdżącej przewagi. Mi chodziło o to, że bukmacherzy przegięli z kursami. Półfinał LM i tak przerażająca różnica :?: Mój typ opierał się głównie na value. A to zasadnicza różnica MistrzAA. I dalej będę starał się wykorzystywać tego typu błędy, nawet jeśli będę zawdzięczał ✅ przez antyfutbol czy szczęście. A chyba bardziej liczy się czasami portfel niż czysta sportowa rywalizacja ;)
Pozdrawiam.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Według mnie jeśli u siebie Chelsea stworzyła sobie jedną sytuację to na CN nie ma czego szukać, już w tym meczu Barcelona powinna ze 4 gole strzelić zabrakło szczęścia, to co będzie u siebie ? znowu słupki i poprzeczki i świetne interwencje Czecha będą ratowały Londyńczyków, nic dwa razy się nie zdarza.
to będzie mecz do jednej bramki i posiadanie piłki pewnie znowu 80-20 na korzyść Barcy.
Kurs na awans Barcelony 1.35 w bwin
 
M 0

mafia66

Użytkownik
Według mnie jeśli u siebie Chelsea stworzyła sobie jedną sytuację to na CN nie ma czego szukać, już w tym meczu Barcelona powinna ze 4 gole strzelić zabrakło szczęścia, to co będzie u siebie ? znowu słupki i poprzeczki i świetne interwencje Czecha będą ratowały Londyńczyków, nic dwa razy się nie zdarza.
to będzie mecz do jednej bramki i posiadanie piłki pewnie znowu 80-20 na korzyść Barcy.
Kurs na awans Barcelony 1.35 w bwin
A niby czemu?? Chelsea to nie ogórki to stare liski jak zagrają konsekwentnie tak jak wczoraj wyłączając Messiego z gry i grając szybkie kontry to awans jest realny, a wynik bardzo korzystny. I nie przesadzaj może nie mieli tyle setek co Barca ale trochę kotłowało się w w 16 Casillasa 1,35 na awans sorry ale nie:razz: Sorry Valdesa Statystyki nie graja:p
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ktoś tutaj już kilka razy poruszał temat tego, że UEFA już zadba o finał Real - Barca. Można w to wierzyć lub nie, ale warto się nad tym zastanowić, zwłaszcza biorąc pod uwagę typowanie rewanżów oraz awansów.
Co do meczu - można powiedzieć, że Chelsea go nie wygrała, to Barca go przegrała...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom