>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinał: Chorwacja - Anglia [11.07.2018, środa godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Chorwacja - Anglia
Typ: over 8.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson

Bukmacherzy znowu troszeczke przestrzelili sie z liniami i kursami. Gram najbezpieczniejsza linie z dosyc fajnym kursem bo Anglicy sami w kazdym meczu duzo tych roznych tluka a i Chorwaci swoje powinni dorzucic. Statystyka rzutow roznych wyglada nastepujaco:
Statystyka roznych uzyskanych przez Chorwatow regular time z...:
Nigeria 6 RR
Argentyna 2 RR
Islandia 5 RR
Dania 3 RR
Rosja 7 RR
Statystyka roznych uzyskanych przez Anglikow regular time z...:
Tunezja 7 RR
Panama 3 RR
Belgia 7 RR
Kolumbia 6 RR
Szwecja 6 RR
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
A z Kolumbią już musieli się wysilić i za bardzo im to nie wyszło bo w czasie doliczonym dopuścili do wyrównania, a potem doprowadzili do dogrywki w której to wcale nie oni byli stroną dominującą...
Za to Chorwacja z Danią mieli masę szczęścia i z Rosją też się męczyli.Kolumbia moim zdaniem lepsza od Danii i Rosjii.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Chorwacja over 2.5 kartki
@2.30
STS
...bo:
  • zawodnicy są po dwóch dogrywkach, zatem motywacja do skończenia meczu w 90 minut jest większa;
  • EDIT (zapomniałem dopisać wcześniej): kartki się zerują przed półfinałem czyli tylko czerwień eliminuje z występu w finale;
  • Chorwaci mają już 12 kartek na koncie podczas turnieju - najwięcej ze wszystkich reprezentacji...
  • ...oraz 78 fauli, co jest drugim wynikiem na Mundialu (tuż za ZSRR);

Co ciekawe, najczęściej faulowaną drużyną jest... Chorwacja (faulowano ich 80-krotnie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Chorwacja over 2.5 kartki
@2.30
STS
...bo:
  • zawodnicy są po dwóch dogrywkach, zatem motywacja do skończenia meczu w 90 minut jest większa;
  • Chorwaci mają już 12 kartek na koncie podczas turnieju - najwięcej ze wszystkich reprezentacji...
  • ...oraz 78 fauli, co jest drugim wynikiem na Mundialu (tuż za ZSRR);

Co ciekawe, najczęściej faulowaną drużyną jest... Chorwacja (faulowano ich 80-krotnie).
A sprawdzałeś kto będzie sędziował że idziesz w kartki , bo to jest bardziej kluczowe niż statystki
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chorwacja - Anglia Więcej rzutów rożnych w I połowie: Anglia 1,70 Forbet / 1,70 Lvbet ⛔
Na cały mecz jest ok 1,50 na Anglików. Typ na I połowę, bo z moich obserwacji wynika, że Synowie Albionu mają lepsze pierwsze połówki. Wchodzą dobrze w mecz, kontrolują przebieg spotkania. Po przerwie potrafią dłuższymi fragmentami oddawać rywalowi pole, jakby nie byli w stanie utrzymać koncentracji przez 90 minut. Atakując sporo rogów nabijają. Co ciekawe, tylko w spotkaniach z Tunezją i Belgią rywale mieli rzuty rożne w I połowach, w spotkaniach z Panamą, Kolumbią i Szwecją rywale nie mieli takiej okazji przed przerwą. Sporo dośrodkowań przekłada się na wznowienia z narożnika boiska. Tym bardziej, że stałe fragmenty gry to wielki atut Anglików i pewnie będą chcieli go wykorzystywać. Dodatkowo nie wiadomo, czy Vrsaljko będzie gotowy do gry, a jego brak mocno osłabia prawą stronę obrony.
Chorwaci z kolei raczej spokojnie rozpoczynają swoje spotkania i czekają na swoje okazje. Wydaje mi się, że półfinał również w taki sam sposób rozpoczną - oni mają w nogach dwie dogrywki więc nie będą szaleć i będą ostrożniej zarządzać swoimi siłami. Dodatkowo ich gra skrzydłami polega w znacznej części spotkania na ścinaniu w pole karne i wbijaniu piłki w piątkę, lub wycofywanie na szesnastkę. Brak klasycznego napastnika, który czeka na piłki (Mandzukic wielką pracę wkłada w grę obronną) powoduje, że nie grają w taki sposób, która gwarantuje sporo rogów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chorwacja - Anglia Więcej rzutów rożnych w I połowie: Anglia 1,70 Forbet / 1,70 Lvbet
Na cały mecz jest ok 1,50 na Anglików. Typ na I połowę, bo z moich obserwacji wynika, że Synowie Albionu mają lepsze pierwsze połówki. Wchodzą dobrze w mecz, kontrolują przebieg spotkania. Po przerwie potrafią dłuższymi fragmentami oddawać rywalowi pole, jakby nie byli w stanie utrzymać koncentracji przez 90 minut. Atakując sporo rogów nabijają. Co ciekawe, tylko w spotkaniach z Tunezją i Belgią rywale mieli rzuty rożne w I połowach, w spotkaniach z Panamą, Kolumbią i Szwecją rywale nie mieli takiej okazji przed przerwą. Sporo dośrodkowań przekłada się na wznowienia z narożnika boiska. Tym bardziej, że stałe fragmenty gry to wielki atut Anglików i pewnie będą chcieli go wykorzystywać. Dodatkowo nie wiadomo, czy Vrsaljko będzie gotowy do gry, a jego brak mocno osłabia prawą stronę obrony.
Chorwaci z kolei raczej spokojnie rozpoczynają swoje spotkania i czekają na swoje okazje. Wydaje mi się, że półfinał również w taki sam sposób rozpoczną - oni mają w nogach dwie dogrywki więc nie będą szaleć i będą ostrożniej zarządzać swoimi siłami. Dodatkowo ich gra skrzydłami polega w znacznej części spotkania na ścinaniu w pole karne i wbijaniu piłki w piątkę, lub wycofywanie na szesnastkę. Brak klasycznego napastnika, który czeka na piłki (Mandzukic wielką pracę wkłada w grę obronną) powoduje, że nie grają w taki sposób, która gwarantuje sporo rogów.
Wszystko fajnie tylko gorzej jak przyjmą taką strategię jak ze Szwecją żeby ją wciągnąć na swoja połowę... Pamiętajmy, że dwa ostatnie z 3 rzutów rożnych w I poł padły wtedy w 44 i 45 min. Szwecja nie miała żadnego, ale wiadomo co ma z przodu... Chorwacja to zupełnie inna bajka... Po za tym nie wiadomo przypadkiem czy i Chorwacja w tym meczu będzie znowu chciała doczekać do remisu, dogrywki i karnych ???? i czy tym razem sama pierwsza nie zaatakuje, a Anglia będzie odpowiadała kontratakami...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wszystko fajnie tylko gorzej jak przyjmą taką strategię jak ze Szwecją żeby ją wciągnąć na swoja połowę... Pamiętajmy, że dwa ostatnie z 3 rzutów rożnych w I poł padły wtedy w 44 i 45 min. Szwecja nie miała żadnego, ale wiadomo co ma z przodu... Chorwacja to zupełnie inna bajka... Po za tym nie wiadomo przypadkiem czy i Chorwacja w tym meczu będzie znowu chciała doczekać do remisu, dogrywki i karnych ???? i czy tym razem sama pierwsza nie zaatakuje, a Anglia będzie odpowiadała kontratakami...
Chorwacja nie gra tak defensywnie jak Szwecja, więc w tamtym spotkaniu było normalne, że Anglicy próbowali wciągnąć rywali na swoją połowę.
Chorwacja ma grać na trzecią z rzędu dogrywkę? Jak będzie trzeba to zagrają, bo nie wydaje mi się, żeby mieli się rzucać na rywali w razie remisu. Będą grać to co zawsze, czyli pilnować tyłów i jak się uda to coś strzelić. Jak pisałem, Anglicy pierwsze połówki wg mnie grają po prostu lepiej, Chorwaci grają ostrożnie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chorwacja - Anglia
podwójna szansa 0-0 @1,56
fortuna
obie strzelą @2,11 fortuna
powyżej 1 gola, powyżej 3 kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @3,0 forBET
Tu podobnie jak w pierwszym półfinale obu ekipą daję po 50% szans, może z lekkim wskazaniem na Anglię, ale nikt tu raczej nie rzuci wszystkich sił od początku, ze statystycznego punktu widzenia istnieją duże szansa na remis do przerwy, Chorwacja na 5 rozegranych meczy na Mundialu 4 razy remisowała po 45 minutach, natomiast Anglia 3 razy, dodając do tego stawkę meczu typ ma dużą rację bytu. Jeśli chodzi o drugi typ to tu podobnie jak w pierwszym półfinale każda z drużyn strzelała gole w każdym meczu na Mundialu, oprócz ostatniego meczu grupowego Belgia - Anglia 1:0, ale tam wiadomo, że tak jak w przypadku bezbramkowego meczu Francuzów Anglia &quot;nie chciała&quot; wygrać tego meczu i porażka była jej na rękę. Jeśli chodzi o ostatni zakład z forBET to Chorwacja kolejno 2, 3, 3, 2 i 2 gole, 3, 7, 5, 0 i 2 kartki, a rzuty rożne 11, 7, 15, 6 i 9. Anglia natomiast 3, 7, 1, 2 i 2 gole, 1, 4, 2, 7 i 3 kartki oraz 9, 5, 9, 7 i 7 rzutów rożnych. Wiadomo, że statystyki nie grają, ale takie niższe linie myślę, że warto spróbować.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Chorwacja - Anglia
Chorwacja wygra w 90&#39; @3,5 fortuna
Chorwacja/ Chorwacja (połowa/cały) @6,0 fortuna
Takie kursy na Chorwację? Biorę w ciemno. Anglicy od początku mistrzostwa nie byli stawiali w roli poważnego faworyta. To, że znaleźli się w 1/2 trochę mogą zawdzięczać dobremu układowi drabinki. No nie oszukujmy się - Chorwaci mieli trudniejszą przeprawę niż Anglia. Osobiście uważam, że mecz ze Szwedami nie był wielkim spektaklem. Tak naprawdę tylko fenomenalna postawa Pickforda uratowała ich prze utratą gola. Szwedzi stworzyli sobie sytuacje, które w 9 na 10 przypadkach kończą się golem. Kibicuję Anglii na każdych mistrzostwach (oczywiście poza Polską), i cieszy mnie ich dojście do półfinału, ale uważam, że Chorwacja ma lepszą drużynę.
Anglicy rażą swoją nieskutecznością na tych mistrzostwach. Na Pana Sterlinga, to nie mogę patrzeć. W meczu ze Szwecją uszło im to na sucho, ale Chorwacja takich sytuacji nie zmarnuje.
Każdy wie jak gra Szwecja - żelazna defensywa, a w przodzie może się uda. Spójrzmy na napastnika Szwecji - Berga, który na tych mistrzostwach nie strzelił ani jednej bramki. Szwedzi popełnili takie błędy w obronie, które wcześniej nie miały miejsca. ogólnie w ofensywie grają piach. Więc Panowie jeśli oni dochodzą do 100% sytuacji z Anglią, to co zrobią Chorwaci?
Jakoś nie przekonuje mnie fakt, że Chorwaci mają w nogach dwa ciężkie mecze po 120 minut. Anglia w meczu ze Szwedami też swoje przebiegła, a wcześniej z Kolumbią pokazali brak sił w końcówce oraz w dogrywce.
Obie drużyny mają w swoim składzie graczy, którzy regularnie grają co 3-4, więc ta przerwa w zupełności im wystarczy, aby zregenerować siły i zagrać na maksimum.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Chorwacja-Anglia
Typ: 1
Kurs: 3.30
Godz: 20:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza Drugie spotkanie półfinałowe pomiędzy ekipami Chorwacji oraz Anglii. Moim zdaniem w tym spotkaniu faworytem do zwycięstwa jest ekipa Chorwacji, Anglia od samego początku mnie nie przekonuje w tych mistrzostwach, nie zagrała ani jednego dobrego spotkania. Nawet ze Szwecją było to spotkanie w którym ekipa Szwecji rownież miała swoje sytuację do zdobycia bramek , niestety brakło skuteczności a do tego w bramce dobrze spisywał się Pickford , tu moim zdaniem Chorwacji są zespołem lepiej poukładanym , jedyny minusem dla Chorwatów według mojej oceny będzie to iż oni zagrali sporo więcej minut aniżeli anglicy w spotkaniach ćwierćfinałowych , ale Chorwaci grać w piłkę potrafią co udowodnili w tych mistrzostwach już niejednokrotnie, sukcesywnie od samego początku stawiałem na nich w finale, pomimo tego że ledwo się ślizgnęli z Danią oraz Rosją to dalej uważam że nie powiedzieli ostatniego słowa w tych mistrzostwach. Anglia natomiast jest za bardzo pewna, moim zdaniem to wcale nie musi być plus w tym spotkaniu, Chorwaci są zespołem który potrafił rywalizować z najlepszymi , mają dobrze zorganizowaną obronę , nieźle poukładaną pomoc, oraz jest mocna z przodu, mój typ to wynik 2:1 dla zespołu Chorwacji po 90 minutach tego spotkania.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Chorwacja od kilku meczów gra mało rotowanym składem (ostatni odpoczynek większość miała z Islandią) i ja nie jestem w stanie uwierzyc, ze im nie poszlo w nogi. Ludzie, wiekszosc graczy Chorwacji to topowi zawodnicy, grali caly sezon, są po dwóch (!) dogrywkach, które były mocno wyczerpujące kondycyjnie i psychologicznie. Kibicuję im, podobał mi się ich styl gry z Argentyną, ale myśląc chłodną głową to oni anglików nie przejdą. Nawet jak doprowadzą do kolejnej już dogrywki ( w co wątpię) to będzie to dla nich katorga. Anglia nic rewelacyjnego nie zaprezentowała, można powiedzieć, że miała łatwiejszą ścieżkę, ale tutaj wydaje się mocniejsza.
Awans Anglia @ 1.7
na podbicie Anglia [email protected]
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Sędziuje Turek Cekir który jak wiadomo wszystkim lubi stracić panowanie nad meczem i trochę się pogubić..Jutro między sobą staną dwie krewkie &#39;&#39;11&#39;&#39; Myślę, że walki i kartek nie zabraknie tym bardziej, że ten sędzia lubi być w centrum widowiska i często karze indywidualnie.Pytanie do Was kogo najlepiej grać, że zostanie ukarany żółtkiem? Mam na oku: Mandzu (3.25) Perisic (4.5) Rebic (3.75) Rakitic (5.5) Stones (7!) Alli (3.75) Maguire (3.75) Trippier (6) do tego strzelec gola Kane (2.25)
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Według starystyk Kane nie strzelił jeszcze gola w środę więc stawiam na niego
Typu nie neguję, ale &quot;analiza&quot; doprawdy mnie urzekła :cool:
Na Stonesa w każdym meczu masz taki kurs, bo to stoper grający wyjątkowo z klasą. To będzie jego czterdziesty mecz z rzędu bez żółtka, w tamtym sezonie nie dostał ani jednego w całej kampanii Premier League (fakt faktem, że sporo nie grał przez kontuzję), co jest faktem godnym odnotowania.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Alli, Strinic i Mandzukic ciekawie wyglądają jeśli chodzi o kartki.
Najlepiej poczekać na składy. Brozovic jeśli wyjdzie to też do gry.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Chorwacja over 2.5 kartki
@2.30
STS
...bo:
  • zawodnicy są po dwóch dogrywkach, zatem motywacja do skończenia meczu w 90 minut jest większa;
  • EDIT (zapomniałem dopisać wcześniej): kartki się zerują przed półfinałem czyli tylko czerwień eliminuje z występu w finale;
  • Chorwaci mają już 12 kartek na koncie podczas turnieju - najwięcej ze wszystkich reprezentacji...
  • ...oraz 78 fauli, co jest drugim wynikiem na Mundialu (tuż za ZSRR);

Co ciekawe, najczęściej faulowaną drużyną jest... Chorwacja (faulowano ich 80-krotnie).
dla mniej odważnych w żółtym ziemniaku kursik 1.33 na over 1.5 żółtek Chorwatów

sędzią spotkania będzie Pan Cüneyt Çakır kt óry już sędziował na tych MŚ w dwóch spotkaniach:
Nigeria - Argentyna, w kartkach 2:3 , faule 20:15
Maroko - Iran , w kartkach 1:3 , faule 22:14
Z tego meczu dokładam do tripelka taki zakładzik ▶ powyżej 3.5 ::zoltakartka: ????w LV po 1.59,
myślę że będzie gitez ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chorwacja - Anglia 1:1 (2:1)
Anglia (A)
1,66
Anglia 2,34
Anglia i poniżej 3,5 2,70
Wczorajszy mecz nieco mnie rozczarował mimo, że faworyt awansował to mecz nie stał na takim poziomie jaki sobie wyobrażałem no i był tylko 1 gol.
Dziś natomiast wydaje mi się, że właśnie ten 1 gol może zdecydować o awansie.
Chorwaci po 2-óch dogrywkach z rzędu i jeśli dziś doszło by do 3-ciej dogrywki to chyba z siłami by mieli problemy, ogólnie już pod koniec meczu mogą im wyjść bokiem te 2 dogrywki, jednak jest to 30 min więcej biegania po tylu meczach to dużo.
Anglia pokazuje bardzo dobry futbol na tym mundialu natomiast Chorwaci jak by zjechali nieco z wysokiego poziomu, już mecz z Danią pokazał, że nie grają tak jak w grupie a mecz z Rosją tylko to potwierdził.
Dziś w Chorwacji nie zagra Vrsaljko.
Stawiam, że Anglia awansuje do wielkiego finału i wydaje mi się, że będzie to już po 90 minutach.​
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja nie rozumiem jednego... Dlaczego przy ocenie tego meczu wszyscy wskazują na fakt, że Chorwacja jest zmęczona i dlatego ma odpaść ? Przecież to tylko jeden z czynników całej analizy, niekoniecznie najważniejszy, ale nie mówię, że nie ważny... Chorwacja ma znacznie bardziej zbilansowany zespół niż Anglia. W środku pola i w defensywie Chorwacja ma znacznie lepszych zawodników niż Anglia. Modric, Rakitic to są filary obrony Realu czy Barcelony. Ok - Anglia ma z przodu Kane&#39;a, ale kogo miała z przodu Argentyna ? Messiegio, Higuaina - być może najlepszą ofensywę na całym mundialu i wiemy jak to się skończyło... Teraz kwestia tego zmęczenia... Modric w dogrywce biegał jak szalony. Chorwacja strzeliła w dogrywce jako pierwsza (fakt, że później stracili) - czy tak gra drużyna zmęczona ? Są też różne szkoły na ten temat. Jedna z nich mówi, że jak piłkarze klasowi, a część takich mamy w Chorwacji jest w dużym rytmie meczowym lepiej to im wychodzi niż przerwy... Zresztą Chorwacja zaczęła grać źle właśnie po dłuższej przerwie kiedy z Islandią nie zagrało pół składu... Zawodnicy Realu czy Barcelony też grają co parę dni i nie ma to wpływu na ich kondycję... Teraz weźmy Anglię - w swojej grupie znacząco odstawali od Belgii. Ciężko było z Tunezją. Z Kolumbią stracili bramkę w czasie doliczonym i też zaliczyli dogrywkę i karne więc to też nie tak, że był luz... Z kolei Szwecja zagrała swój najgorszy mecz na mundialu... Więc ja pytam - gdzie tu wychodzi, że to Anglia jest silniejsza ? Czy zespół wygrywający z Argentyną 3:0, zespół wygrywający z 30 tyś kibiców i gospodarzem mundialu czy zespół wygrywający ze Szwecją i w bólach z Kolumbią ? Przecież Anglia tak naprawdę nie została jeszcze porządnie przetestowana na tych mistrzostwach... Każdy patrzy przez pryzmat meczu ze Szwecją, a Szwecja zagrała fatalnie...
I tak pół żartem - pół serio - wczoraj awansował faworyt to dzisiaj może będzie na odwrót ????
Awans Chorwacja kurs: 2,36 buk: Fortuna✅✅✅✅✅ :cash::cash::cash::cash::cash::cash::cash:
remis kurs: 3,16 buk: Fortuna ✅✅✅
CS: 0:0 kurs: 7,40 buk: Fortuna ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dlaczego przy ocenie tego meczu wszyscy wskazują na fakt, że Chorwacja jest zmęczona i dlatego ma odpaść ? Przecież to tylko jeden z czynników całej analizy
Nie wszyscy, bo ci co mają na straży choćby jedną szarą komórkę doskonale wiedzą, że nie jest to żaden argument. Poza tym ci &quot;fahofcy&quot; nie zauważają, że Chorwacja mecz z Islandią grała rezerwami, więc podstawowi zawodnicy mieli kiedy odpocząć.
Modric i Rakitic to są pomocnicy, mają zadania defensywne, ale nazwać ich &quot;filarami obrony&quot;. Nie wpadłbym na to!
Mało kto zauważa, że Anglia wcale nie jest silniejsza. Nie ma takich zawodników jak wyżej wymienieni. Nie ma zawodników świetnie wyszkolonych technicznie, stworzonych do gry kombinacyjnej, którzy potrafią operować piłką, rozklepać każdą obronę. Szybkobiegacze potrzebni są w lekkoatletyce, ale to nie ta bajka.
Ja idę w stronę Chorwatów
Chorwacja - Anglia typ: 1 kurs: 3,70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom