>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Chelsea Londyn - FC Barcelona 18.04.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


VS


Półfinały Ligi Mistrzów. Na placu boju pozostały 4 najlepsze ekipy z tego sezonu Ligi Mistrzów. Drugi półfinał rozegrany zostanie we środę na Stamford Bridge. Po bodajże 3 latach los znowu skojarzył obie drużyny w półfinale. Ekipa Chelsea dalej nie może zapomnieć sobie , szczególnie tego rewanżowego meczu na Stamford Bridge. Mecz był pełen dramaturgii i kontrowersji , a gol Iniesty na wagę awansu padł w ostatnich sekundach. Tym razem zadanie będzie dużo trudniejsze. Barcelona pod koniec sezonu znowu zaczęła prezentować efektywny i efektowny futbol czego nie można powiedzieć o Chelsea. Czy samymi ambicjami i chęcią rewanżu da się wyeliminować Barcelonę ? Bukmacherzy zbytnio w to nie wierzą.


Unibet:

Zachęcam do dyskusji ;)
 
T 0

toomek10

Użytkownik
nad tym meczem można by wiele powiedzieć ale moim zdaniem wystarczy powiedziec tyle o tych 2 drużynach że Chelsea bez formy w lidze mistrzow cieżka przeprawa z Benfica w lidze angielskiej tez nie błyszczą za to Barcelona jak najbardziej jest w szczytowej formie pewne wygrane. Ten mecz jest moim zdaniem przesadzony Barcelona nie pozwoli sobie na przegrana.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Wiem, że powiecie że jestem stronniczy ale tak nie jest. W meczu na Stamford Chelsea myśląc o awansie będzie musiała wygrać. Co do ciężkiej przeprawy z Benficą też się nie zgodzę. W pierwszym meczu wyszli drugim składem a w 2 kontrolowali przebieg spotkania. Granie na Barce po takim kursie jest śmieszne, na wyjeździe 1,75 to chyba żart. Barca na wyjeździe nie poradziła sb nawet z Milanem więc mecz no bet albo ryzyko ogromne na Chelsea po wysokim kursie takie jest moje zdanie.
 
T 0

toomek10

Użytkownik
Trochę się nie zgodzę z tym że kontrolowali mecz co prawda wygrali 2:1 ale Benfica grała bez jednego zawodnika a mimo to stwarzali sobie dużo sytuacji i strzelili gola jak by grali w pełnym składzie to myślę że ten mecz byłby przegrany dla gospodarzy ale co było to było teraz ciekawe spotkanie przed nami chociaż myślę że to spotkanie zakończy się wygraną Barcelony
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wiem, że powiecie że jestem stronniczy ale tak nie jest. W meczu na Stamford Chelsea myśląc o awansie będzie musiała wygrać. Co do ciężkiej przeprawy z Benficą też się nie zgodzę. W pierwszym meczu wyszli drugim składem a w 2 kontrolowali przebieg spotkania. Granie na Barce po takim kursie jest śmieszne, na wyjeździe 1,75 to chyba żart. Barca na wyjeździe nie poradziła sb nawet z Milanem więc mecz no bet albo ryzyko ogromne na Chelsea po wysokim kursie takie jest moje zdanie.
Drugi skład? Nie wiem o czym mówisz, ale wprowadzasz ludzi w błąd. Nie wiem po co to robisz, ale mniejsza z tym (zapewne po to żeby jakimiś śmiesznymi argumentami poprzeć swój typ na Chelsea, co zresztą widać po avatarze).



Po lewej składy z potyczki w Portugalii, po prawej z rewanżu w Londynie. Gdzie ten rezerwowy skład Chelsea? Hmm pomyślmy. Jedyne zmiany w wyjściowej jedenastce to zastąpienie Ferreiry Ivanoviciem i Meirelesa Lampardem. Serb zapewne w pierwszym meczu pauzował za kartki bądź miał kontuzję, bo nie było go nawet na ławce. Frank zapewne odpoczywał podczas spotkania na Estadio Luz i Ty te dwie zmiany (właściwie jedną) nazywasz rezerwowym składem? :grin:

Nikt nie wie co byłoby w drugim meczu gdyby Benfica grała w komplecie, śmiem twierdzić, że teraz mielibyśmy spotkanie dwóch ekip z Półwyspu Iberyjskiego.

1.75 na Barcelonę nie jest śmieszne, jest po prostu dobrze ustawione na ten mecz. Sam pewnie nie odważę się gry po takim kursie, ale prawda jest taka że Chelsea jest słabiutka i zapewne w meczu z Blaugraną polegnie. Ok, Barcelona nie potrafiła ograć na wyjeździe Milanu, ale Włosi to ekipa zdecydowanie lepsza od Anglików.

Podsumowując: troszkę się zagalopowałeś ze swoim postem. Wiem, że miłość do klubu któremu się kibicuje itp., ale czasem warto zdjąć te różowe okulary ;)
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Czekałem na mecz Chelsea z Kogutami, miałem nadzieje na to, ze Chelsea wygra i to zdecydowanie aby kurs na czysta dwójkę podskoczył choć trochę, na razie zbytniego ruchu nie widać, ale oby to się zmieniło. Chelsea w tych meczach nie ma zbytnio szans, to już nie ta sama drużyna co za Hiddinka, ale potrafią się zmobilizować na najważniejsze mecze, a szczególnie gdy maja coś do udowodnienia. Trzeba rowniez pamietac ze Chelsea nie leży Barcie jak mało kto, Anglicy preferują twardy brytyjski football a gdy do tego dojdą skuteczne kontry może być gorąco. Ciekawi mnie jak długo będzie pauzował Luiz (bo ze nie zagra z Barca jestem niemal w 100% pewny), to jest kolejna rzecz, która przemawia za Barca, mimo niezlego meczu w polfinale pucharu stawiam na Barce, najwyżej się pozytywnie rozczaruje
 
grubybob 7

grubybob

Użytkownik
Chelsea na pewno będzie dążyć do tego co Milan w swoim pierwszym meczu z Barcą - byle nie stracić bramki. Argumenty czysto sportowe przemawiają oczywiście za hiszpańską drużyną, ale należy pamiętać, że Anglicy jej zbytnio nie leżą. Wszyscy zapewne doskonale pamiętają kontrowersyjny półfinał z przed 3 lat. Gracze Chelsea z pewnością chcą się zemścić lecz obiektywnie oceniając mają na to nikłe szanse. W dodatku angielska FA utrudnia im sprawę - dopiero co skończyli swój mecz z Kogutami, podczas gdy Barcelona miała dzień więcej odpoczynku + kontuzji doznał podstawowy stoper David Luiz.
IMO kurs na Barcę nie jest wart świeczki za to dość ciekawy wydaje mi się typ under 2,5 gola. Liczę na ciekawe widowisko, ale nie z sędzią w roli głównej. ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja nie kumam. Oglądałem cały mecz na San Siro i nie wiem czemu widziałem co innego. Milan zagrał tak sobie w obronie ale bardzo dobrze atakował - już co innego ze strzelcy mieli pełno w gaciach, lecz same akcje bardzo dobre.
http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
nawet z Milanem
nawet? Błagam, oby to było Twoje pierwsze i ostatnie zdanie na temat oceniania drużyn.
Fajnie ze na Stamford, czy też do samej Anglii powróci ten zapach wielkich spotkań. Po tym jak wszystkie angielskie dały dupy (z United na czele) od dwóch lat nie było nic ciekawego, no, może prócz kapitalnego meczu Arsenalu u siebie.
na SB - BTS.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Ok, Barcelona nie potrafiła ograć na wyjeździe Milanu, ale Włosi to ekipa zdecydowanie lepsza od Anglików.
Tutaj pozwolę sobie na wtrącenie. Nie uważam, żeby Milan był zdecydowanie lepszy od Anglików. Chelsea ma bardzo równy skład gdzie brak jednego lidera. Jest ich tam kilku. W Milanie za dużo zależy od Ibrahimovicia, który nie wytrzymuje presji w tych najważniejszych meczach. Poza tym popatrzmy jak Chelsea gra w Lidze Mistrzów, a jak Milan na przestrzeni ostatnich lat. Chelsea finał, półfinały, a jak odpadali wcześniej to z późniejszymi finalistami. Milan kończył przeważnie po fazie grupowej.

Co do samego meczu. Ostatnio Barca nie porywa. Nie chodzi o same wyniki, ale też o styl gry, który nie jest juz taki rewelacyjny. Z Milanem to się tego prawie ogladać nie dało. Messi się rozpędzał i próbował przedrzeć się sam przez 4 obrońców. Dzisiaj dla mnie takim murowanym faworytem Barca nie jest. Dużo osób kieruje się meczem z Benficą. Fakt byłą lepsza grając w osłabieniu,ale... Chelsea wygrała pierwszy mecz, wygrywała w drugim, grała w przewadze. Moim zdaniem na drugą połowę wyszli mniej zdeterminowani, gdzyż uważali, że awans już jest na 100%. Dzisiaj od początku do końca będą gryźli trawę, gdyż jak mają awansować to u siebie nie moga przegrać, a nawet i zremisować. W tym momencie widzę jeden idealny typ na to spotkanie, a mianowicie:

Chelsea (+2) - Barcelona 1.42@Bwin✅

Kurs nie powala, ale wydaje się bardzo pewny. Jeżeli już Barcelona wygra to nie wierze, żeby na Stamford, gdzie ciężko im się do tej pory grało, wygrali dwoma bramkami. Myślę, że do jakiegoś AKO pasuje idealnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
applause 2,4K

applause

Użytkownik
W tym meczy całym sercem za Czelsi. 3 lata temu byłem pod wrażeniem ich gry za czasów Hiddinka, Barca w tym meczu grała słabiutko, Niebiescy konsekwentnie w obronie nastawieni na kontry. Wszyscy pamiętamy ten mecz jak sędzia dał dupy, kontrowersyjne sytuacje, chyba 2 karne powinny być, i ten gol Iniesty w doliczonym czasie. Mimo tego że nie zbyt lubię Czelsi to wtedy było mi bardzo przykro że odpadli. W tym sezonie w 1/8 Barca też była faworyzowana z Milanem, kontrowersji również nie mało. Cóż taka piłka. W srodę mecz będzie sędziował gościu z Niemiec, liczę na niego że nie udupi specjalnie przeciwnika Barcy. Sam nie wiem co w tym meczu dobrego do grania, mejbi Czelsi +2 dobra opcja nie widzi mi się że wygra Barca dwoma bramkami na wyjeździe. LM rządzi sie własnymi prawami, mogliśmy to zobaczyć właśnie 3 lata temu. Tak czy siak Barca na pewno awansuje, uefa o to zadba, oglądalność finału by spadła drastycznie.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
myślę, że mecz Barca Milan na San Siro byl okraszony remisem ze wzgledu na murawe. Chelsea jest ekipa slabsza od Wlochow ale nie zapominajmy o konfrontacjach druzyn na przestrzeni lat. Londynczycy beda podwojnie zmotywowani. Mysle ze granie czelsi +2 po 1.40 jest bardzo dobre na singla za duza kwote ;&gt;
 
F 72

filip11

Użytkownik
Dlaczego warto zagrać Chelsea na Stamford - wyspiarze imponują pod względem fizycznym, co zawsze sprawia problem blaugranie zważając na to, że gra na wyjeździe nie wygląda nigdy kolorowo.
 
K 40

kozas

Użytkownik
Według mnie jeżeli na początku nie stanie się jakaś niespodzianka, to będziemy mieć do czynienia z remisem 0:0 lub 1:1. Może postawię na live na remis po zobaczeniu jak się oba teamy prezentują, ale byłbym zaskoczony gdyby Chelsea udało się zwyciężyć. Za to kurs na Barce też jest no niezbyt ciekawy. Podoba mi się typ, który wyżej podawaliście +2 na Chelsea.
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Chelsea - Barcelona under 2.5 @ 2.16 Pinnacle ✅ 1-0
1) Barca 4 overy z rzędu, Chelsea 4 overy na 5 ostatnich meczy.
2) Barca ma w sobotę mecz z Realem, być może decydujący o mistrzostwie, wg mnie nie będą za wszelką cenę walczyć o wygranie, wiedzą, że u siebie dadzą radę więc nawet remis będzie dobry
3) Chelsea nie może się otworzyć wiedząc, gdzie będzie rewanż. Na pewno pierwsza sprawa to będzie zabezpieczenie własnej bramki.
4) Barca gra bardziej specyficznie fazę Knock-out w LM. W tym roku w ćwierćfinale 0-0 w Mediolanie, w poprzednim roku 0-1 w Doniecku, potem dwa undery w półfinale.
5) Chelsea ostatnio w gazie więc na pewno stawią opór Barcelonie u siebie ale ze zdobywaniem bramek może być gorzej.
Podsumowując: wg mnie pierwszy mecz będzie raczej macanką. Barca będzie chciała prowadzić grę klepiąc, klepiąc i klepiąc. Chelsea będzie wokół tego biegała i grała długie piłki na Drogbę, któremu będzie ciężko Puyolem i prawdopodobnie wysokim Pique. Dużo walki, głęboka defensywa i perspektywa gry drugiego meczu w Camp Nou spowoduje, że wg mnie nikt dziś nie zaryzykuje.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Chelsea - Barcelona 4.80 -- 3.65 -- 1.70 Expekt

Na pewno spotkanie bardzo ciekawe. Kurs 1.70 na Barcelonę mnie nie przekonuję. Uważam, że mając w głowie sobotnie ważne spotkanie z Realem Madryt zagrają zachowawczo i spokojnie. Na pewno będą chcieli strzelić bramkę na wyjeździe, ale pogromu bym się nie spodziewał.
Chelsea u siebie gra dobrze. Remis bramkowy chyba najbardziej prawdopodobny.
The Bluse nie zagrają w otwarte karty, bo szybko mogą zostać skarceni przez Messiego i spółkę.
Stawiam na remis: 3.65 w Expekt
Przewidywane składy:


 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Niewątpliwie faworytem do awansu jest zespół Blaugrany. Duma Katalonii po lekkich kłopotach na początku roku teraz wróciła do wysokiej dyspozycji i z regularnością godną podziwu odprawia kolejnych rywali czy to w lidze, czy lidze mistrzów. Udało im się zniwelować stratę do Realu z 10 do zaledwie 4 pkt, mając w perspektywie Derby Europy u siebie. Właśnie co do tego el Classico wcale nie podzielam opinii reszty, że Pep będzie tutaj kogoś oszczędzał, bo w sobotę czeka ich mecz o ligę. Moim zdaniem byłoby to dziwne, bo piłkarze Barcy przecież juz od kilku sezonów są przyzwyczajeni do gry co 3 dni do końca sezonu. Poza tym nie wydaje mi się, aby Barcelona obawiała się jakoś specjalnie Realu, który nie potrafi im zagrozić w bezpośrednim starciu już od dłuższego czasu. Dodatkowo mają szanse zrobić coś czego nie dokonał jeszcze nikt, czyli obronić LM. Chelsea, ich dzisiejszy rywal, również zaczyna grać na miarę oczekiwań. Niespodziewanie Di Mateo okazuje się tym, który może uratować sezon Abramowiczowi i wszystkim sympatykom The Blues. Chelsea na pewno jest podbudowana rozgromieniem Tottenhamu w FA Cup. Jednak ich spokój mąci kontuzja Davida Luiza, którego zastąpić powinien Cahill. Tak jak już pisałem Barca jest zdecydowanym faworytem do awansu, ale w pierwszym meczu wstrzymałbym się przed stawianie na ich zwycięstwo. Widzieliśmy juz kłopoty na wyjazdach Barcy w lidze, nawet ostanie zwycięstwo w Walencji nad Levante nie przyszło łatwo, dodatkowo Barca na wyjazdach w LM dość często remisuje no i LM jest celem nr 1 dla Chelsea teraz i na ten moment jedynym (finał FA Cup dopiero w maju). Pierwszy mecz będzie chyba zachowawczy z obu stron i chyba nikt, a szczególnie gospodarze, nie zaryzykuje za bardzo.
Moje typy:
Chelsea - 5 pkt za kartki (żółta 10 pkt, czerwona 25pkt) 1,75 Expekt ⛔
under 3,5 1,4 Expekt ✅
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Stawiam na remis.Chelsea gra u siebie dobrze,ostatnio oddżyli ale ich gra nie przekonuje mnie do potencjalnego zwycięstwa nad Blaugraną.Triumf Dumy kataloni też stoi pod znakiem zapytania,ich mecze wyjazdowe są trudne i cięzko im się gra na obcych stadionach co ledwo wygrany mecz z Levante potwierdza.
Oba kluby zagrają w niemalże najmocniejszych składach,sądze że będzie 1-1.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Rozgorzał temat widzę. A ja będę bronił swojego zdania. Dla mnie gracz taki jak Kalou nie zasługują na pierwszy skład i nie wierzę by Di Mateo wyszedł z Kalou na mecz z Barcą. Piszą o tym na internecie ale wiadomo jak to się ma przeważnie do prawdy. Torres również w najważniejszych meczach powinien grzać ławę bo Drogbie niestety w najważniejszych meczach nie dorasta do pięt. Źle się wyraziłem z rezerwowym składem powinienem napisać raczej, że bardzo osłabiona. Brak Lamparda, Sturridga, Drogby i Ivanovica był bolesny dla Chelsea bo to bardzo często ci zawodnicy decydowali o końcowym zwycięstwie niebieskich. To, że w drugim meczu Di Mateo wyszedł z Kalou było dla mnie kolejną parodią i nadal &quot;rezerwą&quot;.
Co do meczu z Benficą to wybacz, ale do 60 minuty powinno być 3:0 dla Chelsea tylko pan Kalou pokazał właśnie jakim jest footballistą. Pod koniec faktycznie było gorąco, ale Chelsea jak najbardziej zasłużyła na ten półfinał.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Lionel Messi - Barcelona Will not score @ 2.10 Tobet ✅

Zanim zerknąłem to pomyślałem, że przy kursie 1.85 biorę w ciemno. Dlaczego tak gram? Po pierwsze value które moim zdaniem jest bez wątpienia. Druga sprawa to to, że Barcelona już za 3 dni zagra Gran Derbi mające kolosalny wpływ na to, kto zostanie mistrzem Hiszpanii. Z tego powodu nie widzę tutaj podopiecznych Pepa gryzących trawę przez 90 minut. Po trzecie Barcelona ma w perspektywie rewanż na Camp Nou i widzę to tak, że na Stamford Bridge nie musi nic, bo Chelsea w stolicy Katalonii i tak moim zdaniem polegnie. Co do samego Messiego to ciśnienie na niego jest ogromne i powstrzymanie go to zapewne priorytet obrońców The Blues. Jeżeli Chelsea pokaże twardy, wyspiarski futbol to po kilku glebach Argentyńczyk może lekko podupaść. Atak Barcelony to nie tylko Messi i jako potencjalnych strzelców bramek śmiało można postawić też Sancheza czy Cesca. Co do samego meczu to mam nadzieję, że ta cała determinacja i zapowiedzi zawodników czy też opiekuna Chelsea to nie są puste słowa i postawią się Blaugranie. Osobiście wierzę, że są w stanie to zrobić i po zaproponowanym kusie zeszłoroczny triumfator LM jest nie do gry. Jeśli Anglicy faktycznie zatrzymają Barcę to zatrzymają i Messiego.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Najlepsi piłkarze świata, znakomita ofensywa, widowiskowe zagrania i twarda obrona. Tak można w skrócie zapowiedzieć dzisiejsze spotkanie. Kibice czekają na pełen sportowych emocji półfinał Ligi Mistrzów UEFA. Będę trzymał kciuki za Chelsea w dzisiejszym pojedynku. Dodatkowych emocji pojedynkowi Chelsea – Barca przysparza fakt, że w angielskim zespole występuje gwiazdor reprezentacji Hiszpanii Fernando Torres. – Po odejściu z Liverpoolu Torres cierpi na niemoc strzelecką. Ostatnio przełamał się w Premier League strzelając pierwszego gola od 1035 minut. Powoli wraca do formy i myślę, że dzisiaj będzie pełnowartościowym piłkarzem, od którego być może będzie zależał awans Chelsea. Czy może być lepsza okazja do odzyskania dawnego blasku niż tak prestiżowy półfinał? Aby miło oglądało się spotkanie postawię kilka groszy na to że Fernando José Torres Sanz pokona bramkarza przeciwników. Typ tylko i wyłącznie jako singiel, za przysłowiową &quot;dyszkę&quot;..

Typ: Torres strzeli gola

Kurs: 4,50


kolega Torres nie pojawił się wcale na boisku...

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom