>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Półfinał] Anglia - Niemcy MME U-21 [27.06.2017 / 18:00]

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi







Kursy od: bah

W pierwszym półfinale wyraźnym faworytem do awansu jest ekipa Niemiec. Anglii jakoś udało się przebrnąć przez fazę grupową i tak naprawdę w spotkaniu z Polską pokazali swoją siłę i moc. Czy uda im się sprawić niespodziankę?

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.





 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mecz lada chwila a tu taka cisza? ????
Niemcy w dwóch pierwszych meczach z Czechami i Danią pokazali kawał dobrej gry, później przytrafił się słabszy mecz z Włochami, ale pewnie gdzieś tam z tyłu głowy mieli już przekonanie o awansie, zresztą druga połowa to typowe klepanie, choć trzeba przyznać, że Italia zagrała świetne zawody.
Jak to mówią, w turnieju zawsze przydarzy się jeden słabszy mecz, Niemcy już taki zaliczyli. Anglia zaś jedynie z Polską zagrała na dobrym poziomie, ze Szwedami i Słowakami nie pokazali wielkiej siły, zaś na tle fatalnie dysponowanych Polaków ciężko obiektywnie stwierdzić czy Anglicy rzeczywiście są mocni.
Dużo zależeć będzie od Gnabriego i Weisera, z Włochami nieco zawiedli, ale wcześniej grali znakomity futbol.
Poszedłbym w stronę rzutów rożnych - Anglia nabiła ich kolejno 7 ze Szwedami, 6 ze Słowakami i 8 z Polakami. Niemcy zaś mieli 7 korków z Czechami, 8 z Duńczykami i 5 z Włochami. Over 9,5 @1,81 w Uni do gry. ✅
A Wy coś gracie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
5567 719

5567

Użytkownik
Nie dziwię się, ze tu taka cisza, gdyż naprawdę ciężko typować ten mecz, nawet dla tych, którzy oglądali wszystkie spotkania obu zespołów w turnieju. Buki również nie sa jakos mocno po stronie jednego zespołu, w tej chwili kursy na awans to 1,99 - 1,70 na korzyść naszych sąsiadów. Wypada się zgodzić z tymi kursami. Mnie szczerze mówiąc zaskoczyli troche Anglicy w tym turnieju, bo sadzilem, ze to będzie ekipa z nazwiskami, ale nie stanowiąca monolitu, tak jak to na ogol bywa na wielkich turniejach z Anglikami. Tymczasem zobaczyłem drużynę, ktora ma wiele jakości i prezentuje naprawdę wysoką kulturę gry, aż momentami przyjemnie się ogladalo grę tych chłopaków. Z kolei Niemcy... Jak zawsze bardzo mocna i solidna drużyna, bez względu na kategorie wiekową reprezentacji, &quot;drużyna turniejowa&quot;. Zaczęli dobrze turniej, mecz z Włochami słabszy, ale nie musieli go wygrać, a jak wiadomo, zawsze troche inaczej się gra takie spotkanie (do tego kto wie jakim wynikiem skończyłoby się tamto spotkane, gdyby sędzia uznal prawidłowo strzelona bramkę przez Niemców na 1-0). Uważam, ze środek pola Niemców może zrobić w tym meczu różnicę - Arnold i Dahoud to dla mnie ogromna jakość tej reprezentacji. Dodajac do nich szybkiego i nieprzewidywalnego Gnabry&#39;ego, Weisera na skrzydłach, Selke w ataku, to o bramkę dla Niemców w tym meczu jestem spokojny. Mecz powinien być &quot;ciasny&quot;, dlatego troche zabezpieczam się typem podanym poniżej ---&gt;

Niemcy wygrają przynajmniej jedną połowę - TAK @1,74 (bah)⛔

E: Mocno pechowo. W 1 połowie zabrakło 5 min. i bramka dosyć przypadkowa. W 2 połowie przy 2-2 ze 3 setki i generalnie dominacja, w dodatku strzelili gola z minimalnego spalonego.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Witam wszystkich typerow, polecam wszystkim goraco granie w strone zwyciestwa druzyny Niemiec. Ladny jak do tej pory solidnie grany turniej przez druzyne Niemiec i mysle, ze dzisiaj moga przejechac sie nawet po druzynie Anglikow, ktora nie oszukujmy sie nie gra jakiegos wielkiego futbolu w Polsce. Kursy bardzo wyrownane i uwazam ze troche zawyzone w strone druzyny Niemiec.Polecam wszystkim ten typ i mysle, ze miekko wejdzie.
POWODZENIA!
Anglia U21 - Niemcy U21 2 @2.50
stake: 19.89f
est win: 49.72f
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Jeśli Anglia awansuje do finału to kurs na ich porażkę z kimkolwiek by nie zagrali powinien wynosić max 1.5. Takiej padliny dawno nie widziałem. Pressing jak na meczu oldboyów. Poza 15 pierwszymi minutami deklasacja to chyba nawet zbyt delikatnie powiedziane.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
ja znienilem znowu na awans Niemcow, dzis te cash outy leca mi jak powalone ale Anglia ma takiego farta dzis, ze tu i karne moga byc o zgrozo
 
Do góry Bottom